Fıba Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası

Fıba Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası

Son dakika FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası haber sayfamızda...

Fıba Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 42 fıba olimpiyat ön eleme turnuvası haberi bulunmuştur.
Cedi Osman'dan Hidayet Türkoğlu'na cevap! 'Ben milli formayı reddetmedim'
Cedi Osman'dan Hidayet Türkoğlu'na cevap! 'Ben milli formayı reddetmedim' NBA ekiplerinden San Antonio Spurs'te forma giyen milli basketbolcu Cedi Osman, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'nun açıklamalarına cevap verdi.
18.10.2023 Milli Takım
Paris hayal oldu
Paris hayal oldu Türkiye, Olimpiyat Ön Elemesi final maçında Hırvatistan’a yenildi, 2024 Paris biletini kaçırdı. Konuk ekip yüksek dış şut yüzdesi, pota altı etkinliği, tempoyu istediği gibi ayarlaması ile baştan sona üstün götürdüğü maçı farklı kazandı.
21.08.2023 Milli Takım
12 Dev Adam, Olimpiyat Elemeleri vizesi alamadı!
12 Dev Adam, Olimpiyat Elemeleri vizesi alamadı! FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası'nın finalinde Hırvatistan'a 84-71 mağlup olan A Milli Erkek Basketbol Takımı, Olimpiyat Elemeleri'ne katılma hakkı elde edemedi.
20.08.2023 Milli Takım
12 Dev Adam'ın finaldeki rakibi Hırvatistan!
12 Dev Adam'ın finaldeki rakibi Hırvatistan! FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası finalinde 12 Dev Adam, Hırvatistan'la karşılaşacak. Milliler, karşılaşmayı kazanması halinde FIBA Olimpiyat Elemeleri'ne katılma hakkı elde edecek.
20.08.2023 Basketbol
Furkan Korkmaz: Anlatacağım şeyler var
Furkan Korkmaz: Anlatacağım şeyler var A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın İsveç'i farklı mağlup ettiği mücadele sonrası Furkan Korkmaz açıklamalarda bulundu.
18.08.2023 Milli Takım
Alperen Şengün: Elimden geleni yapıyorum
Alperen Şengün: Elimden geleni yapıyorum A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın yıldızı Alperen Şengün, İsveç karşısında alınan galibiyetin ardından konuştu.
18.08.2023 Basketbol
Ergin Ataman: Taraftarımızın gücüne ihtiyacımız olacak
Ergin Ataman: Taraftarımızın gücüne ihtiyacımız olacak A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın başantrenörü Ergin Ataman, İsveç karşılaşmasının ardından konuştu.
18.08.2023 Basketbol
Alperen Şengün: Elimden geleni yapıyorum
Alperen Şengün: Elimden geleni yapıyorum A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın yıldızı Alperen Şengün, İsveç karşısında alınan galibiyetin ardından konuştu.
18.08.2023 Milli Takım
Ergin Ataman: Taraftarımızın gücüne ihtiyacımız olacak
Ergin Ataman: Taraftarımızın gücüne ihtiyacımız olacak A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın başantrenörü Ergin Ataman, İsveç karşılaşmasının ardından konuştu.
18.08.2023 Milli Takım
12 Dev Adam, Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası'nda finale yükseldi
12 Dev Adam, Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası'nda finale yükseldi FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası Yarı Final maçında İsveç'i 105-84 mağlup eden A Milli Erkek Basketbol Takımı, finale yükseldi.
18.08.2023 Basketbol
Furkan Korkmaz ve Alperen Şengün, Ukrayna galibiyetini değerlendirdi
Furkan Korkmaz ve Alperen Şengün, Ukrayna galibiyetini değerlendirdi A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu 3’üncü maçında Ukrayna’yı 85-72 mağlup ederek 3’te 3 yaptı ve grubunu lider tamamladı. Karşılaşmanın ardından A Milli Erkek Basketbol Takımı oyuncuları Furkan Korkmaz ve Alperen Şengün, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
15.08.2023 Milli Takım
12 Dev Adam, Olimpiyat Ön Eleme grubunu lider tamamladı
12 Dev Adam, Olimpiyat Ön Eleme grubunu lider tamamladı A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu 3’üncü maçında Ukrayna’yı 85-72 mağlup ederek 3’te 3 yaptı ve grubunu lider tamamladı.
15.08.2023 Basketbol
12 Dev Adam, gruptan çıkmayı garantiledi
12 Dev Adam, gruptan çıkmayı garantiledi FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu ikinci maçında Bulgaristan’ı 104-66 mağlup eden Türkiye, gruptan çıkmayı garantiledi.
14.08.2023 Milli Takım
12 Dev Adam, Bulgaristan'a fark attı!
12 Dev Adam, Bulgaristan'a fark attı! A Milli Erkek Basketbol Takımı, İzlanda'nın ardından Bulgaristan'ı da yenerek 2'de 2 yaptı ve gruptan çıkmayı garantiledi.
13.08.2023 Milli Takım
Ergin Ataman ateş püskürdü: Larkin ortadan kayboldu
Ergin Ataman ateş püskürdü: Larkin ortadan kayboldu FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası'nda 12 Dev Adam'da Larkin ve Wilbekin krizi yaşanıyor. Başantrenör Ergin Ataman'dan konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar geldi.
13.08.2023 Futbol
Ergin Ataman: "Galibiyet serisine devam edeceğimizi düşünüyorum"
Ergin Ataman: "Galibiyet serisine devam edeceğimizi düşünüyorum" FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu ilk maçında İzlanda’yı 99-72'lik skorla geçen A Milli Erkek Basketbol Takımı'nda başantrenör Ergin Ataman açıklamalarda bulundu.
12.08.2023 Basketbol
12 Dev Adam, İzlanda'yı farklı mağlup etti!
12 Dev Adam, İzlanda'yı farklı mağlup etti! FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu'nun ilk maçında A Milli Erkek Basketbol Takımı, İzlanda'yı 99-72'lik skorla mağlup etti.
12.08.2023 Milli Takım
Ergin Ataman: Galibiyet serisine devam edeceğimizi düşünüyorum
Ergin Ataman: Galibiyet serisine devam edeceğimizi düşünüyorum FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu ilk maçında İzlanda’yı 99-72'lik skorla geçen A Milli Erkek Basketbol Takımı'nda başantrenör Ergin Ataman açıklamalarda bulundu.
12.08.2023 Milli Takım
Furkan Korkmaz: “Rakibin ne yapacağından çok bizim ne yapacağımız önemli”
Furkan Korkmaz: “Rakibin ne yapacağından çok bizim ne yapacağımız önemli” Milli basketbolcu Furkan Korkmaz, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu ilk maçında oynayacakları İzlanda karşılaşması öncesi yaptığı açıklamada, “Öyle bir ekibe sahibiz ki rakibin ne yapacağından çok bizim ne yapacağımız önemli. Yarın da iyi bir başlangıç yaparsak bunu göstermiş olacağız” dedi.
11.08.2023 Basketbol
Ömer Faruk Yurtseven: “Bizim amacımız en iyi takımlardan biri olmak”
Ömer Faruk Yurtseven: “Bizim amacımız en iyi takımlardan biri olmak” Milli basketbolcu Ömer Faruk Yurtseven, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu ilk maçında oynayacakları İzlanda karşılaşması öncesinde yaptığı açıklamada, turnuvanın en iyi takımlarından biri olmak istediklerini söyledi.
11.08.2023 Basketbol
Sertaç Şanlı: “Zor bir turnuva olacak, bunun farkındayız”
Sertaç Şanlı: “Zor bir turnuva olacak, bunun farkındayız” Milli basketbolcu Sertaç Şanlı, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu ilk maçında oynayacakları İzlanda karşılaşması öncesi yaptığı açıklamada, “Zor bir turnuva olacak, bunun farkındayız. Tüm oyuncular bunun bilincinde. Hedefimiz belli. İyi hazırlandık” dedi.
11.08.2023 Basketbol
Hidayet Türkoğlu: “İnşallah yarından başlayıp bütün maçları kazanacağımız bir süreç olur”
Hidayet Türkoğlu: “İnşallah yarından başlayıp bütün maçları kazanacağımız bir süreç olur” Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, İstanbul’da düzenlenecek FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası öncesinde yaptığı açıklamada, “Olimpiyat ön elemeleri bizim için iyi bir fırsat. İnşallah yarından itibaren başlayıp bütün maçları kazanacağımız bir süreçle karşı karşıya oluruz ve olimpiyatlara gitmek için bir fırsat elde ederiz” dedi.
11.08.2023 Basketbol
Sertaç Şanlı: Takımda herkes birbiriyle iyi anlaşıyor
Sertaç Şanlı: Takımda herkes birbiriyle iyi anlaşıyor A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın tecrübeli oyuncularından Sertaç Şanlı, İzlanda karşılaşması öncesi konuştu. Milli basketbolcu, takım olarak iyi bir uyum yakaladıklarını dile getirdi.
11.08.2023 Milli Takım
Ömer Faruk Yurtseven: Şu ana kadar çok iyi bir uyum sağladık
Ömer Faruk Yurtseven: Şu ana kadar çok iyi bir uyum sağladık A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın genç oyuncularından Ömer Faruk Yurtseven, İzlanda maçı öncesi açıklamalarda bulundu.
11.08.2023 Milli Takım
Alperen Şengün: “Hiçbir takımı hafife almak istemiyoruz”
Alperen Şengün: “Hiçbir takımı hafife almak istemiyoruz” Milli basketbolcu Alperen Şengün, FIBA Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası C Grubu ilk maçında oynayacakları İzlanda karşılaşması öncesi yaptığı açıklamada, “Maç ayırmıyoruz. Her maç zor bence. Hiçbir takımı hafife almak istemiyoruz” dedi.
11.08.2023 Basketbol

Benzer Haber Etiketleri

Fıba Olimpiyat Ön Eleme Turnuvası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.