Emekli Maaş Zammı

Emekli Maaş Zammı

Son dakika emekli maaş zammı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan emekli maaş zammı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan emekli maaş zammı haber sayfamızda...

Emekli Maaş Zammı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 807 emekli maaş zammı haberi bulunmuştur.
TEMMUZ EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞ ZAMMI 2024 SON DURUM | Emekli aylığı Temmuz ayında ne kadar olacak? SSK - Bağkur emekli zam oranı yüzde kaç yapılacak? Temmuz emekli maaş zammı tahmini
TEMMUZ EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞ ZAMMI 2024 SON DURUM | Emekli aylığı Temmuz ayında ne kadar olacak? SSK - Bağkur emekli zam oranı yüzde kaç yapılacak? Temmuz emekli maaş zammı tahmini Emekli maaş zammı ile ilgili gözler enflasyon rakamlarında! Temmuz ayında belli olacak 6 aylık enflasyon oranı sonrasında emekli ve memur maaş zam oranı belli olacak. İlk 5 aylık enflasyın farklı SSK ve Bağkur için %22,72 olarka gerçekleşmişti, gözler Haziran enflasyon rakamlarında! 2024 emekli maaşı ne kadar olacak, Temmuz emekli zammı yüzde kaç yapılacak?
21.06.2024 Bilgi Rehberi
ZAMLI TEMMUZ EMEKLİ MAAŞ TABLOSU 2024: 📢 SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı Temmuz maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Emekliye seyyanen zam ve refah payı artışı alacak mı?
ZAMLI TEMMUZ EMEKLİ MAAŞ TABLOSU 2024: 📢 SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı Temmuz maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Emekliye seyyanen zam ve refah payı artışı alacak mı? Emeklilerin gözü kulağı Temmuz ayında yapılacak olan maaş zammına çevrildi. Emekliler için 5 aylık enflasyon oranı belli olurken bir yandan da seyyanen zam ya da refah payı artışı yapılıp yapılmayacağı merak edilmeye başlandı. Peki Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? SSK, Bağ-Kur emeklileri yüzde kaç zam alacak?
18.06.2024 Bilgi Rehberi
SSK/BAĞ-KUR EMEKLİ TEMMUZ MAAŞ ZAMMI 💥 2024 Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak, 5 aylık enflasyon yüzde kaç oldu? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?
SSK/BAĞ-KUR EMEKLİ TEMMUZ MAAŞ ZAMMI 💥 2024 Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak, 5 aylık enflasyon yüzde kaç oldu? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Emekli maaş zammına ilişkin araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Mayıs ayı enflasyon verisinin açıklanması ile birlikte emeklilerin alacağı 5 aylık enflasyon oranı netleşti. Açıklanacak olan Haziran ayı enflasyon verisi ile nihai oran netleşmiş olacak. Peki SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında maaş alan emekliler seyyanen zam alacak mı? En düşük emekli maaşı kaç liraya yükselecek?
13.06.2024 Bilgi Rehberi
ZAMLI EMEKLİ/MEMUR MAAŞ TABLOSU 📍 Emekli/Memur 5 aylık enflasyon farkı yüzde kaç oldu? SSK, Bağ-Kur emeklileri ve Memur Temmuz 2024 maaş zam oranı belli oldu mu?
ZAMLI EMEKLİ/MEMUR MAAŞ TABLOSU 📍 Emekli/Memur 5 aylık enflasyon farkı yüzde kaç oldu? SSK, Bağ-Kur emeklileri ve Memur Temmuz 2024 maaş zam oranı belli oldu mu? Emekli, memur maaş zammına ilişkin 5 aylık enflasyon farkı ortaya çıktı. TÜİK tarafından Mayıs ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından gözler zam oranlarına çevrildi. Yıl içerisinde maaşlarına enflasyon tutarı ve toplu sözleşme zammı oranında zam alan emekli ve memurlar Temmuz maaş zam oranlarını merak ediyor. Peki Emekli ve memur maaş zam oranı enflasyon farkı yüzde kaç oldu?
7.06.2024 Bilgi Rehberi
SSK/BAĞ-KUR TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM 📌 Emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Emekliye seyyanen zam ve refah payı artışı olacak mı?
SSK/BAĞ-KUR TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM 📌 Emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Emekliye seyyanen zam ve refah payı artışı olacak mı? Emekli maaş zammına ilişkin son gelişmeler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Mayıs ayı enflasyon verisinin açıklanmasının ardından SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı kapsamında emekli maaşı alan emeklilerin 5 aylık enflasyon oranı netleşmiş oldu. Böylelikle Temmuz ayında alacakları zam oranı için tek veri Haziran ayı enflasyon verisi kaldı. Peki Emekli 5 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? Temmuz emekli maaş zammı yüzde kaç olacak?
4.06.2024 Bilgi Rehberi
2024 TEMMUZ EMEKLİ MAAŞ ZAM ORANI | SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Emekliye seyyanen zam ve refah payı artışı yapılacak mı?
2024 TEMMUZ EMEKLİ MAAŞ ZAM ORANI | SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Emekliye seyyanen zam ve refah payı artışı yapılacak mı? Emekli maaş zammına ilişkin araştırmalar sürüyor. Maaşlarına yıl içerisinde Ocak ve Temmuz ayları içerisinde zam alan emekliler 2024 Ocak ayında maaşlarına % 49,25 oranında zam almıştı. Temmuz ayı için artık kısa bir süre kala 4 aylık oran netleşirken gözler Mayıs ayı enflasyon rakamlarına çevrildi. Peki Emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak?
29.05.2024 Bilgi Rehberi
SSK/BAĞ-KUR EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON GELİŞMELER 2024 | Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? En düşük emekli maaşı 12.500 TL mi olacak?
SSK/BAĞ-KUR EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON GELİŞMELER 2024 | Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? En düşük emekli maaşı 12.500 TL mi olacak? Mayıs ayının bitmesine artık sayılı günler kaldı. Milyonlarca emekli Temmuz ayı içerisinde alacakları zam oranına gözünü dikti. 4 aylık enflasyon oranı ortaya çıkarken 3 Haziran Pazartesi günü Mayıs ayı enflasyon verisinin açıklanması ile 5 aylık oran belli olacak. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, aylık bazda enflasyonun Mayıs ayında zirve yapacağı ifadelerini kullanmıştı. Peki Temmuz 2024 memur maaş zam oranı yüzde kaç olacak?
24.05.2024 Bilgi Rehberi
GÖZLER TEMMUZ MAAŞ ZAMMINA ÇEVRİLDİ! SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı (4A-4B-4C) emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Temmuz emekli maaş zammı son tablo...
GÖZLER TEMMUZ MAAŞ ZAMMINA ÇEVRİLDİ! SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı (4A-4B-4C) emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Temmuz emekli maaş zammı son tablo... Milyonlarca emeklinin gözü kulağı Temmuz ayı içerisinde yapılacak zam oranına çevrildi. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı (4A, 4B, 4C) kapsamında maaş alan emekliler Temmuz ayında alacakları maaş zam oranına gözünü dikti. Açıklanan Mayıs ayı enflasyon beklenti anketine göre veriler yeniden güncellendi. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? En düşük emekli maaşı kaç lira olacak?
23.05.2024 Bilgi Rehberi
TEMMUZ 2024 SSK/BAĞ-KUR EMEKLİ ZAMMI 4 AYLIK ORAN 💥 Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Refah payı artışı yapılacak mı?
TEMMUZ 2024 SSK/BAĞ-KUR EMEKLİ ZAMMI 4 AYLIK ORAN 💥 Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? Refah payı artışı yapılacak mı? Emeklilerin gözü kulağı yapılacak olan zamma çevrildi. Yıl içerisinde iki kez maaaşlarına enflasyon oranında zam alan emekliler Temmuz ayı içerisinde alacakları zam oranına gözünü dikti. 4 aylık oran netleşirken Mayıs ve Haziran ayı enflasyon verisinin netleşmesinin ardından oran netleşmiş olacak. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında maaş alan emeklilere ilave refah payı artışı yapılacak mı?
16.05.2024 Bilgi Rehberi
SSK, BAĞ-KUR EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM! 📍 Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 4 aylık oran kesinleşti! İşte beklenti ve tahminler...
SSK, BAĞ-KUR EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM! 📍 Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 4 aylık oran kesinleşti! İşte beklenti ve tahminler... Emekli maaş zammına ilişkin 4 aylık enflasyon verisi netleşirken gözler Mayıs ve Haziran ayı enflasyon rakamlarına çevrildi. Mayıs ve Haziran ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile birlikte SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında maaş alan milyonlarca emeklinin zam oranı netleşecek. Peki Emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak, beklentiler ne yönde?
10.05.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ ZAM ORANI TEMMUZ 2024 💥 En düşük emekli maaşı Temmuz'da ne kadar olacak? SSK - Bağkur emekli maaşı zam oranı yüzde kaç olur? 2024 Emekli maaş zammı tahmini...
EMEKLİ ZAM ORANI TEMMUZ 2024 💥 En düşük emekli maaşı Temmuz'da ne kadar olacak? SSK - Bağkur emekli maaşı zam oranı yüzde kaç olur? 2024 Emekli maaş zammı tahmini... Emekli maaş zam oranı için beklenen tarih! SSK - Bağkur emeklilerine yapılacan maaş zamları 6 aylık enflasyon rakamlarının açıklanması ile netleşiyor. TÜİK tarafından nisan enflasyon rakamları açıklandı ve tüketici enflasyonunun aylık yüzde 3,18, yıllık yüzde 69,80 olduğu belilrtildi. Peki, Temmuz'da en düşük emekli maaşı ne kadar kaç TL olacak?
7.05.2024 Bilgi Rehberi
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON TABLO 📍 SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak, 4 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu?
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON TABLO 📍 SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak, 4 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kapsamında emekli maaşı alan 16 milyon emeklinin yakından takip ettiği Nisan ayı enflasyon verisi 3 Mayıs tarihinde açıklandı. Emeklilerin alacağı 4 aylık enflasyon oranı netleşirken gözler Temmuz ayında yapılacak olan zam oranına çevrildi. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı ne olacak? İşte 4 aylık enflasyon oranı ve kesinleşen rakam...
6.05.2024 Bilgi Rehberi
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON TABLO! SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 4 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu?
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON TABLO! SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 4 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? Emekli maaş zammına ilişkin gelişmeler yakından takip edilmeye devam ediyor. Mayıs ayına girilmesiyle birlikte gözler Nisan ayı enflasyon rakamlarına çevrilmişti. Nisan ayı enflasyon rakamları TÜİK tarafından açıklandı ve ardından emeklinin Temmuz ayı içerisinde alacağı zam oranının 4 aylık oranı kesinleşti. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı ne olacak?
3.05.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON GELİŞMELER 2024: Temmuz'da EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI ne kadar olacak? SSK-Bağkur emekli aylığı zam oranı kaç yapılacak? Gözler 6 aylık enflasyonda
EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON GELİŞMELER 2024: Temmuz'da EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI ne kadar olacak? SSK-Bağkur emekli aylığı zam oranı kaç yapılacak? Gözler 6 aylık enflasyonda Emekli maaş zamları, SSK-Bağkur emeklililerinin gündeminde. Ocak ayı düzenlemesi ile en düşük emekli aylığı 7 bin 500 TL olmuştu. Enflasyon verilerine göre Temmuz ayında memur ve emeklilere yeniden artış söz konusu oluyor. Peki, Temmuz ayında emeklilere ne kadar zam yapılacak?
23.04.2024 Bilgi Rehberi
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM | SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 3 aylık enflasyon yüzde kaç oldu?
TEMMUZ 2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON DURUM | SSK, Bağ-Kur emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? 3 aylık enflasyon yüzde kaç oldu? SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri gözünü Temmuz ayında yapılacak olan maaş zammına dikti. Bilindiği üzere emekliler maaşlarına 6 aylık periyotlar halinde enflasyon tutarında zam alıyor. 2024 yılı içerisinde 3 ay geride kalırken emeklilerin Temmuz ayında alacakları maaş zam oranına yönelik araştırmaları da hız kazandı. Peki Temmuz emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak?
17.04.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ MAAŞ ZAM ORANI 2024 SON DURUM | SSK, Bağ-Kur emekli 3 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak?
EMEKLİ MAAŞ ZAM ORANI 2024 SON DURUM | SSK, Bağ-Kur emekli 3 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu? Temmuz 2024 emekli maaş zam oranı yüzde kaç olacak? TÜİK tarafından bugün açıklanacak olan Mart ayı enflasyon rakamlarının ardından emeklinin alacağı 3 aylık enflasyon oranı belli olacak. Maaşlarına yıl içerisinde iki kez Ocak ve Temmuz ayında enflasyon oranı tutarında zam alan emeklilerin gözü kulağı açıklanacak olan enflasyon oranına çevrildi. Peki Emekli 2024 Temmuz zam oranı yüzde kaç olacak? 3 aylık enflasyon oranı yüzde kaç oldu?
4.04.2024 Bilgi Rehberi
DUL VE YETİM MAAŞLARI NE KADAR OLDU 2024? Dul ve yetim maaşları yüzde kaç zamlandı, kaç lira oldu? Zamlı dul ve yetim maaş tablosu!
DUL VE YETİM MAAŞLARI NE KADAR OLDU 2024? Dul ve yetim maaşları yüzde kaç zamlandı, kaç lira oldu? Zamlı dul ve yetim maaş tablosu! Dul ve yetim aylıkları 2024 yılı itibari ile zamlandı. Enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından 6 aylık enflasyon farkı belli oldu. Emekli maaşına 6 aylık enflasyon oranına göre yüzde 37.57 artış yapılacaktı. Refah payı ile bu oran yüzde 42.6'ya yükseltildi. Buna göre en düşük emekli maaşı 10.000 TL'ye çıkartıldı. Yapılan zamlarda belirleyici olan enflasyon farkı ile emekli maaş zammı baz alınarak hesaplanan dul ve yetim aylığının ne kadar olduğu ise merak konusu oldu. Dul ve yetim aylığı, vefat eden sigortalının eşine çocuk olmaması durumunda yüzde 50 oranında yatırılıyor. Peki, dul ve yetim maaşı ne kadar oldu? İşte 2024 zamlı dul ve yetim aylığı tablosu...
9.02.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ MAAŞI FARKI SON DURUMU 2024 📍 SSK, BAĞ-KUR emekli maaşı zam farkları ne zaman yatacak, hangi gün? Emekli maaş zammı Resmi Gazete'de yayımlandı mı?
EMEKLİ MAAŞI FARKI SON DURUMU 2024 📍 SSK, BAĞ-KUR emekli maaşı zam farkları ne zaman yatacak, hangi gün? Emekli maaş zammı Resmi Gazete'de yayımlandı mı? Emekli maaşı zam farklarının yatırılacağı gün SSK ve Bağ-kur emeklileri tarafından bekleniyor. Emekli maaşı zam oranı yüzde 42,6'dan yüzde 49,25 yükseleceğini Bakan Işıkhan açıkladı. Yeni zam oranı sonrasında gözler emekli maaş farklarına çevrildi. Peki 2024 emekli maaşı farkları ne zaman yatacak? İşte emekli maaşı ödeme günleri...
2.02.2024 Bilgi Rehberi
ZAMLI DUL VE YETİM AYLIĞI / MAAŞI 2024 | Dul ve yetim aylığı ek ödeme ne kadar, yüzde kaç zamlandı? Dul ve yetim maaşı hesaplama
ZAMLI DUL VE YETİM AYLIĞI / MAAŞI 2024 | Dul ve yetim aylığı ek ödeme ne kadar, yüzde kaç zamlandı? Dul ve yetim maaşı hesaplama Dul ve yetim aylıkları 2024 yılı itibari ile zamlandı. Emekli maaşına 6 aylık enflasyon oranına göre yüzde 37.57 artış yapılacaktı. Kabine Toplantısı sonrasında refah payı ile bu oran yüzde 42.6'ya yükseltildi. Buna göre en düşük emekli maaşı 10.000 TL'ye çıkartılmıştı. Zamlı dul ve yetim maaşı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'ın açıklamalarının ardından yeniden gündeme geldi. Emekli maaşlarına yapılan son ek zamla birlikte SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin alacağı zam oranı yüzde 49,25 olarak açıklandı. Yapılan zamlarda belirleyici olan enflasyon farkı ile emekli maaş zammı baz alınarak hesaplanan dul ve yetim aylığının ne kadar olduğu ise merak ediliyor. Peki, dul ve yetim maaşı ne kadar oldu? İşte 2024 zamlı dul ve yetim aylığı tablosu...
26.01.2024 Bilgi Rehberi
EMEKLİ KÖK MAAŞ HESAPLAMA 2024: Kök maaş nasıl bulunur? SSK BAĞ-KUR Kök maaşımı nasıl öğrenebilirim? Kök maaşım ne kadar?
EMEKLİ KÖK MAAŞ HESAPLAMA 2024: Kök maaş nasıl bulunur? SSK BAĞ-KUR Kök maaşımı nasıl öğrenebilirim? Kök maaşım ne kadar? Bağkur ve SSK emekli maaşlarına bir ek zam daha yapıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarına 2024 Ocak ayından geçerli olmak üzere 6 aylık artış oranını yüzde 49,25'e yükseltildiğini açıkladı. Yapılan ikinci ek zam sonrasında emeklilerin kök maaş hesaplamaları merak edilmeye başlandı. Peki, kök maaş nasıl bulunur? Kök maaşımı nasıl öğrenebilirim? İşte Bağkur ve SSK emekli kök maaş hesaplama
26.01.2024 Bilgi Rehberi
SSK BAĞKUR EMEKLİ MAAŞI 2024 ne kadar? Emekliye ek zamla ocak emekli maaşı yüzde kaç arttı? Zamlı emekli maaşı hesaplama tablosu!
SSK BAĞKUR EMEKLİ MAAŞI 2024 ne kadar? Emekliye ek zamla ocak emekli maaşı yüzde kaç arttı? Zamlı emekli maaşı hesaplama tablosu! Emekli maaşına bir ek zam müjdesi daha geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, SSK ve Bağ-Kur emeklisine ilave yüzde 5 artış yapılacağını açıklamıştı. Böylelikle emekli zammı artış oranı yüzde 42,6'ya yükselmişti. Gelen son dakika haberine göre emekli maaşlarına bir ek zam daha yapıldı. Peki, en düşük emekli maaşı ne kadar oldu? SSK ve Bağkur emekli maaşları ne kadar oldu, yüzde kaç ek zam geldi?
25.01.2024 Bilgi Rehberi
SSK BAĞ-KUR EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI 2024: Emekli kök maaş değişti mi? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu?
SSK BAĞ-KUR EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI 2024: Emekli kök maaş değişti mi? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Milyonlarca SSK ve Bağ-Kur emeklisi gelecek ek zammı bekliyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı ardından yaptığı açıklamalarda SSK ve Bağ-Kur emeklisine ilave yüzde 5 zam müjdesini verdi. Peki, en düşük emekli maaşı 2024 yılında ne kadar oldu? Emekli kök maaşı değişti mi?
17.01.2024 Bilgi Rehberi
EK ZAM ORANI SON DURUMU 💥 SSK - BAĞKUR EMEKLİ MAAŞ ZAMMI ne kadar oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Emekli zamlı maaşlar ne zaman yatar?
EK ZAM ORANI SON DURUMU 💥 SSK - BAĞKUR EMEKLİ MAAŞ ZAMMI ne kadar oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Emekli zamlı maaşlar ne zaman yatar? Emeklilere ek zam ile ilgili son durum takip ediliyor. 2024 Ocak ayı artışları ile memur ve memur emeklisine yüzde 49.25’lik artış yapılırken, işçi ve Bağkur emeklisine ise yüzde 37.57 oranında maaş artışı almış oldu. Düzenlemeler ardından gözler emekliye ek zamdaydı!
17.01.2024 Bilgi Rehberi
SON DAKİKA! Emekli zammı ve en düşük emekli maaşı belli oldu! Emekliye ek zam ne kadar? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajları
SON DAKİKA! Emekli zammı ve en düşük emekli maaşı belli oldu! Emekliye ek zam ne kadar? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajları Emekli zammı belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası emekliye ek zammı ve en düşük emekli maaşını açıkladı. Bakan Mehmet Şimşek ve Bakan Vedat Işıkhan SSK, Bağ-Kur emekli zammı ile memur emeklisi arasında toplu sözleşme kaynaklı oluşan yüzde 11,68'lik zam farkı için çalışma yaptı.
16.01.2024 Ekonomi
2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON GELİŞMELERİ: 📌 SSK Bağ Kur en düşük emekli maaşı ne kadar olacak, ek zam yapılacak mı? Zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak, 7500 TL kaç TL'ye yükselecek?
2024 EMEKLİ MAAŞ ZAMMI SON GELİŞMELERİ: 📌 SSK Bağ Kur en düşük emekli maaşı ne kadar olacak, ek zam yapılacak mı? Zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak, 7500 TL kaç TL'ye yükselecek? Emekli zammı gelişmeleri milyonlarca emekli tarafından takından takip ediliyor. 6 aylık enflasyon farkının ortaya çıkmasıyla beraber emekli zammı ortaya çıktı. SSK ve Bağ-Kur emeklilerine ek zam yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. Peki en düşük emekli maaşı kaç TL'ye çıkacak? SSK ve Bağ-kur zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak 2024?
16.01.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Emekli Maaş Zammı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.