Göktürk

Göktürk

Son dakika Göktürk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Göktürk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Göktürk haber sayfamızda...

Göktürk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.076 göktürk haberi bulunmuştur.
Kemal Doğulu'dan kardeşi Kadir Doğulu'ya: Gelip elimi öpsün!
Kemal Doğulu'dan kardeşi Kadir Doğulu'ya: Gelip elimi öpsün! Jüri olarak yer aldığı stil programlarıyla adını geniş kitlelere duyuran modacı, kuaför ve şarkıcı Kemal Doğulu ile oyuncu kardeşi Kadir Doğulu arasındaki küslük devam ediyor. "Hiçbir şekilde görüşmüyoruz" diyen Kemal Doğulu, çok konuşulacak 'barışma' şartını açıkladı.
7.04.2024 Cadde
Çık çıkabilirsen bu labirentten
Çık çıkabilirsen bu labirentten Mekâna bir labirent gibi davranan “EnigmaVista: Bosfor Labirentinde Keşifler” isimli sergi Galeri Bosfor’da kendine farklı ve özgür bir alan yaratıyor.
5.04.2024 Kültür Sanat
'Survivor' aşıklarının düğün heyecanı! 'Büyük gün için her detayı planlıyoruz'
'Survivor' aşıklarının düğün heyecanı! 'Büyük gün için her detayı planlıyoruz' Oyuncu Mert Öcal ile sporcu geçmişinin yansıra zumba eğitmenliği de yapan Sude Burcu'nun, farklı takımlarda mücadele ettikleri 'Survivor All Star 2022'de aşk yaşadıkları ortaya çıkmıştı. İzmir'de 1,5 yıl önce nişanlanan ikili, Survivor adasında olaylı şekilde başlayan ilişkilerini nikâh masasına taşımak için gün sayıyor.
4.04.2024 Cadde
Türkiye sandığa gidiyor! Liderler nerede oy kullanacak?
Türkiye sandığa gidiyor! Liderler nerede oy kullanacak? 31 Mart seçimleri için Türkiye sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Siyasi liderlerin ve adayların nerede oy kullanacakları belli oldu.
30.03.2024 Gündem
Bakan Kacır TÜRKSAT 6A için tarih verdi! '11 ülkeden biri olacağız'
Bakan Kacır TÜRKSAT 6A için tarih verdi! '11 ülkeden biri olacağız' Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, 8 Temmuz 2024 haftasında ilk milli haberleşme uydusu TÜRKSAT 6A'yı uzaya göndereceklerini belirtti. Bakan Kacır, "Böylelikle bunu başaran 11 ülkeden biri olacağız" dedi.
26.03.2024 Gündem
Bakan Kacır: Türksat 6A'yı Temmuz'da uzaya göndereceğiz
Bakan Kacır: Türksat 6A'yı Temmuz'da uzaya göndereceğiz Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, ilk milli haberleşme uydusu Türksat 6A projesinin yüzde 81,4 yerlilik oranıyla üretim süreçlerinin tamamlandığını belirterek, "İnşallah uydumuzu 8 Temmuz haftasında uzaya göndermeye hazırlanıyoruz" dedi.
23.03.2024 Ekonomi
Bakan Kacır: Milli hibrit roket motorumuzu uzayda ateşleyeceğiz
Bakan Kacır: Milli hibrit roket motorumuzu uzayda ateşleyeceğiz Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Şimdi ilk milli haberleşme uydumuz TÜRKSAT 6-A'yı uzaya göndermeye hazırlanıyoruz. İnşallah 4 ay kaldı. Bütün çalışmaları tamamladık. İnşallah TÜRKSAT 6-A'yı uzaya gönderdiğimizde Türkiye, dünyada haberleşme uydularını yerli ve milli olarak geliştirebilen 10 ülkeden biri olacak" dedi.
22.03.2024 Gündem
'Bu ülkenin evlatlarının geliştirdiği roket teknolojisiyle Türkiye aya da inecek'
'Bu ülkenin evlatlarının geliştirdiği roket teknolojisiyle Türkiye aya da inecek' Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye uzay projelerini hızlandıracaklarını belirterek, “İnşallah bu ülkenin evlatlarının geliştirdiği roket teknolojisiyle Türkiye aya da inecek. Milli Uzay Programı'nı da ilan ettik, inşallah bu projeyi de gerçekleştireceğiz” dedi.
22.03.2024 Ekonomi
Eylem Tok'un panik anları! Firar öncesi gelen telefon
Eylem Tok'un panik anları! Firar öncesi gelen telefon Türkiye'yi sarsan trafik kazasında yeni görüntüler ortaya çıktı. Eylem Tok ile oğlu Timur Cihantimur'un Göktürk'teki kafede buluşma anı ve annenin kaza haberini aldığı ana ait görüntüler güvenlik kamerasına kaydedildi.
22.03.2024 Gündem
Eylem Tok'un kaza haberini aldığı anlar kamerada
Eylem Tok'un kaza haberini aldığı anlar kamerada Yazar Eylem Tok'un, Oğuz Murat Aci'ye çarparak ölümüne neden olan oğlu T.C.'nin kaza haberini aldığı anların görüntüleri ortaya çıktı. Göktürk'te bir kafede otururken gelen telefonla paniğe kapılan Eylem Tok'un oradan kalkarak uzaklaştığı görülüyor.
22.03.2024 Haberler
16 yıl önce arkadaşını öldürdü! 2 sanık için karar
16 yıl önce arkadaşını öldürdü! 2 sanık için karar Erzurum’da kaybolduktan 16 yıl sonra, para meselesi yüzünden öldürülüp Kop Dağı'nın eteklerine gömüldüğü ortaya çıkan Recep Akpınar (27) cinayetine ilişkin tutuklu yargılanan Mehmet Göktürk (53) ve Necmi Acar'a (52) verilen müebbet hapis cezası, istinaftan onandı.
21.03.2024 Gündem
“Önümüzdeki 3-4 ay içerisinde TÜRKSAT 6A’yı uzaya göndereceğiz”
“Önümüzdeki 3-4 ay içerisinde TÜRKSAT 6A’yı uzaya göndereceğiz” Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, “Önümüzdeki 3-4 ay içerisinde TÜRKSAT 6A’yı uzaya gönderecek ve kendi haberleşmesini üretebilen 10 ülkeden biri olacağız” dedi.
19.03.2024 Ekonomi
İstanbul'un yeni metrosu bugün hizmete giriyor! Bakan Uraloğlu detayları CNN Türk'te anlattı
İstanbul'un yeni metrosu bugün hizmete giriyor! Bakan Uraloğlu detayları CNN Türk'te anlattı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan Arnavutköy-İstanbul Havalimanı Metro Hattı bugün hizmete giriyor. Konuyla ilgili merak edilenleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, CNN Türk canlı yayınında anlattı. İşte detaylar...
19.03.2024 Haberler
İstanbul'un yeni metrosu bugün hizmete giriyor! Bakan Uraloğlu detayları CNN Türk'te anlattı
İstanbul'un yeni metrosu bugün hizmete giriyor! Bakan Uraloğlu detayları CNN Türk'te anlattı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan Arnavutköy-İstanbul Havalimanı Metro Hattı bugün hizmete giriyor. Konuyla ilgili merak edilenleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, CNN Türk canlı yayınında anlattı. İşte detaylar...
19.03.2024 Ekonomi
Arnavutköy-İstanbul Havalimanı metro hattı bugün açılıyor
Arnavutköy-İstanbul Havalimanı metro hattı bugün açılıyor İstanbul ulaşımını rahatlatacak yeni bir metro hattı daha açılıyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan Arnavutköy-İstanbul Havalimanı metro hattı bugün hizmete giriyor.
19.03.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu açıkladı: Arnavutköy-İstanbul havalimanı metro hattı yarın açılıyor!
Bakan Uraloğlu açıkladı: Arnavutköy-İstanbul havalimanı metro hattı yarın açılıyor! Ulaştırma ve Altyapı Bakan Abdulkadir Uraloğlu, İstanbul’u bir baştan diğer başa modern raylı sistem ağlarıyla da donattıklarını belirterek, “Ayrıca yarın Arnavutköy-İstanbul Havalimanı arasında 14 kilometrelik yeni metro hattını da hizmete açıyoruz. Bir yıl içinde bu hattın devamındaki Arnavutköy-Halkalı etabını da tamamlayarak, tamamı yeraltında teşkil edilen metro sınıfında Türkiye’nin en uzun, dünyanın da en uzunlarından olacak 69 kilometrelik ring hattını tamamlamış olacağız” dedi.
18.03.2024 Ekonomi
Nesrin Sipahi: Hayır, ölmedim!
Nesrin Sipahi: Hayır, ölmedim! Sosyal medyada asılsız ölüm haberi yayılan ünlüler arasına Nesrin Sipahi de katıldı. Nesrin Sipahi'nin sağlık durumu açıklandı.
17.03.2024 Cadde
Tamer Karadağlı: Yeniliklerin faydasını gördük seyircimiz arttı
Tamer Karadağlı: Yeniliklerin faydasını gördük seyircimiz arttı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tamer Karadağlı’yı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne atadığında tarih 11 Ağustos 2023’tü. O tarihten bu yana geçen yedi ayda Karadağlı, ilk röportajını Milliyet Pazar’a verdi.
10.03.2024 Pazar
Eylem Tok kaza haberini restoranda böyle aldı! 2. aracı kullanan 14 yaşındaki çocuk, bilinmeyen her şeyi anlattı
Eylem Tok kaza haberini restoranda böyle aldı! 2. aracı kullanan 14 yaşındaki çocuk, bilinmeyen her şeyi anlattı İstanbul Eyüpsultan'da yazar Eylem Tok'un 16 yaşındaki oğlunun karıştığı kaza ve sonrasında yaşananlar Türkiye gündemine otururken yeni bilgiler de ortaya çıkmaya başladı.
9.03.2024 Gündem
Babanın planı! Eylem Tok ve oğlunun kaçışında yeni detay ortaya çıktı
Babanın planı! Eylem Tok ve oğlunun kaçışında yeni detay ortaya çıktı İstanbul Eyüpsultan'da yazar Eylem Tok’un 17 yaşındaki oğlunun karıştığı kaza ve sonrasında yaşananlar Türkiye gündemine otururken, yeni bilgiler de ortaya çıkıyor.
9.03.2024 Gündem
Mısır'a kaçan Eylem Tok ve oğlunun hangi ülkede oldukları belli oldu! Bakan Tunç son durumu açıkladı
Mısır'a kaçan Eylem Tok ve oğlunun hangi ülkede oldukları belli oldu! Bakan Tunç son durumu açıkladı İstanbul Eyüpsultan'da lüks ciple, arızalanan ATV motorunu emniyet şeridinde kontrol eden gruba çarpan ve 1 kişinin ölümüne, 4 kişinin de yaralanmasına neden olan ve sonrasında Mısır’a kaçan 17 yaşındaki sürücü T.C. ile annesi Eylem Tok’un hangi ülkede oldukları belli oldu. Bakan Tunç, konuya ilişkin son dakika açıklamasında bulundu.
7.03.2024 Gündem
Eylem Tok ve oğlu Mısır'a kaçmıştı! Olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı
Eylem Tok ve oğlu Mısır'a kaçmıştı! Olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı Eyüpsultan'da 17 yaşındaki T.C.'nin kullandığı lüks cipin çarpması sonucu hayatını kaybeden Oğuz Murat Acı'nın avukatı Hacı Orhan, İstanbul Adalet Sarayı önünde açıklama yaptı. Olaya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.
7.03.2024 Gündem
Lüks cip emniyet şeridinde bekleyenlere çarptı! 1 ölü, 4 yaralı
Lüks cip emniyet şeridinde bekleyenlere çarptı! 1 ölü, 4 yaralı Eyüpsultan'da arızalanan ATV motorunu emniyet şeridinde durarak kontrol eden gruba, lüks ciple çarpan sürücü kaçtı. Kazada 1 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı. Polis ekipleri kaçan sürücüyü arıyor.
3.03.2024 Gündem
Adana Demirspor'da Balotelli için kadro dışı iddiası!
Adana Demirspor'da Balotelli için kadro dışı iddiası! Yukatel Adana Demirspor'da Balotelli gelişmesi yaşandı. Mavi-beyazlı takımda İtalyan golcünün kadro dışı kaldığı iddia edildi.
26.02.2024 Adana Demirspor
Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattında arıza! Murat Kurum: 31 Mart’ta beceriksizlik son bulacak
Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattında arıza! Murat Kurum: 31 Mart’ta beceriksizlik son bulacak Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattında sabah saatlerinde yaşanan arıza, yoğunluğa neden oldu. Yaşananların ardından AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.
26.02.2024 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Göktürk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.