Gazi Koşusu

Gazi Koşusu

Son dakika gazi koşusu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gazi koşusu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gazi koşusu haber sayfamızda...

Gazi Koşusu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 314 gazi kosusu haberi bulunmuştur.
Veliefendi’de dev buluşma
Veliefendi’de dev buluşmaTürkiye’nin en iyi atları hafta sonunda Veliefendi Hipodromu’nda piste çıkacak.
4.09.2021Diğer
Veliefendi'de nefesler tutuldu!
Veliefendi'de nefesler tutuldu!Türkiye'nin en iyi atları hafta sonunda Veliefendi Hipdromu'nda piste çıkacak. Önemli yarışların olduğu hafta sonundaki festivalde son Gazi Koşusu şampiyonu Burgas da kendinden büyük rakiplerine meydan okuyacak.
3.09.2021Diğer
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.08.2021Oyun
Son dakika - Gazi Koşusu'nda zafer Burgas’ın
Son dakika - Gazi Koşusu'nda zafer Burgas’ın95. Gazi Koşusu’nda birinciliğe Sanem Kahraman’ın sahibi olduğu Burgas isimli safkan 2.27.36’lık derecesiyle uzandı. Rekorları birbiri ardına kıran jokey Ahmet Çelik ise bu önemli klasiği 7. kez üst üste kazanarak adını tarihe altın harflerle yazdırdı.
27.06.2021Diğer
Son dakika - 95. Gazi Koşusu'ndan ilginç kareler! Veliefendi'de şıklık yarışı...
Son dakika - 95. Gazi Koşusu'ndan ilginç kareler! Veliefendi'de şıklık yarışı...Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisi İstanbul'da yapılıyor. Yarış öncesi Veliefendi Hipodromu'ndaki şıklık yarışı dikkat çekti.
26.06.2021Diğer
Son dakika haberi: 95. Gazi Koşusu'nu Burgas adlı atıyla jokey Ahmet Çelik kazandı
Son dakika haberi: 95. Gazi Koşusu'nu Burgas adlı atıyla jokey Ahmet Çelik kazandıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisinin galibi, Burgas adlı atıyla Ahmet Çelik oldu. Jokey Ahmet Çelik, üst üste 7. Gazi Koşusu zaferini yaşayarak rekor kırdı.
26.06.2021Diğer
95. Gazi Koşusu'nu Burgas adlı atıyla Ahmet Çelik kazandı
95. Gazi Koşusu'nu Burgas adlı atıyla Ahmet Çelik kazandıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisinin galibi, Burgas adlı atıyla Ahmet Çelik oldu.
26.06.2021Diğer Sporlar
Son dakika - Veliefendi'de tarihi yarış! 95. Gazi Koşusu
Son dakika - Veliefendi'de tarihi yarış! 95. Gazi KoşusuTürk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu’nun 95.’si bugün koşulacak, 2021 yılının şampiyon safkanı belli olacak
26.06.2021Diğer
95. Gazi Koşusu bugün mü, ne zaman? Yarış saat kaçta, hangi kanalda? 2021
95. Gazi Koşusu bugün mü, ne zaman? Yarış saat kaçta, hangi kanalda? 2021At yarışlarında 95. 'derbi' heyecanı... Mustafa Kemal Atatürk adına her yıl düzenlenen Gazi Koşusu'nun bu yıl 95'incisi yapılacak. Üç yaşlı safkan İngiliz taylarının yarış hayatlarında sadece bir kez koşabildikleri, çim pistte 2 bin 400 metre mesafeli koşuya bu yıl 21'i erkek, 1'i dişi olmak üzere 22 at katılacak. Peki, Gazi Koşusu ne zaman, saat kaçta?
25.06.2021Skorer
At yarışlarında 95. Gazi Koşusu heyecanı
At yarışlarında 95. Gazi Koşusu heyecanıGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisi yarın İstanbul'da yapılacak.
25.06.2021Diğer
95. Gazi Koşusu'na katılacak atlar belli oldu
95. Gazi Koşusu'na katılacak atlar belli olduİstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 26 Haziran Cumartesi günü koşulacak 95. Gazi Koşusu'na katılacak atlar belli oldu.
24.06.2021Diğer
95. Gazi Koşusu ne zaman, saat kaçta? Hangi kanalda yayınlanacak?
95. Gazi Koşusu ne zaman, saat kaçta? Hangi kanalda yayınlanacak?Bu yıl Gazi Koşusu'nun 95'incisi gerçekleşecek. Her yıl heyecanla beklenen bu yarışın zamanı merak ediliyor. Özellikle at yarışıseverler "Gazi Koşusu ne zaman, saat kaçta?" sorusunu soruyor. İşte detaylar...
24.06.2021Skorer
Gazi Koşusu’nda şıklık yarışı
Gazi Koşusu’nda şıklık yarışıBu yıl 95’incisi gerçekleşecek Gazi Koşusu’nda görkemli şapkalar da yarışacak. Her yıl gerçekleşen şıklık yarışı pandemi koşullarında bir kez daha online
20.06.2021Pazar
Gazi Koşusu’nda dijital şıklık
Gazi Koşusu’nda dijital şıklıkGazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 senesinden bu yana düzenlenen Türk yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu, 26 Haziran’da İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşecek.
17.06.2021Cadde
Son dakika - Gazi Koşusu öncesi nefesler kesildi! Real Runner ve İllüzyon
Son dakika - Gazi Koşusu öncesi nefesler kesildi! Real Runner ve İllüzyonVeliefendi Hipoodromu'nda pazar günü yapılan klasik yarışlar büyük heyecana sahne oldu. Gazi Koşusu'nda mücadele edecek atlar son provalarında ter döktü.
6.06.2021Diğer
Gazi Koşusu heyecanı başladı!
Gazi Koşusu heyecanı başladı!Veliefendi Hipodromu'nda 27 Haziran'da düzenlenecek olan 95. Gazi Koşusu öncesi 3 yaşlı İngiliz atı, son provalarında boy gösterecekler.
31.05.2021Diğer
Son dakika haberi: Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'
Son dakika haberi: Hastane kapısında bir an ayrılmıyor! 'İyi olacak inanıyorum'Adana'da at yarışları sırasında, attan düşüp yaralanan, kafatasında kırıklar oluşan Jokey Samet Erkuş'un tedavisi 10 gündür devam ediyor. Erkuş'un ailesi ve 1 aylık nişanlısı Saibe Öztürk (26) ise hastane önündeki umutlu bekleyişini sürdürüyor. Erkuş'u her gün dua ederek beklediğini belirten Öztürk, "Samet'in sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Allah, büyüktür. O, bizi bırakmayacak. Sevenleri, umutlarını yitirmesin" dedi.
28.04.2021Gündem
Atlar çime çıktı, Gazi Koşusu ateşi yakıldı
Atlar çime çıktı, Gazi Koşusu ateşi yakıldıAt yarışlarının mabedi olan Veliefendi Hipodromu'nda yeni sezonun çim yarışları bugün start aldı. 27 Haziran Pazar günü 95inci kez yapılacak olan Gazi Koşusu'nun adaylarından olan 3 yaşlı safkan İngiliz atları da ilk gün pistte boy gösterdi.
14.04.2021Diğer
Veliefendi Hipodromu’nda yarış heyecanı
Veliefendi Hipodromu’nda yarış heyecanıVeliefendi Hipodromu’ndaki ‘İlkbahar-Yaz sezonu’nun ilk yarış gününde bu seneki Gazi Koşusu’nda boy gösterecek olan taylar da görücüye çıkıyor.
14.04.2021Diğer
Atlar start hakemi emrine giriyor, yarışlarda ilkbahar-yaz sezonu başlıyor
Atlar start hakemi emrine giriyor, yarışlarda ilkbahar-yaz sezonu başlıyorNisan ayıyla birlikte Türkiye genelindeki 7 hipodromda İlkbahar-Yaz Yarış sezonu başlıyor. İzmir ve Adana'daki çim yarışlarına ek olarak İstanbul, Ankara ve Bursa'da da safkanlar çim piste çıkıyor.
10.04.2021Diğer
'Kırbaçsız da olur, bakın gösterdim'
'Kırbaçsız da olur, bakın gösterdim'“Yıllarca atların canını acıtarak para kazanmışız, bundan sonra kırbaç kullanmayacağım” diyen şampiyon jokey Selim Kaya soruyor: “Doping yasaksa kırbacın da yasaklanması gerekir. Kırbaçla dopingin arasında ne fark var?”
17.01.2021Pazar
Son dakika | Sporda 2020 yılı böyle geçti!
Son dakika | Sporda 2020 yılı böyle geçti!2020 yılını uğurlamaya hazırlanıyoruz. Kovid-19 sporu da sekteye uğrattı. ABD'li efsane basketbolcu Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna, California'daki helikopter kazasında hayatını kaybetti. Futbol efsanesi Diego Armando Maradona da hayata gözlerini yumdu. İşte sporda 2020'nin olayları...
15.12.2020Skorer
İstanbullular hafta sonu spora doydu
İstanbullular hafta sonu spora doyduİstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul, 24 Ekim Cumartesi günü Tarihi Yarımada Bisiklet Turu ve 25 Ekim Pazar(bugün) günü gerçekleştirilen ‘İstanbul’u Koşuyorum’ Caddebostan Etabı Gazi Koşusu ile tüm İstanbulluları hafta sonunda spora doyurdu. Yüzlerce sporcunun katıldığı etkinliklerde keyifli anlar yaşandı.
25.10.2020Gündem
İstanbullular hafta sonu spora doyacak
İstanbullular hafta sonu spora doyacakİstanbul Yarı Maratonu’nda uyguladığı pandemi tedbirleriyle dünyadaki yarışlarda standart belirleyen ve diğer ülkelere örnek gösterilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul, Cumartesi günü Tarihi Yarımada Bisiklet Turu ve Pazar günü gerçekleştirilecek ‘İstanbul’u Koşuyorum’ Caddebostan Etabı Gazi Koşusu ile tüm İstanbullulara bu hafta sonunda spor imkânı sunuyor.
23.10.2020Gündem
Ankara Koşusu’nu da kazanırsa tarihe geçecek! Şampiyon büyük ödülün peşinde..
Ankara Koşusu’nu da kazanırsa tarihe geçecek! Şampiyon büyük ödülün peşinde..Gazi Koşusu şampiyonu olan ve son 11 yarıştır geçilmeyen Call To Victory, cumartesi günü yeni bir unvan olan "Üçlü Taç" için piste çıkacak.
23.10.2020Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Gazi Koşusuat yarışıVeliefendi Hipodromu95. Gazi KoşusuGanyan

Gazi Koşusu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.