Gmail

Gmail

Son dakika gmail haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gmail gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gmail haber sayfamızda...

Gmail

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.295 gmail haberi bulunmuştur.
Hotmail Giriş 2022: Hotmail Giriş Yapma, Hesap ve Oturum Açma İşlemi
Hotmail Giriş 2022: Hotmail Giriş Yapma, Hesap ve Oturum Açma İşlemiMicrosoft'un ürünü olan Hotmail adından anlaşılabileceği gibi e-mail hizmetidir. Şimdiki adı Outlook olan Hotmailin dünya genlinde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Hotmail sistemine kaydolan kullanıcılar e-mail sisteminin yanı sıra birçok ücretsiz depolama özelliğine de sahiptirler. Ayrıca Skype uygulamasına direkt olarak giriş yapabilirler. Hotmail sevisini aktif kullanabilmek için hesaba ihtiyaç vardır. Hesabı olmayan kişiler PC veya akıllı cihazlarında yeni hesap açarak Hotmaile giriş yapıp aktif olarak kullanmaya başlayabilirler. Hesap açma ve giriş yapma işlemi birkaç basit adımdan oluşuyor. Hotmail hesap ve oturum açma işlemi ile ilgili detaylı bilgi almak için "Hotmail Giriş Yap 2022" içeriğimize göz atabilirsiniz.
19.05.2022Teknoloji
Discord Giriş: Discord Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Discord Giriş: Discord Nedir ve Nasıl Kullanılır? Milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım Discord sesli, görüntülü ve yazılı olarak iletişim imkanı sağlıyor. Oyunlar çeşitli entegrasyon sağlayan platformu özellikle oyuncular sıklıkla tercih ediyor. Discord’u aktif kullanabilmek için kayıt olarak giriş yapmak gerekiyor. Discord nedir ve nasıl kullanılır? Discord giriş yapma ile ilgili detaylı bilgi almak için içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.05.2022Teknoloji
Biraz daha şeker?
Biraz daha şeker?Egemen Limoncuoğlu -...
18.05.2022Kültür Sanat
Gmail Giriş 2022: Gmail Kaydolma, Hesap, Oturum Açma ve Şifre Değiştirme İşlemi
Gmail Giriş 2022: Gmail Kaydolma, Hesap, Oturum Açma ve Şifre Değiştirme İşlemiArama motoru Google'ın ürünü olan Gmail, dünya üzerinden en çok kullanılan e-posta sistemlerinden bir tanesidir. Güvenli kullanım ve depolama sayesinde rakiplerini aşarak küresel çapta 420 milyonu aşkın kullanıcı sayısına ulaştı. Gmail hesapları ile oturum açılan cihazlarda YouTube, Play Store gibi pek çok Google ürününe de giriş yapılmaktadır. Google tarafından sunulan bu ücretsiz mail sistemine giriş yapmak için öncellikle kaydolmak gerekiyor. Belirli kullanıcı adı ve şifre ile PC veya akıllı telefonlardan yeni hesap açma işlemi yapılabilir. Ardından oturum açılarak mail sistemi ve bağlı olunan Google ürünleri kullanıma açılır. Gmail hesap ve oturum açma işlemi için "Gmail Giriş Yap 2022" içeriğimize göz atabilirsiniz.
10.05.2022Gündem
Dijital miras nasıl güvence altına alınır?
Dijital miras nasıl güvence altına alınır?Sizden sonra sosyal medya hesaplarınız, alan adlarınız, NFT’leriniz, kripto paralarınız, depolama alanınızın ne olacağını hiç düşündünüz mü? Evet dijital miras son dönemlerin yeni gündem maddesi. Hepimizin artık fiziksel varlığı kadar dijital varlığı da var. Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde dijital mirasa ilişkin henüz düzenleme yok. Sosyal medya şirketlerinin ise bazı adımları söz konusu. Peki dijital varlıklarımızı güvence altına almak için neler yapabiliriz? İşte her yönüyle dijital miras...
Google'ın Merkez Binası Nerededir? Google Merkez Binası Hangi Ülkede?
Google'ın Merkez Binası Nerededir? Google Merkez Binası Hangi Ülkede?Hiç şüphesiz dünyanın en büyük ara motoru ve en çok ziyaretçi alan sitesi Google’dır. Arama motoru devinin dünya çapında çalışanı ve binası bulunur. Kuruluşundan bu yana ilk olması nedeniyle büyümesine ivme katan Google’ın arama motoru dışında yeni ürünler ve hizmet geliştirmesine olanak sağladı. Zamanında iki doktora öğrencisi tarafından kurulan Google’ın ABD dahil pek çok ülkede binası bulunur. Google merkez binası hangi ülkede? “Google'ın Merkez Binası Nerededir?” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.05.2022Teknoloji
Dayanışma için omuz omuza
Dayanışma için omuz omuzaBir grup kültür sanat emekçisinin 2020’de başlattığı “Omuz” hareketi bir dayanışma ve paylaşım ağı. Omuz Dayanışma ve Paylaşım Ağı’ndan Saliha Yavuz, “Birlikte örgütlenmenin elzem olduğunu düşünüyoruz” diyor.
iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? 2022 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama
iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? 2022 iCloud Şifre Değiştirme ve SıfırlamaApple kullanıcıları cihazlarının aktif ve yedeklenebilir olması için iCloud hesabına ihtiyaç duyar. Telefondaki fotoğraf, video ve belgelerin saklanması açısından büyük önem taşır. iCloud hesabı hotmail veya gmail hesabı ile açılır. Şifrenin unutulması halinde cihaz kilitlenebilir ve erişim sorunu yaşanır. Daha kötüsü bilgiler ve özel fotoğraflara başkaları tarafından erişilmesi gibi durumlara yol açabilir. iCloud şifre değiştirme veya sıfırlama işlemi birkaç adımda yapılabilir. Ancak mailin de unutulması halinde bu işlem biraz daha karmaşık hale gelebilir. iCloud şifremi unuttum ne yapabilirim? 2022 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır? içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
3.05.2022Teknoloji
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2022: WhatsApp Silinmiş Sohbeti Görme
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2022: WhatsApp Silinmiş Sohbeti GörmeDünya genelinde milyarı aşan kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması hiç şüphesiz WhatsApp. Her geçen gün güncellemeleri ile kendine yenilik katan WhatsApp’ta mesajları silme özelliğinin yanı sıra silinen mesajları geri getirmek gibi bir imkan da bulunuyor. iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlardan kolayca silinen mesajları görmek için birkaç adımlık işlem gerekiyor. WhatsApp silinmiş mesajlar nasıl geri getirilir? “WhatsApp Silinen Mesajları Görme 2022” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
3.05.2022Sosyalmedya
Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? Bilgisayar, Android, iPhone Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemi 2022
Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? Bilgisayar, Android, iPhone Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemi 2022Milyarlarca kullanıcısı bulunan Google’ın kullanıcılarına sunduğu Gmail hesapları Instagram, Facebook Twitter gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra gündelik hayatta çok fazla kullanılan mail sistemlerinden bir tanesidir. Özellikle Google’a ait uygulamaların kullanılmasında Gmail hesapları önemli yere sahiptir. Ancak kimi zaman Gmail şifresi unutulabilir. Bu durumda Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonlardan ve bilgisayarlardan “gmail şifremi unuttum” seçeneği ile şifre değiştirme veya sıfırlama işlemi yapılabilir. Gmail şifremi unuttum ne yapabilirim? “Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemi 2022” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Teknoloji
Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma: Yeni Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Nasıl Oluşturulur?
Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma: Yeni Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Nasıl Oluşturulur?Yeni bir Apple cihazı alan kişilerin cihazlarını kullanabilmesi için Apple kimliğine ihtiyacı oluyor. Android cihazlarda Google, Windows cihazlarında Microsoft kimliğine yani e-postaya ihtiyaç duyulduğu gibi Apple tablet, telefon veya bilgisayarlar için Apple ID oluşturmak gerekiyor. Apple kimliği iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlarda oluşturulabildiği gibi Windows işletim sitemine sahip cihazlar veya internet üzerinden de kolayca yapılabiliyor. Yeni Apple kimliği nasıl oluşturulur? “Apple Kimliği ve iCloud Hesabı Oluşturma” konu ile ilgi detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Teknoloji
Çayönü ve Güneydoğu Anadolu Neolitiği: Modern yaşamın ilk tohumları
Çayönü ve Güneydoğu Anadolu Neolitiği: Modern yaşamın ilk tohumlarıÇayönü Tepesi, M.Ö. 9720-M.Ö. 6474 yılları arasındaki yaklaşık 3 bin yıllık zaman diliminde, köyden günümüz kentine doğru evrilecek dönüşümü kesintisiz olarak sergileyen, Neolitik Dönem’in önemli duraklarından bir
18.04.2022Arkeoloji
Bilgelerin yurdu ANADOLU
Bilgelerin yurdu ANADOLU Akılcı düşüncenin ilk filizlerini verdiği Anadolu, ilk şehir planlamacısından ilk bilim kurgu yazarına, tarihte önemli izler bırakmış isimlerin yaşadığı topraklardır.
18.04.2022Arkeoloji
Savaş ve müzik
Savaş ve müzikDİAPASON - Kemal Küçük -...
13.04.2022Kültür Sanat
Buğday, üzüm ve yıldırımlar arasında: Fırtına Tanrısı Tarhunzas
Buğday, üzüm ve yıldırımlar arasında: Fırtına Tanrısı TarhunzasNiğde’de bulunan Fırtına Tanrısı Tarhunzas’a ait üç stelde bolluk ve bereketi temsil eden buğday başağı ile üzüm salkımları yer alıyor. Stellerdeki Tarhunzas tasvirleri, Gökbez Kaya Anıtı ile İvriz Kaya Anıtı’ndaki tasvirlerle benzer özellikler taşıyor
21.03.2022Arkeoloji
Hitit kabartmalı vazo sanatından günümüze yansımalar
Hitit kabartmalı vazo sanatından günümüze yansımalarHitit kabartmalı vazo sanatı, Hititlerin kutlamalarına ve günlük yaşamlarına ait bazı kesitleri gösterirken bugün Anadolu’da var olan geleneklerin, kıyafetlerin, törenlerin binlerce yıl önceki yansımalarını da ortaya çıkarır.
21.03.2022Arkeoloji
Sağlık Bakanı Koca'dan sağlıkçılara mektup
Sağlık Bakanı Koca'dan sağlıkçılara mektupSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 14 Mart Tıp Bayramı'nda iş bırakmaya hazırlanan hekim ve sağlık çalışanlarına ayrı ayrı mektup gönderdi.
13.03.2022Gündem
Kadınlar saflarını sıklaştırıyor
Kadınlar saflarını sıklaştırıyorVarız Buradayız İnisiyatifi, web tabanlı bir iletişim ve dayanışma ağı olan Vatoz Platformu’nu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hayata geçirdi.
10.03.2022Kültür Sanat
Riskleri yönetme dönemi
Riskleri yönetme dönemiZeynep Aktaş Milliyet Gazetesi Yazarı zeynep...
Tarihî Alan’ın tarih öncesi
Tarihî Alan’ın tarih öncesiTarih boyunca araştırmacıların ve seyyahların ilgisini çeken Gelibolu Yarımadası, tarih öncesinden günümüze bir “açık hava müzesi” gibi...
21.02.2022Arkeoloji
Doğa harikalarının ortasındaki kent: Herakleia
Doğa harikalarının ortasındaki kent: HerakleiaHerakleia Antik Kenti, Antik Dönem’de kutsal kabul edilen Latmos Dağı ile dolunayın en güzel yansıdığı yerlerden biri olan Bafa Gölü’ne komşu...
21.02.2022Arkeoloji
Anadolu’nun ışığını dünyaya taşıdı
Anadolu’nun ışığını dünyaya taşıdıAnadolu’da yaptığı kazılarla arkeolojiye dünya çapında katkılarda bulunan Ekrem Akurgal, kişisel tarihinin önemli öğeleri olan doğum yeri ve soyadı üzerinden de arkeolojiyle ilginç bir bağa sahipti.
24.01.2022Arkeoloji
Tek satır kod bilmeden ABD başkanlarını hackledi! İşte sırrı...
Tek satır kod bilmeden ABD başkanlarını hackledi! İşte sırrı...Bilgisayarla arası pek iyi olmasa bile Beyaz Saray'ın en gizli bilgilerine ulaştı. Çok basit işlemlerle ünlü isimlerin ve liderlerin bilgilerini çalan Guccifer olayının baş mimarı Marcel'in hikâyesi, ‘pes artık’ dedirtti.
28.03.2022Gündem
Büyülü rotalarla Kars’ı keşfetmek
Büyülü rotalarla Kars’ı keşfetmekPek çok filmin çekildiği, yazarların kelimeleriyle ölümsüzleştirdiği Kars’ı, sanatın büyülü dünyasının çizdiği rotalarla keşfetmek mümkün.
22.11.2021Arkeoloji
Mahkemeağcin Kültürel Jeosit Alanı: Ankara’nın tüfe oyulan tarihi
Mahkemeağcin Kültürel Jeosit Alanı: Ankara’nın tüfe oyulan tarihiAnkara’nın Kızılcahamam ilçesinde bulunan ve geçmişi Helenistik Dönem’e kadar uzanan Mahkemeağcin Mahallesi, tarihinin yanı sıra doğası ve jeolojik yapısıyla da dikkat çekiyor.
22.11.2021Arkeoloji

Benzer Haber Etiketleri

Gmail ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.