Hava Durumu Haberleri

Hava Durumu Haberleri

Son dakika hava durumu haberleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hava durumu haberleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hava durumu haberleri haber sayfamızda...

Hava Durumu Haberleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 890 hava durumu haberleri haberi bulunmuştur.
Son dakika hava durumu haberleri: Meteoroloji yeni raporu yayımladı! Birçok ile kritik uyarı
Son dakika hava durumu haberleri: Meteoroloji yeni raporu yayımladı! Birçok ile kritik uyarıSon dakika haberine göre; Son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ege, Akdeniz, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu için sağanak uyarısı yaptı. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen de Marmara’da yağmur olasılığı için tarih verdi. Öte yandan iki il için kuvvetli sağanak yağış uyarısı da geldi.
10.05.2022Gündem
Son dakika: Bayram için plan yapacaklar dikkat! Meteoroloji yurt geneli için uyardı
Son dakika: Bayram için plan yapacaklar dikkat! Meteoroloji yurt geneli için uyardıSon dakika haberine göre; Bayramda hava nasıl olacak? sorusu Meteoroloji tarafından yapılan açıklama ile belli oldu. Bugünden itibaren yurdun doğusundan başlayarak etkisini gösterecek olan yağışlar Cumartesi günü yurt geneline yayılıyor
28.04.2022Gündem
Son dakika: Bayramda hava nasıl olacak? Meteoroloji il il açıkladı
Son dakika: Bayramda hava nasıl olacak? Meteoroloji il il açıkladıGelen son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava durumu raporunu yayımladı. Yayımlanan tahmin raporunda bayramın ilk günü olan 2 Mayıs Pazartesi günü illerde havanın nasıl olacağı ortaya çıktı.
27.04.2022Gündem
Son dakika haberler: Meteoroloji cuma gününe dikkat çekerek açıkladı: Kuvvetli sağanak geliyor
Son dakika haberler: Meteoroloji cuma gününe dikkat çekerek açıkladı: Kuvvetli sağanak geliyorGelen son dakika haberine göre; Meteoroloji yeni hava durumunu yayımladı. Buna göre ülkenin belli bölgelerinde özellikle cuma günü etki gösterecek şekilde sağanak yağış etkili olacak. Siirt’te etkili olan yağışlar sele neden olurken kara yolunun ulaşıma kapanmasıyla birlikte araçlar bulundukları yerde mahsur kaldı.
26.04.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji açıkladı! Hafta sonu normalin üzerine çıkıyor
Son dakika: Meteoroloji açıkladı! Hafta sonu normalin üzerine çıkıyorGelen son dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni raporunu yayımladı. Hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde artarak hafta sonundan itibaren mevsim normalleri üzerine çıkacağı tahmin ediliyor.
21.04.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji gün vererek duyurdu: Ülke genelinde artıyor
Son dakika: Meteoroloji gün vererek duyurdu: Ülke genelinde artıyorGelen son dakika haberine göre; hava sıcaklıklarının ülke genelinde artarak hafta sonundan itibaren mevsim normalleri üzerine çıkacağı tahmin ediliyor. Öte yandan Karadeniz’in iç ve yüksek kesimleri ile Doğu Anadolu'da kar örtüsüne sahip eğimli bölgelerde çığ riski olduğu açıklandı.
20.04.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji yeni hava durumu raporunu yayımladı! Cuma günü değişiyor
Son dakika: Meteoroloji yeni hava durumu raporunu yayımladı! Cuma günü değişiyorGelen son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni raporunu yayımladı. Buna göre; yurtta etkisini gösteren yağışlar cuma günü yerini güneşli bir havaya bırakacak.
19.04.2022Gündem
Son dakika... İstanbul'u kaplayan toz bulutu uçaktan görüntülendi! 44 kent için alarm
Son dakika... İstanbul'u kaplayan toz bulutu uçaktan görüntülendi! 44 kent için alarmMeteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul ve Ankara dahil 44 kente sarı ve turuncu kodlu uyarıda bulundu. Öte yandan geçtiğimiz günlerde etkisini gösteren çöl tuzu bulutu uçakta bir yolcu tarafından görüntülendi.
18.04.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji yeni raporu yayımladı! 6 il için uyarı
Son dakika: Meteoroloji yeni raporu yayımladı! 6 il için uyarıSon dakika haberine göre; Meteoroloji tarafından yeni hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre hava sıcaklıklarının hafta sonu artması bekleniyor. Bugün 6 ilde sağanak yağış bekleniyor.
15.04.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji hava durumunu açıkladı ve uyardı! Bu iki güne dikkat
Son dakika: Meteoroloji hava durumunu açıkladı ve uyardı! Bu iki güne dikkatMeteoroloji Genel Müdürlüğü yeni hava durumu raporunu yayımladı. Buna göre yağışların yeniden etki göstereceği tarih de netleşti. Öte yandan Orta Karadeniz’de rüzgarın, batı ve güneybatı yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.
13.04.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji'den flaş uyarı!Pazar günü değişiyor
Son dakika: Meteoroloji'den flaş uyarı!Pazar günü değişiyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava durumu raporunu yayımladı. Yayımlanan son rapora göre Pazar günü yağışlar Marmara'yı yeniden etkisi altına alacak.
12.04.2022Gündem
Nisan ayında kar sürprizi! Meteoroloji'den yeni uyarı geldi
Nisan ayında kar sürprizi! Meteoroloji'den yeni uyarı geldiTurizmin başkenti Antalya’ya nisan ayında kar yağdı. Antalya’yı Konya’ya bağlayan Akseki-Seydişehir karayolu Alacabel mevkisinde kar yağışı etkili oldu. Öte yandan Eskişehir’de hava sıcaklığı eksi derecelere indi, Yozgat’ta ise gece saatlerinde kar yağışı etkili oldu.
12.04.2022Gündem
Meteoroloji'den yeni uyarı! Nisan ayında eksi derecelere düşecek
Meteoroloji'den yeni uyarı! Nisan ayında eksi derecelere düşecekMeteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, Eskişehir ve çevre illerde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altına düşeceğini belirtti.
11.04.2022Gündem
Son dakika: 46 il için alarm! Meteroloji'den peş peşe kritik uyarılar
Son dakika: 46 il için alarm! Meteroloji'den peş peşe kritik uyarılarMeteoroloji Genel Müdürlüğü son dakika olarak yeni raporunu yayımlandı. Bu göre 46 il için sarı kodlu uyarı yapıldı. Vatandaşlardan olası olumsuzluklara karşı hazırlık yapması istendi. İşte detaylar...
7.04.2022Gündem
Son dakika... Meteoroloji'den 17 il için sarı alarm! Bu haftaya dikkat
Son dakika... Meteoroloji'den 17 il için sarı alarm! Bu haftaya dikkatMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yeni hafta için uyarı geldi. Hava durumu tahmin raporuna göre; Antalya ve Muğla'nın da aralarında olduğu 17 kent için sarı kodlu uyarı verildi. Öte yandan sağanak yağış hafta boyunca etkisini gösterecek.
5.04.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji gün vererek uyardı! Kuzey Afrika'dan geliyor
Son dakika: Meteoroloji gün vererek uyardı! Kuzey Afrika'dan geliyorGelen son dakika haberine göre; Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre 31 Mart 2022 bugün ve Cuma günü Marmara, Ege, İç Anadolu'nun batısı ve Batı Karadeniz'de Kuzey Afrika kaynaklı Toz Taşınımı bekleniyor. Toz taşımının zaman zaman yüksek seviyelerde olacağı uyarısı yapıldı.
30.03.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji raporunu yayımladı! 10 derece birden artacak
Son dakika: Meteoroloji raporunu yayımladı! 10 derece birden artacakGelen son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durumu raporu yayımlandı. Buna göre ülkede herkesin merak ettiği ve beklediği sıcak havalar giderek artıyor ve bahar resmen geliyor.
29.03.2022Gündem
Son dakika! Yeni hava durumu tahmin raporu yayımlandı! Birçok kente uyarı
Son dakika! Yeni hava durumu tahmin raporu yayımlandı! Birçok kente uyarıSon dakika haberine göre; Meteoroloji tarafından haftalık hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Hava sıcaklıklarının bu hafta artması bekleniyor. Yapılan açıklamada, "Hava sıcaklıklarının artarak mevsim normalleri civarına çıkacağı, hafta ortasından itibaren batı kesimlerden başlayarak ülkemiz genelinde mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor." denildi. Öte yandan birçok kente sarı kodlu uyarı geldi.
27.03.2022Gündem
Son dakika... Meteoroloji gün verdi! Çarşamba gününden itibaren başlayacak
Son dakika... Meteoroloji gün verdi! Çarşamba gününden itibaren başlayacakMeteoroloji yeni hafta için hava durumu raporunu yayınladı. Raporuna göre, sıcaklıklar çarşamba gününden itibaren kuzeybatı kesimlerde başlayarak yer yer mevsim normalleri üzerine çıkacağı tahmin ediliyor. Öte yandan gece saatlerinden itibaren Rize'nin iç kesimleri ile Artvin çevrelerinde yer yer yoğun kar yağışı beklendiğini duyurdu. İşte hava durumu tahminleri...
27.03.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji'den flaş uyarı! 3 güne dikkat
Son dakika: Meteoroloji'den flaş uyarı! 3 güne dikkatSon dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yeni raporu ortaya çıktı. Buna göre önümüzdeki 3 gün yurt genelinde kuvvetli sağanak yağışlar, iç kesimlere doğru gidildikçe ise kar yağışı etkisini gösterecek. Öte yandan kar yağışının yoğun olduğu bazı illerde eğitime ara veridli. İşte detaylar...
23.03.2022Gündem
Yeni hava durumu tahmin raporu yayımlandı! Hafta sonu değişiyor
Yeni hava durumu tahmin raporu yayımlandı! Hafta sonu değişiyorSon dakika haberine göre Meteoroloji tarafından yeni rapor yayımlandı. Yayımlanan rapora göre hafta sonu sıcaklıkların artması bekleniyor. Yapılan açıklamada, "Hava sıcaklıklarının ülke genelinde mevsim normalleri altında seyredeceği, hafta sonunda batı bölgelerden başlayarak hissedilir derecede artacağı tahmin ediliyor." ifadelerine yer verildi.
22.03.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji yeni raporu yayımladı! 10 kente uyarı
Son dakika: Meteoroloji yeni raporu yayımladı! 10 kente uyarıSon dakika haberine göre; Meteoroloji tarafından haftalık hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Pazartesi günü için 10 ile sarı kodlu uyarı verildi. Yapılan açıklamada,"Hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde biraz artacağı ancak mevsim normalleri altında seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor." denildi.
20.03.2022Gündem
Bugün ve yarınki hava durumu! İstanbul hava durumu cumartesi ve pazar günleri nasıl olacak?
Bugün ve yarınki hava durumu! İstanbul hava durumu cumartesi ve pazar günleri nasıl olacak?Son dakika hava durumu haberleri büyük merakla araştırılıyor. Bugün ve yarınki İstanbul hava durumu hakkında peş peşe sorular geliyor. Kar ne zaman bitecek? Kar kaç gün yağacak soruları yoğun ilgi görüyor. Meteoroloji, Marmara Bölgesinde beklenen kar yağışlarına dikkat uyarısı yaptı. Vatandaşlar ise hafta sonu hava durumu hakkında bilgi almak için bugün ve yarınki İstanbul hava durumunu araştırıyor.
19.03.2022Gündem
İstanbul'da göz gözü görmüyor! Meteoroloji'den flaş uyarı
İstanbul'da göz gözü görmüyor! Meteoroloji'den flaş uyarıSon dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 5 günlük hava durumu raporu ortaya çıktı. Türkiye geneli yine kar yağışlarının etkisine giriyor.
18.03.2022Gündem
Meteoroloji'den yeni uyarı! İstanbul dahil 7 ile perşembe günü kar geliyor
Meteoroloji'den yeni uyarı! İstanbul dahil 7 ile perşembe günü kar geliyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul dahil 7 il 17 Mart perşembe gününden itibaren soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına gireceğini bildirdi. CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen de kar yağışına dikkat çekerek önemli uyarılarda bulundu.
16.03.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hava Durumu Haberleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.