Hurda Araç

Hurda Araç

Son dakika hurda araç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hurda araç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hurda araç haber sayfamızda...

Hurda Araç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 886 hurda araç haberi bulunmuştur.
Haldun Taner Sahnesi'nin restorasyon çalışmalarında mimar kitabesi bulundu
Haldun Taner Sahnesi'nin restorasyon çalışmalarında mimar kitabesi bulundu Restorasyon çalışmaları devam eden Haldun Taner Sahnesi'nde sıva altında kalan Osmanlıca mimar kitabesi ortaya çıkarıldı. Kitabe hakkında bilgi veren Kültür Varlıkları Projeler Müdürü Merve Gedik, "Kitabeyi yaptığımız sıva raspaları sonucu, çimento harçlı sıvanın yapıdan uzaklaşması esnasında keşfettik. Hemen yüzey temizliğini yaptık, şimdi de diğer imalatlardan etkilenmesin diye koruma altına alacağız" dedi.
15.10.2021Gündem
Murat 124, otonom araç oldu
Murat 124, otonom araç olduSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar'ın da ilgi gösterdiği ve Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması'na katılan Murat 124'ün elektrikli ve otonom bir araca dönüştürülmesinin hikayesini anlatan Karaelmas Takımı Kaptanı Berat Cansız Mekanik ekip olarak üzerindeki bütün aksamları sökerek elektronik sistemleri bağladık. Bu sayede elektrikli araç formuna dönüştü. Diğer arkadaşlarımız da otonom algoritmalarını geliştirdi dedi.
30.09.2021Haberler
Erzurum Emniyet Müdürlüğü hurda satıp, araç aldı
Erzurum Emniyet Müdürlüğü hurda satıp, araç aldıErzurum Emniyet Müdürlüğü'ne hurda araçların satışından elde edilen gelirle ve ihale yöntemiyle alınan 15 araç hizmete girdi.
13.09.2021Haberler
Erzurum Emniyet Müdürlüğü hurda satıp, araç aldı
Erzurum Emniyet Müdürlüğü hurda satıp, araç aldıErzurum Emniyet Müdürlüğü, 75 bin kilogram hurda ve alüminyum satarak 15 adet araç, 10 adet kağıt imha makinesi ve 120 adet çeşitli ebatlarda kışlık araç lastiği aldı.
13.09.2021Gündem
450 bin 985 hurda araç ekonomiye kazandırıldı
450 bin 985 hurda araç ekonomiye kazandırıldıÇevre ve Şehircilik Bakanlığınca yılın ilk yarısında "Ömrünü Tamamlamış Araç Bertaraf Takip Sistemi" (ÖTA Sistemi) üzerinden hurdaya ayrılan 1542 araç, lisanslı tesislerde ekonomiye kazandırıldı.
8.08.2021Uzmanpara
Cumhurbaşkanı yangın bölgelerini ziyaret etti: Uçak sıkıntısının nedeni THK’dır
Cumhurbaşkanı yangın bölgelerini ziyaret etti: Uçak sıkıntısının nedeni THK’dırYangınlara müdahaleyle ilgili eleştirileri yanıtlayan Erdoğan, “Uçak konusundaki sıkıntıların ana sebebi, uzun yıllardır bu görevi yürüten Türk Hava Kurumu’nun filosunu ve teknolojisini yenileyememiş olmasıdır” dedi
1.08.2021Siyaset
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kira yardımı yapılacak
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Kira yardımı yapılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınlarından etkilenen bölgelerde helikopterden incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manavgat'ta açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Bölgedeki kredi yurtlar kurumu binaları afetzedelere açılmıştır. Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasına müsaade etmeyeceğiz. Yanan ve hasar gören evlere kira yardımı yapılacak' dedi.
31.07.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, afet bölgesinde açıkladı! Kira yardımı yapılacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, afet bölgesinde açıkladı! Kira yardımı yapılacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınlarından etkilenen bölgelerde helikopterden incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manavgat'ta açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Bölgedeki kredi yurtlar kurumu binaları afetzedelere açılmıştır. Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasına müsaade etmeyeceğiz. Yanan ve hasar gören evlere kira yardımı yapılacak' dedi.
31.07.2021Haberler
Karşıyaka’da hurda araç sorunu çözülüyor
Karşıyaka’da hurda araç sorunu çözülüyorKarşıyaka’da, hem çevre ve görüntü kirliliği oluşturan hem de güvenlik riski yaratan, yasal olarak hurdaya çıkmış araçlar, tek tek kaldırılıyor...
10.02.2021Ege
İngiltere'de hurda araç şirketinden ilginç stres atma yarışması
İngiltere'de hurda araç şirketinden ilginç stres atma yarışmasıİngiltere'de bir şirket, "stres başa çıkma" yarışması düzenledi. Yarışmada hurda araçlara ateş açma ve tankla araçların üzerinden geçme gibi bölümler yer aldı.
4.12.2020Haberler
Hurda araçlar birleştirilerek orijinal gibi satılıyor
Hurda araçlar birleştirilerek orijinal gibi satılıyorİkinci el araç fiyatlarındaki artışı fırsat bilen bazı dolandırıcılar, hurda araba parçalarının birleşimiyle oluşturulan araçları piyasada orijinal gibi satıyor.
21.11.2020Haberler
Görüntü ve çevre kirliliği bitiyor
Görüntü ve çevre kirliliği bitiyorKonak Belediyesi, İzmir Büyükşehir ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri işbirliğinde, hurda haline gelen araçlar çekiciler aracılığıyla toplanıyor.
13.09.2020Ege
İzmir’in tarihini yerinde yaşayın
İzmir’in tarihini yerinde yaşayınYeşilova Höyüğü Ziyaretçi Merkezi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Başkanı Soyer, 8 bin 500 yıl önceki “İlk İzmir’i” ziyaret etmeye çağırdı...
19.07.2020Ege
Pınarbaşı’na neşter
Pınarbaşı’na neşterBornova Belediyesi, özellikle sanayi sitelerinde hem trafik sorunu oluşturan hem de çevre ve görüntü kirliliğine sebep olan hurda araçların kaldırılması çalışmalarına 3. Sanayi Sitesi’nden sonra Pınarbaşı 5. Sanayi Sitesi’nde de başladı.
15.07.2020Ege
Milyonluk araçlar otoparkta çürüyor!
Milyonluk araçlar otoparkta çürüyor! İstanbul’da borcu yüzünden icralık olan, trafikten men edilen, çalınıp yakalanan binlerce otomobil ve motosiklet yediemin otoparkında sahipleri tarafından alınmadığı için çürümeye yüz tuttu. Çürümeye terk edilmiş yüzlerce aracın havadan çekilen görüntüsü Hollywood filmlerini anımsattı.
29.06.2020Gündem
Servet değerindeki otomobiller çürümeye terk edildi
Servet değerindeki otomobiller çürümeye terk edildi İstanbul’da borcu yüzünden icralık olan, trafikten men edilen, çalınıp yakalanan binlerce otomobil ve motosiklet yediemin otoparkında sahipleri tarafından alınmadığı için çürümeye yüz tuttu. Çürümeye terk edilmiş yüzlerce aracın havadan çekilen görüntüsü Hollywood filmlerini anımsattı.
29.06.2020Gündem
Hurda araçlar kaldırılıyor!
Hurda araçlar kaldırılıyor!Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, ilçenin en büyüğü olan Pınarbaşı 5. Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu, hurda araçların kaldırılması sorununu Haziran ayı sonuna kadar çözeceklerini söyledi.
20.06.2020Ege
Söke’de bakım zamanı
Söke’de bakım zamanıSitesinin başlıca sorunlarından kaldırım ve yol işgalleri de büyüteç altına alındı.
17.06.2020Ege
Sokakta yaşayan adam hurda otomobilde ölü bulundu!
Sokakta yaşayan adam hurda otomobilde ölü bulundu!İzmir'in Bornova ilçesinde sokakta yaşadığı öğrenilen bir şahıs, hurda bir otomobil içerisinde ölü bulundu.
17.05.2020Gündem
Hurda araçlar kalkıyor
Hurda araçlar kalkıyorKarşıyaka Belediyesi, hem çevre ve görüntü kirliliği oluşturan hem de güvenlik riski yaratan “hurda araç” sorununa neşter vurdu.
13.05.2020Ege
Motosikletine Karl Marx fotoğrafı yapıştıran oğluna 'parayı veren benim' tepkisi
Motosikletine Karl Marx fotoğrafı yapıştıran oğluna 'parayı veren benim' tepkisiKİLİS'te, Remzi Yırtıcı'nın, oğlunun satın aldığı motosiklete Karl Marx'ın fotoğrafını yapıştırmasına yerel şiveyle tepki gösterdiği video, sosyal medyaya ilgi gördü. Yırtıcı, salgın döneminde insanları tebessüm ettirebildiği için mutlu olduğunu söyledi.
20.04.2020Yaşam
Hurda sorununa ‘anjiyo’ çözümü
Hurda sorununa ‘anjiyo’ çözümüBornova Belediyesi’nin ‘Anjiyo Projesi’ kapsamında görüntü kirliliğine neden olan, özellikle sanayi sitelerindeki yolları tıkayan 200 hurda araç kaldırıldı...
27.01.2020Ege
Hurdaya ayrılan araca, başka aracın plakasını taktı: 6 bin 2 lira ceza yedi
Hurdaya ayrılan araca, başka aracın plakasını taktı: 6 bin 2 lira ceza yediZonguldak'ta hurdaya ayrılan araçlara başka araçların plakasını takarak trafiğe çıkartan sürücüye 6 bin 2 lira idari para cezası uygulandı. Sürücü ise jandarma ekiplerince gözaltına alındı.
5.11.2019Gündem
Hurda araçta ÖTV indirimi yıl sonunda bitiyor
Hurda araçta ÖTV indirimi yıl sonunda bitiyorÇevre ve Şehircilik Bakanlığınca 2012 yılında "Ömrünü Tamamlamış Araçlar Bertaraf Takip Sistemi"nin (ÖTA) hizmete alınmasından bugüne kadar yaklaşık 350 bin araç hurdaya ayrılarak ekonomiye kazandırıldı.
10.09.2019Ekonomi
Anız yangını yediemin deposuna sıçradı, hurda araçlar yandı
Anız yangını yediemin deposuna sıçradı, hurda araçlar yandıDenizli’de arazide başlayan anız yangını yediemin deposunu sıçradı. Yangında 5’i hurda 6 araç yandı.
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Hurda Araç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.