Bozkurt

Bozkurt

Son dakika bozkurt haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bozkurt gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bozkurt haber sayfamızda...

Bozkurt

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.994 bozkurt haberi bulunmuştur.
Çiçekçi kadının kızının, Oxford'da eğitim görmediği ortaya çıktı
Çiçekçi kadının kızının, Oxford'da eğitim görmediği ortaya çıktıHatay'da 15 yıldır mezarlıkta çiçek satarak, evinin geçimini sağlayan 2 çocuk annesi Gülseren Bozkurt'un, Oxford Üniversitesi'nde okuduğunu sandığı kızı Merve Bozkurt'un burada öğrenim görmediği ortaya çıktı. Annesinin yurt dışında eğitim gördüğünü sanıp para gönderdiği genç kızın ailesinden uzakta yaşadığı belirtildi.
8.03.2021Gündem
Ata’nın baktığı gibi onları görün
Ata’nın baktığı gibi onları görünAtatürk fotoğrafları ile dünya çapında tanınan Hanri Benazus’un arşivinden “Cumhuriyet’in Yüz Akları Kadınlarımız” fotoğraf sergisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilk kez İzmirlilerle buluştu.
7.03.2021Ege
Fedakar anne! Mezarlıkta çiçek satıp kızını Oxford Üniversitesi’nde okutuyor
Fedakar anne! Mezarlıkta çiçek satıp kızını Oxford Üniversitesi’nde okutuyorHatay’da 15 yıldır mezarlıkta çiçek satarak, evinin geçimini sağlayan iki çocuk annesi Gülseren Bozkurt (57), kazandığı parayla hem ev ekonomisine katkı sağlıyor hem de iki çocuğunu üniversitede okutuyor. Çiçek satarak kazandığı paranın büyük bir bölümünü çocukları için harcayan anne, kızını İngiltere’nin Oxford Üniversitesi’nde okutuyor. Fedakar anne, ''Sağlıklı sıhhatli olduktan sonra, çalışmak en güzel şeydir'' diye konuştu.
7.03.2021Haberler
Fedakar anne! Mezarlıkta çiçek satıp kızını Oxford Üniversitesi’nde okutuyor
Fedakar anne! Mezarlıkta çiçek satıp kızını Oxford Üniversitesi’nde okutuyorHatay’da 15 yıldır mezarlıkta çiçek satarak, evinin geçimini sağlayan iki çocuk annesi Gülseren Bozkurt (57), kazandığı parayla hem ev ekonomisine katkı sağlıyor hem de iki çocuğunu üniversitede okutuyor. Çiçek satarak kazandığı paranın büyük bir bölümünü çocukları için harcayan anne, kızını İngiltere’nin Oxford Üniversitesi’nde okutuyor. Fedakar anne, ''Sağlıklı sıhhatli olduktan sonra, çalışmak en güzel şeydir'' diye konuştu.
7.03.2021Gündem
Yasemin Bozkurt'tan flaş Mehmet Ali Erbil itirafı!
Yasemin Bozkurt'tan flaş Mehmet Ali Erbil itirafı!Mehmet Ali Erbil'in "Yasemin'in Penceresi" programında uzun süredir görüşmediği annesiyle karşılaşmasını hatırlatan Yasemin Bozkurt, yıllar önce yaşanan o olayı anlattı.
5.03.2021Cadde
Gençler, Uzay Kampı Türkiye’yi ziyaret etti
Gençler, Uzay Kampı Türkiye’yi ziyaret ettiAfet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı ve Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü ortaklığında yürütülen, “Genç Sporcular AFAD Gönüllüsü Olsun” projesi kapsamında farklı branşlarda başarı elde etmiş 16 sporcu Uzay Kampı Türkiye’yi ziyaret etti.
5.03.2021Ege
Şişli Posta Kodu Nedir? İstanbul Şişli Mahallelerinin Posta Kodları
Şişli Posta Kodu Nedir? İstanbul Şişli Mahallelerinin Posta KodlarıGönderilen postanın gönderi adresi dışındaki yanlış adrese gitmesi zaman zaman karşılaşılan bir durumdur. Bu problemin altında yatan temel sebep ise posta kodu kullanılmaması ya da yanlış kullanılmasıdır. Bir şehirdeki tüm ilçe ve mahallelerin farklı kodları olduğu düşünülünce bu konuya oldukça hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Peki, Şişli posta kodu ve Şişli mahallelerinin posta kodları nedir? İşte, merak edilenleri sizler için derledik.
24.04.2020Posta Kodları
37 Nerenin Plakası? Kastamonu İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
37 Nerenin Plakası? Kastamonu İlçelerinin Plaka Kodları Ve HarfleriToplamda 20 tane ilçeye sahip olan Kastamonu ilimiz, Karadeniz Bölgesinde bulunan, görülmeye değer şehirlerimizden bir tanesidir. Birçok ürünü ile meşhur olan Kastamonu ilimiz, Karadeniz iklim özelliklerini göstermektedir. Peki, 37 nerenin plakasıdır? Kastamonu ilçelerinin plaka kodları ve harfleri nelerdir? İşte, detaylar...
23.04.2020Plaka Kodları
Kastamonu Haritası: Kastamonu İlçeleri Nelerdir? Kastamonu İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Kastamonu Haritası: Kastamonu İlçeleri Nelerdir? Kastamonu İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Kastamonu ili coğrafi konumu itibariyle hem denizde hem de iç kısımlarda ilçeleri olan şehirlerden bir tanesidir. Geniş yüzölçümü sayesinde çok sayıda ilçesi vardır. İlçe sayısına oranla nüfusu azdır. Karadeniz Bölgesindeki diğer iller gibi yaz mevsimlerinde nüfus sayısında dönemsel artışlar görülebilmektedir. Türkiye İstatistik Kurumu'nun resmi verileri ile yıl bazında nüfus değişikliklerini ve mevcut ilçe isimlerini sizler için hazırladık.
18.09.2020Haritalar
Denizli Haritası: Denizli İlçeleri Nelerdir? Denizli İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Denizli Haritası: Denizli İlçeleri Nelerdir? Denizli İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Denizli, Türkiye'nin bölgelere göre sınıflandırılmasına iki farklı bölgede de toprakları bulunan bir ildir. Denizli ilinin ilçelerinden bazıları Akdeniz Bölgesinde yer alırken bir kısmı da Ege Bölgesinde yer almaktadır. Ülkemizdeki en büyük 15. il olma özelliğine sahiptir. İlin sembolü horozdur. Ayrıca tekstil, sanayi, ihracat ve ticaret ili olma özelliğine sahiptir. İki farklı bölgenin iklim özelliklerini taşıması farklı ürünlerin yetiştirilebilmesine imkan tanımıştır.
21.09.2020Haritalar
Eski TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın zimmet davası'nda karar
Eski TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın zimmet davası'nda kararTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun yönetiminde olan Uzan Grubu'nda el konulan lüks yatların satışı sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddia edilen eski TMSF Tahsilat Dairesi Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı "zimmet" davasında karar çıktı. Eski TMSF Tahsilat Dairesi Başkan Yardımcısı Fethi Çalık ve Celal Levent Sadıkoğlu'nun arasında bulunduğu 6 sanığı "Zimmet" suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırdı. Mahkeme, sanıklar Fethi Çalık ve Serdal Can hakkında ayrıca "Özel belgede sahtecilik" suçundan zaman aşımı süresi dolduğundan davanın düşürülmesine karar verildi.
3.03.2021Gündem
Pandemi tatil tercihlerini değiştirdi
Pandemi tatil tercihlerini değiştirdiKOVİD-19 nedeniyle yerli ve yabancı turistlerin de tatil seçimleri ve seçenekleri değişmeye başladı. Artık daha huzurlu, doğayla iç içe, izole, sosyal mesafe kurallarının uygulanabileceği bölgeler tatil için tercih edilmeye başlandı. Antalya'nın Kemer ilçesindeki otel ve at çiftliği de izole tatili seçenlerin uğrak yeri haline geldi.
2.03.2021Tatil
Bodrum personeline İngilizce sertifikası
Bodrum personeline İngilizce sertifikasıBodrum ile Milas belediyeleri arasında imzalanan kardeş şehir protokolü meyvelerini vermeye başladı.
27.02.2021Ege
'Kırmızı Oda' dizisi Güney Kore'de!
'Kırmızı Oda' dizisi Güney Kore'de! Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı ve gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan 'Kırmızı Oda' dizisi, İsveç'in ardından Güney Kore'de de izleyici karşısına çıkacak.
26.02.2021Cadde
21 yıldır doğadan akrep topluyor
21 yıldır doğadan akrep topluyorGaziantep'in Karkamış ilçesinde Mehmet Bozkurt (68), 21 yıldır doğadan akrep topluyor. Akreplerin zehrini sağan ve zeytin yağı ile karıştıran Bozkurt, elde ettiği karışımın akrep sokmalarında panzehir olarak tedavide kullanıldığını söyledi. Uzmanlar ise vatandaşları bu tip karışımların tedavi yöntemi olarak kullanılmamasını ve olası akrep sokmalarında sağlık kuruluşlarına başvurmaları konusunda uyardı.
24.02.2021Haberler
Son dakika: 21 yıldır topluyor! Zeytinyağı ile karıştırıp...
Son dakika: 21 yıldır topluyor! Zeytinyağı ile karıştırıp...son dakika gelen habere göre Gaziantep'in Karkamış ilçesinde Mehmet Bozkurt (68), 21 yıldır doğadan akrep topluyor. Akreplerin zehrini sağan ve zeytin yağı ile karıştıran Bozkurt, elde ettiği karışımın akrep sokmalarında panzehir olarak tedavide kullanıldığını söyledi. Uzmanlar ise vatandaşları bu tip karışımların tedavi yöntemi olarak kullanılmamasını ve olası akrep sokmalarında sağlık kuruluşlarına başvurmaları konusunda uyardı.
24.02.2021Gündem
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladı
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladıKadın odaklı kariyer zirvesi TurkishWIN, 1-5 Mart’ta çevrimiçi ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan üniversiteli genç kadınları, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketleri ve iş hayatında kız kardeşlik için “ben de varım” diyen çalışan kadınları buluşturacak.
24.02.2021Ekonomi
Son Dakika: Geriye bu fotoğraf kaldı! Adana'da işçinin kahreden ölümü
Son Dakika: Geriye bu fotoğraf kaldı! Adana'da işçinin kahreden ölümüKahreden haber Adana'nın Çukurova ilçesinde yaşandı. Gelen son dakika haberine göre; bir inşaatta boya yapan işçi dengesini kaybederek 7 metre yükseklikten düştü. Hastaneye kaldırılan işçi hayatını kaybetti. İşte haberin ayrıntıları...
23.02.2021Gündem
Sevgilisini sokak ortasında öldüren şüpheli tutuklandı!
Sevgilisini sokak ortasında öldüren şüpheli tutuklandı!Ankara’da, sevgilisi Birgül Y.'yi (43) ayrılmak istediği için sokak ortasında tabancayla vurarak öldüren Hasan D. (32) çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Öte yandan Hasan D.'nin 12 yıllık, Birgül Y.'nin ise 27 yıllık evli olduğu öğrenildi.
23.02.2021Gündem
Diyetisyenin ölümünden önceki son görüntüsü ortaya çıktı
Diyetisyenin ölümünden önceki son görüntüsü ortaya çıktıAntalya'da doktor Yusuf Onur Kaan Bozkurt'un (58) diyetisyen eşi Gamze Kaçar Bozkurt'u (38) tabancayla vurup öldürdükten sonra intihar ettiği 17 Şubat'tan bir gece önce, kadının, annesi Nurdan Kaçar'ın doğum gününde bir araya geldiği son görüntüleri ortaya çıktı.
23.02.2021Haberler
Son dakika... Doktor eşi tarafından öldürülen Gamze Kaçar Bozkurt'un son görüntüsü ortaya çıktı!
Son dakika... Doktor eşi tarafından öldürülen Gamze Kaçar Bozkurt'un son görüntüsü ortaya çıktı!Antalya’da doktor Yusuf Onur Kaan Bozkurt’un (58) diyetisyen eşi Gamze Kaçar Bozkurt’u (38) tabancayla vurup öldürdükten sonra intihar ettiği 17 Şubat'tan bir gece önce, talihsiz kadının, annesi Nurdan Kaçar'ın doğum gününde bir araya geldiği görüntüler ortaya çıktı. Kaan Bozkurt'un, iki kez eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı, bu süreçte baldızının düğününe katılıp nikah şahidi olduğu ortaya çıktı.
23.02.2021Gündem
Doktor Kaan Bozkurt, eşini öldürüp intihar etmişti! Gamze Kaçar Bozkurt'un son görüntüsü...
Doktor Kaan Bozkurt, eşini öldürüp intihar etmişti! Gamze Kaçar Bozkurt'un son görüntüsü...Antalya’da doktor Yusuf Onur Kaan Bozkurt’un (58) diyetisyen eşi Gamze Kaçar Bozkurt’u (38) tabancayla vurup öldürdükten sonra intihar ettiği 17 Şubat'tan bir gece önce, talihsiz kadının, annesi Nurdan Kaçar'ın doğum gününde bir araya geldiği görüntüler ortaya çıktı. Kaan Bozkurt'un, iki kez eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı, bu süreçte baldızının düğününe katılıp nikah şahidi olduğu ortaya çıktı.
23.02.2021Gündem
En yakın arkadaşı anlattı: Kocası kıskanmasın diye giyimini bile değiştirdi
En yakın arkadaşı anlattı: Kocası kıskanmasın diye giyimini bile değiştirdiAntalya'da doktor eşi Yusuf Onur Kaan Bozkurt'un (58) tabancayla vurup öldürdüğü diyetisyen Gamze Kaçar Bozkurt'un (38) en yakın arkadaşı ve danışanı Tuğba Pekdiri Avcı, "Gamze, kocası kıskanmasın diye giyimini bile ona göre ayarlıyordu. Yaşarken melek gibiydi, şimdi melek oldu gitti" dedi.
19.02.2021Haberler
En yakın arkadaşı anlattı: Kocası kıskanmasın diye giyimini bile değiştirdi
En yakın arkadaşı anlattı: Kocası kıskanmasın diye giyimini bile değiştirdiAntalya'da doktor eşi Yusuf Onur Kaan Bozkurt’un tabancayla vurup öldürdüğü diyetisyen Gamze Kaçar Bozkurt'un en yakın arkadaşı ve danışanı Tuğba Pekdiri Avcı, "Gamze, kocası kıskanmasın diye giyimini bile ona göre ayarlıyordu. Yaşarken melek gibiydi, şimdi melek oldu gitti" dedi. Öte yandan eşini vurduktan sonra intihar eden Yusuf Onur Kaan Bozkurt'un cenazesi otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından teslim alınarak memleketi Eskişehir’e getirilerek toprağa verildi. Cenazede Bozkurt’un ilk eşinden olan kızı tabuta sarılarak 'canım babacığım' diyerek gözyaşı döktü.
19.02.2021Gündem
'Gamze, kocası kıskanmasın diye giyimini bile değiştirdi'
'Gamze, kocası kıskanmasın diye giyimini bile değiştirdi'Antalya'da doktor eşi Yusuf Onur Kaan Bozkurt’un tabancayla vurup öldürdüğü diyetisyen Gamze Kaçar Bozkurt'un en yakın arkadaşı ve danışanı Tuğba Pekdiri Avcı, "Gamze, kocası kıskanmasın diye giyimini bile ona göre ayarlıyordu. Yaşarken melek gibiydi, şimdi melek oldu gitti" dedi. Öte yandan eşini vurduktan sonra intihar eden Yusuf Onur Kaan Bozkurt'un cenazesi otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından teslim alınarak memleketi Eskişehir’e getirilerek toprağa verildi. Cenazede Bozkurt’un ilk eşinden olan kızı tabuta sarılarak 'canım babacığım' diyerek gözyaşı döktü.
19.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yusuf Onur Kaan BozkurtHaberlercinayetGamze Kaçar BozkurtAntalya

Bozkurt ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.