Hatice Kübra İlgün

Hatice Kübra İlgün

Son dakika Hatice Kübra İlgün haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hatice Kübra İlgün gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hatice Kübra İlgün haber sayfamızda...

Hatice Kübra İlgün

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 86 hatice kubra ilgun haberi bulunmuştur.
Eda Erdem Dündar: Hem Türkiye'yi hem de Türk kadınını temsil ediyoruz
Eda Erdem Dündar: Hem Türkiye'yi hem de Türk kadınını temsil ediyoruzFanatik Sports and Business Summit 2021, olimpik sporcular ve yöneticilerin katılımıyla bugün düzenlendi. A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, hem Türkiye'yi hem de Türk kadınını göstermek için mücadele ettiklerini kaydetti.
5.10.2021Diğer
Hatice Kübra İlgün, gazeteciliğe soyundu
Hatice Kübra İlgün, gazeteciliğe soyundu2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalya kazanan milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün, gazeteciliğe soyundu. Milli sporcumuz, Avrupa şampiyonu sporcularla röportaj yaptı.
14.09.2021Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye sizinle gurur duyuyor"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye sizinle gurur duyuyor"Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılan tüm milli sporcuları kutladı, “Madalya kazansın kazanmasın, her bir evladımız Türkiye’yi hakkıyla temsil etmiş, bizlere büyük gurur yaşatmıştır” ifadelerini kullandı
Tokyo 2020'de Türk sporcuların tarihi performansı
Tokyo 2020'de Türk sporcuların tarihi performansıTürkiye, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 2'si altın, 2'si gümüş ve 9'u bronz olmak üzere toplam 13 madalya alırken birçok ilki de yaşadı.
Hatice Kübra İlgün babasına verdiği sözü tuttu
Hatice Kübra İlgün babasına verdiği sözü tuttuMilli tekvandocu Hatice Kübra İlgün, "Benim rahmetli babama verdiğim bir söz vardı, olimpiyat madalyası sözü. Bunu da gerçekleştirdiğim için ayrıca mutluyum" dedi.
Türkiye 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 6 branşta madalya kazandı
Türkiye 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 6 branşta madalya kazandı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nı 13 madalyayla kapatan Türkiye, geçmiş oyunlara göre daha fazla branşta madalya kazandı.
Tokyo 2020 karnesi gelecek için umut verdi! Alınacak çok madalya var
Tokyo 2020 karnesi gelecek için umut verdi! Alınacak çok madalya varTürkiye’nin elde ettiği madalyaların sayısı Tokyo 2020’nin tek getirisi olmadı. Farklı branşlarda çok sayıda sporcumuz finallere kalırken, kürsüyü son anda kaçırdı. Dikkatleri ve alkışları toplayan bir dizi kazanç gelecek için umutları artırdı.
TFF'den olimpik sporculara teşekkür mesajı
TFF'den olimpik sporculara teşekkür mesajıTürkiye Futbol Federasyonu, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 2'şer altın ve gümüş ile 9 bronz olmak üzere toplam 13 madalya kazanarak Olimpiyat Oyunları tarihindeki madalya rekorunu kıran milli sporcular için teşekkür mesajı yayımladı.
Türkiye, Londra 1948'in rekorunu Tokyo'da geçti
Türkiye, Londra 1948'in rekorunu Tokyo'da geçtiMilli sporcular, Tokyo'daki toplam 13 kürsüyle Türkiye'nin en fazla madalya topladığı 1948 Londra Olimpiyat Oyunları'nı geride bıraktı.
Türkiye'nin olimpiyatlarda toplam madalya sayısı 103'e yükseldi
Türkiye'nin olimpiyatlarda toplam madalya sayısı 103'e yükseldiTokyo 2020'de Buse Naz Çakıroğlu ve Busenaz Sürmeneli'nin gördüğü kürsülerle Türk sporcuların toplam olimpiyat madalya sayısı 103'e yükseldi. Türkiye'nin olimpiyatlardaki altın madalya sayısı 41 oldu. Türk boksunun olimpiyat oyunlarında elde ettiği madalya sayısı 7'ye taşındı.
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 101'e çıktı
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 101'e çıktı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karatede kadınlar kumite 61 kiloda Merve Çoban'ın bronz madalya kazanmasıyla Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 101'e çıktı.
Son 4 olimpiyatın en başarılısı Tokyo 2020
Son 4 olimpiyatın en başarılısı Tokyo 20202020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 9 madalya almayı garantileyen Türkiye, elde ettiği başarılarla son 3 olimpiyatı geride bıraktı.
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 98 oldu
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 98 oldu2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda karateci Eray Şamdan'ın erkekler kumite 67 kiloda gümüş madalya almasıyla Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 98'e çıktı.
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 97'ye çıktı
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 97'ye çıktı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda milli cimnastikçi Ferhat Arıcan'ın paralel barda bronz madalya almasıyla Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 97'ye çıktı.
Tokyo 2020'de güreşte tarihi tablo!
Tokyo 2020'de güreşte tarihi tablo!Tokyo’da Türk güreşi adına tarihi bir gün yaşandı. Yasemin Adar 76 kiloda, Rıza Kayaalp de 130 kiloda bronz madalya aldı. Adar, kadınlarda bir ilke imza atarken, Kayaalp olimpiyatlarda 3. kez madalya kazandı
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 96'ya çıktı
Türkiye'nin olimpiyat madalya sayısı 96'ya çıktıMilli güreşçiler Rıza Kayaalp ve Yasemin Adar'ın Tokyo 2020'de bronz madalya almasıyla Türk sporcuların toplam olimpiyat madalyası sayısı 96 oldu. Güreş branşının olimpiyatlardaki toplam madalya sayısı 65'e çıktı.
Milli sporcular Hatice Kübra İlgün ve Hakan Reçber'in madalya sevinci
Milli sporcular Hatice Kübra İlgün ve Hakan Reçber'in madalya sevinci2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalya kazanan milli tekvandocular Hatice Kübra İlgün ve Hakan Reçber, Türkiye'ye madalya ile dönmenin sevincini yaşıyor.
Tokyo'da bronz madalya kazanan Hatice Kübra İlgün, Bursa'da coşkuyla karşılandı
Tokyo'da bronz madalya kazanan Hatice Kübra İlgün, Bursa'da coşkuyla karşılandı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 57 kiloda bronz madalya kazanan milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün, Bursa'da Türk bayraklarıyla karşılandı.
Tokyo'da açılışı Hakan ve Hatice ile yaptık
Tokyo'da açılışı Hakan ve Hatice ile yaptıkTokyo’daki ilk madalyalarımız tekvandoda geldi. Kadınlar 57 kiloda Hatice Kübra İlgün, Sığınmacı Olimpik Sporcular Takımı’ndan İranlı Kimia Zenoorin Alizadeh’i, erkeklerde 68 kiloda Hakan Reçber, Bosna Hersekli Husic’i yenerek bronzu kaptı.
Milli tekvandocu Hatice Kübra, kazandığı bronz madalyanın mutluluğunu yaşıyor
Milli tekvandocu Hatice Kübra, kazandığı bronz madalyanın mutluluğunu yaşıyor2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 57 kiloda bronz madalya kazanan milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün, kürsüye çıktığı için çok mutlu olduğunu söyledi.
25.07.2021Diğer Sporlar
Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün: "Duygularımı tarif edemiyorum"
Milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün: "Duygularımı tarif edemiyorum"2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 57 kiloda bronz madalya kazanan milli tekvandocu Hatice Kübra İlgün açıklamalarda bulundu. "Buraya gelmeden önce 'İnşallah o ringde Türk bayrağı ile tur atabilirim.' diye dua ediyordum." diyen olimpiyat üçüncüsü milli sporcu, "Altın madalya olmasını istiyordum. Demek ki Türk bayrağı ile tur atmak bronz madalya için nasipmiş. Duygularımı tarif edemiyorum." dedi.
Milliyet'te Günün Özeti (25 Temmuz 2021)
Milliyet'te Günün Özeti (25 Temmuz 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada günün öne çıkan haber başlıkları;
25.07.2021Haberler
Son dakika: Tokyo 2020'de iki madalya üst üste! Hakan Reçber ve Hatice Kübra İlgün bronz madalya kazandı
Son dakika: Tokyo 2020'de iki madalya üst üste! Hakan Reçber ve Hatice Kübra İlgün bronz madalya kazandı2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda 68 kiloda mücadele eden milli tekvandocu Hakan Reçber, Bosna Hersekli Nedzad Husic'i yenerek bronz madalya kazandı Ayrıca Milli taekwondocumuz Hatice Kübra İlgün, Kimia Zenoorin Alizadeh'i 8-6 yenerek bronz madalyanın sahibi oldu
Hatice Kübra İlgün kimdir kaç yaşında? Hatice Kübra İlgün'den olimpiyatlarda ikinci bronz madalya!
Hatice Kübra İlgün kimdir kaç yaşında? Hatice Kübra İlgün'den olimpiyatlarda ikinci bronz madalya!Hatice Kübra İlgün, 2020 Tokyo Olimpiyatlarında tekvandoda 57 kiloda mücadele eden milli sporcu Bronz madalya mücadelesinde İranlı rakibini yenerek bronz madalyanın sahibi oldu. Peki Hatice Kübra İlgün kimdir, kaç yaşında? İşte Hatice Kübra İlgün biyografisi...
Hatice Kübra İlgün taekwondoda bronz madalya kazandı
Hatice Kübra İlgün taekwondoda bronz madalya kazandıMilli taekwondocumuz Hatice Kübra İlgün, Kimia Zenoorin Alizadeh'i 8-6 yenerek bronz madalyanın sahibi oldu

Benzer Haber Etiketleri

olimpiyatTürkiyeHatice Kübra İlgünTokyo 2020Tokyo

Hatice Kübra İlgün ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.