Hakan Reçber

Hakan Reçber

Son dakika Hakan Reçber haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hakan Reçber gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hakan Reçber haber sayfamızda...

Hakan Reçber

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 476 hakan recber haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye sizinle gurur duyuyor"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye sizinle gurur duyuyor"Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılan tüm milli sporcuları kutladı, “Madalya kazansın kazanmasın, her bir evladımız Türkiye’yi hakkıyla temsil etmiş, bizlere büyük gurur yaşatmıştır” ifadelerini kullandı
Tokyo 2020'de Türk sporcuların tarihi performansı
Tokyo 2020'de Türk sporcuların tarihi performansıTürkiye, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 2'si altın, 2'si gümüş ve 9'u bronz olmak üzere toplam 13 madalya alırken birçok ilki de yaşadı.
Türkiye 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 6 branşta madalya kazandı
Türkiye 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 6 branşta madalya kazandı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nı 13 madalyayla kapatan Türkiye, geçmiş oyunlara göre daha fazla branşta madalya kazandı.
Tokyo 2020'ye katılan genç sporcular umut verdi
Tokyo 2020'ye katılan genç sporcular umut verdi2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'yi temsil eden genç sporcular aldıkları madalyanın yanı sıra performanslarıyla 2024 Paris Olimpiyat Oyunları için umut verdi.
Tokyo 2020 karnesi gelecek için umut verdi! Alınacak çok madalya var
Tokyo 2020 karnesi gelecek için umut verdi! Alınacak çok madalya varTürkiye’nin elde ettiği madalyaların sayısı Tokyo 2020’nin tek getirisi olmadı. Farklı branşlarda çok sayıda sporcumuz finallere kalırken, kürsüyü son anda kaçırdı. Dikkatleri ve alkışları toplayan bir dizi kazanç gelecek için umutları artırdı.
TFF'den olimpik sporculara teşekkür mesajı
TFF'den olimpik sporculara teşekkür mesajıTürkiye Futbol Federasyonu, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 2'şer altın ve gümüş ile 9 bronz olmak üzere toplam 13 madalya kazanarak Olimpiyat Oyunları tarihindeki madalya rekorunu kıran milli sporcular için teşekkür mesajı yayımladı.
Türkiye, Londra 1948'in rekorunu Tokyo'da geçti
Türkiye, Londra 1948'in rekorunu Tokyo'da geçtiMilli sporcular, Tokyo'daki toplam 13 kürsüyle Türkiye'nin en fazla madalya topladığı 1948 Londra Olimpiyat Oyunları'nı geride bıraktı.
Türkiye'nin olimpiyatlarda toplam madalya sayısı 103'e yükseldi
Türkiye'nin olimpiyatlarda toplam madalya sayısı 103'e yükseldi Tokyo 2020'de Buse Naz Çakıroğlu ve Busenaz Sürmeneli'nin gördüğü kürsülerle Türk sporcuların toplam olimpiyat madalya sayısı 103'e yükseldi. Türkiye'nin olimpiyatlardaki altın madalya sayısı 41 oldu. Türk boksunun olimpiyat oyunlarında elde ettiği madalya sayısı 7'ye taşındı.
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 101'e çıktı
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 101'e çıktı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede kadınlar kumite 61 kiloda Merve Çoban'ın bronz madalya kazanmasıyla Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 101'e çıktı.
Son 4 olimpiyatın en başarılısı Tokyo 2020
Son 4 olimpiyatın en başarılısı Tokyo 20202020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 9 madalya almayı garantileyen Türkiye, elde ettiği başarılarla son 3 olimpiyatı geride bıraktı.
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 98 oldu
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 98 oldu2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karateci Eray Şamdan'ın erkekler kumite 67 kiloda gümüş madalya almasıyla Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 98'e çıktı.
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 97'ye çıktı
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 97'ye çıktı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda milli cimnastikçi Ferhat Arıcan'ın paralel barda bronz madalya almasıyla Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 97'ye çıktı.
Tokyo 2020'de güreşte tarihi tablo!
Tokyo 2020'de güreşte tarihi tablo!Tokyo’da Türk güreşi adına tarihi bir gün yaşandı. Yasemin Adar 76 kiloda, Rıza Kayaalp de 130 kiloda bronz madalya aldı. Adar, kadınlarda bir ilke imza atarken, Kayaalp olimpiyatlarda 3. kez madalya kazandı
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 96'ya çıktı
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 96'ya çıktıMilli güreşçiler Rıza Kayaalp ve Yasemin Adar'ın Tokyo 2020'de bronz madalya almasıyla Türk sporcuların toplam olimpiyat madalyası sayısı 96 oldu. Güreş branşının olimpiyatlardaki toplam madalya sayısı 65'e çıktı.
Milli sporcular Hatice Kübra İlgün ve Hakan Reçber'in madalya sevinci
Milli sporcular Hatice Kübra İlgün ve Hakan Reçber'in madalya sevinci2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalya kazanan milli tekvandocular Hatice Kübra İlgün ve Hakan Reçber, Türkiye'ye madalya ile dönmenin sevincini yaşıyor.
Hakan Reçber yurda döndü! İlk sözleri
Hakan Reçber yurda döndü! İlk sözleri2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 3'üncü olarak bronz madalya kazanan milli tekvandocu Hakan Reçber, “Ekranları başında beni izleyenlerin olduğunu bilmek bana güç verdi. Elimden geleni yaptım ve bronz madalyayı kazandım” dedi.
Olimpiyatlarda bronz madalya kazanan Hakan Reçber yurda döndü
Olimpiyatlarda bronz madalya kazanan Hakan Reçber yurda döndü2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda tekvandoda 68 kiloda bronz madalya kazanan Hakan Reçber yurda döndü. Milli sporcu için Esenboğa Havalimanı'nda karşılama töreni yapıldı.
27.07.2021Diğer Sporlar
Son dakika - Olimpiyat madalyalı Hakan Reçber önce hastalığı yendi sonra zirveye çıktı!
Son dakika - Olimpiyat madalyalı Hakan Reçber önce hastalığı yendi sonra zirveye çıktı!Tokyo’da ülkemize ilk madalyayı kazandıran Hakan Reçber’in hayatı filmlere konu olacak cinsten... 2013 yılında transvers miyelit teşhisi konulan milli tekvandocu önce hastalığı yendi, ardından da basamakları birer birer çıkarak en tepeye tırmandı
Tokyo'da açılışı Hakan ve Hatice ile yaptık
Tokyo'da açılışı Hakan ve Hatice ile yaptıkTokyo’daki ilk madalyalarımız tekvandoda geldi. Kadınlar 57 kiloda Hatice Kübra İlgün, Sığınmacı Olimpik Sporcular Takımı’ndan İranlı Kimia Zenoorin Alizadeh’i, erkeklerde 68 kiloda Hakan Reçber, Bosna Hersekli Husic’i yenerek bronzu kaptı.
Son dakika - Milli tekvandocu Hakan Reçber:  "Bu benim için büyük gurur"
Son dakika - Milli tekvandocu Hakan Reçber: "Bu benim için büyük gurur"2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda tekvandoda bronz madalya kazanan milli sporu Hakan Reçber ve antrenörü Servet Tazegül, elde edilen büyük başarının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Milliyet'te Günün Özeti (25 Temmuz 2021)
Milliyet'te Günün Özeti (25 Temmuz 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada günün öne çıkan haber başlıkları;
25.07.2021Haberler
Son dakika: Tokyo 2020'de iki madalya üst üste! Hakan Reçber ve Hatice Kübra İlgün bronz madalya kazandı
Son dakika: Tokyo 2020'de iki madalya üst üste! Hakan Reçber ve Hatice Kübra İlgün bronz madalya kazandı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 68 kiloda mücadele eden milli tekvandocu Hakan Reçber, Bosna Hersekli Nedzad Husic'i yenerek bronz madalya kazandı Ayrıca Milli taekwondocumuz Hatice Kübra İlgün, Kimia Zenoorin Alizadeh'i 8-6 yenerek bronz madalyanın sahibi oldu
Hatice Kübra İlgün kimdir kaç yaşında? Hatice Kübra İlgün'den olimpiyatlarda ikinci bronz madalya!
Hatice Kübra İlgün kimdir kaç yaşında? Hatice Kübra İlgün'den olimpiyatlarda ikinci bronz madalya!Hatice Kübra İlgün, 2020 Tokyo Olimpiyatlarında tekvandoda 57 kiloda mücadele eden milli sporcu Bronz madalya mücadelesinde İranlı rakibini yenerek bronz madalyanın sahibi oldu. Peki Hatice Kübra İlgün kimdir, kaç yaşında? İşte Hatice Kübra İlgün biyografisi...
Hakan Reçber kimdir, kaç yaşında? Hakan Reçber biyografisi...
Hakan Reçber kimdir, kaç yaşında? Hakan Reçber biyografisi...2020 Tokyo Olimpiyatlarında Tekvandoda bronz madalya kazanan milli sporcu Hakan Reçber kimdir sorusu gündeme geldi. 21 yaşındaki milli sporcu Bronz madalya maçında Nedzad Husic'i mağlup etmeyi başararak bronz madalyaya uzandı. Olimpiyatlarda ilk madalyayı ülkemize kazandırdı. Peki Hakan Reçber kimdir?
Milli tekvandocu Hakan Reçber, 68 kiloda bronz madalya maçına çıkacak
Milli tekvandocu Hakan Reçber, 68 kiloda bronz madalya maçına çıkacakTOKYO (AA) - 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda mücadele eden milli tekvandocu Hakan Reçber, 68 kiloda bronz madalya maçına çıkacak.

Benzer Haber Etiketleri

olimpiyatHakan ReçberTokyo 2020TürkiyeTokyo

Hakan Reçber ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.