Mehmet Nuri Ersoy

Mehmet Nuri Ersoy

Son dakika mehmet nuri ersoy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mehmet nuri ersoy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mehmet nuri ersoy haber sayfamızda...

Mehmet Nuri Ersoy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.549 mehmet nuri ersoy haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayazma Camii açılışına katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayazma Camii açılışına katıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar’da bulunan ve restorasyon çalışmaları tamamlanan Ayazma Camii’nin açılış programına katıldı.
12.08.2022Siyaset
UNESCO hedefi somutlaştı
UNESCO hedefi somutlaştıİzmir Büyükşehir Başkanı Soyer, “Hedefimiz 2024’ün ikinci yarısında Kemeraltı’nı da içine alan Tarihi Liman Kenti’nin UNESCO Dünya Mirası Daimi Listesi’ne alınmasını sağlamak” diye konuştu.
11.08.2022Ege
‘Savunmada ortak adımlar atacağız’
‘Savunmada ortak adımlar atacağız’Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor ile yaptığı görüşmenin ardından iki ülke ilişkilerinin her alanda geliştiğinin altını çizerek “İki NATO müttefiki olarak özellikle savunma sanayi alanında atacağımız pek çok ortak adım olduğu kanaatindeyim” dedi
11.08.2022Siyaset
Cemevinde iftara katıldı
Cemevinde iftara katıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’da Hüseyin Gazi Türbesi ve Cemevi’ni ziyaret ederek Alevi ve Bektaşi derneklerinin temsilcileriyle buluştu. Erdoğan, Muharrem ayının 10. gününde düzenlenen iftara katıldı.
9.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hüseyin Gazi Cemevi'ne ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hüseyin Gazi Cemevi'ne ziyaretAnkara'da Hüseyin Gazi Türbesi'ni ve hemen yanındaki cemevini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muharrem ayının 10'uncu günü dolayısıyla Alevi dedeleriyle birlikte iftar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem ayının 10'uncu günü dolayısıyla katıldığı Hüseyin Gazi Cemevi'nde yaptığı konuşmada “Kerbela hadisesinin 1342. yıl dönümü vesilesiyle şehitlerin şahı Hz. Hüseyin efendimizi ve dostlarını matemle anıyoruz” dedi.
9.08.2022Siyaset
BİKAP için geri sayım
BİKAP için geri sayımBaşarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), girişimci markaları bu yıl yine Bodrumlularla bir araya getiriyor.
3.08.2022Cadde
Usta sanatçı İlhan İrem son yolculuğuna uğurlandı
Usta sanatçı İlhan İrem son yolculuğuna uğurlandıTürk müziğinin unutulmaz isimlerinden şarkıcı ve söz yazarı İlhan İrem için Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) tören düzenlendi. Törenin ardından İrem naaşı Bebek Camii'ne götürüldü. Burada öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından İrem Aşiyan Mezarlığı'nda toprağa verildi.
30.07.2022Haberler
Usta sanatçı İlhan İrem'e veda! Üç vasiyeti de yerine getirildi
Usta sanatçı İlhan İrem'e veda! Üç vasiyeti de yerine getirildiBöbrek yetmezliği nedeniyle 28 Temmuz Perşembe akşamı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden şarkıcı ve söz yazarı İlhan İrem (67), bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Türk müziğinin unutulmaz isminin naaşı, vasiyeti üzerine Türk bayrağına sarılı olarak Atatürk Kültür Merkezi (AKM) sahnesine getirildi. Usta sanatçının meslektaşları ve arkadaşları, törende İlhan İrem'e veda konuşmaları yaptı. Gitarist ve şarkıcının çalışma arkadaşı olan Onur Ataman, İrem'in kendisine yolladığı e-postayı okudu. AKM'deki törenin ardından İlhan İrem naaşı Bebek Camii'ne götürüldü. Burada öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Aşiyan Mezarlığı'nda toprağa verildi.
30.07.2022Cadde
‘Turizmde hedef 37 milyar dolar’
‘Turizmde hedef 37 milyar dolar’Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nca düzenlenen, “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Üsküdar’ı ziyaret etti.
30.07.2022Siyaset
Turizm gelirinde büyük artış! Bahane yok rekor var
Turizm gelirinde büyük artış! Bahane yok rekor varKrizlerin bitmediği dünyada bahanelere sığınmak yerine pazar çeşitliliği ve tanıtıma ağırlık verdiklerini belirten Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Bu yılki gelir hedefini 37 milyar dolara çıkardık, rekor kırılacak” dedi. Öte yandan TÜİK verilerine göre turizm geliri geçen yılın aynı çeyreğine göre %190,2 arttı.
29.07.2022Ekonomi
Siyasilerden İlhan İrem için taziye mesajları peş peşe geldi
Siyasilerden İlhan İrem için taziye mesajları peş peşe geldiSanatçı İlhan İrem, böbrek yetmezliği teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede 67 yaşında hayatını kaybetti. Siyasi isimlerden peş peşe mesajlar geldi.
28.07.2022Siyaset
Bakan Ersoy: Bu sene turizm gelirinde Türkiye rekoru kırılacak
Bakan Ersoy: Bu sene turizm gelirinde Türkiye rekoru kırılacakKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, öngörülen rakamlara ulaşıldığında, bu sene turizm gelirinde Türkiye Cumhuriyeti rekoru kırılacağını ifade ederek "2019'da 34.5 milyar dolar olarak kırılmıştı, tekrar bir rekor kıracak Türkiye. 37 milyar dolar dedik; inşallah bunu yukarı da çekeceğiz" dedi.
28.07.2022Ekonomi
Dünyaca ünlü Carmen Operası İstanbul'da sahnelendi
Dünyaca ünlü Carmen Operası İstanbul'da sahnelendiKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy İstanbul'da sahnelenen dünyaca ünlü Carmen Operasını izledi.
27.07.2022Haberler
Dünyaca ünlü Carmen Operası İstanbul'da sahnelendi
Dünyaca ünlü Carmen Operası İstanbul'da sahnelendiKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy İstanbul'da sahnelenen dünyaca ünlü Carmen Operasını izledi.
27.07.2022Gündem
Yazar Rasim Özdenören son yolculuğuna uğurlandı
Yazar Rasim Özdenören son yolculuğuna uğurlandıTürk edebiyatının usta yazarlarından Rasim Özdenören, Eyüp Sultan Camii'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cenaze namazının ardından kısa bir konuşma yaparak, “Rasim ağabeyimiz, az önce hocamın da ifade ettiği gibi yedi güzel adamın sonuncusuydu. Şimdi hep birlikte hakka uğurluyoruz” dedi.
24.07.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rasim Özdenören'in cenaze törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rasim Özdenören'in cenaze törenine katıldıTürk edebiyatının usta yazarlarından Rasim Özdenören, Eyüp Sultan Camii'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cenaze namazının ardından kısa bir konuşma yaparak, “Rasim ağabeyimiz, az önce hocamın da ifade ettiği gibi yedi güzel adamın sonuncusuydu. Şimdi hep birlikte Hakk'a uğurluyoruz” dedi.
24.07.2022Siyaset
Yazar Özdenören hayatını kaybetti
Yazar Özdenören hayatını kaybettiSağlık sorunları nedeniyle bir süredir Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören, Türk edebiyatının önemli isimlerinden yazar Rasim Özdenören (82) dün hayatını kaybetti. Özdenören, bugün İstanbul’daki Eyüp Sultan Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.
24.07.2022Siyaset
Bakan Ersoy: Müzecilik alanında öncü ülkelerden biri haline geldik
Bakan Ersoy: Müzecilik alanında öncü ülkelerden biri haline geldikKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yenilenen İstanbul Arkeoloji Müzesi'nin açılış töreninde, “Kültürel mirasımızın korunması için çok önemli adımlar attık. Kıymetli eserleri modern müzecilik anlayışıyla sunan yeni müzeler açtık. Mevcut müzelerimizi yeniledik. Son yıllarda inşa ettiğimiz müzelerle müzecilik alanında dünyaya hedef gösteren öncü ülkelerden biri haline geldik” dedi.
22.07.2022Gündem
Emektar sanatçılar tiyatro sahnesine dönebilecek
Emektar sanatçılar tiyatro sahnesine dönebilecekDevlet Tiyatroları’nda yaş nedeniyle çalışamayan 65 yaş üstü sanatçılar, yeniden sahneye dönebilecek.
22.07.2022Gündem
Bakan Ersoy: Hedefimiz gezici kütüphaneleri 81 ile yaymak
Bakan Ersoy: Hedefimiz gezici kütüphaneleri 81 ile yaymakKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Hedefimiz gezici kütüphaneleri 81 ile yaymak. Şu ana kadar 56 gezici kütüphanemiz vardı, biz 10 tane daha devreye alıyoruz. 10 kütüphaneyle 66'ya çıkmış olacak ve 2023 hedefimiz olan 81 ile ilave alacağımız otobüslerle birlikte ulaşacağız" dedi.
21.07.2022Gündem
Usta yönetmen Erden Kıral son yolculuğuna uğurlandı
Usta yönetmen Erden Kıral son yolculuğuna uğurlandıBeyin kanaması sonucu hayatını kaybeden usta yönetmen Erden Kıral son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına sanat camiasından isimler ve Kıral'ın sevenleri katıldı.
20.07.2022Haberler
Erdoğan, Göksel Gümüşdağ'ın annesinin cenaze törenine katıldı
Erdoğan, Göksel Gümüşdağ'ın annesinin cenaze törenine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Göksel Gümüşdağ'ın annesi Fethiye Gümüşdağ için düzenlenen cenaze törenine katıldı.
20.07.2022Haberler
Erdoğan, Göksel Gümüşdağ'ın annesinin cenaze törenine katıldı
Erdoğan, Göksel Gümüşdağ'ın annesinin cenaze törenine katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Göksel Gümüşdağ'ın annesi Fethiye Gümüşdağ için düzenlenen cenaze törenine katıldı.
20.07.2022Gündem
‘Besteleriyle mücadele ediyorlar’
‘Besteleriyle mücadele ediyorlar’Filistin Gençlik Orkestrası ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) sanatçıları dün akşam CSO Ada Ankara’da “Barış Konseri” verdi. Konseri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan da izledi.
20.07.2022Siyaset
Emine Erdoğan: En büyük dileğim, tüm coğrafyalarda barış notalarının yükselmesi
Emine Erdoğan: En büyük dileğim, tüm coğrafyalarda barış notalarının yükselmesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, daveti üzerine Türkiye'ye gelen Filistin direnişinin sembolü Mariam Afifi'nin de yer aldığı Filistin Gençlik Orkestrası üyeleri ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) sanatçılarının verdiği 'Barış Konseri'ni izledi. Twitter hesabından paylaşım yapan Emine Erdoğan, "En büyük dileğim, tüm coğrafyalarda barış notalarının yükselmesi." ifadelerini kullandı.
19.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mehmet Nuri Ersoy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.