Geri Ödeme

Geri Ödeme

Son dakika geri ödeme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan geri ödeme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan geri ödeme haber sayfamızda...

Geri Ödeme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.083 geri odeme haberi bulunmuştur.
Britanya'da israf önlemi: Ücretsiz dağıtılıyor!
Britanya'da israf önlemi: Ücretsiz dağıtılıyor!Iceland, gıda israfını azaltmak için yeni bir çabayla çevrimiçi alışveriş yapan müşterilere raf ömrünün son günündeki yiyecekleri ücretsiz dağıtıyor.
25.10.2021Dünya
OECD gelişmiş ülkeleri uyardı
OECD gelişmiş ülkeleri uyardıEkonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ekonomik olarak gelişmiş ülkelerin, nüfus yaşlandıkça daha düşük ekonomik büyümenin yanı sıra emeklilik ve sağlık hizmetleri kaynaklı artan maliyetlerle karşı karşıya kalacağı uyarısında bulundu.
19.10.2021Uzmanpara
Cari işlemler hesabı ağustosta fazla verdi
Cari işlemler hesabı ağustosta fazla verdiTürkiye'nin cari işlemler hesabı, ağustos ayında 528 milyon dolar fazla verirken, 12 aylık cari açık 23 milyar 33 milyon dolar oldu.
11.10.2021Ekonomi
Cari işlemler hesabı belli oldu
Cari işlemler hesabı belli olduTürkiye'nin cari işlemler hesabı, ağustos ayında 528 milyon dolar fazla verirken, 12 aylık cari açık 23 milyar 33 milyon dolar oldu.
11.10.2021Uzmanpara
‘SMA aile bilgilendirme kitabı' ailelere rehber olacak
‘SMA aile bilgilendirme kitabı' ailelere rehber olacakSMA Hastalığı ile Mücadele Derneği (SMA-DER) önemli bir çalışmaya imza attı. SMA-DER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ece Soyer Demir’in çalışmaları ve Prof. Dr. Kürşat Bora Çarman'ın editörlüğü ile ortaya konulan SMA Aile Bilgilendirme Kitabı, ailelerin tanı sonrasında doğru bilgiye ulaşma ihtiyaçlarına cevap vererek önemli bir görev üstleniyor. Aileler, derneğin internet sitesi üzerinden form doldurarak kitaba ücretsiz olarak ulaşabiliyor.
Yardım kampanyalarına devlet gözaltısı geldi
Yardım kampanyalarına devlet gözaltısı geldiHalkın yardım duyguları sömürülerek yaşanan dolandırılma vakaları TBMM’ye kadar uzandı.
6.10.2021Gündem
5300 euro’luk ilacı nasıl alalım?
5300 euro’luk ilacı nasıl alalım?Trabzon’da yaşayan 54 yaşındaki Türkan Pehlivan Bilecan’a 6 yıl önce yumurtalık kanseri (over) teşhisi kondu.
2.10.2021Gündem
İlaç geri ödeme listesine alınmalı
İlaç geri ödeme listesine alınmalıDüzceli Fikri ve Serpil Tezcan çiftinin SMA hastası bebekleri Yiğit için başlattıkları hukuk mücadelesinde 9 Eylül’de emsal karar çıktı. ‘SMA ilacını SGK geri ödeme listesine alın’ diyen mahkeme kararına TİTCK’nın itirazı reddedildi, gen terapi ilacının listeye alınması kesinleşti
2.10.2021Gündem
Çin'in sağladığı 'gizli' borç miktarı ortaya çıktı
Çin'in sağladığı 'gizli' borç miktarı ortaya çıktıABD merkezli bir araştırma kuruluşu tarafından hazırlanan raporda, Çin’in Kuşak ve Yol Projesi’nin çok sayıda düşük ve orta gelirli ülkeyi toplam 385 milyar dolarlık “gizli” borçla karşı karşıya bıraktığı ortaya çıktı.
29.09.2021Uzmanpara
Son dakika - Fenerbahçe'den Miha Zajc açıklaması
Son dakika - Fenerbahçe'den Miha Zajc açıklamasıFenerbahçe Kulübü, Zajc'ın transfer ücretindeki ödemeyle ilgili iddialar hakkında açıklama yaptı.
28.09.2021Fenerbahçe
85.12 TL’ye satışta
85.12 TL’ye satıştaTüm Eczacı İşverenler Sendikası Başkanı Nurten Saydan, Kovid-19 salgını nedeniyle her zamankinden daha önemli hale gelen grip aşısının eczanelere gelmeye başladığını belirterek, SGK’nın ödemediği aşının fiyatının 85.12 TL olduğunu söyledi
21.09.2021Gündem
TOKİ kampanyası bugün başlıyor
TOKİ kampanyası bugün başlıyorToplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca (TOKİ), 21 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek indirim kampanyasında, borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yüzde 22 indirim yapılacağı bildirildi.
21.09.2021Ekonomi
TOKİ'nin ikinci indirim kampanyası yarın başlıyor
TOKİ'nin ikinci indirim kampanyası yarın başlıyorToplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), 21 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek indirim kampanyasında, borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yüzde 22 indirim yapılacağı bildirildi.
20.09.2021Ekonomi
İhracat kredisinin limiti artırıldı
İhracat kredisinin limiti artırıldıMerkez Bankası, ihracat ve döviz kazandırıcı hizmetler reeskont kredileri kullanım ve geri ödeme koşullarında değişiklik yaptı.
18.09.2021Ekonomi
Reeskont kredileri koşullarında değişiklik
Reeskont kredileri koşullarında değişiklikTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), ihracat ve döviz kazandırıcı hizmetler reeskont kredilerinde limitin 30 milyar dolara çıkarıldığını, azami vadenin ise 180 güne güncellendiğini bildirdi.
17.09.2021Uzmanpara
Son dakika: Reeskont kredileri kullanım ve geri ödeme koşullarında değişiklik yapıldı
Son dakika: Reeskont kredileri kullanım ve geri ödeme koşullarında değişiklik yapıldıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), ihracat ve döviz kazandırıcı hizmetler reeskont kredilerinde limitin 30 milyar dolara çıkarıldığını, azami vadenin ise 180 güne güncellendiğini bildirdi.
17.09.2021Ekonomi
Cari işlemler hesabı açıklandı
Cari işlemler hesabı açıklandıTürkiye'nin cari işlemler hesabı, temmuz ayında 683 milyon dolar açık verirken, 12 aylık cari açık 27 milyar 832 milyon dolar oldu.
13.09.2021Uzmanpara
Cari işlemler hesabı belli oldu
Cari işlemler hesabı belli olduTürkiye'nin cari işlemler hesabı, temmuz ayında 683 milyon dolar açık verirken, 12 aylık cari açık 27 milyar 832 milyon dolar oldu.
13.09.2021Ekonomi
Türkiye'de ilk kez yapıldı: Atopik dermatit hem deriyi hem de psikolojiyi etkiliyor
Türkiye'de ilk kez yapıldı: Atopik dermatit hem deriyi hem de psikolojiyi etkiliyorDermatoimmünoloji ve Alerji Derneği ve Alerji ile Yaşam Derneği, 14 Eylül Atopik Dermatit Günü etkinlikleri kapsamında bir toplantı düzenledi. Toplantıda gelişiminde genetik ve çevresel faktörlerin rol oynadığı, kronik, kaşıntılı ve tekrarlayan inflamatuvar bir deri hastalığı olan atopik dermatit hakkında Türkiye'de ilk kez yapılan araştırmanın sonuçları paylaşıldı. İşte detaylar...
52 ilaç geri ödeme  listesinden çıkarıldı
52 ilaç geri ödeme listesinden çıkarıldıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ dün Resmi Gazete’de yayımlandı.
9.09.2021Gündem
SGK Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı Resmi Gazete'de
SGK Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı Resmi Gazete'deSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığının "Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ" ile "Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı", Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
8.09.2021Ekonomi
Anında Tiktok silme nasıl yapılır? TikTok hesap silme, kapatma, dondurma linki...
Anında Tiktok silme nasıl yapılır? TikTok hesap silme, kapatma, dondurma linki...TikTok çılgınlığı tüm dünyada devam ederken bazı kullanıcılar bu platformadan çeşitli nedenlerle ayrılmak istiyor. Bu nedenle de TikTok hesap silme, kapatma, dondurma nasıl yapılır? soruları peş peşe geliyor.
8.09.2021Gündem
TOKİ’den indirim kampanyası
TOKİ’den indirim kampanyasıÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı’nca borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasının ikincisi 21 Eylül’de başlıyor. Kampanyada indirim oranı yüzde 22 olarak belirlendi.
7.09.2021Ekonomi
Kısa vadeli dış borç geriledi
Kısa vadeli dış borç gerilediTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), yapılan revizyonlar sonrası mayıs sonu itibarıyla kısa vadeli dış borcun 25,7 milyar dolar, net uluslararası yatırım pozisyonu açığının 33,6 milyar dolar ve firmaların net döviz pozisyonu açığının ise 37 milyar dolar azaldığını bildirdi.
19.08.2021Uzmanpara
Cari işlemler açığı belli oldu
Cari işlemler açığı belli olduTürkiye'nin cari işlemler hesabı, haziran ayında 1 milyar 127 milyon dolar açık verirken, 12 aylık cari açık 29 milyar 679 milyon dolar oldu.
13.08.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

merkez bankasıekonomiTürkiyesağlıkTOKİ

Geri Ödeme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.