İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

Son dakika İçişleri Bakanı Süleyman Soylu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu haber sayfamızda...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.493 içişleri bakanı süleyman soylu haberi bulunmuştur.
'Yaptığımız okulların tamamı depreme dayanıklı'
'Yaptığımız okulların tamamı depreme dayanıklı' Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Büyük bir felaket atlattık 6 Şubat'ta. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullar, bizim yaptırdığımız okulların hemen hemen hiçbir tanesinde yıkım olmadı.Şu an Türkiye genelinde bizim yaptığımız okulların tamamı deprem açısından depreme dayanıklı ve konfor açısından hemen hemen bu okul konforunda." şeklinde konuştu.
23.02.2024 Eğitim
Bakan Tekin: Devrim niteliğinde işler yapıldı
Bakan Tekin: Devrim niteliğinde işler yapıldı Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Eyüpsultan'daki Hüsnü Özdemir İmam Hatip Ortaokulu'nun açılış törenine katıldı.
23.02.2024 Gündem
Dünyadan uzanan yardım elleri
Dünyadan uzanan yardım elleri Büyük felaketin ardından dünyanın dört bir yanından devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları da yardım için harekete geçti. Yabancı arama kurtarma ekipleri ve yurt dışındaki yardım kampanyaları, dayanışma ruhunun önemli bir parçası oldu.
6.02.2024 Gündem
Dikkat aranıyor! Ölüm müteahhitleri sırra kadem bastı
Dikkat aranıyor! Ölüm müteahhitleri sırra kadem bastı Kahramanmaraş merkezli depremlerde binlerce kişiye mezar olan binalarla ilgili bilirkişi raporları, müteahhitlerin insan canını adeta hiçe sayarak güvensiz binalar inşa ettiğini ortaya koyarken, o müteahhitlerden bazıları aylardır aranmalarına karşın bulunamıyor.
6.12.2023 Gündem
Destici'den Yeşil Sol Parti'ye tepki: Türkiye halkları diye bir şey yoktur
Destici'den Yeşil Sol Parti'ye tepki: Türkiye halkları diye bir şey yoktur BBP lideri Destici, "Herkes, kafasına iyice soksun ki; Türkiye halkları diye bir şey yoktur. Müslüman, büyük Türk milleti vardır. Türkiye, milletin kalbi saydığımız Gazi Meclisimizden ve terörle, şiddetle hiçbir iltisakı olmaması gereken demokratik hayatımızdan, artık bu terör uzantılarını, bu hastalıklı uru kesip atmalıdır." dedi.
4.10.2023 Gündem
Bahçeli: MHP, Süleyman Soylu’nun sonuna kadar arkasındadır
Bahçeli: MHP, Süleyman Soylu’nun sonuna kadar arkasındadır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu'nun sonuna kadar arkasında olduklarını belirterek, 'FETÖ, PKK ve gayri meşru çevrelerle derin bağ ve bağlantıları tevsik veya teyit edilmiş köksüzlerin Sayın Soylu’yu orantısız ve onursuz suçlamaları geçmişte ne kadar doğru işlerin yapıldığını aynısıyla belgelemiştir.' ifadelerini kullandı.
25.09.2023 Gündem
Kılıçdaroğlu: Türkiye uyuşturucunun pazarı haline geldi
Kılıçdaroğlu: Türkiye uyuşturucunun pazarı haline geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye uyuşturucunun pazarı haline geldi. Saray iktidarı resmen, çocuklarımızı uyuşturucu baronlarına kurban verdi. Ne uğruna? Üç gün daha iktidarda kalmak uğruna. Uyuşturucu parası ile cari açığı finanse edebilmek uğruna" dedi.
28.08.2023 Gündem
Ege’de ibre barışa döndü
Ege’de ibre barışa döndü Türkiye ve Yunanistan’da yapılan seçimlerin ardından Ege’nin iki yakasında barış için yeniden umut doğdu. Erdoğan ile Miçotakis’in yeni dönemdeki ilk görüşmeleri, Baltık ülkesi Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta yapılacak.
30.06.2023 Gündem
Yeni Kabine Meclis'te yemin etti! Törende dikkat çeken anlar
Yeni Kabine Meclis'te yemin etti! Törende dikkat çeken anlar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından atanan cumhurbaşkanı yardımcısı ve bakanlar TBMM Genel Kurulu'nda yemin etti.
7.06.2023 Gündem
Diyarbakır'da sıcak çatışma! 3 PKK'lı terörist öldürüldü
Diyarbakır'da sıcak çatışma! 3 PKK'lı terörist öldürüldü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır Lice kırsalında gerçekleştirilen operasyonda 3 PKK'lı teröristin öldürüldüğünü açıkladı.
3.06.2023 Haberler
YENİ KABİNE bugün ne zaman, saat kaçta açıklanacak? 2023 Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yeni bakanlar kimler, kaçta belli olur?
YENİ KABİNE bugün ne zaman, saat kaçta açıklanacak? 2023 Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yeni bakanlar kimler, kaçta belli olur? Yeni Kabine için heyecan dorukta... Milyonlar, yeni bakanların isimlerini bekliyor. Kulislerde birçok isim konuşulurken art arda "Yeni Kabine ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Yeni bakanlar belli oldu mu?" sorusu geliyor. İşte son detaylar...
3.06.2023 Bilgi Rehberi
Son dakika...Diyarbakır'da sıcak çatışma! 3 PKK'lı terörist öldürüldü
Son dakika...Diyarbakır'da sıcak çatışma! 3 PKK'lı terörist öldürüldü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır Lice kırsalında gerçekleştirilen operasyonda 3 PKK'lı teröristin öldürüldüğünü açıkladı.
3.06.2023 Gündem
Yeni Kabine'de kimler olacak? CNN Türk'te son kulis bilgileri paylaşıldı
Yeni Kabine'de kimler olacak? CNN Türk'te son kulis bilgileri paylaşıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cumartesi günü yeni kabineyi açıklaması bekleniyor. CNN TÜRK'te Abdulkadir Selvi kabinede hangi isimlerin olabileceğine dair son kulis bilgilerini paylaştı.
31.05.2023 Haberler
Yeni Kabine'de kimler olacak? CNN Türk'te son kulis bilgileri paylaşıldı
Yeni Kabine'de kimler olacak? CNN Türk'te son kulis bilgileri paylaşıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cumartesi günü yeni Kabine'yi açıklaması bekleniyor. CNN TÜRK'te Abdulkadir Selvi Kabine'de hangi isimlerin olabileceğine dair son kulis bilgilerini paylaştı.
1.06.2023 Gündem
Siyasilerden fethin 570. yılı mesajları
Siyasilerden fethin 570. yılı mesajları İktidar ve muhalefetten pek çok siyasi, İstanbul’un fethinin 570’nci yıldönümünü sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla kutladılar.
30.05.2023 Gündem
Ege Denizi’nde ‘Fırtına’ dindi
Ege Denizi’nde ‘Fırtına’ dindi Türkiye ile Yunanistan’da yapılan seçimlerin ardından iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi için Ege’nin iki yakasında önemli bir adım atıldı.
30.05.2023 Dünya
Evlat nöbeti tutan ailelerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik
Evlat nöbeti tutan ailelerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik Çocuklarının terör örgütü PKK mensuplarınca dağa kaçırıldığını ileri süren Diyarbakır anneleri, resmi olmayan sonuçlara göre 13. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferini, HDP binası önünde bayram havasıyla kutladı.
29.05.2023 Gündem
İçişleri Bakanı Soylu: Milletimiz var olsun
İçişleri Bakanı Soylu: Milletimiz var olsun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul’un Fethi'nin 570. yılı dolayısıyla Fatih Sultan Mehmet'in türbesini ziyaret etti. Soylu, " Allah'a şükürler olsun her şey için söylenecek tek cümle budur. Milletimiz var olsun" dedi.
29.05.2023 Haberler
İçişleri Bakanı Soylu: Milletimiz var olsun
İçişleri Bakanı Soylu: Milletimiz var olsun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul’un Fethi'nin 570. yılı dolayısıyla Fatih Sultan Mehmet'in türbesini ziyaret etti. Soylu, " Allah'a şükürler olsun her şey için söylenecek tek cümle budur. Milletimiz var olsun" dedi.
29.05.2023 Gündem
Bakan Soylu sabah namazını Ayasofya Camii'nde kıldı
Bakan Soylu sabah namazını Ayasofya Camii'nde kıldı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul'un fethinin 570. yıl dönümünde sabah namazını Ayasofya Camii'nde kıldı. Sabah namazını Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş kıldırdı.
29.05.2023 Haberler
Bakan Soylu sabah namazını Ayasofya Camii'nde kıldı
Bakan Soylu sabah namazını Ayasofya Camii'nde kıldı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul'un fethinin 570. yıl dönümünde sabah namazını Ayasofya Camii'nde kıldı. Sabah namazını Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş kıldırdı.
29.05.2023 Gündem
Bakan Soylu: Ayasofya'nın minaresi kadar başınız dik olsun
Bakan Soylu: Ayasofya'nın minaresi kadar başınız dik olsun AK Parti İl Başkanlığı önünde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bütün Türkiye'ye teşekkür ediyoruz. Biz sadece Türkiye'ye Cumhurbaşkanı seçmedik. Biz dünyaya lider seçtik. Yarın yeni bir gün başlıyor. Yarın yeni bir umut başlıyor. Yarın yepyeni bir kardeşlik var. Yarın yeni bir huzur başlıyor. Yepyeni bir zenginlik başlıyor. Ve yarın herkes için, bütün insanlık için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan bütün dünyaya yeni sözler, yeni huzur ve yeni kardeşlik başlıyor” dedi.
28.05.2023 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a peş peşe tebrik mesajları
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a peş peşe tebrik mesajları Cumhurbaşkanı Seçimi'nin kesin olmayan ikinci oylaması sonuçlarına ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrikler peş peşe geldi.
28.05.2023 Gündem
İçişleri Bakanı Soylu oyunu İstanbul'da kullandı
İçişleri Bakanı Soylu oyunu İstanbul'da kullandı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, oy kullandıktan sonra İstanbul’da açıklamalarda bulundu. Soylu, '601 bin 251 personelimiz, polisimiz, jandarmamız, sahil güvenliğimiz ve güvenlik korucumuz bu seçim için görevlendirilmiştir. Nüfus dairelerimiz bugün de açıktır, kimlik ile ilgili problem yaşayanlar gidebilir' dedi.
28.05.2023 Haberler
İçişleri Bakanı Soylu: 'Nüfus dairelerimiz bugün de açık olacak'
İçişleri Bakanı Soylu: 'Nüfus dairelerimiz bugün de açık olacak' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı seçimi 2’nci turu için oyunu kullandı. Soylu, '601 bin 251 personelimiz, polisimiz, jandarmamız, sahil güvenliğimiz ve güvenlik korucumuz bu seçim için görevlendirilmiştir. Nüfus dairelerimiz bugün de açıktır, kimlik ile ilgili problem yaşayanlar gidebilir' dedi.
28.05.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.