İğne

İğne

Son dakika iğne haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iğne gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iğne haber sayfamızda...

İğne

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.320 iğne haberi bulunmuştur.
Kare kare tatil kâbusu! 36 bin lira böyle çöpe gitti
Kare kare tatil kâbusu! 36 bin lira böyle çöpe gittiMısır'ın en gözde yerlerinden Şarm El-Şeyh'te katalogdan seçerek gittikleri otelde mükemmel bir tatil yapma hayali kuran aile adeta kabusu yaşadı. Çocuklarının açlıktan kıvrandığını söyleyen öfkeli annenin çekip sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ise ağızları açık bırakacak cinsten.
11.08.2022Dünya
Kare kare tatil kâbusu! 36 bin lira böyle çöpe gitti
Kare kare tatil kâbusu! 36 bin lira böyle çöpe gittiMısır'ın en gözde yerlerinden Şarm El-Şeyh'te katalogdan seçerek gittikleri otelde mükemmel bir tatil yapma hayali kuran aile adeta kabusu yaşadı. Çocuklarının açlıktan kıvrandığını söyleyen öfkeli annenin çekip sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar ise ağızları açık bırakacak cinsten.
10.08.2022Haberler
Bebek İsimleri 2022: Çocuklarınıza Verebileceğiniz Keşfedilmemiş, En Nadir ve Zor Bulunan Kız-Erkek Unisex Bebek İsimleri
Bebek İsimleri 2022: Çocuklarınıza Verebileceğiniz Keşfedilmemiş, En Nadir ve Zor Bulunan Kız-Erkek Unisex Bebek İsimleriDünyanın en güzel duygularından bir tanesi de hiç şüphesiz anne ve baba olmak. Aileye yeni katılması beklenen üyenin yanında çiftleri isim heyecanı da sarar. Bebek isimleri ile ilgili uzun ve derin bir araştırma sürecine giren anne ve adayları çocuklarının isminin en güzel ve en anlamlı olmasını isterler. Hamilelik döneminde cinsiyetin belli olmasının ardından en çok üzerine düşülen konulardan bir tanesidir. Ömür boyu taşıyacakları ismin kulağa hoş gelmesini tercih eden aileler bebeklerinin isminin keşfedilmemiş, en zor ve nadir bulunan, değişik, duyulmamış, özel ve farklı olmasını isterler. Bunun dışında kız ve erkek bebeklerine verecekleri ismin unisex olmasını isteyen aileler de var. Ancak ismin güzelliği kadar anlamlarının da güzel olmasını önemserler. En güzel, duyulmamış, modern, değişik kız ve erkek bebekler için unisex isimler sözlüğü ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız “Bebek İsimleri 2022” içeriğimize bakabilirsiniz.
10.08.2022Bebek
Tekerlemeler - Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk ve Türkçe Tekerleme Örnekleri
Tekerlemeler - Dünyanın En Zor Tekerlemeleri... Kısa, Komik, Oyun, Çocuk ve Türkçe Tekerleme ÖrnekleriÇocukların gelişiminde önemli yere sahip olan tekerlemeler "ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Halk edebiyatına özgü bir türdür. Tekerlemelerin masal, oyun, tören ve bağımsız olarak 4 çeşidi bulunur. Tekerlemeler hem eğlenceli vakit geçirmede hem de çocukların konuşma kabiliyetini geliştirmede önemli rol oynar. Çocukların yanı sıra halk ozanları da şiirlerinde tekerlemelere yer vermiştir. Gerçek yaşamla ilgisi olmayan sözlerden meydana gelen söylemesi en zor, kısa, uzun, kolay, iyi diksiyon, komik, oyun, çocuk tekerlemeleri ve tekerleme örneklerine içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
10.08.2022Eğlence
Norm Ender'den garsonun başından alkollü içecek döken Demet Akalın'a gönderme!
Norm Ender'den garsonun başından alkollü içecek döken Demet Akalın'a gönderme!Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın, Bodrum'da sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilen alkollü içeceği beğenmediğini söyleyip, garsonun başından aşağı dökmesi olay olmuştu. Kendisine yönelik tepkilerin ardından sessizliğini bozan ünlü şarkıcı, mekan işletmecisinin açıklamasını yayınlamıştı. Rapçi Norm Ender, Demet Akalın'ın tepki toplayan davranışına kendi sahnesinde gönderme yaptı.
10.08.2022Cadde
Şampanya şovu gündem olan Demet Akalın: 50 tane iğne oldum!
Şampanya şovu gündem olan Demet Akalın: 50 tane iğne oldum!Şarkıcı Demet Akalın'ın, Bodrum'da sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilen şampanyayı beğenmediğini söyleyip, garsonun başından aşağı dökmesi olay olmuştu. Kendisine yönelik tepkilerin ardından sessizliğini bozan ünlü şarkıcı, mekan işletmecisinin açıklamasını yayınlamıştı. Önceki gün Kıbrıs'ta sahne alan ünlü isim, sahne öncesi kendisine gelen tepkilere üzüldüğünü söyleyerek; konuyla ilgili konuştu.
9.08.2022Cadde
Arı sokması ölümcül olabilir
Arı sokması ölümcül olabilirArı sokması sonucu ölümcül reaksiyonlar görülen kişilerin yaklaşık yarısının, arıya alerjileri olduğunun farkında olmadığını belirten uzmanlar, testlerinde arı venomuna duyarlı bulunan hastalardaki riskin aşı tedavisiyle azaltılabileceğine dikkat çekiyor.
8.08.2022Gündem
Migreni tuttu
Migreni tuttuDemet Akalın, Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de konser verdi...
8.08.2022Cadde
Turnuvada kadın sporcular attığını vurdu
Turnuvada kadın sporcular attığını vurduAnkara'nın Nallıhan ilçesinde 8. Uluslararası Nallıhan İpek İğne Oyaları Kültür Sanat Festivali çerçevesinde Nallıhan Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından ödüllü Atış Turnuvası düzenlendi.
6.08.2022Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SİHA mesajı: Dün Putin ile bunları konuştuk
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan SİHA mesajı: Dün Putin ile bunları konuştukCumhurbaşkanı Recep Erdoğan, Bilişim Vadisi'nde düzenlenen "Sanayi ve Teknolojinin Merkezi Kocaeli'ye Değer Katanlar Ödül Töreni"nde konuşma yaptı. Türkiye'nin SİHA'lar konusundaki başarısına değinen Erdoğan önemli mesajlar verdi.
6.08.2022Siyaset
Türk bilim insanlarının kanser tedavisi başarısı Dünya Nöroşirürji Dergisi'nde!
Türk bilim insanlarının kanser tedavisi başarısı Dünya Nöroşirürji Dergisi'nde!Türk bilim insanları tarafından geliştirilen Radyofrekans (RF) tedavisinin hastalardaki başarı sonuçları Dünya Nöroşirürji Dergisi tarafından yayınlandı. Yayınlanan sonuçlara göre 3 ve 6 aylık değerlendirmelerde hastaların ağrılarının azaldığı, metastaz yapmış hücrelerin yok olduğu, prosedürel dönemde herhangi bir ciddi komplikasyon olmadığı, yağ embolisi, viseral veya nöral hasar, hipotansiyon ve ölümün meydana gelmediği belirtildi.
4.08.2022Gündem
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?Dünya dilleri arasında yer alan İngilizce günümüzde en çık kullanılan diller arasında yer alır. Yeni bir dil öğrenmenin en temel kriterleri arasında kelimeler ve dil bilgisi konusu gelmektedir. Bu yüzden İngilizce öğrenmede İngilizce kelimeler ve anlamları konusu oldukça önemlidir. İngilizcede her ne kadar bir milyona yakın kelime bulunsa da günlük konulma dili, yazı dili, kitap ve dergilerde kullanılan kelime sayısı yarısı kadardır. İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri ve anlamlarını bilmek yeterli olacaktır. İngilizcede en çok kullanılan kelimeler nelerdir? İngilizce kelimeler ve anlamları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
4.08.2022Eğitim
Eser Yenenler: Çocuklarla iyileşmemek mümkün mü?
Eser Yenenler: Çocuklarla iyileşmemek mümkün mü?'Çok Güzel Hareketler Bunlar' programıyla şöhreti yakalayan oyuncu ve sunucu Eser Yenenler'in geçtiğimiz nisan ayında apandisiti patlamıştı. Apar topar ameliyata alınan oyuncu; Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen eşi Berfu Yenenler, oğulları Kuzey ve Mete'yle birlikte Etiler'de görüntülendi. Ailesiyle birlikte yemek yediğini söyleyen Eser Yenenler (38), sağlık durumu hakkında da konuştu.
4.08.2022Cadde
Çeyiz Listesi 2022: Gelin-Damat Çeyizinde Olması Gerekenler
Çeyiz Listesi 2022: Gelin-Damat Çeyizinde Olması GerekenlerHer çift evlenmeden önce çeyiz hazırlığında bulunur. Hayatlarını birlikte idame ettirecek çiftlerin evinde bulunması gereken eşyalardır. Çeyiz listesindeki eşyalar erkek veya kadınlar için eski dönemlerde her ne ayrı olsa da günümüzde gelin ve damat tarafından ortak olarak alınır. Her evde bulunması gereken bu listede salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar pek çok eşya bulunmaktadır. Pek çok çiftin evlenmeden önce almaya çalıştığı bu eşya listesi oldukça kabarık olduğundan dolayı eksik kalanlar da olabiliyor. 2022 detaylı mutfak, banyo, salon erkek ve kız eksiksiz çeyiz listesi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.08.2022Yaşam
Silah kaçakçılığı operasyonunda çakarlı araç ve sahte Meclis kartı!
Silah kaçakçılığı operasyonunda çakarlı araç ve sahte Meclis kartı!İstanbul'da düzenlenen silah kaçakçılığı operasyonunda 3 kişi yakalanırken operasyonun ayrıntılarına da ulaşıldı.
2.08.2022Haberler
Silah kaçakçılığı operasyonunda çakarlı araç ve sahte Meclis kartı!
Silah kaçakçılığı operasyonunda çakarlı araç ve sahte Meclis kartı!İstanbul'da düzenlenen silah kaçakçılığı operasyonunda 3 kişi yakalanırken operasyonun ayrıntılarına da ulaşıldı.
2.08.2022Haberler
Silah kaçakçılığı operasyonunda çakarlı araç ve sahte Meclis kartı!
Silah kaçakçılığı operasyonunda çakarlı araç ve sahte Meclis kartı!İstanbul'da düzenlenen operasyonda 3 kişi yakalanırken operasyonun ayrıntılarına da ulaşıldı.
2.08.2022Gündem
Kalitesiz malzemeye 50 bin TL tazminat!
Kalitesiz malzemeye 50 bin TL tazminat!Ameliyat edildiği sırada neşterin kırılması nedeniyle zarar gören hâkim açtığı davayı kazandı. Kusurlu bulunan hastane 50 bin TL tazminat ödemeye mahkûm edildi.
2.08.2022Gündem
Mezbahaya götürülürken araçtan atladı, ortalığı birbirine kattı
Mezbahaya götürülürken araçtan atladı, ortalığı birbirine kattıTokat'ta kesilmek için mezbahaya götürülen 4 yaşındaki boğa araçtan atlayarak kaçtı. Tokat-Turhal karayolunu yönüne giden boğa, 1 saat süren takip sonrasında uyuşturucu iğne sakinleştirildikten sonra kesilerek mezbahaya götürüldü.
1.08.2022Haberler
Uzun Tekerlemeler – En Uzun Zor ve Diksiyon Tekerleme Örnekleri
Uzun Tekerlemeler – En Uzun Zor ve Diksiyon Tekerleme ÖrnekleriUzun, kısa, kolay, komik ve zorlayıcı halleri ile eğlendiren tekerlemeler “ağızda yuvarlanan söz, saçma sapan söz, eş sesli kelimelerle kurulu konuşma" anlamına gelir. Ölçülü ve kafiyeli olan tekerlemeler çocukların dil ve konuşma gelişimine katkıda bulunurken diksiyon için de ayrıca yararlıdır. Masal ve çocuk oyunlarının başında, aralarında ya da sonunda yer alırlar. Gerçek hayatla bağdaşmayan tekerlemelerin amacı şaşırtıcı etki oluşturmak ve hoş vakit geçirilmesine yardımcı olmaktır. Zor, uzun, diksiyon tekerleme örnekleri için “Uzun Tekerlemeler” içeriğimizden faydalanabilirsiniz.
1.08.2022Eğlence
Kolay Tekerlemeler – Söylemesi Kolay, Kısa ve Çocuk Tekerlemeleri ve Tekerleme Örnekleri
Kolay Tekerlemeler – Söylemesi Kolay, Kısa ve Çocuk Tekerlemeleri ve Tekerleme ÖrnekleriTekerlemeler ölçülü ve basmakalıp sözlerdir ve genellikle masal, hikâye, bilmece ve halk tiyatrosu gibi edebi türlerde kullanılır. Masalların ve çocuk oyunlarının baş, orta ve sonunda söylenir. Çocukların dil ve konuşma gelişimine yardımcı olur. Kısa, kolay, zor ve uzun halleri ile eğlendirici özelliği bulunur. Kurmaca oldukları için genellikle yarı anlamlı ve anlamsızdırlar. Söylemesi kolay, kısa ve çocuk tekerlemeleri ve tekerleme örnekleri için “Kolay Tekerlemeler” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
1.08.2022Eğlence
Uzmanı uyardı: Sıcakların artması akrep sokma riskini de beraberinde getiriyor
Uzmanı uyardı: Sıcakların artması akrep sokma riskini de beraberinde getiriyorYaz aylarında sıcakların artmasıyla birlikte ülke genelinde akrep sokması vakalarında artış görüldüğünü söyleyen Acil Tıp Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Ferudun Çelikmen, özellikle kalbi etkileyen durumlar açısından bazı akrep türlerinin sokmalarının yaşamı tehdit edebileceğine işaret etti.
1.08.2022Sağlık
İdama 30 dakika kala karar! Kur'an ve İncil'i örnek gösterdi
İdama 30 dakika kala karar! Kur'an ve İncil'i örnek gösterdiABD'de infazına sayılı saatler kala bir idam mahkumu, mahkemeden ilginç bir talepte bulundu. Kendi el yazısıyla kendini savunan idam mahkumu, Kur'an ve İncil'den örnekler göstererek karara itiraz etti. Yanıt infazın başlamasına 30 dakika kala geldi.
29.07.2022Dünya
Hindistan’da aynı şırıngayla 30 öğrenciye koronavirüs aşısı yapıldı!
Hindistan’da aynı şırıngayla 30 öğrenciye koronavirüs aşısı yapıldı!Hindistan’ın Madhya Pradesh eyaletinde bir sağlık görevlisinin aynı şırıngayla 30 öğrenciye Kovid-19 aşısı yapmasının ardından hakkında ihmal davası açıldı.
28.07.2022Dünya
170 milyon dolarlık Bitcoin'i çöpe attı! Kurtarmak için milyonlarca dolarlık bir plan hazırladı
170 milyon dolarlık Bitcoin'i çöpe attı! Kurtarmak için milyonlarca dolarlık bir plan hazırladıİçinde yaklaşık 170 milyon dolar (yaklaşık 3 milyar TL) değerinde Bitcoin barındıran sabit diskini yanlışlıkla çöpe atan James Howells, kripto parayı kurtarmak milyonlarca dolarlık bir plan hazırladı.
27.07.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

İğne ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.