Erdal Şeyda Lafçı

Erdal Şeyda Lafçı

Son dakika Erdal Şeyda Lafçı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Erdal Şeyda Lafçı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Erdal Şeyda Lafçı haber sayfamızda...

Erdal Şeyda Lafçı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 38 erdal şeyda lafçı haberi bulunmuştur.
Gülçin Ergül'den kazada kaybettiği sevgilisine duygusal mesaj: Hep benimle olacak
Gülçin Ergül'den kazada kaybettiği sevgilisine duygusal mesaj: Hep benimle olacak13 Aralık 2021 tarihinde Balıkesir'de trafik kazası geçiren Gülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda TIR ile çarpışmıştı. Otomobilden Ergül yaralı olarak çıkmış, Lafçı ise hayatını kaybetmişti. Ergül, sevgilisinin doğum gününde duygusal ifadeler kullandı.
30.05.2022Cadde
Duygusal klip!
Duygusal klip!Gülçin Ergül’ün, ‘Gökyüzü Çağırdı Aşkı’ isimli eserinin duygusal klibi yayınlandı.
10.05.2022Cadde
Gülçin Ergül'ün büyük acısı! Aklına geldikçe ağlıyor
Gülçin Ergül'ün büyük acısı! Aklına geldikçe ağlıyor13 Aralık 2021 tarihinde Balıkesir'de trafik kazası geçiren Gülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda TIR ile çarpışmıştı. Otomobilden Ergül yaralı olarak çıkmış, Lafçı ise hayatını kaybetmişti. Geçtiğimiz gün kaza anını ilk kez anlatan ünlü şarkıcı, önceki akşam Cihangir'de görüntülendi. Arkadaşlarıyla oturan Ergül, bir ara duygusal anlar yaşadı.
27.04.2022Cadde
Gülçin Ergül kaza anını ilk kez anlattı! 'Baş etmeyi öğreniyorsunuz'
Gülçin Ergül kaza anını ilk kez anlattı! 'Baş etmeyi öğreniyorsunuz'Gülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı 13 Aralık 2021 tarihinde Balıkesir'de trafik kazası geçirmişti. Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda TIR ile çarpışan otomobilden Ergül yaralı olarak çıkmış, Lafçı ise hayatını kaybetmişti. Ünlü şarkıcı, kaza anını ilk kez Magazin D Cumartesi kameralarına anlattı.
25.04.2022Cadde
Gülçin Ergül'ün gözyaşları: O arabadan çıkabilmek büyük mucize
Gülçin Ergül'ün gözyaşları: O arabadan çıkabilmek büyük mucizeGülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı 13 Aralık 2021 tarihinde Balıkesir'de trafik kazası geçirmişti. Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda TIR ile çarpışan otomobilden Ergül yaralı olarak çıkmış, Lafçı ise hayatını kaybetmişti. Ünlü şarkıcı, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Kaza sonrası zor günler geçirdiğini söyleyen Gülçin Ergül, konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı.
8.04.2022Cadde
Gözyaşlarını tutamadı
Gözyaşlarını tutamadıGülçin Ergül, şarkı hazırlığı içinde olduğunu söyledi ve kazadan bahsederken gözyaşlarına boğuldu
8.04.2022Cadde
Gülçin Ergül ayakta durmakta güçlük çekti! 'İyi hissetmiyorum'
Gülçin Ergül ayakta durmakta güçlük çekti! 'İyi hissetmiyorum'Şarkıcı Gülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı 14 Aralık'ta Balıkesir'de trafik kazası geçirmişti. Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda TIR ile çarpışan otomobilden Gülçin Ergül yaralı olarak çıktı; Erdal Şeyda Lafçı ise hayatını kaybetti. Ödül törenine katılan Gülçin Ergül, ödülünü aldığı sırada yaptığı konuşmada kaybettiği sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı andı. Arkadaşının kolunda yürüyen ve ayakta durmakta güçlük çeken Ergül, "Şu an çok iyi hissetmiyorum" dedi.
10.02.2022Cadde
Ödülü sevgilisine adadı
Ödülü sevgilisine adadıGülçin Ergül, MüzikOnair ve Bau Radyo iş birliği ile gerçekleşen Bau Radyo MüzikOnair Ödül töreninde ‘Birbirimize İyi Gelmiyoruz’ eseriyle ‘En İyi Klip’ plaketini aldı.
9.02.2022Cadde
Goody ile avundu
Goody ile avunduGülçin Ergül, sosyal medya hesabından kedisi Goody ile paylaşım yaptı.
8.02.2022Cadde
Duygusal paylaşım
Duygusal paylaşımGülçin Ergül, Balıkesir’de geçirdikleri kaza sonrası hayatını kaybeden sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yla bir kara kalem resim çalışmasını Instagram’dan paylaştı.
31.01.2022Cadde
Gülçin Ergül'den duygulandıran paylaşım: Her zamanki ilgisiyle yanımdaymış gibi
Gülçin Ergül'den duygulandıran paylaşım: Her zamanki ilgisiyle yanımdaymış gibiŞarkıcı Gülçin Ergül ile sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı 14 Aralık'ta Balıkesir'de trafik kazası geçirmişti. Yağış nedeniyle kayganlaşan yolda TIR ile çarpışan otomobilden Gülçin Ergül yaralı olarak çıktı; Erdal Şeyda Lafçı ise hayatını kaybetti. Sevgilisinin yokluğunda neler yaptığından bahseden ve bu acıya nasıl dayanmaya çalıştığını ifade eden Ergül'ün sözerleri yürekleri sızlattı.
30.01.2022Cadde
Gülçin Ergül'den yürek burkan paylaşım: Bir ay olmuş, zaman kavramım yok!
Gülçin Ergül'den yürek burkan paylaşım: Bir ay olmuş, zaman kavramım yok!Sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yla trafik kazası geçiren Gülçin Ergül, zor günler geçiriyor. Sevgilisini kaybettikten sonra psikolojik destek almaya başlayan şarkıcının son paylaşımı yürek burktu.
13.01.2022Cadde
Cemre Kemer'den Gülçin Ergül açıklaması: Şova çevirmek ayıp
Cemre Kemer'den Gülçin Ergül açıklaması: Şova çevirmek ayıpBir döneme damga vuran Hepsi grubunun üyelerinden Cemre Kemer, Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kemer, geçtiğimiz haftalarda geçirdiği trafik kazası sonrası sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden arkadaşı Gülçin Ergül ile ilgili konuştu.
11.01.2022Cadde
2021 nasıl geçti?
2021 nasıl geçti?Magazin dünyasının ünlü isimleri, geçtiğimiz yılda birçok olayda hareketlilik yaşanmasına sebep oldu. Tanınmış simalar, yaşadıkları aşk, evlilik ve boşanmalarla devamlı olarak magazin sayfalarında boy gösterdi. İşte 2021’de geride bıraktığımız önemli olaylar...
1.01.2022Cadde
Gülçin Ergül, New York Times Square’de
Gülçin Ergül, New York Times Square’de13 Aralık'ta Balıkesir'de geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden Gülçin Ergül, New York Times Meydanı'ndaki dev dijital ekranı süsledi. ünlü şarkıcının fotoğrafı, New York'un meşhur caddesinde gün boyu yer aldı.
28.12.2021Cadde
Gülçin Ergül psikolojik destek almaya başladı
Gülçin Ergül psikolojik destek almaya başladıBalıkesir'de yağış nedeniyle kayganlaşan yolda TIR ile çarpışan otomobilde bulunan Hepsi Grubunun eski solisti Gülçin Ergül yaralanırken, aracı kullanan sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ise olay yerinde hayatını kaybetmişti. Ergül, acı olayın arından psikolojik destek almaya başladı.
26.12.2021Cadde
Korkunç kazada sevgilisini kaybetmişti! Gülçin Ergül’den yürekleri dağlayan paylaşım
Korkunç kazada sevgilisini kaybetmişti! Gülçin Ergül’den yürekleri dağlayan paylaşımHepsi grubunun solistlerinden Gülçin Ergül, geçtiğimiz günlerde geçirdikleri kazada arabanın direksiyonunda olan sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybetti. Gülçin Ergül, kazanın ardından bir paylaşım yapmış, ardından silmişti. Acılı şarkıcı günler sonra bir paylaşım daha yaptı.
26.12.2021Cadde
Cemre Kemer: Gülçin'e Instagram’dan mı başsağlığı dileseydik?
Cemre Kemer: Gülçin'e Instagram’dan mı başsağlığı dileseydik?Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı bir trafik kazası geçirmişti. Kazada Ergül yaralanırken, Lafçı ise yaşamını yitirmişti. Dağılan Hepsi grubunun diğer üyeleri sosyal medyada paylaşım yapmadıkları için vefasızlıkla suçlanmıştı. Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen Cemre Kemer, eleştirilere yanıt verdi.
24.12.2021Cadde
Kazada sevgilisini kaybeden Gülçin Ergül sessizliğini bozdu!
Kazada sevgilisini kaybeden Gülçin Ergül sessizliğini bozdu! Dört gün önce saat 20:30 sıralarında İstanbul-İzmir yolunun Susurluk ilçesi mevkiinde Erdal Şeyda Lafçı yönetimindeki otomobil, yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkıp aynı yöne giden TIR'a arkadan çarptı. Otomobil savrulup bariyerlere çarparak durabildi. Kazada Erdal Şeyda Lafçı yaşamını yitirirken; sevgilisi Gülçin Ergül yaralandı. Ünlü şarkıcı, kazanın ardından ilk kez konuştu.
18.12.2021Cadde
Gülçin Ergül kazada sevgilisini kaybetti! Cemre Kemer'den ilk açıklama geldi
Gülçin Ergül kazada sevgilisini kaybetti! Cemre Kemer'den ilk açıklama geldiGülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı bir trafik kazası geçirmişti. Kazada Ergül yaralanırken, Lafçı ise yaşamını yitirmişti. Hepsi grubunun diğer üyeleri arasında yer alan Cemre Kemer arkadaşının başına gelenlerden sonra yaptığı paylaşımlarla tepki çekti. Kemer'den eleştirilere yanıt gecikmedi. Hepsi grubunun eski üyelerinden Yasemin Yürük de Cemre Kemer'in açıklaması sonrası paylaşımda bulundu.
17.12.2021Cadde
Erdal Şeyda Lafçı kimdir, neden öldü? Erdal Şeyda Lafçı hakkında merak edilenler...
Erdal Şeyda Lafçı kimdir, neden öldü? Erdal Şeyda Lafçı hakkında merak edilenler...Erdal Şeyda Lafçı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Hepsi grubunun eski üyelerinden olan Gülçin Ergül ile Balıkesir'de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Erdal Şeyda Lafçı bugün son yolculuğuna uğurlandı. İşte Balıkesir'deki kazada yaşamını kaybeden Erdal Şeyda Lafçı hakkında merak edilenler...
16.12.2021 Cadde
Taburcu oldu
Taburcu olduGülçin Ergül, Balıkesir’de geçirdiği kaza sonrasında dün taburcu olup, İzmir Urla’daki evine gitti.
16.12.2021Cadde
Gülçin Ergül'ün sağlık durumu! Annesi Ayser Ergül açıkladı
Gülçin Ergül'ün sağlık durumu! Annesi Ayser Ergül açıkladıBalıkesir'de geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve sürücü koltuğunda oturan iş insanı sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'nın hayatını kaybetmesiyle tarifsiz bir acı yaşayan Hepsi grubunun eski solisti Gülçin Ergül'ün (36) ailesi, ünlü şarkıcının sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Ergül'ün annesi Ayser Ergül, doktorlarının izin vermesi halinde, kızının tedavisine İstanbul'da devam etmek istediklerini söyledi.
15.12.2021Haberler
Gülçin Ergül'ün sağlık durumu! Annesi Ayser Ergül açıkladı
Gülçin Ergül'ün sağlık durumu! Annesi Ayser Ergül açıkladıBalıkesir'de geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve sürücü koltuğunda oturan iş insanı sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'nın hayatını kaybetmesiyle tarifsiz bir acı yaşayan Hepsi grubunun eski solisti Gülçin Ergül'ün (36) ailesi, ünlü şarkıcının sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Doktorlar tarafından yapılan kontrollerinin ardından taburcu olan Gülçin Ergül, tekerlekli sandalye ile hastaneden çıktı.
15.12.2021Cadde
Gülçin Ergül'ün acı günü! Sevgilisi son yolculuğuna uğurlandı
Gülçin Ergül'ün acı günü! Sevgilisi son yolculuğuna uğurlandıBalıkesir'de yağış nedeniyle kayganlaşan yolda tır ile çarpışan otomobilde bulunan Hepsi Grubu’nun eski solisti Gülçin Ergül’ün (36) yaralandığı kazada hayatını kaybeden sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı (53), İzmir’de son yolculuğuna uğurlandı.
15.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Erdal Şeyda Lafçı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.