Emniyet Genel Müdürlüğü

Emniyet Genel Müdürlüğü

Son dakika emniyet genel müdürlüğü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan emniyet genel müdürlüğü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan emniyet genel müdürlüğü haber sayfamızda...

Emniyet Genel Müdürlüğü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.569 emniyet genel mudurlugu haberi bulunmuştur.
Son dakika... İçişleri duyurdu! İkna yoluyla 4 terörist daha teslim oldu
Son dakika... İçişleri duyurdu! İkna yoluyla 4 terörist daha teslim olduGelen son dakika haberine göre; Terör örgütü PKK’da çözülme devam ediyor, 4 örgüt mensubu daha ikna yoluyla teslim oldu.
5.05.2021 Gündem
Alparslan Kuytul ve yanındakilere gözaltı
Alparslan Kuytul ve yanındakilere gözaltıAdana’da Furkan Vakfı eski Başkanı Alparslan Kuytul ve yanındaki bir grup, dün gece sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edip, uyarılara rağmen evlerine dönmeyince gözaltına alındı. Bir gün önce de Gaziantep’te, kendilerini ‘Alparslan Kuytul Gönüllüleri’ olarak tanıtıp girdikleri 3 camide itikaf yapacaklarını ve devlete karşı sivil itaatsizlik başlattıklarını söyleyen 76 kişi gözaltına alınmıştı.
4.05.2021Gündem
Danıştay’a genelge için iptal başvurusu
Danıştay’a genelge için iptal başvurusuCHP, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün ses ve görüntü kaydı alınmasını konu eden genelgesinin iptali ve yürütmenin durdurulması talebiyle Danıştay’da dava açtı.
4.05.2021Siyaset
EGM'den Gaziantep'teki biber gazlı müdahaleye ilişkin açıklama
EGM'den Gaziantep'teki biber gazlı müdahaleye ilişkin açıklamaGelen son dakika haberine göre; Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Gaziantep'teki bir camide yaşanan olayın örgütlü bir provokasyon girişimi olduğunu bildirdi.
4.05.2021Gündem
Gaziantep Valiliği'nden 'camide biber gazlı müdahale' açıklaması! Personel açığa alındı
Gaziantep Valiliği'nden 'camide biber gazlı müdahale' açıklaması! Personel açığa alındıGaziantep Valiliği, kentteki bir camide yaşanan olay sırasında emniyet mensuplarının ibadethaneye ayakkabıyla girmediğini belirterek, "Zor kullanma şartları oluşmasına rağmen bir emniyet mensubunun cami içerisinde biber gazı kullanması herkes gibi bizleri de üzmüş olup, ilgili personel açığa alınmıştır." açıklamasında bulundu. Öte yandan Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), yaşanan olayın örgütlü bir provokasyon girişimi olduğunu bildirdi.
4.05.2021Gündem
Pandemi gölgesinde 1 Mayıs kutlaması
Pandemi gölgesinde 1 Mayıs kutlamasıSokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, bu yıl da pandemi koşullarında kutlandı. Yasaklara rağmen Taksim Meydanı’na çıkmak isteyen kişilere polis tarafından müdahale edildi. Toplam 244 kişi gözaltına alındı...
2.05.2021Gündem
Son dakika: Bu kuralda yaya kaldık! 'Benim oğlum öldü'
Son dakika: Bu kuralda yaya kaldık! 'Benim oğlum öldü'Yasaya göre, yaya geçidinde öncelik hakkı yayaların. Ancak birçok sürücü bu kurala uymuyor. Yayalara geçiş hakkı verilmemesi yüzünden ilk üç ayda 349 kaza yaşandı
2.05.2021Gündem
İçişleri Bakanı Soylu: Emniyet genelgesi Anayasa'ya aykırı değil
İçişleri Bakanı Soylu: Emniyet genelgesi Anayasa'ya aykırı değilİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, toplumsal olaylarda kayıt yasağıyla ilgili CNN TÜRK'te önemli açıklamalarda bulundu. Soylu, "Emniyet Genelgesi Anayasaya aykırı değil" dedi.
1.05.2021Siyaset
Emniyet Genel Müdürlüğü, teslim olan teröristlerin profilini çıkardı
Emniyet Genel Müdürlüğü, teslim olan teröristlerin profilini çıkardıEmniyet Genel Müdürlüğünün, 2016-2020 yılları arasında terör örgütü PKK/KCK'dan kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan 939 teröriste ilişkin yaptığı analiz çalışması, teröristlerin ağırlıkla çocuk ve genç yaşta, düşük eğitim seviyesinde oldukları gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi.
1.05.2021Gündem
Polisi görüntüleyene adli işlem iddiası
Polisi görüntüleyene adli işlem iddiasıEmniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş imzasıyla yayımlanan genelge ile polislerden görevlerini ifa ederken görüntülerinin alınmasına fırsat vermemeleri, buna aykırı hareket edenler hakkında adli işlem yapmalarının istendiği iddia edildi. Sosyal medyada yayılan genelgeye ilişkin Emniyet Genel Müdürlüğü herhangi bir açıklama yapmadı.
1.05.2021Gündem
Son dakika... Ünlü isme kripto para şoku! Ava giderken avlandı
Son dakika... Ünlü isme kripto para şoku! Ava giderken avlandıGelen son dakika haberine göre, SPK tarafından defalarca para cezasına çarptırılan Mehmet Mustafa Gürban, Sistemkoin’de ava giderken avlandı. Gürban, parasını kaptırdığını öne sürerek suç duyurusunda bulundu. Öte yandan Thodex vurgununda Türk ve Arnavut ekipleri, Faruk Fatih Özer'in tüm bağlantılarını tespit etti. Özer'in martta Arnavutluk ile iletişime geçtiği belirlendi.
28.04.2021Ekonomi
Terör örgütünde çözülmeler devam ediyor! Sayı 58'e yükseldi
Terör örgütünde çözülmeler devam ediyor! Sayı 58'e yükseldiSon dakika haberine göre, İçişleri Bakanlığı, yürütülen ikna çalışmaları kapsamında, bir terör örgütü PKK mensubunun daha güvenlik güçlerine teslim olduğunu bildirdi.
27.04.2021Gündem
Thodex'in sahibi Özer'i saklayan 2 kişiye gözaltı
Thodex'in sahibi Özer'i saklayan 2 kişiye gözaltıArnavutluk'ta, kripto para borsası Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in saklandığı düşünülen eve düzenlenen operasyonda 2 kişi gözaltına alındı.
27.04.2021Ekonomi
MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Emniyet Genel Müdürlüğünü ziyaret etti
MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Emniyet Genel Müdürlüğünü ziyaret ettiMKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, Emniyet Genel Müdürlüğüne ziyarette bulundu.
27.04.2021Ankaragücü
PMYO ve POMEM Eğitim sonu sınavı ertelendi mi, iptal mi? PMYO ve POMEM Eğitim sonu sınavı  ne zaman?
PMYO ve POMEM Eğitim sonu sınavı ertelendi mi, iptal mi? PMYO ve POMEM Eğitim sonu sınavı ne zaman?Polis Akademisi Başkanlığı tarafından PMYO ve POMEM Eğitim sonu sınav tarihi ve saati belirlenmişti. Sınava katılım sağlamak için zaman zaman arayışa geçenler adaylar, PMYO ve POMEM Eğitim sonu sınavı ne zaman, saat kaçta sorularına cevap arıyordu. Fakat dün yapılan Kabine Toplantısı sonrasında tam kapanma sürecinin başlayacağı ve 17 gün süreceği belirtildi. Bu tarihler arasında uygulanması planlanan bazı sınavlarda ise ertelenme yaşandı. Peki PMYO ve POMEM Eğitim sonu sınavı ertelendi mi, iptal mi? PMYO ve POMEM Eğitim sonu sınavı ne zaman?
27.04.2021Gündem
Son dakika... İstanbul'da polisler KADES'i tanıttı
Son dakika... İstanbul'da polisler KADES'i tanıttıToplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri, İstanbul'da kadınlara Kadın Acil Destek Uygulaması (KADES) ile ilgili bilgilendirme broşürü dağıttı. Polis, kadınlara Kadın Acil Destek Uygulaması'nı (KADES) anlatarak, tek tuşla şiddetten korunabileceklerinin bilgisini verdi.
26.04.2021Gündem
İçişleri: PKK'dan kaçan 1 örgüt mensubu daha teslim oldu
İçişleri: PKK'dan kaçan 1 örgüt mensubu daha teslim olduİçişleri Bakanlığı, ikna çalışmaları sonucu terör örgütü PKK'dan kaçan 1 örgüt mensubunun daha güvenlik güçlerine teslim olduğunu duyurdu.
24.04.2021Gündem
Bakan Soylu'dan Fatih Faruk Özer’in yakalanması için görüşme
Bakan Soylu'dan Fatih Faruk Özer’in yakalanması için görüşmeİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Thodex'in kurucusu Fatih Faruk Özer’in yakalanması için Arnavutluk İçişleri Bakanı ile görüştü.
23.04.2021Gündem
Selçuk Bayraktar paylaştı! İlk atışında tam isabet
Selçuk Bayraktar paylaştı! İlk atışında tam isabetBAYKAR tarafından yerli ve milli imkânlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) 22 Nisan 2021 tarihinde yapılan ilk atış testini başarıyla tamamladı. Roketsan tarafından milli olarak geliştirilen akıllı mühimmatlar MAM-C, MAM-L ve ilk kez kullanılan MAM-T hedefleri başarıyla vurdu.
22.04.2021Teknoloji
Marmara Denizi'nde tanker arızası
Marmara Denizi'nde tanker arızasıMarmara Denizi'nde Fas'tan Ukrayna'ya giden 199 metre boyundaki arızalanan LPG tankeri, Ahırkapı'ya çekildi.
22.04.2021Gündem
Son dakika! Bakanlık duyurdu... İkna yoluyla teslim oldular
Son dakika! Bakanlık duyurdu... İkna yoluyla teslim oldularGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığınca, yürütülen ikna çalışmaları kapsamında PKK/KCK terör örgütünden kaçan 2 örgüt mensubunun daha güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.
21.04.2021Gündem
Gazi polis, nakilli eliyle 6 yıl sonra ilk atışını yaptı
Gazi polis, nakilli eliyle 6 yıl sonra ilk atışını yaptıEmniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Başkanlığı bünyesinde görev yapan özel harekat polisi Hilmi Köse'nin 20 yıldır silah tuttuğu sol eli, 2015 yılındaki 'hendek' operasyonlarında, üzerine atılan el yapımı patlayıcı nedeniyle parçalandı. Köse'nin sağ ayak ile leğen kemiğinden alınan 20 santim kemik ve deri, parçalanan koluna nakledildi. Özel Harekat Başkanlığı’na geri dönebilmek için sağ eliyle atış yapmaya başlayan Köse, 2 yıl süren tedavi ve eğitim sürecinin ardından mesleğine tekrar başladı. Köse'nin 6 yıl sonra sol eliyle yaptığı ilk atışı ise DHA görüntüledi. Köse, sol elle hedefi tam isabet vurmayı başardı.
21.04.2021Haberler
Gazi polis, nakilli eliyle 6 yıl sonra ilk atışını yaptı
Gazi polis, nakilli eliyle 6 yıl sonra ilk atışını yaptıEmniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Başkanlığı bünyesinde görev yapan özel harekat polisi Hilmi Köse'nin 20 yıldır silah tuttuğu sol eli, 2015 yılındaki 'hendek' operasyonlarında, üzerine atılan el yapımı patlayıcı nedeniyle parçalandı. Köse'nin sağ ayak ile leğen kemiğinden alınan 20 santim kemik ve deri, parçalanan koluna nakledildi. Özel Harekat Başkanlığı’na geri dönebilmek için sağ eliyle atış yapmaya başlayan Köse, 2 yıl süren tedavi ve eğitim sürecinin ardından mesleğine tekrar başladı. Köse'nin 6 yıl sonra sol eliyle yaptığı ilk atışı ise DHA görüntüledi. Köse, sol elle hedefi tam isabet vurmayı başardı.
21.04.2021Gündem
Son dakika: 6 yıl sonra ilk atışta tam isabet
Son dakika: 6 yıl sonra ilk atışta tam isabetEmniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Başkanlığı bünyesinde görev yapan özel harekat polisi Hilmi Köse'nin 20 yıldır silah tuttuğu sol eli, 2015 yılındaki 'hendek' operasyonlarında, üzerine atılan el yapımı patlayıcı nedeniyle parçalandı. Köse'nin sağ ayak ile leğen kemiğinden alınan 20 santim kemik ve deri, parçalanan koluna nakledildi. Özel Harekat Başkanlığı’na geri dönebilmek için sağ eliyle atış yapmaya başlayan Köse, 2 yıl süren tedavi ve eğitim sürecinin ardından mesleğine tekrar başladı. Köse, 6 yıl sonra sol eliyle yaptığı ilk atışında hedefi tam isabet vurmayı başardı.
21.04.2021Gündem
AK Partili Çamlı’dan tepki çeken paylaşım
AK Partili Çamlı’dan tepki çeken paylaşımAK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın, sosyal medyada yaptığı paylaşımda “cumhuriyet” için “çamuriyet” ifadesini kullanması büyük tepki topladı.
21.04.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

teröristatışiçişleri bakanlığıgaziantepEmniyet Genel Müdürlüğü

Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.