Fadıl Akgündüz

Fadıl Akgündüz

Son dakika fadıl akgündüz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fadıl akgündüz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fadıl akgündüz haber sayfamızda...

Fadıl Akgündüz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 431 fadil akgunduz haberi bulunmuştur.
Fadıl Akgündüz'ün şirketi için karar verildi! İflas etti...
Fadıl Akgündüz'ün şirketi için karar verildi! İflas etti...Yarım kalan bir dizi projesi ile gündemde olan iş insanı Fadıl Akgündüz’e ait Jetpa Holding AŞ için kritik bir karar çıktı. Mahkeme 24 yıllık şirketin iflasına karar verdi. İflas kararı sonrası 62 milyon TL sermayesi olan Jetpa’nın tasfiye sürecine başlandı.
30.07.2021Ekonomi
Son dakika! Vurgun zincirinin son halkası: SAS
Son dakika! Vurgun zincirinin son halkası: SASTitan, Jet Fadıl, Thodex ve Çiftlikbank’la devam eden dolandırıcılık furyasının son halkası SAS Holding oldu. Dolandırılan SAS mağdurları, şirket yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu
26.07.2021Gündem
Mağdurlar kazanmak isterken kaybettiler
Mağdurlar kazanmak isterken kaybettilerOnlar, para kazanmak veya ev sahibi olmak isteyen vatandaşların hayalleriyle oynayan isimler olarak tanındılar. Haklarında soruşturmalar, davalar açıldı, cezaevinde yattılar ama kendilerini de “Dolandırıcı değiliz” diye savundular
25.04.2021Gündem
‘Zarar var ama bu dolandırıcılık değil’
‘Zarar var ama bu dolandırıcılık değil’Devre mülk satttığı yatırımcıları dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz mahkemede, “Tabii ki bir maddi zarar söz konusu ama bu dolandırıcılık anlamına gelmez” dedi.
27.02.2021Gündem
Deniz taksiler Haliç Köprüsü'nün dibinde çürüyor
Deniz taksiler Haliç Köprüsü'nün dibinde çürüyorİstanbul'da deniz ulaşımını rahatlamak amacıyla başlatılan deniz taksi projesinde amaca ulaşılamadı. 2012 yılından beri Haliç Köprüsü'nün dibinde atıl halde bulunan taksiler kaderine terk edildi. Taksilerin kimi battı, kimi de paslanarak çürümeye başladı. Projenin başında yer alan Teknomar Denizcilik ve Deniz Araçları İşletme A.Ş'nin yönetim kurulu başkanı Alphan Manas, "2012 yılında deniz taksi operasyonunu Fadıl Akgündüz'e devrettik. Onun döneminde sayılar artırıldı, tekne değişikliğine gitmek istediler. Çünkü karlı bir operasyon değildi. Fadıl bey döneminde operasyon durdu." dedi.
12.08.2020Haberler
Bir zamanlar İstanbul'un umuduydu! Haliç Köprüsü'nün dibinde çürüyor
Bir zamanlar İstanbul'un umuduydu! Haliç Köprüsü'nün dibinde çürüyorİstanbul'da deniz ulaşımını rahatlamak amacıyla başlatılan deniz taksi projesinde amaca ulaşılamadı. 2012 yılından beri Haliç Köprüsü'nün dibinde atıl halde bulunan taksiler kaderine terk edildi. Taksilerin kimi battı, kimi de paslanarak çürümeye başladı. Projenin başında yer alan Teknomar Denizcilik ve Deniz Araçları İşletme A.Ş'nin yönetim kurulu başkanı Alphan Manas,  "2012 yılında deniz taksi operasyonunu Fadıl Akgündüz'e devrettik. Onun döneminde sayılar artırıldı, tekne değişikliğine gitmek istediler. Çünkü karlı bir operasyon değildi. Fadıl bey döneminde operasyon durdu." dedi.
12.08.2020Gündem
'Jet Fadıl' ödeme yapmayınca HDP'li Siirt Belediyesi icralık oldu
'Jet Fadıl' ödeme yapmayınca HDP'li Siirt Belediyesi icralık olduKamuoyunda 'Jet Fadıl' olarak tanınan Fadıl Akgündüz, kendi imkanlarıyla yaptıracağını belirttiği Siirt Belediyesi hizmet binasının kalan 5,5 milyon lira borcunu ödemeyince, binayı yapan firma tarafından belediyeye icra takibi başlatıldı.
14.01.2020Gündem
Deniz taksinin batan tekneleri
Deniz taksinin batan tekneleriDeniz taksi projesini 2012’de devralan Fadıl Akgündüz bir süre sonra batırdı. Haliç kıyısına çekilen tekneler çürümeye terk edilirken alacaklılar muhatap bulamıyor...
31.12.2019Gündem
Mahkeme başkanından Jet Fadıl’a tepki: Lafla olacak şey değil!
Mahkeme başkanından Jet Fadıl’a tepki: Lafla olacak şey değil!Devre mülk satışı yapılan yatırımcıları dolandırdığı iddiasıyla yargılanan kamuoyunda Jat Fadıl olarak bilinen işadamı Fadıl Akgündüz’ün yargılanmasına devam edildi.
15.10.2019Gündem
Cübbeli Ahmet’e şantaj iddiası
Cübbeli Ahmet’e şantaj iddiası‘Jet Fadıl’ın dolandırıcılıktan yargılandığı davada mağdurların avukatı, ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ya özel hayatıyla ilgili görüntülerle şantaj yapıldığını iddia etti
9.05.2019Gündem
‘Peygamber torunuyum’ diyerek inandırmış!
‘Peygamber torunuyum’ diyerek inandırmış!Jet Fadıl olarak bilinen Fadıl Akgündüz’ün devre mülk satışında yatırımcıları dolandırdığı iddiasıyla yargılandığı davada kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Ali Bayram, “Peygamber torunuyum” diyen Akgündüz’e inanarak kendisine 825 bin lira verdiğini söyledi.
15.02.2019Gündem
Kardiyoloji uzmanı profesörden mahkemede şok sözler: Peygamber torunuyum deyince...
Kardiyoloji uzmanı profesörden mahkemede şok sözler: Peygamber torunuyum deyince...Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 7 sanığın, yaptıkları projelerde 349 kişiyi dolandırdıkları iddiasıyla yargılanmasına devam edildi. Müştekilerden kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Ali Bayram "Ben sanık Fadıl Akgündüz'ün 'peygamber torunuyum' demesi üzerine inanarak hata yaptım. Şikayetçiyim, davaya müdahil olmak istiyorum" dedi.
14.02.2019Gündem
Dosyalar 2 yıldır bilirkişi bekliyor
Dosyalar 2 yıldır bilirkişi bekliyor‘Jet Fadıl’ olarak bilinen Fadıl Akgündüz’den alacaklı olanların avukatı Sıtkı Cansız, davaların bilirkişi engeline takıldığını belirterek “Dosyalar bir kamyon dolusu. Kimse incelemek istemiyor” dedi
6.02.2019Gündem
9 yıldır bekliyorlar
9 yıldır bekliyorlarBayrampaşa’da bulunan Caprice Gold inşaatının önünde toplanan ‘Fadılzedeler’ eylem yaptı. Yaklaşık 9 yıldır tamamlanmayan evlerinin kendilerine teslim edilmesini isteyen Fadıl Akgündüz mağdurları, devlet büyüklerinden yardım istedi.
11.09.2019Haberler
Son dakika: Onlarca kişi bugün oradaydı! 9 yıldır bekliyorlar
Son dakika: Onlarca kişi bugün oradaydı! 9 yıldır bekliyorlar Bayrampaşa’da bulunan Caprice Gold inşaatının önünde toplanan ‘Fadılzedeler’ eylem yaptı. Yaklaşık 9 yıldır tamamlanmayan evlerinin kendilerine teslim edilmesini isteyen Fadıl Akgündüz mağdurları, devlet büyüklerinden yardım istedi.
27.01.2019Ekonomi
Son dakika: Onlarca kişi bugün oradaydı! 9 yıldır bekliyorlar
Son dakika: Onlarca kişi bugün oradaydı! 9 yıldır bekliyorlarBayrampaşa’da bulunan Caprice Gold inşaatının önünde toplanan ‘Fadılzedeler’ eylem yaptı. Yaklaşık 9 yıldır tamamlanmayan evlerinin kendilerine teslim edilmesini isteyen Fadıl Akgündüz mağdurları, devlet büyüklerinden yardım istedi.
27.01.2019Ekonomi
'Jet Fadıl'ın Antalya'daki arsası icradan satışa çıkarıldı
'Jet Fadıl'ın Antalya'daki arsası icradan satışa çıkarıldıKamaoyunda 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu şirket tarafından, Antalya'da yaklaşık 18 yıl önce proje üzerinden satışı yapılan, ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, parası mağdurlara verilmek üzere icra yoluyla satışa çıkarıldı.
4.12.2018Ekonomi
'Jet Fadıl'ın Antalya'daki arsası icradan satılıyor
'Jet Fadıl'ın Antalya'daki arsası icradan satılıyorKamuoyunda 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu şirket tarafından Antalya'da yaklaşık 18 yıl önce proje üzerinden satışı yapılan ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, icra kanalıyla satışa sunulacak.
31.10.2018Ekonomi
Dayısı da şikâyetçi
Dayısı da şikâyetçiİstanbul Bayrampaşa’daki ‘Caprice Gold’ ile Maldivler’deki ‘Caprice Maldivler’ adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırdıkları iddiasıyla Fadıl Akgündüz ve akrabalarının aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi...
1.10.2018Gündem
Fadıl Akgündüz'den dayısı da şikayetçi oldu
Fadıl Akgündüz'den dayısı da şikayetçi olduBayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.Duruşmada Fadıl Akgündüz'ün dayısı Sait Obut da şikayetçi sıfatıyla ifade verdi. Sait Obut, "Fatih'te 180 metrekare dairem vardı. 120 milyar lira karşılığında vererek ödeme yaptım. 7 ay kira ödemesi yapıldı, daha sonra kesildi. Beni mağdur etti. Şikayetçiyim" dedi.İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki 14'üncü celsesi görülen davaya, tutuksuz sanıklar Fadıl Akgündüz ve Mehmet Salih Obut katıldı. Diğer sanıklar duruşmaya gelmezken; çok sayıda mağdur ve avukatları da duruşmada hazır bulundu. Duruşmada, şikayetçiler dinlendi. Sanıklar Fadıl Akgündüz ve Mehmet Salih Obut'un
11.09.2019Yaşam
Fadıl Akgündüz'den dayısı da şikayetçi oldu
Fadıl Akgündüz'den dayısı da şikayetçi olduBayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişiyi dolandırıldığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi.
1.10.2018Ekonomi
'Her sakallıya inanmasaydınız'
'Her sakallıya inanmasaydınız'Bayrampaşa’daki Caprice Gold ile Maldivler’deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ile akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın davasına dün devam edildi...
9.05.2018Gündem
Mahkeme Başkanı Mustafa Karayıldız: Her sakallıya inanmasaydınız
Mahkeme Başkanı Mustafa Karayıldız: Her sakallıya inanmasaydınızBayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada ifade veren bir mağdur "Kendisinin sakalının kesilmesini, sarığının, cübbesinin çıkartılmasını, dini sohbet vermesinin yasaklanmasını istiyorum" deyince Mahkeme Başkanı Mustafa Karayıldız, "Bizim böyle bir ceza verme durumumuz yok. Siz de her sakallıya inanmasaydınız" yanıtını verdi.İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki 13'üncü celsesi görülen davaya, tutuksuz sanıklar Fadıl Akgündüz ve Mehmet Salih Obut katıldı. Diğer sanıklar duruşmaya gelmezken; çok sayıda mağdur ve avukatları da duruşmada hazır bulundu. Mahkeme Başkanı, sanıklar hakkında birleştirilen iddianameler olduğunu tutanağa geçirdi. Daha sonra ifadesi alınmayan şikayetçilerin beyanları alındı. "SAKALININ KESİLMESİNİ, DİNİ SOHBET VERMESİNİN YASAKLANMASINI İSTİYORUM" Şikayetçi Mustafa Azgün de 2014'te bir devre mülk satın aldığını, toplam 63 bin lira bedel karşılığında anlaşma yaptığını ifade ederek "En ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum. Kendisine şöyle bir ceza verilmesini istiyorum. Kendisinin sakalının kesilmesini, sarığının, cübbesinin çıkartılmasını, dini sohbet vermesinin yasaklanmasını istiyorum" dedi. Bunun üzerine Mahkeme Başkanı Mustafa Karayıldız, "Bizim böyle bir ceza verme durumumuz yok. Siz de her sakallıya inanmasaydınız" deyince bir şikayetçi, "Bu sakal meselesi değil, devletin tapusuna inandık" şeklinde konuştu.
11.09.2019Yaşam
'Sakalı kesilsin' dedi, Mahkeme Başkanı isyan etti
'Sakalı kesilsin' dedi, Mahkeme Başkanı isyan ettiBayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, 349 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Fadıl Akgündüz ve akrabalarının da aralarında bulunduğu 6 sanığın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada ifade veren bir mağdur "Kendisinin sakalının kesilmesini, sarığının, cübbesinin çıkartılmasını, dini sohbet vermesinin yasaklanmasını istiyorum" deyince Mahkeme Başkanı Mustafa Karayıldız, "Bizim böyle bir ceza verme durumumuz yok. Siz de her sakallıya inanmasaydınız" yanıtını verdi.
9.05.2018Gündem
'Jet Fadıl' davasında bilirkişilere ulaşılamıyor
'Jet Fadıl' davasında bilirkişilere ulaşılamıyorİstanbul Bayrampaşa’da Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinde devre mülk satışı yaptığı kişilerden para topladığı halde projeleri tamamlamadığı öne sürülen ve 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüz’ün yargılandığı davada mahkeme, bilirkişi heyetine ulaşamıyor.
16.02.2018Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

fadıl akgündüzjet fadılCaprice GoldSon dakikabayrampaşa

Fadıl Akgündüz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.