Engelli Aylığı

Engelli Aylığı

Son dakika engelli aylığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan engelli aylığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan engelli aylığı haber sayfamızda...

Engelli Aylığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 428 engelli aylığı haberi bulunmuştur.
“Mart ayına ilişkin toplam 4,8 milyar TL tutarındaki yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırdık”
“Mart ayına ilişkin toplam 4,8 milyar TL tutarındaki yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırdık” Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Mart ayına ilişkin toplam 4,8 milyar TL tutarındaki yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırdıklarını açıkladı.
16.03.2024 Ekonomi
Bakan Göktaş açıkladı: Yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırıldı
Bakan Göktaş açıkladı: Yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırıldı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Şubat ayına ilişkin toplam 6,3 milyar TL tutarındaki yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırdıklarını açıkladı.
12.02.2024 Ekonomi
ENGELLİ MAAŞI ne kadar oldu? 2024 ZAMLI engelli aylığı kaç TL yapıldı? Engelli maaşı başvuru şartları
ENGELLİ MAAŞI ne kadar oldu? 2024 ZAMLI engelli aylığı kaç TL yapıldı? Engelli maaşı başvuru şartları Engelli maaşı ödemeleri hakkında yeni gelişmeler ödemeden fayadalananlar tarafından takip ediliyor. Memur maaş katsayılarına göre değişkilik gösteren engelli aylığı 2024 ne kadar oldu? Bakan Göktaş yeni engelli maaşlarını duyurdu. İşte, engel oranına göre engelli maaşları...
17.01.2024 Bilgi Rehberi
Bakan Uraloğlu: Bu proje Doğu Akdeniz'deki etkinliğimizi artıracak
Bakan Uraloğlu: Bu proje Doğu Akdeniz'deki etkinliğimizi artıracak Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kurulacak ‘Gemi Trafik Hizmetleri Sistemi’nin Bakanlık programına dahil edildiğini bildirdi.
15.01.2024 Ekonomi
Son dakika: Mahkemeden Seçil Erzan kararı! Fondan en çok parayı aldığı iddia edilen isim konuştu
Son dakika: Mahkemeden Seçil Erzan kararı! Fondan en çok parayı aldığı iddia edilen isim konuştu Yüksek fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Fernando Muslera gibi isimleri dolandıran banka müdürü Seçil Erzan’ın yargılanmasına devam edildi. Sorulan sorulara sinirlenen tanık Tanın Yılmaz avukata bağırınca mahkeme salonu karıştı. Öte yandan mahkeme sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar verdi. İşte duruşmada yaşananlar...
15.01.2024 Gündem
Fast işlemlerinde aksama: İşlemler normale döndü
Fast işlemlerinde aksama: İşlemler normale döndü Türkiye genelinde bankalar arası para transferlerinde (Fast) aksamalar yaşanıyor. Kısa süreli sorun giderildikten sonra işlemler normale döndü.
15.01.2024 Ekonomi
Yeni yaşlı ve engelli aylığı belli oldu! Yüzde 50’ye yakın artış yapıldı
Yeni yaşlı ve engelli aylığı belli oldu! Yüzde 50’ye yakın artış yapıldı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, sosyal yardım programlarının aylık ödemelerinde yüzde 50’ye yakın artışa gidildiğini açıkladı.
15.01.2024 Ekonomi
ENGELLİ MAAŞI 2024 OCAK ÖDEMELERİ 📍 Zamlı yeni engelli aylığı yattı mı, ne zaman yatacak ve engelli maaşı ne kadar oldu?
ENGELLİ MAAŞI 2024 OCAK ÖDEMELERİ 📍 Zamlı yeni engelli aylığı yattı mı, ne zaman yatacak ve engelli maaşı ne kadar oldu? Zamlı engelli aylıkları, ödemelerden faydalananların gündeminde ilk sırada yer alıyor. Memur maaş katsayısına göre artış alan engelli maaşlarının da yeni senedeki tutarları belli olmuştu. Ocak engelli maaşı yattı mı, zamlı engelli aylığı ne zaman yatacak?
11.01.2024 Bilgi Rehberi
Engelli Araç Limiti 2024: Sıfır Engelli Araç Limiti Ne Kadar?
Engelli Araç Limiti 2024: Sıfır Engelli Araç Limiti Ne Kadar? Engelli araç limiti, engelli vatandaşların Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ödemeden satın alabilecekleri araçların fiyatını belirleyen bir kriterdir. Her yıl yeniden değerleme oranına göre güncellenen engelli araç limiti 2024 yılında da artış göstermiştir. Engelli araç almak isteyen vatandaşların yerine getirmesi gereken bazı koşullar vardır. Engelli araç limiti ne kadar? Engelli araç alım şartları nelerdir? İşte detaylar...
5.01.2024 Ekonomi
ENGELLİ AYLIĞI 2024 ne kadar oldu? Yeni zamlı engelli maaşı başvuru şartları nedir, istenen belgeler neler?
ENGELLİ AYLIĞI 2024 ne kadar oldu? Yeni zamlı engelli maaşı başvuru şartları nedir, istenen belgeler neler? Engelli maaşı zam oranı, aylıktan faydalananlar tarafından merakla beklenilenler arasında. Asgari ücret artışları ardından öne çıkan engelli maaşları memur maaş katsayısına göre artıyor. En az yüzde 40 engeli bulunan bireylere bağlanan engelli aylığı ne kadar, kaç TL oldu?
4.01.2024 Bilgi Rehberi
2024 Engelli Maaşı Ne Kadar? Engelli Aylığı Başvuru Şartları Nelerdir?
2024 Engelli Maaşı Ne Kadar? Engelli Aylığı Başvuru Şartları Nelerdir? Bakıma muhtaç, kimsesiz, maddi geliri olmayan, kişilere engelli maaşı verilmektedir. Engelli aylığı almak için bazı şartların karşılanması gerekir. Her yıl zamlanan engelli aylığı 2024 yılında da asgari ücrete Temmuz ayında gelen zam ile arttı. Engelli maaşı miktarı merak edilen konular arasında yer aldı. Engelli aylığı ne kadar oldu? 2024 engelli maaşı ile ilgili detaylı bilgilere sizin için hazırladığımız içerikten ulaşabilirsiniz.
4.01.2024 Ekonomi
Kartal sahilde kaza! Virajı alamayınca takla attı
Kartal sahilde kaza! Virajı alamayınca takla attı Kartal'da sahil yolunda seyretmekte olan otomobil virajı alamayınca kontrolden çıkarak bariyere çarptı, ardından takla attı. Kazada araçta bulunan 2 kişi yaralandı.
4.01.2024 Gündem
Savunma Sanayii İcra Komitesi Erdoğan başkanlığında toplandı
Savunma Sanayii İcra Komitesi Erdoğan başkanlığında toplandı Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı.
3.01.2024 Gündem
İstanbul'a sürücüsüz metro! Ulaşım süresi 30 dakikaya düşüyor
İstanbul'a sürücüsüz metro! Ulaşım süresi 30 dakikaya düşüyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Türkiye Yüzyıl’ına raylı sistem üreticileri arasında en üst sınıfta yer alarak başlamanın gururunu yaşıyoruz. 2023 yılında Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir başlangıç yaparak yerli aracımız TOGG’a kavuştuğumuz gibi ‘yerli ve milli sürücüsüz metro setlerimize de kavuştuk.” dedi.
3.01.2024 Ekonomi
Gece 03.00'te eşini uyandırdı, sonrası büyük pişmanlık... Kripto para kararı: Boşanma sebebi
Gece 03.00'te eşini uyandırdı, sonrası büyük pişmanlık... Kripto para kararı: Boşanma sebebi Konya'da Esma K., kolundaki 8 adet bileziği zorla alarak, kripto para borsasında yatırım yapıp kaybettiğini ileri sürdüğü eşi Davut K.'dan boşanmak için dava açtı. Mahkemeden emsal bir karar çıktı.
3.01.2024 Gündem
Bedelli askerlik ücreti belli oldu
Bedelli askerlik ücreti belli oldu Memur maaşlarına gelen zam ile birlikte bedelli askerlik 182 bin 608 TL oldu.
3.01.2024 Ekonomi
Zamlı maaşlar belli oldu! İşte yeni kıdem tazminatı, 65 yaş aylığı, engelli aylığı ücretleri
Zamlı maaşlar belli oldu! İşte yeni kıdem tazminatı, 65 yaş aylığı, engelli aylığı ücretleri Aralık ayı enflasyonunun açıklanmasıyla birlikte memur ve memur emeklilerinin alacağı enflasyon farkı dahil aylık artışları yüzde 49,25 oldu. SSK ve Bağkur emeklilerinin maaş artışları ise yüzde 37,57 olarak gerçekleşti.
3.01.2024 Ekonomi
Türkiye'nin vergi rekortmeni Selçuk Bayraktar oldu
Türkiye'nin vergi rekortmeni Selçuk Bayraktar oldu Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Türkiye'nin 2022 gelir vergisi rekortmeni oldu.
3.01.2024 Ekonomi
Enflasyon rakamları belli oldu
Enflasyon rakamları belli oldu Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) yıllık %64,77, aylık %2,93 arttı.
3.01.2024 Uzmanpara
2024 ödemeleri sil baştan! Kıdem tazminatı, bedelli askerlik ücreti, 65 yaş aylığı ve engelli aylığı
2024 ödemeleri sil baştan! Kıdem tazminatı, bedelli askerlik ücreti, 65 yaş aylığı ve engelli aylığı Asgari ücret açıklandı, gözler memur ve emekli zammına çevrildi. 3 Ocak Çarşamba günü enflasyon verilerinin açıklanması ile birlikte memur ve emeklilerin zam oranı da belli olacak. Memur maaşlarının belli olması ile birlikte 2024 bedelli askerlik ücreti, 65 yaş aylığı, engelli aylığı ve kıdem tazminatı gibi birçok ücret de değişecek. İşte merak edilen ayrıntılar...
1.01.2024 Ekonomi
Bedelli askerlik ücreti değişiyor: İşte memur maaşıyla artacak ücretler
Bedelli askerlik ücreti değişiyor: İşte memur maaşıyla artacak ücretler Milyonlarca memur ve emeklinin gözü kulağı yeni yılda alacakları maaş zammında olacak. Ayrıca memur maaşlarına göre pek çok ödeme ve ücrette de artışlar yapılacak. Kıdem tazminatı tavanı, bedelli askerlik ücreti, 65 yaş aylığı ve engelli aylıkları da değişecek. İşte detaylar...
1.01.2024 Ekonomi
Gözler memur ve emekli maaş zammına çevrildi! İşte masadaki oran...
Gözler memur ve emekli maaş zammına çevrildi! İşte masadaki oran... Asgari ücrete gelen yüzde 49'luk zam sonrası tüm gözler memur ve memur emeklisinin maaşlarına yapılacak zamlara çevrildi. Maaşlara yapılması öngörülen zam oranı belli oldu.
29.12.2023 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kritik hedefteki 70 hedef vuruldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kritik hedefteki 70 hedef vuruldu 'Muhtarlar Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadele ve ekonomiye ilişkin yeni mesajlar verdi.
28.12.2023 Gündem
Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan OVP mesajı
Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan OVP mesajı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında toplanan Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısı sona erdi.
28.12.2023 Ekonomi
Türkiye denizde AKYA ile vuracak! Yerli torpido gemiyi böyle batırdı
Türkiye denizde AKYA ile vuracak! Yerli torpido gemiyi böyle batırdı Hem denizaltıları hem gemileri vurmak için tasarlanmış su altı roketi AKYA'nın ilk atış testi başarıyla tamamlandı. Test atışında hedef geminin batırıldığı görüntüler paylaşılırken Savunma ve Denizcilik Araştırmacısı Kozan Selçuk Erkan, yerli ve milli AKYA ağır torpidosunu milliyet.com.tr'ye değerlendirdi.
29.12.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Engelli Aylığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.