İbrahim Zarap

İbrahim Zarap

Son dakika ibrahim zarap haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ibrahim zarap gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ibrahim zarap haber sayfamızda...

İbrahim Zarap

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 34 ibrahim zarap haberi bulunmuştur.
Eski eşini sokak ortasında öldüresiye dövmüştü! Davada yeni gelişme
Eski eşini sokak ortasında öldüresiye dövmüştü! Davada yeni gelişmeSansun'da boşandığı eşi Emriye Metoğlu'nu sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde döven, hakkında 'kasten öldürmeye teşebbüs' ve 'mala zarar verme' suçlamasıyla iddianame hazırlanan İbrahim Zarap'ın yargılandığı davanın yarın görülecek duruşması kısıtlama tedbirleri kapsamında 3 Haziran'a ertelendi.
10.05.2021Gündem
Son dakika... Samsun'da Eski eşini sokak ortasında döven Zarap'ın ilk ifadesi ortaya çıktı!
Son dakika... Samsun'da Eski eşini sokak ortasında döven Zarap'ın ilk ifadesi ortaya çıktı!Gelen bir son dakika haberine göre, Samsun’da 3 yıl önce boşandığı Emriye Metoğlu'nu (24) sokak ortasında kızlarının önünde döven İbrahim Zarap'ın (27), yargılanmasına başlandı. 18 yıla kadar hapsi istenen Zarap savunmasında, "Çok pişmanım keşke olmasaydı. Affınıza sığınıyorum. Özür diliyorum beni affetsin. Bu olay bilinç kaybımla oldu, öldürmek niyetinde değildim. Hayatta olmasından belli zaten" dedi.
12.04.2021Gündem
Görüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı! İbrahim Zarap yarın hakim karşısına çıkıyor
Görüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı! İbrahim Zarap yarın hakim karşısına çıkıyorSamsun’da 3 yıl önce boşandığı eşi Emriye Metegül’ü (24) sokak ortasında kızlarının önünde darbeden İbrahim Zarap (27), hakkında 18 yıla kadar hapis istemiyle açılan davada yarın yargılanmasına başlanacak. Duruşmaya Metegül’e destek için Türkiye’de birçok ilden avukatın yanı sıra kadınların da katılacağı belirtildi.
11.04.2021Gündem
Görüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı! Tehditler sonrası harekete geçildi
Görüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı! Tehditler sonrası harekete geçildiSamsun'da 3 yıl önce boşandığı eski eşi Emriye Metoğlu'nu sokak ortasında, 5 yaşındaki kızlarının gözü önünde tekme tokat döven İbrahim Zarap hakkında tehditler aldığı gerekçesiyle güvenlik ve koruma tedbiri alındı. Zarap için cezaevinde özel koruma tedbirleri uygulanacak.
26.03.2021Gündem
Kızının gözü önünde eski karısını dövmüştü! İşte istenen ceza
Kızının gözü önünde eski karısını dövmüştü! İşte istenen cezaSamsun'da 3 yıl önce boşandığı eski eşi Emriye Metoğlu'nu sokak ortasında, 5 yaşındaki kızlarının gözü önünde tekme tokat döven İbrahim Zarap (27) hakkındaki soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianamede 'Kasten öldürmeye teşebbüs ve mala zarar verme' suçlarından Zarap hakkında 18 yıla kadar hapsi istendi. İddianamede Emriye Metoğlu’nun olay sırasında Zarap'ı uyararak ameliyatlı olduğu yere vurmamasını söylediği, ancak o bölgeye daha fazla vurduğuna yer verildi.
25.03.2021Gündem
Eski eşini döven İbrahim Zarap hakkında iddianame hazırlandı!
Eski eşini döven İbrahim Zarap hakkında iddianame hazırlandı!Samsun’da beş yaşındaki kızının önünde eski eşini öldüresiye döven İbrahim Zarap hakkında, ‘Kasten öldürmeye teşebbüs’ suçlamasıyla iddianame hazırlanarak Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. Mahkemenin iddianameyi kabul etmesinden sonra dava açılarak, duruşma günü belirlenecek. Öte yandan Zarap, olaydan sonra kendisini durdurmak için müdahale eden kişilerden şikayetçi olduğunu söyledi.
24.03.2021Gündem
Samsun'da eşini döven İbrahim Zarap'ın tutukluluğunun devamına kararı verildi
Samsun'da eşini döven İbrahim Zarap'ın tutukluluğunun devamına kararı verildiSamsun’un Canik ilçesinde 5 yaşındaki çocuğunun önünde eski eşi Emriye Metegül’ü öldüresiye döven İbrahim Zarap’ın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildi. Mahkeme İbrahim Zarap’ın tutukluluğunun sürmesine karar verdi. Dosyanın yeniden Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı’na iletildiği, iddianamenin kısa sürede tamamlanmasının beklendiği kaydedildi.
18.03.2021Gündem
Samsun'da eski eşi tarafından sokak ortasında darp edilen Emriye Metehan yaşadıklarıını anlattı
Samsun'da eski eşi tarafından sokak ortasında darp edilen Emriye Metehan yaşadıklarıını anlattıSamsun'da İbrahim Zarap'ın sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi Emriye Metegül tedavisinin ardından taburcu olup istirahat ettiği evinde, o anları anlatı. Kızının çığlıklarına dayanamayacağı için görüntüleri izleyemediğini dile getiren Metegül, "Böyle olacağını bilsem, ne çocuğumu verirdim ne de kendim giderdim. Bu ne kullandığı belirsiz insanların ne yapacağı belli olmuyor. Sadece alkollü olduğu için uyardım." dedi.
16.03.2021Haberler
Görüntüler infial yaratmıştı! '2 gün boyunca şuurum yerinde değildi'
Görüntüler infial yaratmıştı! '2 gün boyunca şuurum yerinde değildi'Samsun'da, İbrahim Zarap'ın (27) sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi Emrihe Metegül (24) tedavisinin ardından taburcu olup istirahat ettiği evinde, o anları anlatı. Tutuklu eski eşinin en ağır cezayı almasını isteyen Metegül, “Şiddete ne kadar sessiz kalınıyorsa o kadar çoğalıyor. Demek ki insanlara ikinci bir şans vermemek gerekiyor” dedi.
16.03.2021Gündem
Son dakika... Samsun'da eski eşinin öldüresiye dövdüğü kadın: 'Böyle olacağını bilsem...'
Son dakika... Samsun'da eski eşinin öldüresiye dövdüğü kadın: 'Böyle olacağını bilsem...'Samsun'da İbrahim Zarap'ın sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi Emriye Metegül tedavisinin ardından taburcu olup istirahat ettiği evinde, o anları anlatı. Kızının çığlıklarına dayanamayacağı için görüntüleri izleyemediğini dile getiren Metegül, "Böyle olacağını bilsem, ne çocuğumu verirdim ne de kendim giderdim. Bu ne kullandığı belirsiz insanların ne yapacağı belli olmuyor. Sadece alkollü olduğu için uyardım." dedi.
16.03.2021Gündem
Türkiye Samsun'daki bu olayı konuşmuştu! Flaş gelişme
Türkiye Samsun'daki bu olayı konuşmuştu! Flaş gelişmeSamsun'un Canik ilçesinde 5 yaşındaki çocuğunun önünde eski eşi E.M.yi öldüresiye döven İbrahim Zarap'ın tutukluluğuna itiraz edildiği belirtildi.
15.03.2021Gündem
Son dakika... Samsun'da eski eşi İbrahim Zarap'ın dövdüğü kadın taburcu oldu
Son dakika... Samsun'da eski eşi İbrahim Zarap'ın dövdüğü kadın taburcu olduSamsun'da, İbrahim Zarap'ın (27) sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi E.M. (24) tedavisinin ardından taburcu oldu.
12.03.2021Gündem
Şiddete tepki
Şiddete tepkiEbru Gündeş, kendisine gönderilen ‘Ebru Gündeş Dinliyor’ projesi kapsamında gelen video kayıtlarını izlemek için Taşkın Sabah’ın Etiler’deki ofisindeydi.
11.03.2021Cadde
MHP'li Semih Yalçın: MHP'yi suçlularla aynı paralelde gösterme çabası, siyasi sapıklıktır
MHP'li Semih Yalçın: MHP'yi suçlularla aynı paralelde gösterme çabası, siyasi sapıklıktırMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 'Samsun'da ve Aydın'da ahlak düşkünü iki failin birinin siyasi görüşlerini, diğerinin kullandığı üç hilal amblemini bahane eden kimi fırsatçıların, bunların işlediği affedilmez suçların faturasını MHP'ye çıkarma çabasına girdiği görülmektedir. MHP’yi anılan suçlularla aynı paralelde gösterme çabası, bir tür siyasi sapıklıktır' dedi.
9.03.2021Siyaset
Yeni detaylar ortaya çıktı! 'Bu işi burada bitireceğim'
Yeni detaylar ortaya çıktı! 'Bu işi burada bitireceğim'Samsun'da E.M. adlı kadının sokak ortasında, 5 yaşındaki kızlarının gözü önünde boşandığı İbrahim Zarap  tarafından öldüresiyle dövüldüğü olaya ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Olayın görgü tanıklarından E,Y. adlı kadın polis verdiği ifadesinde, “Elinde sopayla yaklaşık 30 kez vurduğunu gördüm. Müdahale etmek isteyenlere de, ‘Ailevi mesele siz karışmayın. Bu işi burada bitireceğim. Öldüreceğim’ diye bağırıyordu” dediği belirtildi. Bu arada E.M.’nin lise aşkı olan İbrahim Zarap’a kaçtığı, evlendikten sonra da hayatının kabusa döndüğü kaydedildi.
9.03.2021Gündem
Eski eşini geçen yıl da bıçaklamış!
Eski eşini geçen yıl da bıçaklamış!Samsun’da eski eşi E.M.’yi dövdüğü için tutuklanan İbrahim Zarap hakkında geçen yıl da E.M’yi darbedip bıçakla yaraladığı gerekçesiyle dava açıldığı öğrenildi. Zarap’ın çok sayıda suç kaydının olduğu ortaya çıktı.
9.03.2021Gündem
Yağmur Tanrısevsin: Kadına şiddeti lanetliyoruz
Yağmur Tanrısevsin: Kadına şiddeti lanetliyoruzBaşarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Turkcell'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği gösteri müsabakasına katıldı.
8.03.2021Diğer
Samsun'da eski eşinin dövdüğü kadının annesi konuştu: 'Babamı görürsem taş atarım'
Samsun'da eski eşinin dövdüğü kadının annesi konuştu: 'Babamı görürsem taş atarım'Samsun’da, İbrahim Zarap'ın (27), sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi E.M.'nin (24) annesi Dursune M. yaşananları anlattı. Kızının durumunun iyi olduğunu söyleyen anne, “Torunumun da durumu iyi ancak babasını artık görmek istemiyor. ‘Babamı görürsem taş atarım, artık onu görmek istemiyorum’ diyor” dedi.
8.03.2021Haberler
Türkiye'nin konuştuğu vahşette flaş gelişme! 1 liralık kolye yüzünden bıçakladı
Türkiye'nin konuştuğu vahşette flaş gelişme! 1 liralık kolye yüzünden bıçakladıGelen son dakika haberine göre; Samsun'un Canik ilçesinde eski eşi tarafından darbedilen ve tedavi altına alınan E.M'yi daha önce de '1 liralık kolye' yüzünden çıkan tartışmada darbettiği ve bıçakla yaraladığı öne sürülen şüpheli İbrahim Zarap'ın yaralama suçundan yargılandığı ortaya çıktı.
8.03.2021Gündem
Samsun'daki vahşette yeni gelişme! 1 liralık kolye yüzünden bıçakladı
Samsun'daki vahşette yeni gelişme! 1 liralık kolye yüzünden bıçakladıSamsun'un Canik ilçesinde eski eşi İbrahim Zarap tarafından darbedilen ve tedavi altına alınan E.M yaşadıklarını anlattı. Daha önce de '1 liralık kolye' yüzünden çıkan tartışmada darbettiği ve bıçakla yaralandığı söyleyen E.M. 'Balkona kaçtım. Zarap mutfaktan ekmek bıçağı alıp yanıma gelerek, 'seni öldüreceğim, seni keseceğim' dedi. İşte haberin ayrıntıları...
8.03.2021 Gündem
Samsun'da eski eşinin dövdüğü kadının annesi konuştu: 'Babamı görürsem taş atarım'
Samsun'da eski eşinin dövdüğü kadının annesi konuştu: 'Babamı görürsem taş atarım'Samsun’da, İbrahim Zarap'ın (27), sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının yanında dövdüğü eski eşi E.M.'nin (24) annesi Dursune M. yaşananları anlattı. Kızının durumunun iyi olduğunu söyleyen anne, “Torunumun da durumu iyi ancak babasını artık görmek istemiyor. ‘Babamı görürsem taş atarım, artık onu görmek istemiyorum’ diyor” dedi.
8.03.2021Gündem
Son dakika... Şiddet göz göre göre geldi! İyi olabilmek için tek şartı var
Son dakika... Şiddet göz göre göre geldi! İyi olabilmek için tek şartı varTürkiye, bir 8 Mart’a daha kadına yönelik şiddetin acı çığlıklarıyla girdi. Samsun’dan yaşayan E.M.(24), 5 yaşındaki kızının gözleri önünde, 3 yıl önce boşandığı İbrahim Zarap (27) tarafından öldüresiye dövüldü. Yaşanan duruma isyan eden E.M.’nin kız kardeşi Rümeysa M., ‘Benim ablam dün gece ölümden döndü. Nedeni defalarca şikâyette bulunmasına rağmen yargının bir şey yapmaması’ dedi. E.M. ise tedavi gördüğü hastanede yaptığı açıklamada 'Yanımda olan, desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun hepsinden. İnşallah daha iyi olacağım. Daha iyi olmam için de onun en ağır şekilde cezalanması lazım.' dedi.
8.03.2021Gündem
Son dakika... Samsun'da eski eşi tarafından darp edilen kadından ilk açıklama!
Son dakika... Samsun'da eski eşi tarafından darp edilen kadından ilk açıklama!Samsun'un Canik ilçesinde eski eşi tarafından darbedilen ve tedavi altına alınan E.M ilk kez konuştu. E.M "Daha iyi olmam için de onun en ağır şekilde cezalanması lazım." dedi.
7.03.2021Gündem
7 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te
7 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te7 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te
7.03.2021Haberler
Eski eşini, kızının gözü önünde dövdü! Olayın tanıkları konuştu
Eski eşini, kızının gözü önünde dövdü! Olayın tanıkları konuştuSon dakika haberine göre, Samsun'un Canik ilçesinde eski eşi tarafından darp edilen, yüzünde ve kafasında ezikler oluşan kadın hastaneye kaldırıldı. Öte yandan, 3 yıl önce boşandığı eski eşi E.M.'ye sokak ortasında saldırıp, 5 yaşındaki kızlarının gözü önünde tekme tokat döven İbrahim Zarap'ın tutuklandığı bildirildi. Eski eşi tarafından öldüresiye dövülen E.M. “Ben daha önce de kendisinden şikayetçi olmuştum, zaten boşanmıştık. Dışarı çıkmasını asla istemiyorum hep tutuklu kalsın” dedi. Olayın görgü tanıkları ise o gece yaşanılanları anlattı.
7.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

samsunİbrahim ZarapdayakşiddetEmriye Metoğlu

İbrahim Zarap ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.