Havalı

Havalı

Son dakika havalı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan havalı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan havalı haber sayfamızda...

Havalı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.859 havalı haberi bulunmuştur.
Havalı Tabanca Trio Erkekler Milli Takımı'ndan altın madalya!
Havalı Tabanca Trio Erkekler Milli Takımı'ndan altın madalya! Ukrayna'yı 17-11 mağlup eden Havalı Tabanca Trio Erkekler Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazandı.
2.03.2024 Diğer
Bakan Bak'tan Başkent'te spor turu!
Bakan Bak'tan Başkent'te spor turu! Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sincan Ankara Spor Kompleksi’ni incelemesinin ardından Eryaman Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi ve Keçiören Taha Akgül Spor Salonu’nda sporcularla buluştu.
1.03.2024 Diğer
Milli sporcu Şimal Yılmaz'dan Paris kotası!
Milli sporcu Şimal Yılmaz'dan Paris kotası! Milli sporcumuz Şimal Yılmaz, Atıcılık Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya kazandı ve Paris kotası aldı.
29.02.2024 Diğer
Eğlence mekanlarına fahiş fiyat operasyonu
Eğlence mekanlarına fahiş fiyat operasyonu Tekirdağ'da ekipler, eğlence mekanlarında fahiş fiyat uygulandığını, içkili müşterilere yüksek hesap çıkarıldığını, parayı ödeyemeyenlere senet imzalattırılıp, yüksek faiz uygulandığını tespit etti
26.02.2024 Gündem
Masaj salonlarına fuhuş baskını! 25’i kadın 37 kişi yakalandı
Masaj salonlarına fuhuş baskını! 25’i kadın 37 kişi yakalandı Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde masaj salonlarına yönelik düzenlenen fuhuş operasyonunda 25’i kadın toplam 37 kişi yakalandı.
16.02.2024 Gündem
Geri dönüşümde ‘havalı’ dönem
Geri dönüşümde ‘havalı’ dönem Üniformalar kurumsal kültürün önemli bir parçası. Yeni nesil tasarımlar  çalışanların konforuna odaklanırken geri dönüştürülmüş malzemelerden yararlanarak çevresel ayak izini azaltmayı hedefliyor.
27.01.2024 Pazar
Ukrayna savaşı: SİHA'ların aktif kullanıldığı Dinyaper Nehri çevresinde hiçbir bölge güvenli değil
Ukrayna savaşı: SİHA'ların aktif kullanıldığı Dinyaper Nehri çevresinde hiçbir bölge güvenli değil 2022'den beri devam eden Ukrayna savaşında SİHA'lar ilk günden beri ön planda. SİHA'ların en çok kullanıldığı bölgelerden biri ise Dinyeper Nehri.
24.01.2024 Dünya
Gonca Vuslateri: İlk tekmeyi hissettiğim an
Gonca Vuslateri: İlk tekmeyi hissettiğim an Geçtiğimiz haftalarda anne olacağını açıklayan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, bebeğinin tekme attığı ilk anda yaşadığı duygusal anı takipçileriyle paylaştı.
21.01.2024 Cadde
Anne olmak gün sayan Gonca Vuslateri: Kendi sahteliğim bile daha sahici!
Anne olmak gün sayan Gonca Vuslateri: Kendi sahteliğim bile daha sahici! Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurmuş, kız bebek beklediğini söylemişti. Vuslateri, telefonundaki fotoğrafları temizlerken çocukluk yıllarına ait kareleri görünce geçmişe gitti.
14.01.2024 Cadde
Havalı Ve Cool Sözler 2024: Rahat İnsanlar İçin En Afilli Artist Sözler
Havalı Ve Cool Sözler 2024: Rahat İnsanlar İçin En Afilli Artist Sözler Günümüzde insanların sıkça kullanmış olduğu sosyal mecralarda kişilerin en çok paylaşım yaptıkları şeylerden birisi havalı ve cool sözlerdir. Bu sözleri insanlar ruh hallerini yansıttıkları için sıkça kullanmaktadır. Sözlerin etkisi ise oldukça büyüktür. Bu yazımızda ise sizler için Havalı ve Cool Sözler ile rahat insanlar için en afilli artist sözleri sizler için derledik.
7.01.2024 Güzel Sözler
PUBG Hesap Silme 2024: PUBG Mobile Hesabı Nasıl Kapatılır?
PUBG Hesap Silme 2024: PUBG Mobile Hesabı Nasıl Kapatılır? Çok oyunculu video oyunu PUBG son dönemlerde dünyanın en popüler oyunu haline geldi. 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan PUBG Android ve iOS cihazlardan kolayca indirilerek oynanabiliyor. Oyuna bağlanırken Facebook, Google veya Misafir (Guest) olarak kaydolma imkanı sağlanıyor. Ancak oyundan sıkılanlar için hesap silme imkanı bulunuyor. Telefondan veya internet tarayıcıları üzerinden bu işlem kolayca halledilebiliyor. PUBG Mobile hesabı telefondan nasıl silinir? “PUBG Hesap Silme 2024” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi olabilirsiniz.
5.01.2024 Oyun
Tumblr Sözler 2024: En Güzel, Anlamlı Uzun ve Kısa Tumblr Aşk Sözleri
Tumblr Sözler 2024: En Güzel, Anlamlı Uzun ve Kısa Tumblr Aşk Sözleri ABD merkezli sosyal ağ ve blog platformu Tumblr'a üye olan kullanıcılar bloglarında fotoğraflarının altına diledikleri sözleri yazarak paylaşabilirler. Piyasaya sürüldüğü günden bu yanan büyük ilerleme kaydeden Twiiter, Facebook, İnstagram gibi sosyal medya devleri ile uyum içinde çalışan Tumblr'da fotoğraf, video ve yazı paylaşmaya imkan tanınıyor. Bloglarında en anlamlı ve güzel sözleri paylaşmak isteyen kullanıcılar için birbirinden güzel kısa, aşk, romantik, etkileyici Tumblr sözler bulunuyor. En güzel, anlamlı kısa Tumblr aşk sözleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için 'Tumblr sözler 2024' içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.01.2024 Güzel Sözler
Biyografi Sözleri 2024 - En Anlamlı, Güzel, Özlü, Havalı, Kısa, Etkili, Türkçe ve İngilizce WhatsApp, Instagram Bio Sözleri
Biyografi Sözleri 2024 - En Anlamlı, Güzel, Özlü, Havalı, Kısa, Etkili, Türkçe ve İngilizce WhatsApp, Instagram Bio Sözleri Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından İnstagram kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Instagram kullanıcılarının başka bir kişinin profile baktığında ilk dikkat ettiği şeylerden bir tanesi de biyografi oluyor. Instagram biyografisi kullanıcı adının altında yer alan küçük alandır. Kişiler kendilerine ait iş unvan bilgilerini paylaşabildiği gibi kısa, havalı, anlamı biyografi sözleri ile dikkat çekebilir. Arkadaşa, sevgiliye ithafen anlamlı ve etkileyici sözler paylaşılır. En güzel, havalı, kısa İnstagram bio sözleri için “Instagram Biyografi Sözleri 2024” içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.01.2024 Bilgi Rehberi
Ü ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Ü Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ü ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Ü Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Aileye yeni katılacak bireyin heyecanını yaşan aileler bebeklerine verecekleri isim için ayrı bir tatlı telaşın içerisine giriyor. Erkek bebek bekleyen anne ve baba adayları çocuklarının hayat boyu taşıyacağı ismi seçerken kararsız kalabiliyor. Bunun için uzun süre isim bulma arayışına giriyorlar. Çiftler çocuklarına en güzel ve en anlamlı isim vermek istiyor. Keşfedilmemiş, duyulmamış, nadir bulunan ve değişik isimler genellikle ailelerin seçenekleri arasında yer alıyor. İsmin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları da dikkat edilen faktörler arasında yer alıyor. Ü harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Ü ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
J ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: J Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
J ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: J Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Erkek bebek bekleyen anne ve baba adaylarını isim telaşı alıyor. Bu yüzden isimler ve anlamları konusunda derin bir araştırma içerisine girilir. Doğacak yavrularını kucaklarına almak için gün sayan çiftler bebeklerine verecekleri isim konusunda kararsız olurlar. Ebeveynler çocuklarına keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik, popüler ve modern çağa uygun isim vermek isterler. Anne ve baba adayları kulağa hoş gelen isimlerin yanında anlamlarına da dikkat ederler. J harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “J ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
Z ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Z Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Z ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Z Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebeklerine kavuşacağı anı dört gözle bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler isimler ve anlamları hakkında derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerinin hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken zorlanıyorlar. Aileler keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimleri tercih ediyor. Aileler ismin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. Z harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Z ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
V ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: V Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
V ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: V Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebeklerine kavuşacağı anı dört gözle bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler isimler ve anlamları hakkında derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerinin hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken zorlanıyorlar. Aileler keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimleri tercih ediyor. Aileler ismin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. V harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “V ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
P ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: P Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
P ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: P Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebek bekleyen ailelerin en keyifli anlarından birisi de çocuklarına uygun ismi bulma dönemidir. Evlatlarına kucaklarına almak için gün sayan aileler isim bulma telaşına girer. Erkek çocuk bekleyen anne ve baba adayları çocuklarına en güzel ismi vermek isterler. Bunun için çiftler isimler konusunda derin bir inceleme ve araştırma yaparlar. Aileler bebeklerine duyulmamış, keşfedilmemiş, nadir bulunan, popüler ve modern çağa uygun isim vermeyi tercih ederler. P harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “P ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
Ç ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Ç Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ç ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Ç Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebeklerini kucağına alacağı günü bekleyen anne ve baba adaylarını isim telaşı sarıyor. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isim için önceden derin bir araştırma sürecine giriyorlar. Anne ve baba adayları isimlerin kendileri veya diğer çocukları ile uyumlu olmasını da tercih edebiliyor. En eşsiz ve anlamlı isimler vermek isteyenler karar verme sürecinde zorlanıyorlar. Aileler genellikle keşfedilmemiş, modern çağa uygun, popüler, duyulmamış ve nadir bulunan isimleri çocuklarına vermek istiyor. Ç harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Ç ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
N ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: N Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
N ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: N Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebeğinin cinsiyetini öğrenen anne ve baba adaylarını isim telaşı alıyor. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına hayat boyu taşıyacağı ismi seçerken kararsız kalıyor. Ebeveynler çocuklarına en anlamlı ve en özel ismi vermek istiyor. Bunun için aileler derin bir isim araştırması sürecine giriyor. Kulağa hoş gelen isimlerin yanı sıra aileler anlamlarına da bakıyor. Keşfedilmemiş, nadir bulunan, duyulmamış, değişik ve en anlamlı isimleri vermek istiyor. N harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “N ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
I ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: I Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
I ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: I Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebeğinin cinsiyetini öğrenen anne ve baba adaylarını isim telaşı alıyor. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına hayat boyu taşıyacağı ismi seçerken kararsız kalıyor. Ebeveynler çocuklarına en anlamlı ve en özel ismi vermek istiyor. Bunun için aileler derin bir isim araştırması sürecine giriyor. Kulağa hoş gelen isimlerin yanı sıra aileler anlamlarına da bakıyor. Keşfedilmemiş, nadir bulunan, duyulmamış, değişik ve en anlamlı isimleri vermek istiyor. İ harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “İ ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Ö Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Ö Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra isim verme konusu üzerinde derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerine hayat boyu taşıyacakları isim verirken anne ve baba adayları seçici oluyor. Karar verme sürecinde zorlanan ebeveynler yakınlarına danışırken internet üzerinden erkek isimleri ve anlamları konusunda bilgi alıyor. Popüler olması ve modern çağa uygun olmasını isteyen anne ve baba adayları nadir bulunan, keşfedilmemiş, güzel anlamlar olan isimleri vermek istiyor. Ö harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Ö ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: F Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: F Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebeklerine kavuşacağı anı dört gözle bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerinde durduğu konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler isimler ve anlamları hakkında derin bir araştırma içerisine giriyor. Bebeklerinin hayat boyu taşıyacağı isme karar verirken zorlanıyorlar. Aileler keşfedilmemiş, nadir bulunan ve değişik isimleri tercih ediyor. Aileler ismin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. F harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “F ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
U ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: U Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
U ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: U Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebek bekleyen anne ve baba adaylarını heyecanın yanında bir de isim telaşı sarıyor. Evlatlarına en güzel, en eşsiz isimleri vermek isteyen aileler derin bir araştırma sürecine giriyorlar. Erkek bebek bekleyen çiftler isim seçme konusunda zorlanıyor. Kulağa hoş gelmesinin yanında aileler keşfedilmemiş, modern çağa uygun, popüler, duyulmamış ve nadir bulunan isimleri tercih ediyor. Aileler isimlerin anlamlarına dikkat ediyor. U harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “U ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek
Ş ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Ş Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ş ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: Ş Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Anne ve baba olmak dünyanın en güzel duygularında bir tanesi. Aile üyesine yeni bir bireyin gelme duygusu anne ve baba adaylarını heyecanlandırıyor. Bebekleri için her şeyin en güzelini yapmaya çalışan çiftler isimleri konusunda da seçici oluyor. Yeni doğacak erkek bebeklerine aileler isim verirken özellikle kulağa hitap ediş şekli ve anlamlarına dikkat ediyor. Hayat boyu taşıyacakları ismi verirken aileler nadir bulunan, duyulmamış, keşfedilmemiş isimleri tercih ediyor. Ş harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “Ş ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
5.01.2024 Bebek

Benzer Haber Etiketleri

Havalı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.