Elektronik Posta

Elektronik Posta

Son dakika elektronik posta haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan elektronik posta gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan elektronik posta haber sayfamızda...

Elektronik Posta

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.717 elektronik posta haberi bulunmuştur.
Mektup Örnekleri ve Türleri: Mektup Nedir, Nasıl Yazılır?
Mektup Örnekleri ve Türleri: Mektup Nedir, Nasıl Yazılır?Mektup özellikle geçmiş dönemlerde haberleşme aracı olarak kullanılıyordu. Teknolojinin gelişmesi akıllı cihazlar ve bilgisayarların ardından mektup yerini elektronik mail sistemlerine bıraktı. Eski zamanlar sevgiliye, arkadaşa, aileye ya da herhangi bir kuruma haber vermek ve haber almak için karşılıklı posta yoluyla gönderilirdi. Mektuplar genellikle özel yazılardır ve türlerine göre değişiklik gösterir. Edebi, siyasi, tarih, açık ve resmi gibi tüleri bulunur. Mektup nasıl yazılır? “Mektup Örnekleri ve Türleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
17.05.2022Gündem
Hat Kapatma, Hat İptali Nasıl Yapılır? Telefon Hattını İptal Etme İşlemi
Hat Kapatma, Hat İptali Nasıl Yapılır? Telefon Hattını İptal Etme İşlemiNumarasını değiştirmek ya da üzerine kayıtlı hatları iptal etmek isteyenler için çeşitli yöntemler bulunuyor. Kayıtlı telefon hattı e-devlet veya Turkcell, Vodafone, Türk Telekom üzerinden bağlı bulunduğu operatör aracılığı ile kapatabilir. Hat kapatma işlemi için yazılı başvuruya ihtiyaç vardır. Hat sahibinin bayiye giderek hattını kapatmak için yazılı başvuruda bulunması gerekmektedir. Hattını iptal ettirmek isteyen kişiler ayrıca yazılı dilekçesini e-devlet veya faks yoluyla GSM operatörlerine ileterek başvuruda bulunabilir. Hat kapatma, hat iptali nasıl yapılır? “Telefon Hattını İptal Etme İşlemi” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Teknoloji
Açık Adres Nedir, Nasıl Yazılır? Açık Adres Örnekleri...
Açık Adres Nedir, Nasıl Yazılır? Açık Adres Örnekleri...Bir kişinin nerede yaşadığını ya da bir kurumun nerede olduğunu bildiren kayıtlara adres denir. Türkçeye Fransızcadan geçen bu kelime, orijinal dilinde ''adresse'' şeklinde yazılır. Kişinin sadece isim - soy isim ve yaşadığı şehirden oluşan kısa yazılara da adres denir. Mail adresi ise elektronik posta göndermek için kullanılır. Açık adres nedir, nasıl yazılır detayları ile derledik.
11.04.2022Eğitim
Jennifer Lopez ile Ben Affleck yıllar sonra yeniden nişanlandı!
Jennifer Lopez ile Ben Affleck yıllar sonra yeniden nişanlandı!Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile 18 yıl aranın ardından tekrar bir araya gelen oyuncu Ben Affleck, ilişkilerini nikah masasına taşıyor. Geçtiğimiz yıl aşklarını resmiyete dökmeye karar veren çift, evlilik yolunda ilk adımı attı. Yıllar önce nişanlarını bozan ikili, yeniden nişanlandı.
9.04.2022Cadde
Elektronik Posta Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada "Elektronik Posta" Yanıtları
Elektronik Posta Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada "Elektronik Posta" YanıtlarıElektronik posta bulmaca cevabı, üç harfli ise, EPT-RFC yazılmalıdır. Bulmaca, her yaştan insanın en büyük keyif aracıdır. Erişimi kolay, uğraşısı yüksek sağlık katkılı bulmacalar müdavimlerinin vazgeçilmezidir. Gazetelerin, dergilerin bulmaca sayfalarında bulunarak fiziksel olarak çözülebilen bulmacalar olduğu gibi internet kaynaklarında da bulunmaktadır. Elektronik posta bulmaca cevabı nedir? harf harf bulmacada yazılışı hakkında detayları derledik.
7.04.2022Eğitim
HSK’dan yargı mensuplarına sosyal medya rehberi
HSK’dan yargı mensuplarına sosyal medya rehberiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSK), yargı mensuplarının sosyal medya kullanırken dikkat etmesi gereken hususların yer aldığı bir rehber yayımladı. 5 sayfadan oluşan Türk Yargı Etiği Bildirgesi Kapsamında Sosyal Medya Kullanım Rehberi’nde özetle şu ifadeler kullanıldı:
10.03.2022Siyaset
SURVİVOR KİM ELENDİ 2 MART? Survivor'da iletişim ödülünü kim kazandı, sürgün adası bitti mi?
SURVİVOR KİM ELENDİ 2 MART? Survivor'da iletişim ödülünü kim kazandı, sürgün adası bitti mi? Survivor 2022 yarışmasında haftanın yeni iletişim oyunu gerçekleşti. Aileleri ve arkadaşları ile temas kurabildikleri tek fırsat olan iletişim ödülü mücadelesi zorlu parkurda yaşandı. Sonrasında ünlüler ve gönüller eleme konseyinde bir isme veda etti. Peki, 2 Mart Survivor'da kim elendi?
3.03.2022Cadde
Liderler zirvesi Kovid’e takıldı
Liderler zirvesi Kovid’e takıldıGüçlendirilmiş parlamenter sistem çalışmasının tamamlanmasının ardından 6 siyasi parti liderinin bir araya gelerek açıklama yapacağı toplantı Akşener’in Kovid-19’a yakalanması sonrası ertelendi.
28.01.2022Siyaset
Rusya'da yüzlerce okulda bomba ihbarı
Rusya'da yüzlerce okulda bomba ihbarıRusya'da yüzlerce okula bombalı saldırı tehdidi içeren e-postalar gönderildi. Çok sayıda okulda eğitime ara verilirken emniyet birimleri konuyla ilgili araştırmaların sürdüğünü açıkladı.
14.01.2022Dünya
Muharrem Sarıkaya Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nden istifa etti
Muharrem Sarıkaya Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nden istifa ettiTürkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu’nun hakkında disiplin soruşturması açıp Onur Kurulu’na sevk ettiği Muharrem Sarıkaya istifa etti.
27.12.2021Gündem
Türkkep kullanımı ile tasarruf
Türkkep kullanımı ile tasarrufKayıtlı elektronik posta (KEP) hizmet sağlayıcısı Türkkep hizmet verdiği alanlara enerji sektörünü de ekledi.
16.12.2021Ekonomi
Oğuzhan'ın otopsi raporu; beyin kanaması ve beyin sapı hasarından ölmüş
Oğuzhan'ın otopsi raporu; beyin kanaması ve beyin sapı hasarından ölmüşMuğla'nın Menteşe ilçesinde, alkollü otomobil sürücüsü Mestan Göksal'ın bisikletine çarpması sonucu yaşamını yitiren Oğuzhan Kemçin'in (17) otopsi raporu ortaya çıktı. Muğla Adli Tıp Şube Müdürlüğü'nce hazırlanan raporda, travmaya bağlı kafa kemik kırıklarıyla birlikte beyin kanaması ve beyin sapı hasarı sonucu öldüğü belirlendi.
26.11.2021Gündem
İstanbul'da siber dolandırıcılık operasyonu! 8 çete üyesi gözaltında
İstanbul'da siber dolandırıcılık operasyonu! 8 çete üyesi gözaltındaUluslararası düzeyde faaliyet gösteren çeşitli firmaların elektronik posta adreslerini ele geçirerek ödemeleri kendi hesaplarına yönlendiren dolandırıcılık şebekesinden 8 kişi yakalandı. Bu yöntemle milyonlarca lira vurgun yapıldığı ortaya çıktı.
24.11.2021Gündem
Danıştay'dan elektronik tebligat kararı
Danıştay'dan elektronik tebligat kararıDanıştay Vergi Dava Daireleri Kurulu, Vergi Usul Kanunu'nun 107/A maddesi uyarınca yapılan elektronik tebligata ilişkin telefon veya elektronik posta adresine bilgilendirme mesajı gönderilmemesinin, tebligatın süresini ve geçerliliğini etkilemeyeceğine hükmetti.
18.11.2021Ekonomi
Elektrik malzemeleri satın alınacak
Elektrik malzemeleri satın alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre elektrik malzemeleri satın alınacak.
30.10.2021Ekonomi
Sirkeci Büyük Postane'den sökülen tuğralar, PTT'NİN 181.yılında yeniden asıldı
Sirkeci Büyük Postane'den sökülen tuğralar, PTT'NİN 181.yılında yeniden asıldıPTT AŞ'nin 181. Yıl Kutlaması için Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu katılımıyla Sirkeci Büyük Postane Hizmet Binası'nda Tuğra ve Arma Programı düzenlendi. 1927 yılında binadan sökülen Sultan 2. Abdülhamid'in tuğrası ve Sultan V.Mehmed Reşad'a ait arma yeniden binaya yerleştirildi.
22.10.2021Gündem
Oğuzhan'ın öldüğü kazada 112'yi aramayan sürücünün dayısı muhtarlıktan uzaklaştırıldı
Oğuzhan'ın öldüğü kazada 112'yi aramayan sürücünün dayısı muhtarlıktan uzaklaştırıldıMuğla'nın Menteşe ilçesinde, Oğuzhan Kemçin'in (17) bisikletine otomobille çarparak ölümüne neden olan sürücü Mestan Göksal (28) ile olay yerine gidip, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aramadığı ileri sürülen Yeniköy Mahalle Muhtarı Bayram Güner, kaymakamlık tarafından görevinden uzaklaştırıldı. Güner'in sürücü Göksal'ın dayısı olduğu öğrenildi.
21.10.2021Gündem
Mobil ve elektronik imza sayısı 5,7 milyonu aştı
Mobil ve elektronik imza sayısı 5,7 milyonu aştıElektronik yazışmalarda ıslak imza yerine geçen elektronik ve mobil imza sertifika sayısı, bu yılın ikinci çeyreği itibarıyla 5 milyon 737 bin 987 oldu.
27.09.2021Ekonomi
10 soruda birinci Ek Yerleştirme
10 soruda birinci Ek YerleştirmeMerkezi yerleştirmede bir programa yerleşemeyen üniversite adayları için yeni bir şans anlamına gelen Ek Yerleştirme için tercihler alınmaya başlandı. Üniversitelerde 250 bin civarı boş kontenjan var. Bu yıl barajı aşamayanlar için ikinci Ek Yerleştirme de yapılacak.
21.09.2021Eğitim
Adıyaman'da enerji nakil hattı yapım işi ihalesi yapılacak
Adıyaman'da enerji nakil hattı yapım işi ihalesi yapılacakTürkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ile Adıyaman Bölge Müdürlüğüne ait tüm üretim sahalarının enerji nakil hattı yapım işi ihaleye çıkarıldı.
17.09.2021Ekonomi
SPK'dan yatırımcılara 'foreks' uyarısı
SPK'dan yatırımcılara 'foreks' uyarısı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) son zamanlarda çeşitli iletişim yolları kullanılarak yetkisiz kişi ve kurumlarca kaldıraçlı alım satıma aracı olunduğunun tespit edildiğini kaydederek, yatırımcıların bu konu hakkında dikkatli olması gerektiği uyarısında bulundu.
3.09.2021Uzmanpara
YKS tercih bitiş tarihi ne zaman? 2021 üniversite tercihleri hangi tarihte bitiyor?
YKS tercih bitiş tarihi ne zaman? 2021 üniversite tercihleri hangi tarihte bitiyor? 2021 YKS yapıldı ve ardından tercih işlemleri başladı. 5 Ağustos tarihinde başlayan ilk tercihlerin ardından öğrenciler ek tercihleri de bekliyor. YKS kılavuzuna göre ÖSYM tarafından YKS tercihleri ais.osym.gov.tr adresinden gerçekleştiriliyor. Peki, YKS üniversite tercihleri ne zaman bitecek?
19.08.2021Gündem
2021 YKS (üniversite) tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Tercihler nasıl yapılır?
2021 YKS (üniversite) tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? Tercihler nasıl yapılır?Üniversite tercihleri devam ediyor ve son viraja girildi. Adaylar bir yandan tercih işlemlerinin nasıl yapılacağını merak ediyor bir yandan da işlemlerini bitirenler "YKS (üniversite) tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?" diye soruyor. İşte konuya dair bilgiler...
19.08.2021Gündem
Üniversite tercihleri ne zaman bitiyor? 2021 YKS tercihi nasıl yapılır? ÖSYM giriş sayfası
Üniversite tercihleri ne zaman bitiyor? 2021 YKS tercihi nasıl yapılır? ÖSYM giriş sayfasıÜniversite tercih işlemleri devam ediyor. ÖSYM tarafından alınan üniversite tercihleri için büyük heyecan yaşanıyor. Üniversite adayları tercihlerin ne zaman sona ereceğini araştırıyor. Peki Üniversite (YKS) tercihleri ne zaman bitiyor? 2021 YKS tercih ne zaman son? İşte ÖSYM'nin YKS tercihleri için belirlediği tarih aralığı...
13.08.2021Gündem
2 yıllık - 4 yıllık bölümler ile YKS taban puanları | 2021 YKS üniversite kontenjanları ve başarı sırası
2 yıllık - 4 yıllık bölümler ile YKS taban puanları | 2021 YKS üniversite kontenjanları ve başarı sırası2021 YKS tercih işlemleri sürüyor. 20 Ağustos'a kadar devam edecek üniversite tercihleri için 2 yıllık ve 4 yıllık bölümlerin taban puanları öğrencilerin gündeminde. ÖSYM, 2021 tercih kılavuzunu yayımlayarak üniversitelerin taban-tavan puanları, başarı sırası ve kontenjanlarını duyurdu. İşte, 2021 2 yıllık ve 4 yıllık bölümler...
12.08.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Elektronik Posta ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.