Hürser Tekinoktay

Hürser Tekinoktay

Son dakika hürser tekinoktay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hürser tekinoktay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hürser tekinoktay haber sayfamızda...

Hürser Tekinoktay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 58 hurser tekinoktay haberi bulunmuştur.
Beşiktaş haberi: Yalçın Karadeniz’den Fikret Orman’a sert sözler
Beşiktaş haberi: Yalçın Karadeniz’den Fikret Orman’a sert sözlerBeşiktaş Divan Kurulu Eski Başkanı Yalçın Karadeniz, bir önceki başkan Fikret Orman dönemini eleştirdi. Bugüne kadar Beşiktaş’ı yöneten hiçbir başkana ‘Paralar nerede’ diye sorulmadığının altını çizen Karadeniz, "Borcu 7,5 kat, temlikleri de 34 kat arttırmış. İbra edilmeyince de ‘Üzüldüm’ diyor. Ne yapacaklardı, heykelini mi dikeceklerdi? 431 milyon TL borçla kulübü benden devraldı. Devraldığında ‘Yandım, bittim’ diyordu. Şimdi Ahmet Nur Çebi’yi ateş çukuruna attı" ifadelerini kullandı.
22.12.2020Beşiktaş
Hürser Tekinoktay: Fenerbahçe şampiyon olursa Beşiktaş'a yazar!
Hürser Tekinoktay: Fenerbahçe şampiyon olursa Beşiktaş'a yazar!Beşiktaş Divan Kurulu üyesi ve eski başkan adaylarından Hürser Tekinoktay, “Kulüpte oynamayan futbolcular para alırken Dorukhan’ı tartışmak anlamsız. Gökhan Gönül ve Caner Erkin’den sonra Dorukhan da ezeli rakibe gider ve Fenerbahçe şampiyon olursa, bu Beşiktaş yönetimine yazar” dedi.
5.11.2020Beşiktaş
Ahmet Nur Çebi: Bu sezon küme düşmenin kaldırılmasını istiyorum
Ahmet Nur Çebi: Bu sezon küme düşmenin kaldırılmasını istiyorumBeşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Süper Lig'de geriden gelip sezonu üçüncü bitirmenin bir başarı olduğunu ama şampiyon olamamanın üzüntüsünü de yaşadıklarını söyledi.
28.07.2020Beşiktaş
Hürser Tekinoktay: “Türkiye’nin en iyi hocası Beşiktaş’ta”
Hürser Tekinoktay: “Türkiye’nin en iyi hocası Beşiktaş’ta” Beşiktaş’ta son 2 seçimde başkanlığa adaylığını koyan ve her fırsatta ‘alt yapı’ diyerek üretimden yana olan Hürser Tekinoktay, siyah-beyazlı kulübün futbol işletme modelini uygun şekilde devreye sokması gerektiğini ancak bunu şu anki yönetimin yapamayacağını söyledi. Tekinoktay ayrıca Beşiktaş’ın Türkiye’deki en iyi teknik adama sahip olduğunu ifade ederek, “Beşiktaş kalan haftalarda Şampiyonlar Ligi’ne katılabilecek bir performans sergiler” dedi.
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaş, 2019'da umduğunu bulamadı
Beşiktaş, 2019'da umduğunu bulamadıBeşiktaş Futbol Takımı, 2019 yılında mücadele verdiği kulvarlarda beklentilerin altında kaldı.
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaş yeni başkanını seçiyor! Oy sayımı başladı...
Beşiktaş yeni başkanını seçiyor! Oy sayımı başladı...Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi ve Hürser Tekinoktay arasındaki mücadelenin sonucu siyah-beyazlıların 34. başkanını ortaya çıkaracak. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’ndeki kongrede sandıklar kapandı, oy sayımı başladı. Seçimde oy kullanan üye sayısı ise 8 bin 644...
20.10.2019Futbol
Beşiktaş başkanı kim oldu? Beşiktaş başkanlık seçimi oy oranları canlı...
Beşiktaş başkanı kim oldu? Beşiktaş başkanlık seçimi oy oranları canlı...Beşiktaş Kulübü yeni başkanını seçiyor. Fikret Orman'ın istifasının ardından Beşiktaş Kulübü bugün aidatlarını yatıran 14 bin 950 üyenin oy kullanmasının ardından yeni başkanını ilan edecek. Taraftar heyecanlı ve kongreyi canlı takip etmek istiyor. Öte yandan yeni başkan saat 17.00'de biten oy sayımının ardından belli olacak. Taraftar şimdi "Beşiktaş başkanı kim oldu?" sorusuna yanıt arıyor.
20.10.2019Skorer
Beşiktaş'ın 34. başkanı Ahmet Nur Çebi oldu!
Beşiktaş'ın 34. başkanı Ahmet Nur Çebi oldu!Beşiktaş Kulübünde yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda yeni başkan Ahmet Nur Çebi oldu.
30.06.2020Beşiktaş
Ahmet Nur Çebi, kongre üyeleriyle bir araya geldi
Ahmet Nur Çebi, kongre üyeleriyle bir araya geldiBeşiktaş'taki olağanüstü seçimli genel kurulu öncesi başkan adayı Ahmet Nur Çebi, kongre üyeleriyle bir araya geldi.
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaş'ta seçim heyecanı
Beşiktaş'ta seçim heyecanıSiyah-beyazlı kulüpte yeni başkan ve yönetim kurulunun belirleneceği olağanüstü seçimli genel kurul yarın gerçekleştirilecek. Eski yöneticilerden Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı ile son seçimde Fikret Orman'ın rakibi olan Hürser Tekinoktay, 7,5 yıllık Fikret Orman döneminin ardından siyah-beyazlı kulübün 34. başkanı olabilmek için kongre üyelerinin karşısına çıkacak. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde saat 10.30'da başlayacak kongrede 14 bin 950 üye oy kullanabilecek.
19.10.2019Skorer
Gökhan Zan: UEFA bu olayı çarpıtıyor, hoş değil
Gökhan Zan: UEFA bu olayı çarpıtıyor, hoş değilBir dönem Milli Takım'da ve Galatasaray forması giyen Gökhan Zan, Skorer TV'den Ezgi Toper'in sorularını yanıtladı. Zan, son günlerin en çok konuşulan olayı 'asker selamı' hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.
30.06.2020Galatasaray
Adalı için güç birliği
Adalı için güç birliğiBeşiktaş’ta Pazar günü gerçekleşecek Olağanüstü Genel Kurul öncesi İsmail Ünal, Serdal Adalı lehine adaylıktan çekildi.
30.06.2020Beşiktaş
Hürser Tekinoktay, Çarşı'ya indi
Hürser Tekinoktay, Çarşı'ya indiBeşiktaş Kulübü Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, Çarşı'da esnafları ziyaret ederek, sohbet etti.
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaş'ta başkan adaylarının listeleri belli oldu...
Beşiktaş'ta başkan adaylarının listeleri belli oldu...Beşiktaş’ta 20 Ekim Pazar günü yapılacak başkanlık seçiminde aday olan Ahmet Nur Çebi, Hürser Tekinoktay ve Serdal Adalı'nın yönetim kurulu listeleri belli oldu...
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaş'ta başkan adaylarının listeleri belli oldu...
Beşiktaş'ta başkan adaylarının listeleri belli oldu...Beşiktaş’ta 20 Ekim Pazar günü yapılacak başkanlık seçiminde aday olan Ahmet Nur Çebi, Hürser Tekinoktay ve Serdal Adalı'nın yönetim kurulu listeleri belli oldu...
30.06.2020Beşiktaş
İsmail Ünal adaylıktan çekildi
İsmail Ünal adaylıktan çekildiBeşiktaş'ta 20 Ekim'de yapılacak başkanlık seçimi öncesi adaylardan İsmail Ünal yarıştan çekildi.
30.06.2020Beşiktaş
Tekinoktay: Londra'da işler böyle yürüyormuş
Tekinoktay: Londra'da işler böyle yürüyormuşBeşiktaş Başkan Adayı Hürser Tekinoktay, Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk'ün diğer 3 adayı yemeğe davet edip kendisini etmemesiyle ilgili olarak "Londra'da işler böyle yürüyormuş" açıklamasını yaptı.
30.06.2020Beşiktaş
Hürser Tekinoktay: Pazartesi günü 3.5 milyar TL’yi kasaya koyabilirim
Hürser Tekinoktay: Pazartesi günü 3.5 milyar TL’yi kasaya koyabilirimBeşiktaş’ta 20 Ekim Pazar günü yapılacak olan başkanlık seçiminde aday olan Hürser Tekinokay, seçim öncesinde Akatlar No 1903’te basın mensuplarıyla bir araya geldi.
30.06.2020Beşiktaş
Gölge etmeyin yeter
Gölge etmeyin yeterKulüp takımı ya da milli takım... Bu kadar başarı rastlantı olamaz. Bu kadar istikrar şansa, kadere, kısmete bağlanamaz. Güneş girdiği yeri aydınlatıyor, parlatıyor. Karanlıktan bıktık, Güneş’e ihtiyacımız var. Gölge edenler kenara çekilsin.
1.07.2020Milli Takım
Beşiktaş hepimizin
Beşiktaş hepimizinBaşkan adayı İsmail Ünal, 20 Ekim Pazar günü yapılacak genel kurul öncesi Milliyet’e konuştu, birçok konuda çarpıcı tespitlerde bulundu.
30.06.2020Beşiktaş
Serdal Adalı İzmir'de Beşiktaşlılarla buluştu
Serdal Adalı İzmir'de Beşiktaşlılarla buluştuBeşiktaş'ta olağanüstü genel kurulda başkan adayı olan mevcut İkinci Başkan Serdal Adalı, İzmir'e geldi.
13.10.2019Futbol
Serdal Adalı İzmir'de Beşiktaşlılarla buluştu
Serdal Adalı İzmir'de Beşiktaşlılarla buluştuBeşiktaş'ta olağanüstü genel kurulda başkan adayı olan mevcut İkinci Başkan Serdal Adalı, İzmir'e geldi.
30.06.2020Beşiktaş
Beşiktaş'ta seçim 20 Ekim'de
Beşiktaş'ta seçim 20 Ekim'deBeşiktaş'ta 13 Ekim olarak ilan edilen olağanüstü seçimli genel kurulda bugün çoğunluk sağlanamadı ve genel kurulun 20 Ekim'de gerçekleşmesi kesinleşti.
30.06.2020Beşiktaş
Abdullah Avcı ile devam
Abdullah Avcı ile devamBeşiktaş’ta yeni başkanlık seçimi öncesi akıllardaki en önemli sorunun cevabı ortaya çıktı.
30.06.2020Beşiktaş
Skorer Tv Haber Bülteni - 11 Ekim 2019
Skorer Tv Haber Bülteni - 11 Ekim 2019Fenerbahçe'de bu sezon kadroya dahil olan Mevlüt Erdinç, Vedat Muriç ile çalışmanın, kendisini motive ettiğini söyledi.İngiliz The Guardian gazetesi, 2002 doğumlu futbolcular arasında belirlediği dünya futbolundaki en yetenekli 60 genç oyuncu arasına, Galatasaray'ın alt yapısında forma giyen orta saha Mustafa Kapı'yı da yazdı.Beşiktaş, Olağanüstü Kongreye dört başkan adayıyla katılacak. Gerekli imza sayısına ulaşan Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi, İsmail Ünal ve Hürser Tekinoktay arasında kıran kırana bir yarış yaşanacak.2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nin 7. Haftası 10 maçla başladı. I Grubu’nda Belçika, San Marino'yu 9-0 yendi.
11.10.2019Futbol

Benzer Haber Etiketleri

beşiktaşHürser TekinoktayAhmet Nur ÇebiseçimSerdal Adalı

Hürser Tekinoktay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.