Gmail

Gmail

Son dakika gmail haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gmail gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gmail haber sayfamızda...

Gmail

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.218 gmail haberi bulunmuştur.
Milyonlarca kişinin telefonundan silinecek! YouTube, Gmail ve dahası…
Milyonlarca kişinin telefonundan silinecek! YouTube, Gmail ve dahası…Akıllı telefon kullanıcılarının en çok kullandığı uygulamalar arasında yer alan YouTube, Google Maps ve Gmail gibi uygulamaları artık milyonlarca kişi kullanamayacak. Farkında olmadan telefonunuzda artık bu uygulamaları kullanamayabilirsiniz.
12.09.2021Teknoloji
Google'ın Merkez Binası Nerededir? Google Merkez Binası Hangi Ülkede?
Google'ın Merkez Binası Nerededir? Google Merkez Binası Hangi Ülkede?Hiç şüphesiz dünyanın en büyük ara motoru ve en çok ziyaretçi alan sitesi Google’dır. Arama motoru devinin dünya çapında çalışanı ve binası bulunur. Kuruluşundan bu yana ilk olması nedeniyle büyümesine ivme katan Google’ın arama motoru dışında yeni ürünler ve hizmet geliştirmesine olanak sağladı. Zamanında iki doktora öğrencisi tarafından kurulan Google’ın ABD dahil pek çok ülkede binası bulunur. Google merkez binası hangi ülkede? “Google'ın Merkez Binası Nerededir?” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Teknoloji
Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? Bilgisayar, Android, iPhone Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemi
Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? Bilgisayar, Android, iPhone Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemiMilyarlarca kullanıcısı bulunan Google’ın kullanıcılarına sunduğu Gmail hesapları Instagram, Facebook Twitter gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra gündelik hayatta çok fazla kullanılan mail sistemlerinden bir tanesidir. Özellikle Google’a ait uygulamaların kullanılmasında Gmail hesapları önemli yere sahiptir. Ancak kimi zaman Gmail şifresi unutulabilir. Bu durumda Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonlardan ve bilgisayarlardan “gmail şifremi unuttum” seçeneği ile şifre değiştirme veya sıfırlama işlemi yapılabilir. Gmail şifremi unuttum ne yapabilirim? “Gmail Şifre Değiştirme ve Sıfırlama İşlemi” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Teknoloji
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2021: WhatsApp Silinmiş Sohbeti Görme
WhatsApp Silinen Mesajları Geri Getirme 2021: WhatsApp Silinmiş Sohbeti GörmeDünya genelinde milyarı aşan kullanıcı sayısı ile en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması hiç şüphesiz WhatsApp. Her geçen gün güncellemeleri ile kendine yenilik katan WhatsApp’ta mesajları silme özelliğinin yanı sıra silinen mesajları geri getirmek gibi bir imkan da bulunuyor. iOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlardan kolayca silinen mesajları görmek için birkaç adımlık işlem gerekiyor. WhatsApp silinmiş mesajlar nasıl geri getirilir? “WhatsApp Silinen Mesajları Görme 2021” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
4.09.2021Sosyalmedya
iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? 2021 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama
iCloud Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim? 2021 iCloud Şifre Değiştirme ve SıfırlamaApple kullanıcıları cihazlarının aktif ve yedeklenebilir olması için iCloud hesabına ihtiyaç duyar. Telefondaki fotoğraf, video ve belgelerin saklanması açısından büyük önem taşır. iCloud hesabı hotmail veya gmail hesabı ile açılır. Şifrenin unutulması halinde cihaz kilitlenebilir ve erişim sorunu yaşanır. Daha kötüsü bilgiler ve özel fotoğraflara başkaları tarafından erişilmesi gibi durumlara yol açabilir. iCloud şifre değiştirme veya sıfırlama işlemi birkaç adımda yapılabilir. Ancak mailin de unutulması halinde bu işlem biraz daha karmaşık hale gelebilir. iCloud şifremi unuttum ne yapabilirim? 2021 iCloud Şifre Değiştirme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır? içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
4.09.2021Teknoloji
Konutta iştah açıldı
Konutta iştah açıldıMüteahhitlerin konut üretiminde eskisi kadar olmasa da yeniden harekete geçtikleri gözleniyor. Aynı zamanda tüketicinin de alım iştahı kabarıyor.
30.08.2021Home
HPV’ye karşı aşı nöbeti
HPV’ye karşı aşı nöbeti13 yıldır eczacılık yapan Cem Kılınç ayda bir nöbetini kadınların HPV aşısına erişimi için tutuyor. Aşı ile ilgili farkındalık yaratmak için yola çıktıklarını belirten Kılınç “HPV aşı bursuyla şu ana kadar 145 kadını aşıladık” diyor
22.08.2021Pazar
Evet, benim de bir rüyam var!
Evet, benim de bir rüyam var!Bedri Baykam, UPSD (Uluslararası Plastik Sanatçılar Derneği) Başkanı olarak sanatın iyileşmesi adına başlattıkları projeyi yazdı.
11.07.2021Kültür Sanat
Terör örgütü PYD'nin, Kobani olayları talimatını HDP'ye e-postayla bildirdiği ortaya çıktı!
Terör örgütü PYD'nin, Kobani olayları talimatını HDP'ye e-postayla bildirdiği ortaya çıktı!Eski HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın da yer aldığı Kobani davası dosyasının delilleri arasında yer alan bir e-posta, 37 kişinin öldürüldüğü 6-8 Ekim eylemlerinin talimatının HDP'ye, terör örgütü PYD tarafından verildiğini ortaya koydu.
19.05.2021Gündem
Türk kadın futboluna ABD'den destek
Türk kadın futboluna ABD'den destekTürkiye'de kadın futbolunu geliştirmek için 14 yaşındaki Ela Demiral ile 17 yaşındaki Olivia Rose Auffarth kolları sıvadı.
12.05.2021Futbol
E-Posta Örnekleri Nelerdir? E-Posta Oluşturma Tavsiyeleri
E-Posta Örnekleri Nelerdir? E-Posta Oluşturma Tavsiyeleriİyi bir E-posta seçmek çok önemlidir. Hem iş hayatında hem de okul hayatında kısa ve öz olan e-posta seçimi ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir e-postaya sahip olabilirsiniz. Yeniden veya sıfırdan bir e-posta oluşturmak isteyen kişiler ise e-posta örneklerini merak etmektedirler. Peki en iyi e-posta örnekleri nelerdir? E-posta oluşturma tavsiyeleri nedir? İşte en iyi şekilde e-posta oluşturmak için uymanız gereken tavsiyeler.
27.04.2021Eğitim
Sekiz durakta İstanbul tarihi
Sekiz durakta İstanbul tarihiYaşayan bir açık hava müzesi olan, arkeolojik katmanlarla çevrili şehrimize, İstanbul’a, daha yakından bakmayı deneyelim mi? Çok kültürlü yapısında arkeolojik değeri de, daha fazla göz önünde olmayı hak ediyor.
18.04.2021Kültür Sanat
Gmail Nasıl Açılır? Gmail Hesabı Oluşturma Ve Açma İşlemi Nasıl Yapılır?
Gmail Nasıl Açılır? Gmail Hesabı Oluşturma Ve Açma İşlemi Nasıl Yapılır?Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kişiler kolayca mail yoluyla iletişim kurabiliyor. Mail türlerinden biri olan Gmail, pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Gmail hesabının nasıl açılacağı kişiler tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Gmail hesabı açmak isteyen kişiler internette araştırmalar yapabiliyor. Gmail nasıl açılır? Gmail hesabı oluşturma ve açma işlemi nasıl yapılır? Konusuyla ilgili olarak sizlere bilgiler derledik.
10.04.2021Teknoloji
Android kullanıcıları uygulamalara giriş yapamıyor! Kesin çözüm geldi
Android kullanıcıları uygulamalara giriş yapamıyor! Kesin çözüm geldiZaman zaman uygulamaların altyapısında yaşanan bazı sorunlar sebebiyle kullanıcılar uygulamalara giriş yapamıyor. Bu sefer piyangonun Android kullanıcılarına vurduğunu söylemek mümkün. Yüzlerce Android kullanıcısı dün gece geç saatlerden beri aktif bir şekilde kullandıkları uygulamalarda sorunlar yaşıyor. Özellikle Binance, Twitter, Gmail ve EkşiSözlük'ün mobil uygulaması gibi çeşitli uygulamalarda sorun yaşanıyor.
23.03.2021Teknoloji
Son dakika... ‘Trol savcı’ 6 yıla kadar hapisle yargılanacak
Son dakika... ‘Trol savcı’ 6 yıla kadar hapisle yargılanacak‘Sayın Müsteşar’ isimli Twitter hesabından AK Partili üst düzey isimleri hedef alan Samsun Cumhuriyet Savcısı Özcan Muhammed Gündüz hakkında hazırlanan iddianame oybirliği ile kabul edildi. Trol savcı, 3 Mayıs 2021 günü ağır ceza mahkemesinde hâkim karşısına çıkacak.
21.03.2021Gündem
Huawei, Petal Mail adını verdiği 'e-posta' hizmetini duyurdu!
Huawei, Petal Mail adını verdiği 'e-posta' hizmetini duyurdu!Huawei, Petal Mail adlı kendi e-posta hizmetini yayına açıyor. Bildiğiniz üzere Huawei hem yazılım hem donanım tarafında kendi ekosistemini oluşturmaya başlamıştı. Bu uğurda AppGallery hizmetini sunan Huawei, Petal Maps ve Petal Search yanına bir de Petal Mail hizmetini ekliyor.
4.03.2021Teknoloji
Gaga’dan hırsızlara 500 bin $ teklifi
Gaga’dan hırsızlara 500 bin $ teklifiABD’li pop şarkıcısı Lady Gaga’nın köpeklerini gezdirmekle görevli olan çalışanı silahlı saldırıya uğradı. Saldırı sonrası Koji ve Gustav isimlerindeki 2 köpek çalındı. Gaga köpeklerini getirenlere 500 bin dolar ödül vaat etti
27.02.2021Dünya
2020’nin eserleriyle başvuru 11 Şubat’ta
2020’nin eserleriyle başvuru 11 Şubat’taİzmir Gazeteciler Cemiyeti Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması ile Teşvik Yarışması’nın başvuruları başlıyor...
8.02.2021Ege
E-Posta Nedir, Ne İşe Yarar? Ücretsiz E-Posta Adresi Nasıl Alınır Ve Nasıl Kullanılır?
E-Posta Nedir, Ne İşe Yarar? Ücretsiz E-Posta Adresi Nasıl Alınır Ve Nasıl Kullanılır?Elektronik posta olarak da tabir edilen ve yirminci yüzyılın sonlarında kullanılmaya başlanılan iletişim yöntemine e-posta ismi verilir. E-posta genel olarak kurumlar arası iletişim, kurumların kullanıcılarla iletişimi ve resmi yazışmalarda yaygın olarak tercih edilir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
2.02.2021Eğitim
Evlilik değil mutluluk peşindeyim
Evlilik değil mutluluk peşindeyimYeni albümü, ‘Seni Kırmışlar’ ile ses getiren ünlü sanatçı Gülben Ergen, “Mümkün mü kırılmadan büyümek” dedi yeni projelerini, pandemi günlerini Milliyet’e anlattı
17.01.2021Ege
Onur Güvener anısına 18’inci öykü yarışması
Onur Güvener anısına 18’inci öykü yarışmasıMilliyet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü merhum Eren Güvener’in trafik kazasında kaybettiği oğlu Onur Güvener adına düzenlenen öykü yarışmasının bu yıl 18’incisi yapılıyor
13.01.2021Kültür Sanat
2020’ye böyle veda ediyoruz
2020’ye böyle veda ediyoruzSevgili Milliyet Pazar okuyucuları, Türk medyasında sadece Milliyet Pazar ekinin hazırladığı fotoğraf sayfası son dört yıldır sizden gelen fotoğraflarla zenginleşiyor...
27.12.2020Pazar
Google neden çöktü? 'Tek hata noktası...'
Google neden çöktü? 'Tek hata noktası...'Dünyada milyarlarca insanın kullandığı Google’a bugün yaklaşık 1 saat süre ile erişilemedi. Teknoloji ve yazılım uzmanları çökmenin nedenleri arasında ‘tek hata noktası’ problemini gösterdi.
14.12.2020Teknoloji
SON DAKİKA: YouTube -Google çöktü mü, açıldı mı? Google-, Gmail ve YouTube ne zaman açılacak?
SON DAKİKA: YouTube -Google çöktü mü, açıldı mı? Google-, Gmail ve YouTube ne zaman açılacak?Google ve YouTube erişim problemi ile gündeme geldi. Popüler video video paylaşım sitesi Google ve YouTube'da erişim problemi yaşandı. Kullanıcılar ise son dakika gelişmelerini araştırıyorlar. Peki Google ve YouTube çöktü mü, ne zaman açılacak? İşte Google, Gmail ve YouTube erişim problemi ile ilgili son dakika gelişmeleri....
14.12.2020Gündem
Son dakika... Tacize uğrayan kadınlar konuştu! Kanıtlar derimin altında
Son dakika... Tacize uğrayan kadınlar konuştu! Kanıtlar derimin altındaPelin Buzluk; “Toptaş kendini kurtarmaya çalıştıkça batacak. Çünkü ifşa edilme süreci bitmedi” derken, Amy Marie Spangler, “Bu uzun soluklu, köklü bir mücadele” ifadelerini kullandı. Korkmadıklarını ve susmayacaklarını belirten Ayşe Taşkın ve Nazlı Karabıyıkoğlu hukuk önünde hesaplaşmaya hazır olduklarını vurguladı...
13.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

abdgooglegmailşifremi unuttum2021

Gmail ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.