Hedef

Hedef

Son dakika hedef haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hedef gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hedef haber sayfamızda...

Hedef

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 64.933 hedef haberi bulunmuştur.
Tokatlı gol kraliçesi Sevda Altunoluk, Dünya’da 100 kadın arasına girdi
Tokatlı gol kraliçesi Sevda Altunoluk, Dünya’da 100 kadın arasına girdiDünyada yaptıklarıyla ilham kaynağı olan ve etki oluşturan 100 kadın arasında yer alan Goalball kraliçesi Sevda Altunoluk, "Hayata 1-0 geriden başlıyoruz ama biz hayata tutunduk. Bizimle olan insanlar için bir ışık olduk" dedi.
8.12.2021Futbol
Sergen Yalçın'ın o sözleri ortaya çıktı: Bir teknik direktör 'çözemiyorum' diyemez
Sergen Yalçın'ın o sözleri ortaya çıktı: Bir teknik direktör 'çözemiyorum' diyemezTarihinin en kötü dönemini yaşayan Beşiktaş'ta eleştirilere hedef olan teknik direktör Sergen Yalçın, Şubat 2013'te programda "Bir teknik direktör 'çözemiyorum' diyorsa o zaman ufak ufak yol görünür. Bir teknik direktör 'çözemiyorum' kelimesini kullanamaz. 'Çözemiyorum' kelimesi ne demek! Kim çözecek abi, ben mi çözeceğim buradan?" sözleri ortaya çıktı. 48 yaşındaki teknik adam, Giresunspor yenilgisi sonrası "Nasıl bir çözüm bulacağız, onu kestiremiyorum" şeklinde konuşmuştu.
8.12.2021Beşiktaş
Bebek İsimleri 2021: Keşfedilmemiş, Nadir Bulunan, Duyulmamış Değişik Kız-Erkek Unisex İsimler Sözlüğü ve Anlamları
Bebek İsimleri 2021: Keşfedilmemiş, Nadir Bulunan, Duyulmamış Değişik Kız-Erkek Unisex İsimler Sözlüğü ve AnlamlarıDünyanın en güzel duygularından bir tanesi de hiç şüphesiz anne ve baba olmak. Aileye yeni katılması beklenen üyenin yanında çiftleri isim heyecanı da sarar. Bebek isimleri ile ilgili uzun ve derin bir araştırma sürecine giren anne ve adayları çocuklarının isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Hamilelik döneminde cinsiyetin belli olmasının ardından en çok üzerine düşülen konulardan bir tanesidir. Ömür boyu taşıyacakları ismin kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler bebeklerinin isminin keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik, duyulmamış ve farklı olmasını isterler. Bunun dışında kız ve erkek bebeklerine verecekleri ismin unisex olmasını isteyen aileler de var. Ancak ismin güzelliği kadar anlamlarının da güzel olmasını önemserler. En güzel, duyulmamış, modern, değişik kız ve erkek bebekler için unisex isimler sözlüğü ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Bebek İsimleri 2021” içeriğimize bakabilirsiniz.
8.12.2021Bebek
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters ve Aynı Denk Gelen Saat Anlamı Nedir?
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters ve Aynı Denk Gelen Saat Anlamı Nedir?Hayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saatlerin anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatlerin anlamı 2021 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü saatlerin anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
8.12.2021Yaşam
Köylerde 5 çocuk için ana sınıfı açılabilecek
Köylerde 5 çocuk için ana sınıfı açılabilecekMEB, köy ve benzeri yerleşim yerlerinde ana sınıfı açılabilmesi için gerekli olan öğrenci sayısını 10’dan 5’e düşürdü.
8.12.2021Eğitim
Oblik Kası Nedir, Nerede Bulunur? Oblik Kasları Nasıl Çalıştırılır?
Oblik Kası Nedir, Nerede Bulunur? Oblik Kasları Nasıl Çalıştırılır?Oblik kası pek çok insan tarafından merak edilen bir kas olarak öne çıkmaktadır. Bu sebeple oblik kası nedir sorusu özellikle sorulmaktadır. Bunun yanında oblik kasının bulunduğu yer ve oblik kasları merak edilmektedir. Oblik kası işlevinden dolayı bu sorulara birçok yerde cevap aranmaktadır. Oblik kası içerik olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İşte, merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
8.12.2021Eğitim
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022
10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları: 10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Biryay Yayınları Cevap Anahtarı 2021-2022Eğitim öğretim hayatında edebiyat dersleri öğrencilerin aldığı derslerden birisidir. Özellikle lise 9. 10. 11. ve 12. sınıf öğrencileri Türk Dili ve Edebiyatı dersleri alırlar. Üniversite giriş sınavı YKS oturumları TYT-AYT gibi merkezi sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan alanlardan bir tanesidir. Ders kitapları her yıl MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. 10. sınıf edebiyat ders kitabında öğrencilerin kendini geliştirebileceği çeşitli etkinliklerin yanı sıra cevaplayabilecekleri bilgi verici sorular da bulunmaktadır. 2021-2022 yılında 10. sınıf edebiyat ders kitabı Biryay Yayınları cevap anahtarını merak ediyorsanız "10. Sınıf Edebiyat Ders Kitabı Cevapları" içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Eğitim
Bu görüntüler İstanbul'dan! Nefes kesen tatbikat
Bu görüntüler İstanbul'dan! Nefes kesen tatbikatİstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü eğitimleri yıl sonu tatbikat programı 452 personelin katılımıyla gerçekleştirildi. Polis ekipleri tatbikatlarda uçağa, gemiye ve metro hattına operasyonlar düzenlendi. Kurgulanan tatbikat senaryosunda dağlık bir arazideki sığınak Bölgesi özel harekat tarafından imha edildi. İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, "Özel Harekat Şube Müdürlüğümüz 2021 yılında bin 673 operasyona imza attılar" dedi.
7.12.2021Gündem
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?Eğlenceli zeka bulmaca oyunlarından bir tanesi olan Brain Test Türkiye’de en çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Zorlayıcı bölümleri ile hem zeka geliştiren oyun aynı zamanda eğlendiriyor. Ekranda verilen soru ne nesnelere göre cevapları bulmak gerekiyor. Şaşırtıcı cevapları bulunan oyunda seviye atladıkça Brain Test cevapları da bir o kadar zor olmaya başlıyor. Oyunun 200’den fazla seviyesi bulunuyor. Brain test nasıl oynanır? “Brain Test Cevapları Nelerdir?” içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Oyun
Amiraller, darbe ve benzeri olaylardan ilham alarak 'bildiri' hazırlamış
Amiraller, darbe ve benzeri olaylardan ilham alarak 'bildiri' hazırlamışAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 'amiraller bildirisi' soruşturmasında, 103 emekli amiral hakkında 'devletin güvenliğine veya anayasal düzene karşı suç işlemek için anlaşma' suçundan hazırlanan iddianamede, şüphelilerin Türkiye tarihinde gerçekleşen darbe, muhtıra, bildiri ve benzeri olaylardan esinlenip, metnin başlangıç cümlesini maksatlı olarak 'Yüce Türk milleti' yazdıkları belirtildi. İddianamede, şüphelilerin eylemlerinin toplanan delillere göre atılı suçu oluşturduğu ve haklarında cezalandırılmaları istemiyle kamu davası açılmasını gerektirecek nitelikte delillerin tespit edildiği belirtildi.
7.12.2021Gündem
Esnafı canlarından bezdiren çete yakalandı
Esnafı canlarından bezdiren çete yakalandıİstanbul’un Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde faaliyet gösteren suç örgütüne yapılan operasyonda 28 şüpheli gözaltına alındı. Çete üyelerinin örgüt içi şifrelerine ve eylemlerine dair görüntülerine CNN TÜRK muhabiri Tugay Saday ulaştı.
7.12.2021Haberler
Esnafı canlarından bezdiren çete yakalandı
Esnafı canlarından bezdiren çete yakalandıİstanbul’un Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde faaliyet gösteren suç örgütüne yapılan operasyonda 28 şüpheli gözaltına alındı. Çete üyelerinin örgüt içi şifrelerine ve eylemlerine dair görüntülerine CNN TÜRK muhabiri Tugay Saday ulaştı..
7.12.2021Gündem
Köpeği tekmeleyen hayvanları koruma derneği üyesi, istifa etti
Köpeği tekmeleyen hayvanları koruma derneği üyesi, istifa ettiSamsun’un Atakum ilçesinde özel bir barınakta beslediği köpeğe tekme attığı görüntüler ortaya çıkan Birleşik Hayvanları Koruma Derneği (UPA) üyesi Dr. Oğuz Bozkurt Sınar, istifa etti. Sınar, “Köpeğimiz bana arkadan sarılınca bacağımdaki yara acıdı, bir anda istemsiz bir hareket yaptım, zarar verme maksadım yoktu' diyerek kendini savundu.
7.12.2021Haberler
İstanbul'da nefes kesen Özel Harekat tatbikatı
İstanbul'da nefes kesen Özel Harekat tatbikatıİstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nce "Özel Harekat 2021 Yıl Sonu Tatbikatı" düzenlendi.
7.12.2021Gündem
İstanbul'da nefes kesen Özel Harekat tatbikatı
İstanbul'da nefes kesen Özel Harekat tatbikatıİstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nce "Özel Harekat 2021 Yıl Sonu Tatbikatı" düzenlendi.
7.12.2021Gündem
Köpeği tekmeleyen hayvanları koruma derneği üyesi, istifa etti
Köpeği tekmeleyen hayvanları koruma derneği üyesi, istifa ettiSamsun’un Atakum ilçesinde özel bir barınakta beslediği köpeğe tekme attığı görüntüler ortaya çıkan Birleşik Hayvanları Koruma Derneği (UPA) üyesi Dr. Oğuz Bozkurt Sınar, istifa etti. Sınar, “Köpeğimiz bana arkadan sarılınca bacağımdaki yara acıdı, bir anda istemsiz bir hareket yaptım, zarar verme maksadım yoktu' diyerek kendini savundu.
7.12.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu müjdeyi verdi! BTK işçilerine zam
Bakan Karaismailoğlu müjdeyi verdi! BTK işçilerine zamBakan Karaismailoğlu, "Yapılan skala çalışması ve bu iyileştirmelerle BTK işçilerine bu yılın başından itibaren günün sonunda yüzde 20 ile yüzde 70 aralığında zamlar yapılacak." dedi.
7.12.2021Ekonomi
Son dakika! MEB'den ana sınıfları için yeni karar
Son dakika! MEB'den ana sınıfları için yeni kararMilli Eğitim Bakanlığı, köy ve benzeri yerleşim yerlerinde ana sınıfı açılmasına ilişkin yeni bir düzenleme yaptı. Düzenlemeye göre, bu bölgelerde ana sınıfı açılabilmesi için gerekli olan öğrenci sayısı 10'dan 5'e düşürüldü.
7.12.2021Gündem
Türk savunma sanayisinde CANİK’e ihracat ödülü
Türk savunma sanayisinde CANİK’e ihracat ödülüCANiK markasıyla, dünyanın önde gelen hafif silah üreticilerinden olan Samsun Yurt Savunma (SYS), ihracat şampiyonları arasında yer aldığını duyurdu. CANİK markası, Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği tarafından, Türk savunma sanayisinde ‘Namlulu Silahlar’ kategorisinde ihracat şampiyonu ilan edildi.
7.12.2021Teknoloji
Omicron Türkiye'de var mı, belirtileri neler? Aşılar Omicron Varyantına karşı etkili mi?
Omicron Türkiye'de var mı, belirtileri neler? Aşılar Omicron Varyantına karşı etkili mi? Omicron nedir, belirtileri ne? Koronavirüsün yeni varyantı Omicron birçok ülkede görülmeye başladı. Etkilerinin daha güçlü olduğu tahmin edilen Omicron varyantının diğer varyantlardan farkı nedir? İşte Omicron ile ilgili detaylar.
7.12.2021Dünya
45 bin kişi sokak tacizine karşı eğitildi
45 bin kişi sokak tacizine karşı eğitildiBoğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve L’Oreal Türkiye’nin, sokak tacizine dur demek için yürüttüğü StandUp Programı kapsamında 45 bin kişi eğitim aldı. Dünya çapında verilen eğitimlerde, Türkiye eğitim alan kişi sayısı ile dünyadaki ilk beş ülke arasına girdi.
7.12.2021Gündem
Yemin ederek göreve başladı! Yeni başbakan belli oldu
Yemin ederek göreve başladı! Yeni başbakan belli olduAvusturya’da Alexander Schallenberg’in istifasının ardından Avusturya Halk Partisi (ÖVP) Genel Başkanlığına seçilen İçişleri Bakanı Karl Nehammer, başkent Viyana’da düzenlenen resmi törenle yemin ederek, ülkenin yeni başbakanı oldu.
6.12.2021Dünya
Satış Temsilcisi Nedir, Ne İş Yapar? Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?
Satış Temsilcisi Nedir, Ne İş Yapar? Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?Günlük hayatta her alanda faaliyet gösteren bir iş kolu olarak bilinen satış temsilciliği üretim faaliyetlerinin devamlılığını sağlamak için gerekli bir iş dalı olmaktadır. Satış temsilcileri firmalar için ürün ve hizmetlerin satışını ve müşteri ilişkilerini düzenleyerek satış sonrası iletişimi de sağlayan kişilerdir. Satış temsilcisi nedir ve ne iş yapar? Satış temsilcisi nasıl olur hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.
6.12.2021Eğitim
Fransa'da aşırı sağcı cumhurbaşkanı adayı ilk mitinginde saldırıya uğradı
Fransa'da aşırı sağcı cumhurbaşkanı adayı ilk mitinginde saldırıya uğradıFransa'da cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour Pazar günü ilk mitinginde saldırıya uğradı. Eric Zemmour'a yaklaşan bir kişi, aşırı sağcı siyasetçiyi kısa süre ensesinden tutup tartakladı. Zemmour 9 gün istirahat raporu aldı.
6.12.2021Dünya
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Mabetlere gösterilen saygısızca tutum asla kabul edilemez
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Mabetlere gösterilen saygısızca tutum asla kabul edilemezDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nde Larnaka Büyük Camii’ne düzenlenen saldırıyı kınayarak, “Mabetlere ve kutsal değerlere karşı gösterilen bu saygısızca tutum asla kabul edilemez” dedi.
6.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hedef ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.