Elazığ Deprem

Elazığ Deprem

Son dakika elazığ deprem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan elazığ deprem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan elazığ deprem haber sayfamızda...

Elazığ Deprem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.530 elazig deprem haberi bulunmuştur.
Jeoloji Mühendisi Aykan’dan büyük deprem uyarısı!
Jeoloji Mühendisi Aykan’dan büyük deprem uyarısı!TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Balıkesir İl Sorumlusu Aysun Aykan, Elazığ ve Balıkesir’de yaşanan depremleri değerlendirdi. Aykan Balıkesir-Gökçeyazı Fay segmentine dikkat edilmesi gerektiğini belirterek, bu segmentin 2 bin yıldır kırılmadığını belirtti.
28.12.2020Gündem
'Elazığ depremi, 100 yılda kırılmamış fay parçasında gelişti'
'Elazığ depremi, 100 yılda kırılmamış fay parçasında gelişti'İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü ve Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Elazığ'da meydana gelen 5.3'lük depremin son 100 yılda kırılmamış fay parçası üzerinde geliştiğini belirtti. Sözbilir, "Kent merkezi ile Sivrice arasındaki 25 kilometrelik genişlik boyunca Doğu Anadolu Fayı'na bağlanan 3 fay parçası yeni depremlerle tetiklenme potansiyeli taşıyor" dedi.
27.12.2020Gündem
Deprem mi oldu? Elazığ, Şanlıurfa ve Diyarbakır ve Muğla'da deprem mi oldu? Son dakika 27 Aralık AFAD depremler listesi...
Deprem mi oldu? Elazığ, Şanlıurfa ve Diyarbakır ve Muğla'da deprem mi oldu? Son dakika 27 Aralık AFAD depremler listesi...Elazığ'da 09.37'de bir deprem medyana geldi. Elazığ merkezde yaşanan deprem çevre illerden de hissedildi. Vatandaşlar deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde? sorularının cevaplarını araştırılıyor. İşte 27 Aralık AFAD son depremler listesi...
27.12.2020Gündem
Son dakika... Elazığ'da korkutan deprem
Son dakika... Elazığ'da korkutan depremGelen son dakika haberine göre; Elazığ'da 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi
24.05.2020Gündem
Son dakika haberi | Elazığ'da korkutan deprem! Büyüklüğü...
Son dakika haberi | Elazığ'da korkutan deprem! Büyüklüğü...Gelen bir son dakika haberine göre; Elazığ'da 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 12.55 kilometre olarak ölçüldü.
30.04.2020Gündem
13 Nisan son depremler... Bugün en son ne zaman ve nerede deprem oldu?
13 Nisan son depremler... Bugün en son ne zaman ve nerede deprem oldu?Türkiye'de depremler peş peşe geliyor. Dün Karadeniz, Türkiye-İran sınırı ve Bingöl'de depremler meydana geldi. Vatandaşlar 'En son ne zaman ve nerede deprem oldu?' sorusuna yanıt bulmaya çalışırken 'Son depremler' listesi sık sık kontrol ediliyor.
13.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Elazığ'da korkutan deprem! Depremin büyüklüğü...
Son dakika haberi: Elazığ'da korkutan deprem! Depremin büyüklüğü...Gelen bir son dakika haberine göre Elazığ'da 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
1.04.2020Gündem
Son dakika! Elazığ'da korkutan deprem...
Son dakika! Elazığ'da korkutan deprem...Gelen bir son dakika haberine göre; Elazığ'da 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi
17.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Elazığ'da deprem! Depremin büyüklüğü...
Son dakika haberi: Elazığ'da deprem! Depremin büyüklüğü...Son dakika gelen habere göre Elazığ Merkez'de saat 08.14'te büyüklüğü 3.6 olan bir deprem meydana geldi.
17.03.2020Gündem
Deprem mi oldu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son dakika deprem haberleri
Deprem mi oldu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Son dakika deprem haberleriSon dakika deprem haberleri merakla araştırılıyor. Deprem mi oldu? sorusu neredeyse her gün araştırılıyor. Son zamanlarda meydana gelen depremler, vatandaşların tedbirli olmaıs konusunda uyarıcı oluyor. Yurt genelinde yaşanan depremler sonrasında en ufak sarsıntı hissedenler, 'AFAD' ve 'Kandilli Rasathanesi' son dakika deprem bilgilerine erişim sağlamak istiyor. İşte 16 Mart 2020 Pazartesi günü son depremler listesi haberimizde...
16.03.2020Gündem
Son dakika: Elazığ'da deprem! Büyüklüğü...
Son dakika: Elazığ'da deprem! Büyüklüğü...Son dakika haberlere göre, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde saat 11.41'de 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan son dakika açıklamasında depremin 6.98 kilometre derinlikte olduğu bildirildi.
15.03.2020Gündem
Elazığ'da depremde hasar gören evden 700 yıllık küpler çıktı
Elazığ'da depremde hasar gören evden 700 yıllık küpler çıktıELAZIĞ'da, 6.8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar gören bir evin mahzeninde 700 yıllık olduğu değerlendirilen 3 küp bulundu.
14.03.2020Gündem
Son dakika haberi | Elazığ'da korkutan deprem! Depremin büyüklüğü...
Son dakika haberi | Elazığ'da korkutan deprem! Depremin büyüklüğü...Gelen bir son dakika haberine göre, Elazığ'da 4.6 büyüklüğünde bir deprem oldu. AFAD'dan yaptığı açıklamada, "Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 4.6 büyüklüğündeki deprem sonrası, an itibariyle, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır." ifadeleri kullanıldı.
29.02.2020Gündem
Elazığ'da depremin ardından ilk ders zili çaldı... Sena Nur'un masası boş kaldı
Elazığ'da depremin ardından ilk ders zili çaldı... Sena Nur'un masası boş kaldı3 hafta eğitime ara verilen ildeki 515 okulda 8 bin 895 öğretmen ve ‪126 bin 276‬ öğrenci ders başı yaptı. Elazığ'da meydana gelen depremde hayatını kaybeden lise öğrencisi 15 yaşındaki Sena Nur Demir'in masası boş kaldı, fotoğrafı ve karanfiller bırakıldı.
24.02.2020Gündem
Son depremler 20 şubat... Deprem oldu mu? En son ne zaman ve nerede deprem oldu?
Son depremler 20 şubat... Deprem oldu mu? En son ne zaman ve nerede deprem oldu?Manisa, Elazığ ve Malatya'da sık sık hafif şiddetli depremler yaşanmaya devam ediyor. Malatya ve Manisa gece saatlerinde yine sallandı. Depremler korku yaratırken En son ne zaman ve nerede deprem oldu? sorusu yoğun bir şekilde sorulmaya devam ediyor: İşte 20 Şubat son depremler listesi...
20.02.2020Gündem
Son dakika haberi...  Sözcü Kalın'dan flaş İdlib açıklaması: Bölgeye askeri tahkimat ve sevkiyatımız devam  edecek
Son dakika haberi... Sözcü Kalın'dan flaş İdlib açıklaması: Bölgeye askeri tahkimat ve sevkiyatımız devam edecekSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kabine Toplantısı 'ndaki konulara değinerek "Bölgeye askeri tahkimat ve sevkiyatımız devam edecek" ifadelerine yer verdi.
18.02.2020Siyaset
Depremzedelerin yaralarının sarılması için hummalı çalışma
Depremzedelerin yaralarının sarılması için hummalı çalışmaElazığ ve Malatya'da depremzedelerin mağduriyetinin hızla giderilmesi için çalışmalar aralıksız devam ediyor.
17.02.2020Gündem
Son dakika... Elazığ'da 4.2 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Elazığ'da 4.2 büyüklüğünde depremSon dakika gelen bilgilere göre; Elazığ'ın Sivrice ilçesinde saat 14.42'de 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin Gaziantep, Tuncel ve Malatya illerinde de hissedildiği bildirildi.
17.02.2020Gündem
Deprem mi oldu? AFAD 11 Şubat son depremler listesi!
Deprem mi oldu? AFAD 11 Şubat son depremler listesi!Türkiye'de meydana gelen son depremler AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Meydana gelen depremlerin merkez üssü ve yerin kaç km derinliğinde meydana geldiğinin yanı sıra depremin meydana geldiği saatlerde AFAD tarafından anlık olarak listelenmeye devam ediyor. Dün gece yarısından itibaren sabaha kadar meydana gelen depremler AFAD tarafından listelendi. Manisa, Elazığ ve Malatya'da birçok deprem meydana geldi. İşte meydana gelen son depremler listesi...
11.02.2020Gündem
Elazığ'da iki katlı konteynerlar kuruluyor!
Elazığ'da iki katlı konteynerlar kuruluyor!Elazığ'da vatandaşların geçici barınması için yapılan konteyner kentlerin kurulumu devam ediyor.
10.02.2020Gündem
Elazığ'da konteyner kentlerin kurulumu sürüyor!
Elazığ'da konteyner kentlerin kurulumu sürüyor!Elazığ'da vatandaşların geçici barınması için yapılan konteyner kentlerin kurulumu devam ediyor.
10.02.2020Gündem
Elazığ Sivrice'deki depremin yüzey kırığının izi, Karakaya Baraj Gölü'nde MTA ekibince kaydedildi
Elazığ Sivrice'deki depremin yüzey kırığının izi, Karakaya Baraj Gölü'nde MTA ekibince kaydedildiElazığ'ın Sivrice İlçesinde gerçekleşen 6,8 büyüklüğündeki depremin izi, Karakaya Baraj Gölü'nde Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) ekiplerince kaydedildi. Depremin kara üzerinde oluşturduğu yüzey kırığının baraj gölü tabanında devam eden uzantısıyla aynı çizgisellikte, su yüzeyinden karşı kıyıya kadar uzanan yaklaşık 1 kilometrelik beyaz izin oluşumuna şahit olan MTA ekibi şaşkınlık yaşadı.
8.02.2020Gündem
Son dakika | Elazığ depreminin ardından Keban Baraj Gölü'nde ortaya çıkan görüntü korkuttu!
Son dakika | Elazığ depreminin ardından Keban Baraj Gölü'nde ortaya çıkan görüntü korkuttu!Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki depremin merkezinden Karakaya Baraj Gölü'ne uzanan yüzey kırığının suda oluşturduğu yaklaşık 1 kilometrelik iz, depreme yönelik araştırma yapan Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) ekibince görüntülendi.
8.02.2020Gündem
Deprem mi oldu? AFAD 8 Şubat son depremler listesi! Manisa, Elazığ Malatya'da peş peşe depremler
Deprem mi oldu? AFAD 8 Şubat son depremler listesi! Manisa, Elazığ Malatya'da peş peşe depremlerTürkiye'de Ocak ayı içerisinde başlayan depremler sürüyor. Manisa'da yaşanan 5.4 büyüklüğündeki depremin ardından Elazığ Sivrice'de 6.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bölgede bu süre zarfından sonra birçok deprem meydana gelirken Malatya, Pütürge ve Doğanyol'da depremi şiddetli hisseden bölgeler arasındaydı. AFAD tarafından anlık olarak değişen son depremler listesine göre Manisa, Elazığ ve Malatya'da depremler devam ediyor. İşte yaşanan son depremler listesi...
8.02.2020Gündem
Son günlerde yaşanılan olayların ardından Kıyamet alametleri Twitter'da konuşulmaya başlandı!
Son günlerde yaşanılan olayların ardından Kıyamet alametleri Twitter'da konuşulmaya başlandı!2020 yılına girildiğinden bu yana Türkiye ve dünyaya birçok felaket yaşanmaya devam ediyor. Dünyayı etkisini altına alan Coronavirüs, Avustralya'da yangınların ardından binlerce hayvanın telef olması, Ülkemizde yaşanan depremler , Van'da meydana gelen çığ felaketi ve son olarak dün akşam saatlerinde bir uçağın pistten çıkması ve üç vatandaşımızın hayatını kaybetmesinin ardından sosyal medya üzerinde kıyamet konuşulmaya başlandı. Birçok kişi sosyal medyada Kıyamet üzerine Tweetler attı.
6.02.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

elazığ depremson depremlerdepremElazığdeprem mi oldu

Elazığ Deprem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.