Fbı

Fbı

Son dakika FBI haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan FBI gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan FBI haber sayfamızda...

Fbı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.200 fbi haberi bulunmuştur.
FBI Direktörü Kongre baskınını anlatacak
FBI Direktörü Kongre baskınını anlatacakFederal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü Chris Wray, bugün ABD Senatosunda yürütülen 6 Ocak'taki Kongre baskınına ilişkin soruşturma kapsamında tanık sıfatıyla ifade verecek. Wray, senatodaki soruşturma kapsamında, ABD Senatosu Yargı Komitesinin huzuruna çıkacak.
2.03.2021Dünya
Kendisine ‘moron’ diyen sevgilisini ihbar etti!
Kendisine ‘moron’ diyen sevgilisini ihbar etti!ABD’de Kongre baskınına katılan Donald Trump destekçisi, olay günü “moron” diye mesaj atttığı eski sevgilisi tarafından FBI’a ihbar edildi.
28.02.2021Dünya
ABD Kongre baskınının görüşüldüğü oturumda yetkililer birbirini suçladı
ABD Kongre baskınının görüşüldüğü oturumda yetkililer birbirini suçladıABD'de 6 Ocak'ta yaşanan Kongre baskınına ilişkin Senatoda yapılan oturuma katılan yetkililer karşılıklı olarak birbirlerini suçlarken Federal Soruşturma Bürosunun (FBI) olaydan 3 gün önceki istihbarat raporunun ilgili güvenlik amirlerine ulaşmadığı belirtildi.
23.02.2021Dünya
Malcolm X'in avukatları, cinayetle ilgili yeni delillere ulaşıldığını iddia etti
Malcolm X'in avukatları, cinayetle ilgili yeni delillere ulaşıldığını iddia ettiABD’de sivil haklar alanında ve ırkçılığa karşı verdiği mücadele ile hatırlanan siyahi Müslüman aktivist Malcolm X'in avukatları, 56 yıl önce gerçekleşen suikastın azmettiricilerine yönelik yeni deliler olduğunu öne sürdü.
21.02.2021Dünya
Çocuk istismarcısı, 2 FBI ajanını vurdu
Çocuk istismarcısı, 2 FBI ajanını vurdu10 yıldan uzun süredir cinsel istismar vakalarını soruşturan iki ajan, önceki gün Florida eyaletinin Sunrise kentinde çocuk pornosuyla uğraştığı bildirilen bir kişinin evine baskın yaptı.
4.02.2021Dünya
Son dakika... Kanlı baskın! FBI operasyonunda yaşananlar ülkeyi ayağa kaldırdı
Son dakika... Kanlı baskın! FBI operasyonunda yaşananlar ülkeyi ayağa kaldırdıABD şu anda Florida eyaletinde yaşananları konuşuyor. FBI ajanları evinde yasaklı materyal bulunan bir kişiye baskın düzenlemek için gittiğinde olacaklardan habersizdi. Çevre sakinlerine evlerinden ayrılmamaları için anons yapıldı.
2.02.2021Dünya
40 milyona yaklaştı! ABD'de silah çılgınlığı...
40 milyona yaklaştı! ABD'de silah çılgınlığı...Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında vaka ve ölüm sayısında dünyada ilk sırada yer alan ABD'de, 2020'de silah almak için başvuranların sayısı 39,7 milyona yaklaştı.
31.01.2021Dünya
Eski FBI avukatına, Rusya Soruşturması kapsamında denetimli serbestlik cezası
Eski FBI avukatına, Rusya Soruşturması kapsamında denetimli serbestlik cezasıABD'de eski Federal Soruşturma Bürosu (FBI) avukatı Kevin Clinesmith, eski başkan Donald Trump'ın 2016'daki seçim kampanyasına yönelik Rusya Soruşturması'nda, Trump'ın danışmanlarından birinin suçlanması için e-postalar üzerinde oynadığını itiraf etti ve 1 yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırıldı.
29.01.2021Dünya
‘Trump’ı KGB yetiştirdi’ iddiası
‘Trump’ı KGB yetiştirdi’ iddiasıGazeteci Craig Unger kitabında, Rus gizli servisi KGB’nin eski ABD Başkanı Donald Trump’ı emlakçılık yaparken birçok kez iflastan kurtardığını yazdı. Unger’e göre, KGB hâkimiyetine alarak ‘özel şekilde yetiştirdiği’ Trump’ı başkanlığı sırasında Putin’in istediğini veren bir Rus varlığına dönüştürdü
28.01.2021Dünya
Dövüş Filmleri: Ünlü Oyuncuların Yer Aldığı En İyi Dövüş Filmleri
Dövüş Filmleri: Ünlü Oyuncuların Yer Aldığı En İyi Dövüş FilmleriÜnlü oyuncuların yer aldığı en iyi dövüş filmleri arasında hangileri bulunuyor? Dövüş filmleri içerisinde en çok tercih edilenler hangileridir? Hangi dövüş filmleri izlenmeye değerdir? Dövüş filmleri içerisinde puanı yüksek olan seçenekler hangileridir? İşte, tüm detaylar.
27.01.2021Kültür Sanat
‘Kayıp Melekler Operasyonu’nda 33 çocuk kurtarıldı
‘Kayıp Melekler Operasyonu’nda 33 çocuk kurtarıldıABD Federal Soruşturma Bürosu FBI’ın 11 Ocak’ta başlattığı “Kayıp Melekler Operasyonu” adlı büyük çaplı insan kaçakçılığı soruşturmasında, 8’i cinsel istismara uğrayan 33 kayıp çocuk bulundu.
25.01.2021Dünya
Ali Çınar dünyanın kilitlendiği noktadan aktardı
Ali Çınar dünyanın kilitlendiği noktadan aktardıABD'de 3 Kasım 2020'de yapılan seçimleri kazanan Joe Biden, ABD Kongresindeki törende yemin ederek ülkenin 46'ncı başkanı oldu. Yemin töreni sonrası Milliyet Yazarı Ali Çınar Washington'daki son durumu CNN TÜRK ekranlarında anlattı.
20.01.2021Televizyon
Ali Çınar dünyanın kilitlendiği noktadan aktardı! Kuş uçurtmuyorlar
Ali Çınar dünyanın kilitlendiği noktadan aktardı! Kuş uçurtmuyorlarABD'de 3 Kasım 2020'de yapılan seçimleri kazanan Joe Biden, ABD Kongresindeki törende yemin ederek ülkenin 46'ncı başkanı oldu. Yemin töreni sonrası Milliyet Yazarı Ali Çınar Washington'daki son durumu CNN TÜRK ekranlarında anlattı.
20.01.2021Dünya
DEAŞ'a yardım etmekle suçlanan ABD askeri tutuklandı
DEAŞ'a yardım etmekle suçlanan ABD askeri tutuklandıABD'nin Georgia eyaletinde bir ABD askeri, terör örgütü DEAŞ'a yardım ettiği suçlamasıyla tutuklandı. Cole James Bridges adlı askerin DEAŞ'a maddi destek sağlamak ve ABD askerlerini öldürmeyi planlamaktan tutuklandığı açıklandı.
20.01.2021Dünya
Son dakika: Joe Biden'ın yemin töreninde şok gerçek! FBI ortaya çıkardı
Son dakika: Joe Biden'ın yemin töreninde şok gerçek! FBI ortaya çıkardı Gelen son dakika haberine göre; ABD Ulusal Muhafızlar Komutanı Orgeneral Daniel Hakonson, Joe Biden'ın yarınki başkanlık yemin töreninde görevli 12 Ulusal Muhafız askerinin aşırı sağcı gruplarla ilişkili olduğunun tespit edildiğini ve bunların yemin törenindeki görevlerinden alındığını açıkladı.
20.01.2021Dünya
Son dakika... Korkulan oldu! Kongre Binası'nda bilgisayarı çalmıştı...
Son dakika... Korkulan oldu! Kongre Binası'nda bilgisayarı çalmıştı...6 Ocak'ta ABD'nin başkenti yaşanan korkunç olayların şoku hala sürüyor. Demokrat Joe Biden'ın görevi devralacağı yarınki yemin töreni öncesi üst üste kriz yaratacak haberler geliyor. Baskın sonrası ABD Temsilciler Başkanı Nancy Pelosi dizüstü bilgisayarının çalındığını ve bunun ulusal güvenlik riski yarattığını söylemişti. ABD'liler her ne kadar buna inanmak istemese de bugün gelen haberler soğuk duş etkisi yarattı. Bilgisayarı çalan kişi yakalandı ve ABD'nin korktuğu başına geldi. ABD Başkanı Trump'ın partisinden ise en üst perdeden olaylarla ilgili yemin töreni öncesi beklenmedik bir açıklama geldi.
19.01.2021Dünya
Son dakika: Her yerde aranıyor! Ofise girdi, bilgisayarı çaldı, Rusya'ya...
Son dakika: Her yerde aranıyor! Ofise girdi, bilgisayarı çaldı, Rusya'ya...ABD Kongresi’nin Donald Trump yanlıları tarafından işgal edilmesine ilişkin soruşturmayı yürüten FBI, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin ofisinden çalındığı belirtilen dizüstü bilgisayarın, Rus istihbaratına satılmaya çalışılıp çalışılmadığını inceliyor. Son dakika haberine göre, 'Nancy Pelosi'nin dizüstü bilgisayarını çalmak ve Rus casuslarına satmaya çalışmak' suçlamasıyla soruşturulan 22 yaşındaki kaçak kadın, her yerde aranıyor.
19.01.2021Dünya
Son dakika... ABD'de silahlı gruplar toplanmaya başladı!
Son dakika... ABD'de silahlı gruplar toplanmaya başladı!ABD’de Virginia eyaletinin başkenti Richmond ‘da Trump yanlısı silahlı gruplar "Lobi Günü" nedeniyle toplanmaya başladı. Gösteriler, ülkenin oldukça kutuplaştığı bir yılın ardından tansiyonun çok yükseldiği bir iklimde gerçekleşiyor. Yetkililer alarma geçmiş durumda.
18.01.2021Dünya
Son dakika... Orayı hedef alacaklar! ABD basınında tüyler ürpertici iddia...
Son dakika... Orayı hedef alacaklar! ABD basınında tüyler ürpertici iddia...Son dakika haberlere göre, ABD Kongre baskınından 3 gün önce Kongre polisi istihbarat biriminin tüyler ürpertici bir uyarıda bulunduğu ortaya çıktı. ABD'li Washington Post gazetesinde, Trump destekçilerinin bunu "son şansları" olarak görüp buna göre radikal eylemlere girişebileceklerine dair 3 Ocak tarihli istihbarat raporuna yer verildi.
18.01.2021Dünya
Tören değil savaşa hazırlık!
Tören değil savaşa hazırlık!ABD’nin başkenti Washington D.C.’de, 20 Ocak’taki devir teslim töreni öncesi alınan güvenlik önlemleri “savaşa hazırlık” izlenimi veriyor. FBI’ın 20 Ocak’ta olay çıkarması muhtemel kişilere odaklandığı ve ülke genelinde bu kişileri aradığı ifade ediliyor
16.01.2021Dünya
Son dakika haberi: Trump kararını verdi! FBI'dan çok kritik uyarı.....
Son dakika haberi: Trump kararını verdi! FBI'dan çok kritik uyarı.....ABD Başkanı Donald Trump'ın, ülkenin seçilmiş Başkanı Joe Biden'ın yemin ederek görevine başlayacağı 20 Ocak sabahı erken saatlerde başkent Washington'dan ayrılacağı iddia edildi. Yemin töreniyle ilgili FBI'dan da 'çok sayıda tehdit aldıklarına' dair açıklamalar ve uyarılar gelmeye devam ediyor. Kongre baskınına katılanların gerçek amaçlarının ne olduğuna ilişkin Savcılık açıklama yaptı. Washington Post da bir anket yayınlayarak insanlara baskın ve Trump'ın görevden alınmasına ilişkin fikirleri soruldu, oldukça çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.
15.01.2021Dünya
Muhafızların Kongre mesaisi sürüyor
Muhafızların Kongre mesaisi sürüyorDonald Trump’ın Temsilciler Meclisi tarafından azledilmesi yönünde karar alınmasının ardından, binlerce Ulusal Muhafız, Trump destekçilerinin olası şiddet eylemini engellemek için Kongre binasında görev yapmayı sürdürüyor.
15.01.2021Dünya
Gözaltına alındı! Kongre baskınında en dikkat çeken isimlerin biriydi...
Gözaltına alındı! Kongre baskınında en dikkat çeken isimlerin biriydi...ABD'de 6 Ocak'taki Kongre baskını esnasında Amerika Konfedere Devletleri bayrağı Kevin Seefried, Federal Soruşturma Bürosu (FBI) tarafından gözaltına alındı.
14.01.2021Dünya
Son dakika: Trump'ın azli kabul edildi! Görevden alınması için son adım kaldı
Son dakika: Trump'ın azli kabul edildi! Görevden alınması için son adım kaldıGelen son dakika haberine göre; ABD Temsilciler Meclisinde yapılan oylamada Başkan Donald Trump'ın "isyana teşvik" ile suçlandığı azil maddesi kabul edildi. Oylama öncesi Kongre binası içindeki Ulusal Muhafızlar'ın fotoğraflarını ise Reuters haber ajansı servis etti. Öte yandan ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, ABD Başkanı Donald Trump'ı sert sözlerle eleştirdi. Kongre binasına saldıran Trump destekçilerini, yerli terörist olarak nitelendiren Pelosi, "Bu isyancılar, Başkan'ın sözleriyle gönderilen yerli teröristlerdi" ifadelerini kullandı. Bu gelişmeler yaşanırken ABD Başkanı Trump, Joe Biden'ın yemin töreni öncesi ABD halkına "tansiyonu düşürme ve sinirlerine hakim olma" çağrısı yaptı. İşte tüm gelişmeler...
13.01.2021Dünya
ABD diken üstünde
ABD diken üstündeABD’nin başkenti Washington D.C. 20 Ocak’taki devir-teslim töreni öncesinde diken üstünde. Trump destekçilerinin silahlı eylemler planladığı haberleri büyük endişeye yol açarken, kente 15 bin Ulusal Muhafız gönderildi, “acil durum” ilan edildi
13.01.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDFBIDonald TrumpKongre baskınıson dakika haberler

Fbı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.