Fotokapan

Fotokapan

Son dakika fotokapan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fotokapan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fotokapan haber sayfamızda...

Fotokapan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 394 fotokapan haberi bulunmuştur.
Fotoğraf Şanlıurfa'dan... Fotokapana böyle yansıdılar
Fotoğraf Şanlıurfa'dan... Fotokapana böyle yansıdılar Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü, fotokapana yansıyan çizgili sırtlan ailesinin görüntüsünü paylaştı.
7.04.2024 Gündem
Kurt sürüsünün domuz avı fotokapana yansıdı!
Kurt sürüsünün domuz avı fotokapana yansıdı! Afyonkarahisar'da Sandıklı ilçesi sınırlarında bulunan Akdağ'da kurtlar ve akbabaların, domuzla beslenme anları fotokapanla görüntülendi.
14.03.2024 Gündem
Yaban keçileri fotokapana yakalandı
Yaban keçileri fotokapana yakalandı Van'ın kırsal bölgelerinde yaşayan ve nesli tehlike altında olan yaban keçileri (Capta Aegagrus) fotokapana yakalandı.
14.03.2024 Haberler
Yaban keçileri fotokapana yakalandı
Yaban keçileri fotokapana yakalandı Van'ın kırsal bölgelerinde yaşayan ve nesli tehlike altında olan yaban keçileri (Capta Aegagrus) fotokapana yakalandı.
14.03.2024 Gündem
Tunceli’nin yaban hayatı fotokapanlara yansıdı
Tunceli’nin yaban hayatı fotokapanlara yansıdı Türkiye’nin doğal güzelliklerinin yanı sıra yaban hayatı bakımından da en zengin illerinden biri olan Tunceli’de yaban hayatı fotokapanlarla kayıt altına alınıyor.
28.02.2024 Haberler
Sivas'ta 'canavar' olarak adlandırılan kurt görüntülendi
Sivas'ta 'canavar' olarak adlandırılan kurt görüntülendi İç Anadolu Bölgesi'nde 'canavar' olarak adlandırılan kurt, Sivas'ta görüntülendi.
19.02.2024 Haberler
Sivas'ta 'canavar' olarak adlandırılan kurt görüntülendi
Sivas'ta 'canavar' olarak adlandırılan kurt görüntülendi İç Anadolu Bölgesi'nde 'canavar' olarak adlandırılan kurt, Sivas'ta görüntülendi.
19.02.2024 Gündem
Bakan Yumaklı paylaştı: Nadir de olsa seni görmek çok güzel
Bakan Yumaklı paylaştı: Nadir de olsa seni görmek çok güzel Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, fotokapanla görüntülenen çizgili sırtlana ilişkin paylaşımda bulundu.
11.02.2024 Haberler
Dikkat, ormanda bebek var! Hepsi fotokapanlara takıldı
Dikkat, ormanda bebek var! Hepsi fotokapanlara takıldı Uludağ'ın eteklerindeki ormanlık alanda Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'ne ait fotokapanlar tarafından görüntülenen yavru ayı, geyik, yaban kedisi, tilki ve domuzlar renkli görüntüler oluşturdu.
5.01.2024 Gündem
Engelli ayı ve ailesi 1 yıl sonra tekrar fotokapana yakalandı
Engelli ayı ve ailesi 1 yıl sonra tekrar fotokapana yakalandı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1 yıl sonra tekrar fotokapanlara yakalan engelli ayı ve ailesinin görüntülerini paylaştı.
3.01.2024 Haberler
Tokat'ta nesli tehlikede olan vaşak görüntülendi
Tokat'ta nesli tehlikede olan vaşak görüntülendi Tokat'ın Erbaa ilçesinde bir vaşak, fotokapanla görüntülendi.
2.01.2024 Haberler
Serengeti değil, Kızılırmak Deltası
Serengeti değil, Kızılırmak Deltası Binlerce canlının barınma ve uğrak yeri olan Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde İHA kameraları ve fotokapanlara yansıyan hayvanlar, Serengeti'yi aratmadı.
30.12.2023 Yaşam
'Ormanın hayaleti' fotokapana takıldı
'Ormanın hayaleti' fotokapana takıldı Kırıkkale'de yaban hayvanlarının envanterinin çıkarılması için ormanlık ve dağlık alanlara yerleştirilen fotokapanlara, halk arasında ''ormanın hayaleti'' olarak bilinen koruma altındaki vaşak takıldı.
26.12.2023 Haberler
Ona 'Ormanın hayaleti' deniyor! Fotokapana böyle yakalandı
Ona 'Ormanın hayaleti' deniyor! Fotokapana böyle yakalandı Kırıkkale'de halk arasında 'Ormanın hayaleti' denilen vaşak fotokapana böyle yakalandı. Ormanda yaban hayvanlarının envanteri için kurulan fotokapan birçok yaban hayvanını görüntüledi. İşte o kareler...
25.12.2023 Gündem
Sınır hattında 10 kilometreden tespit
Sınır hattında 10 kilometreden tespit Tuğgeneral Serkan Bircan, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Göç ve Uyum Alt Komisyonu'nda milletvekillerine sınır güvenliğine ilişkin bilgi verdi. 
24.12.2023 Gündem
DKMP’nin fotokapanlarına vaşak yakalandı
DKMP’nin fotokapanlarına vaşak yakalandı Vahşi doğada bulunan vaşak, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünün (DKMP) fotokapanlarına yakalandı.
5.12.2023 Haberler
Spil Dağı'nda yaban hayatı kamerada
Spil Dağı'nda yaban hayatı kamerada Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Manisa'da Spil Dağı'nda yaban domuzundan geyiğe, kurttan tavşana kadar pek çok canlının yer aldığı fotokapan görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.
24.11.2023 Haberler
Tilkinin post mücadelesi fotokapana yansıdı
Tilkinin post mücadelesi fotokapana yansıdı Erzincan’ın Çayırlı ilçesinde bir tilkinin ağaca takılı koyun postunu yerinden çıkarmak için ettiği mücadele fotokapana yansıdı.
5.11.2023 Yaşam
Tilki koyun postunu çıkarmak istedi! Bakın sonra neler oldu
Tilki koyun postunu çıkarmak istedi! Bakın sonra neler oldu Erzincan’ın Çayırlı ilçesinde bir tilkinin ağaca takılı olan koyun postunu yerinden çıkarmak için ettiği mücadele fotokapana saniye saniye yansıdı. Bakın sonra ne yaptı...
5.11.2023 Gündem
Bozkırın yaban hayvanları doğal yaşamlarında görüntülendi
Bozkırın yaban hayvanları doğal yaşamlarında görüntülendi Kırıkkale'de yaban hayatının takibi için dağ ve ormanlık alanlara kurulan fotokapanlar; karaca, vaşak, kurt, tilki, domuz, tavşan gibi canlı türlerini doğal ortamında kayıt altına aldı.
4.11.2023 Yaşam
Gece karanlığında görüntülenen 'canavarlar' tüyleri ürpertti
Gece karanlığında görüntülenen 'canavarlar' tüyleri ürpertti Sivas’ta yaşayan doğa fotoğrafçısı Mustafa Aslan, kırsal alanlara yerleştirdiği fotokapan ile kurt sürüsü görüntüledi, kurtların gece karanlığında parlayan gözleri tüyleri ürpertti.
3.11.2023 Yaşam
Çanakkale’de boz ayı görüntülendi
Çanakkale’de boz ayı görüntülendi Çanakkale’de 4 yıldır yaban hayatını izleyen Yaban hayatı fotoğrafçısı ve kuş gözlemcisi Cenk Polat, merkeze yakın ormanlık alanda kurduğu fotokapanla yetişkin bir boz ayı görüntüledi.
23.10.2023 Haberler
Kırıkkale'deki yaban hayatı fotokapanlara yansıdı
Kırıkkale'deki yaban hayatı fotokapanlara yansıdı Kırıkkale'de kırsal alanlara yerleştirilen fotokapanlarla çeşitli yaban hayvanları doğal ortamlarında görüntüleyerek kayıt altına aldı.
15.10.2023 Haberler
Anne ve yavru kurt fotokapana yakalandı
Anne ve yavru kurt fotokapana yakalandı Kütahya’da Tavşanlı ilçesinde yaşayan bir doğasever Yaylacık Ormanına yerleştirilen fotokapan ile yaban hayatını görüntüledi.
10.10.2023 Haberler
Boz ayının keyif anları böyle görüntülendi
Boz ayının keyif anları böyle görüntülendi Kütahyalı yaban hayatı fotoğrafçısı Alperen Akdemir, kurduğu fotokapan ile boz ayının keyifli kaşınma anlarını görüntülemeyi başardı. Boz ayı önce ağacın gövdesine sonra da yerde kaşındığını anlar saniye saniye kaydedildi.
1.10.2023 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Fotokapan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.