Etkisiz

Etkisiz

Son dakika Etkisiz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Etkisiz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Etkisiz haber sayfamızda...

Etkisiz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 25.707 etkisiz haberi bulunmuştur.
Bakan Soylu duyurdu! Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 10'a yükseldi
Bakan Soylu duyurdu! Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 10'a yükseldiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eren 13 Operasyonları kapsamında bugün etkisiz hale getirilen terörist sayısının 10'a yükseldiğini duyurdu.
17.05.2021Gündem
Son dakika... Bakan Soylu duyurdu! Şırnak ve Diyarbakır'da 7 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... Bakan Soylu duyurdu! Şırnak ve Diyarbakır'da 7 terörist etkisiz hale getirildiGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eren-13 Operasyonları kapsamında Şırnak ve Diyarbakır'da toplam 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
17.05.2021Gündem
MSB açıkladı! PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildi
MSB açıkladı! PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Gara'da 3 PKK'lı teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
16.05.2021Haberler
Son dakika: MSB açıkladı! PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika: MSB açıkladı! PKK'lı 3 terörist etkisiz hale getirildiGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Gara'da 3 PKK'lı teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
16.05.2021Gündem
Trabzon'da hareketli dakikalar! Soygun tatbikatı nefes kesti
Trabzon'da hareketli dakikalar! Soygun tatbikatı nefes kestiSon dakika gelen habere göre; Trabzon'da polis ekiplerince "tam kapama harekatı" adı altında silahlı soygun tatbikatı gerçekleştirildi.
16.05.2021Gündem
MSB duyurdu! Zap'ta tespit edildi, SİHA'lar vurdu
MSB duyurdu! Zap'ta tespit edildi, SİHA'lar vurduMilli Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyi Zap bölgesinde tespit edilen 2 teröristin SİHA'lar tarafından etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
16.05.2021Gündem
Epoksi Reçine Nasıl Yapılır? Epoksi Reçine Nasıl Üretilir?
Epoksi Reçine Nasıl Yapılır? Epoksi Reçine Nasıl Üretilir?Son zamanlarda özellikle zemin üzerine yapılan epoksi reçine birçok alanda kaplama yapılarak bulunan yüzeyi daha parlak hale getiren bir uygulama ve formüldür. İçeriğinde polimerik madde bulunan epoksi çoğunlukla sıvı halde üretilmiş reçine gibi olmakta ve daha sonra içeriğine sertleştirmeye yarayan maddeler eklenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Epoksi reçine nasıl yapılır ve epoksi reçine nasıl üretilir hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.
15.05.2021Eğitim
Metina'da etkisiz hale getirilen terörist sayısı 111'e yükseldi
Metina'da etkisiz hale getirilen terörist sayısı 111'e yükseldiMilli Savunma Bakanlığı, Metina bölgesinde 1 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Böylece bölgede 111 PKK'lı etkisiz hale getirilmiş oldu.
15.05.2021Gündem
Metina'da operasyon! 3 PKK'lı etkisiz hale getirildi
Metina'da operasyon! 3 PKK'lı etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
15.05.2021Haberler
Son dakika... Metina'da operasyon! 3 PKK'lı etkisiz hale getirildi
Son dakika... Metina'da operasyon! 3 PKK'lı etkisiz hale getirildiGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı, Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
15.05.2021Gündem
Son dakika...MSB acı haberi duyurdu: 1 askerimiz şehit oldu
Son dakika...MSB acı haberi duyurdu: 1 askerimiz şehit olduMilli Savunma Bakanlığı, Pençe- Şimşek Harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü tarafından açılan ateş sonucu İstihkam Uzman Onbaşı Yasin Özdamar'ın şehit olduğunu duyurdu. Açıklamada Özdamar'ı şehit eden 2 teröristin bölgeden kaçamadan hava kuvvetleri unsurları tarafından etkisiz hale getirildiği ifade edildi
15.05.2021Gündem
Milli Savunma Bakanı Akar, şehit aileleri ile bayramlaştı
Milli Savunma Bakanı Akar, şehit aileleri ile bayramlaştıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TSK'nın yaptığı operasyonları bilinçli bir şekilde çarpıtmaya çalışanların olduğunu belirterek, "Bizim tek hedefimiz teröristlerdir." dedi.
13.05.2021Haberler
Milli Savunma Bakanı Akar, şehit aileleri ile bayramlaştı
Milli Savunma Bakanı Akar, şehit aileleri ile bayramlaştıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TSK'nın yaptığı operasyonları bilinçli bir şekilde çarpıtmaya çalışanların olduğunu belirterek, "Bizim tek hedefimiz teröristlerdir." dedi.
13.05.2021Siyaset
Son dakika: Etkisizleştirilmiş AIDS'ten 48 çocuk iyileştirildi!
Son dakika: Etkisizleştirilmiş AIDS'ten 48 çocuk iyileştirildi!Gelen bir son dakika haberine göre; ABD’de UCLA Mattel Çocuk Hastanesi doktorlarının, AIDS'ten yararlanarak geliştirdikleri gen terapisiyle, doğuştan bağışıklık sistemi olmayan 48 bebek ve küçük çocuğa, çalışan bir bağışıklık sistemi sağladığı belirtildi.
13.05.2021Dünya
Bakan Akar'dan S-400 açıklaması: Tehdit ya da tehlike değil!
Bakan Akar'dan S-400 açıklaması: Tehdit ya da tehlike değil!Milli Savunma Bakanı Akar, TSK'nın komuta kademesi ile Irak sınırının sıfır noktasındaki üs bölgelerini ziyaret ederek, Mehmetçiğin bayramını kutladı. Akar, "(S400) Taarruzi bir yönü yok. Durduğu yerde herhangi bir şekilde kimseyi tehdit etmesi söz konusu değildir. Kimse için risk, tehdit veya tehlike değildir." ifadelerini kullandı.
13.05.2021Haberler
Son dakika! Bakan Akar'dan S-400 açıklaması: Tehdit ya da tehlike değil!
Son dakika! Bakan Akar'dan S-400 açıklaması: Tehdit ya da tehlike değil!Milli Savunma Bakanı Akar, TSK'nın komuta kademesi ile Irak sınırının sıfır noktasındaki üs bölgelerini ziyaret ederek, Mehmetçiğin bayramını kutladı. Akar, "(S400) Taarruzi bir yönü yok. Durduğu yerde herhangi bir şekilde kimseyi tehdit etmesi söz konusu değildir. Kimse için risk, tehdit veya tehlike değildir." ifadelerini kullandı.
13.05.2021Gündem
Şehidin vasiyeti yerine geldi
Şehidin vasiyeti yerine geldiSuriye'nin İdlib kentinde, geçen yıl rejim unsurlarının hava saldırısında şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Recep Bekir, şehit olması halinde devletin kendisi ve ailesi için vereceği tüm parayı memleketi Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde vatandaşların da desteğiyle yapımına başlanan camiye bağışlanmasını vasiyet etti. Bekir, şehit olduktan sonra bağışıyla birlikte büyük bölümü tamamlanan ve adının verildiği cami bayram namazı ile ibadete açıldı.
13.05.2021Gündem
Bakan Akar: 1 Ocak'tan bugüne kadar 1056 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar: 1 Ocak'tan bugüne kadar 1056 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi gece boyunca Şırnak'taki harekat merkezinden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarını sevk ve idare etti.
13.05.2021Haberler
Son dakika.... Bakan Akar: 1 Ocak'tan bugüne kadar 1056 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika.... Bakan Akar: 1 Ocak'tan bugüne kadar 1056 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi gece boyunca Şırnak'taki harekat merkezinden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarını sevk ve idare etti.
13.05.2021Gündem
Klorokinden sonra favipiravir uyarısı
Klorokinden sonra favipiravir uyarısıSağlık Bakanlığı geçtiğimiz günlerde, pandemi sürecinde kullanımı tartışma konusu olan ve bir süredir kullanılmayan Hidroksiklorokin’i rehberden çıkarmış, rehberde Favipiravir ilacı ile igili herhangi bir düzenlemeye gitmemişti.
13.05.2021Gündem
Savaş korkusu!
Savaş korkusu!İsrail ve Filistinli grupların karşılıklı saldırıları sürerken, 65 Filistinli ve 7 İsrailli hayatını kaybetti. İsrail içindeki farklı kentlere de sıçrayan olayların, “topyekün savaşa” dönüşmesinden endişe duyuluyor
13.05.2021Dünya
Son dakika: İsrail askerleri Batı Şeria'da bir Filistinliyi şehit etti
Son dakika: İsrail askerleri Batı Şeria'da bir Filistinliyi şehit ettiİsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyinde İsrail askerlerine silahlı saldırı girişiminde bulunduğu gerekçesiyle bir Filistinliyi açtıkları ateşle şehit etti.
12.05.2021Dünya
Son dakika: Bakar Akar'dan İsrail tepkisi: Bu bir insanlık suçudur
Son dakika: Bakar Akar'dan İsrail tepkisi: Bu bir insanlık suçudurGelen son dakika haberine göre; Bakan Akar ve TSK komuta kademesi, sınır birliklerinde incelemelerde bulundu, sınırda ve sınır ötesinde görevli birliklerin komutanları ile toplantı yaptı. Bakan Akar, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına dair "Bu saldırılar, insanlık suçudur. Bunlar, huzuru, barışı tahrip etmek demektir. İnsanlık için tarihin yazacağı bir ayıptır." dedi.
12.05.2021Siyaset
Soylu açıkladı! 'Kanları yerde kalmadı'
Soylu açıkladı! 'Kanları yerde kalmadı'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 8 Mayıs'ta etkisiz hale getirilen 3 teröristten birinin, turuncu listede aranan ve Hakkari'de 3 sivil vatandaşı şehit eden "Bahoz" kod adlı Ferhat Taşdemir olduğunu söyledi.
12.05.2021Haberler
Son dakika: Bakan Soylu duyurdu! 'Bahoz' kod adlı terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika: Bakan Soylu duyurdu! 'Bahoz' kod adlı terörist etkisiz hale getirildiGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 8 Mayıs'ta etkisiz hale getirilen 3 teröristten birinin, turuncu listede aranan ve Hakkari'de 3 sivil vatandaşı şehit eden "Bahoz" kod adlı Ferhat Taşdemir olduğunu söyledi.
12.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Milli Savunma Bakanlığıiçişleri bakanısüleyman soylumetinaHulusi Akar

Etkisiz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.