Fitch

Fitch

Son dakika Fitch haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Fitch gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Fitch haber sayfamızda...

Fitch

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.747 fitch haberi bulunmuştur.
Fitch petrol ve doğal gaz tahminlerini yükseltti
Fitch petrol ve doğal gaz tahminlerini yükseltti Fitch Ratings petrol ve doğal gaz fiyatları için tahminlerini yukarı yönlü revize etti.
8.12.2021Uzmanpara
Türkiye için büyüme tahminini yükseltti
Türkiye için büyüme tahminini yükselttiKredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Türkiye’ye ilişkin büyüme tahminini yükseltirken ülkenin kredi notunun görünümünü “negatif”e indirdi.
4.12.2021Ekonomi
Fitch, Türkiye'nin büyüme tahminini yükseltti
Fitch, Türkiye'nin büyüme tahminini yükselttiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye'nin 2021 yılındaki büyüme beklentisini yüzde 9,2'den yüzde 10,5'e çıkardı.
3.12.2021Uzmanpara
Küçük kasabadan dünya sahnesine
Küçük kasabadan dünya sahnesine11 Grammy ödülü olan, rekorlara doymayan ABD'li şarkıcı Taylor Swift, her geçen gün parlayan yıldızıyla gençlere ve kadınlara ilham kaynağı oluyor. Müziğin zirvesinde olması da boşuna değil Taylor Swift'in. Öyle duygu tutumlusu biri ki biten aşklarını da kalbinin çöplüğüne atmayıp şarkı sözüne dönüştürüyor
28.11.2021Dünya
Fitch, Türkiye ekonomisine yönelik beklentisini açıkladı
Fitch, Türkiye ekonomisine yönelik beklentisini açıkladıFitch Ratings Kıdemli Direkörü Erich Arispe Morales, Türkiye’nin farklı türden şoklara uyum sağlayarak büyüme kaydetmeyi başardığını söyledi.
5.11.2021Ekonomi
Fitch'ten Türkiye için büyüme açıklaması
Fitch'ten Türkiye için büyüme açıklamasıFitch Ratings Kıdemli Direkörü Erich Arispe Morales, Türkiye’nin farklı türden şoklara uyum sağlayarak büyüme kaydetmeyi başardığını söyledi.
5.11.2021Uzmanpara
Prof. Dr. Sefer Şener büyüme rakamlarını değerlendirdi
Prof. Dr. Sefer Şener büyüme rakamlarını değerlendirdiKredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türkiye ekonomisine ilişkin büyüme tahminlerini 2021 yılı için yüzde 6'dan yüzde 9'a çıkardı. CNN Türk canlı yayınında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Sefer Şener, "Türkiye ekonomisindeki büyüme rakamları gelmeye başlayınca bu kurumlar da tahminlerini revize ettiler." dedi.
4.11.2021Haberler
Prof. Dr. Sefer Şener büyüme rakamlarını değerlendirdi
Prof. Dr. Sefer Şener büyüme rakamlarını değerlendirdiKredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Türkiye ekonomisine ilişkin büyüme tahminlerini 2021 yılı için yüzde 6'dan yüzde 9'a çıkardı. CNN Türk canlı yayınında konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Sefer Şener, "Türkiye ekonomisindeki büyüme rakamları gelmeye başlayınca bu kurumlar da tahminlerini revize ettiler." dedi.
4.11.2021Ekonomi
'Arz kısıtları üçüncü çeyrekte küresel ekonomik büyümeyi yavaşlattı'
'Arz kısıtları üçüncü çeyrekte küresel ekonomik büyümeyi yavaşlattı'Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, arz kısıtları nedeniyle küresel ekonomik büyümenin bu yılın üçüncü çeyreğinde beklenenden zayıf olduğunu bildirdi.
29.10.2021Ekonomi
'ECB yüksek enflasyon karşısında kararlı'
'ECB yüksek enflasyon karşısında kararlı'Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) beklenenden yüksek seyreden enflasyon karşısında görece kararlılığını korumaya devam ettiğini bildirdi.
29.10.2021Uzmanpara
Fitch: Avrupa Merkez Bankası yüksek enflasyon karşısında kararlılığını koruyor
Fitch: Avrupa Merkez Bankası yüksek enflasyon karşısında kararlılığını koruyorUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Avrupa Merkez Bankasının (ECB) beklenenden yüksek seyreden enflasyon karşısında görece kararlılığını korumaya devam ettiğini bildirdi.
28.10.2021Ekonomi
Fitch: Gelişen Avrupa ekonomileri büyüyor
Fitch: Gelişen Avrupa ekonomileri büyüyorUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, gelişmekte olan Avrupa ülkelerinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ardından ekonomik büyümelerini sürdürdüğünü belirtti.
20.10.2021Ekonomi
“Başarı, tüm Manisa’nın”
“Başarı, tüm Manisa’nın”Manisa Büyükşehir Belediyesi, ‘Belediyeler Arası Bütçe Kullanım Performanslarının Resmi Veriler Doğrultusunda Değerlendirme ve Ödüllendirme Projesi’ kapsamında 30 Büyükşehir Belediyesi arasında bütçe performans birincisi oldu.
18.10.2021Ege
Gelişmekte olan piyasalara ilişkin açıklama
Gelişmekte olan piyasalara ilişkin açıklamaUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, gelişmekte olan piyasaların kredi notlarının, koronavirüs salgınının tepe yaptığı 2020 yılında yapılan önemli sayıdaki indirimlerin ardından, 2021 yılında genel olarak istikrar kazandıklarını bildirdi.
14.10.2021Uzmanpara
Türkiye küresel tedarik zincirinin yeni merkez üssü olma yolunda
Türkiye küresel tedarik zincirinin yeni merkez üssü olma yolundaYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası yeniden şekillenen küresel tedarik zincirinde stratejik üs haline gelen Türkiye, jeopolitik konumu ve sunduğu maliyet avantajıyla uluslararası şirketlerin radarına girmeye devam ediyor.
14.10.2021Ekonomi
Uluslararası kuruluşlar peş peşe açıkladı! Önemli 'Türkiye' adımı
Uluslararası kuruluşlar peş peşe açıkladı! Önemli 'Türkiye' adımıEkonomideki hızlı toparlanma ve sanayi üretimindeki güçlü seyir Türkiye'nin büyümesini olumlu etkiledi, uluslararası kuruluşların büyüme tahminlerinde yukarı yönlü revizyonları da beraberinde getirdi.
12.10.2021Ekonomi
Piyasalar ABD iş gücü piyasasına odaklandı
Piyasalar ABD iş gücü piyasasına odaklandıKüresel pay piyasaları, artan enflasyon endişeleri, tedarik zincirindeki aksaklıklar ve enerji arzındaki sıkıntılarla satıcılı bir seyir izlerken, gelecek hafta gözler ABD'de açıklanacak iş gücü piyasaları verilerine çevrildi.
2.10.2021Uzmanpara
Asya borsaları satıcılı seyretti
Asya borsaları satıcılı seyrettiAsya pay piyasalarında artan enflasyon endişeleriyle satıcılı bir seyir izlenirken, Hong Kong borsası pozitif ayrıştı.
29.09.2021Uzmanpara
Piyasalar negatif seyrediyor
Piyasalar negatif seyrediyorKüresel piyasalar, tedarik zinciri ve enerji arzındaki problemlerle artan enflasyon baskısı nedeniyle karışık bir seyir izlerken, bugün gözler ABD, Avrupa, Japonya ve İngiltere merkez bankası başkanlarının Avrupa Merkez Bankası Merkez Bankacılığı Forumu'nda yapacakları konuşmalara çevrildi.
29.09.2021Uzmanpara
Fitch, Çin için büyüme tahminini düşürdü
Fitch, Çin için büyüme tahminini düşürdüFitch, Çin için 2021 yılı GSYH büyüme tahminini düşürdü.
23.09.2021Uzmanpara
'Rekor doğal gaz fiyatları baskı yaratıyor'
'Rekor doğal gaz fiyatları baskı yaratıyor'Fitch Ratings'ten yapılan açıklamada, "Rekor doğal gaz fiyatları Avrupalı şirketlerin çoğunun tedarik zincirleri üzerinde baskı yaratıyor." denildi.
22.09.2021Uzmanpara
'Avrupa bankalarının gelirlerindeki toparlanma 3. çeyrekte devam edecek'
'Avrupa bankalarının gelirlerindeki toparlanma 3. çeyrekte devam edecek'Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Avrupa'nın önde gelen bankalarının 2021 yılının üçüncü çeyreğinde gelirlerindeki iyileşme eğiliminin devam etmesinin beklendiğini duyurdu.
20.09.2021Ekonomi
Fitch, Türkiye için büyüme tahminini yükseltti
Fitch, Türkiye için büyüme tahminini yükselttiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye için bu yılki büyüme beklentisini yüzde 7,9'dan yüzde 9,2'ye çıkardı.
17.09.2021Uzmanpara
Fitch Türkiye için büyüme tahminini yükseltti
Fitch Türkiye için büyüme tahminini yükselttiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye için bu yılki büyüme beklentisini yüzde 7,9'dan yüzde 9,2'ye çıkardı. Kredi derecelendirme kuruluşu, Küresel Ekonomik Görünüm raporunda, Türkiye'de 2021'de neredeyse son 10 yılın en yüksek büyümesinin yaşanmasının muhtemel olduğunu belirtti. Fitch, küresel ekonomiye ilişkin büyüme tahminini ise yüzde 6,3'ten yüzde 6'ya düşürdü
16.09.2021Haberler
Fitch Türkiye için büyüme tahminini yükseltti! Son 10 yılın en yükseği...
Fitch Türkiye için büyüme tahminini yükseltti! Son 10 yılın en yükseği...Gelen son dakika haberine göre; Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Türkiye için bu yılki büyüme beklentisini yüzde 7,9'dan yüzde 9,2'ye çıkardı. Kredi derecelendirme kuruluşu, Küresel Ekonomik Görünüm raporunda, Türkiye'de 2021'de neredeyse son 10 yılın en yüksek büyümesinin yaşanmasının muhtemel olduğunu belirtti. Fitch, küresel ekonomiye ilişkin büyüme tahminini ise yüzde 6,3'ten yüzde 6'ya düşürdü
16.09.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Fitch ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.