İl İl

İl İl

Son dakika il il haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan il il gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan il il haber sayfamızda...

İl İl

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 125.904 il il haberi bulunmuştur.
Son dakika! MHP'den seçim anketi açıklaması
Son dakika! MHP'den seçim anketi açıklamasıMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "MHP; önceki seçimlerde olduğu gibi, umutlarını partimizin oy kaybına bağlayanları hayal kırıklığına uğratacak, CHP ve yancılarını destekleyen kamuoyu araştırma şirketlerini 2023 Haziran'ında da ters köşeye yatıracaktır" dedi.
6.12.2021Siyaset
MHP'li Karakaya: Devletin bekası için Cumhur İttifakı'nın devam etmesi gerekiyor
MHP'li Karakaya: Devletin bekası için Cumhur İttifakı'nın devam etmesi gerekiyorMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Seçim zamanında olacak. Terörle mücadelenin, devletin bekasının devamı için Cumhur İttifakı’nın devam etmesi gerekiyor, 2023'te başarılı olması gerekiyor" dedi.
4.12.2021Siyaset
MHP, Balıkesir'den Türkiye'ye mesaj verdi
MHP, Balıkesir'den Türkiye'ye mesaj verdiMilliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin “Adım Adım 2023: İl İl Anadolu” Programı kapsamında düzenlenen toplantı Balıkesir’de gerçekleştirildi. Balıkesir’deki programa MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay gündeme dair değerlendirmeler yaparken MHP’nin 53 yıllık geçmişinde her zaman devletin yanında olduklarına değindi.
4.12.2021Siyaset
Cuma namazı saat kaçta kılınacak? 3 Aralık Diyanet İl il cuma namazı vakitleri...
Cuma namazı saat kaçta kılınacak? 3 Aralık Diyanet İl il cuma namazı vakitleri...Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan cuma gününde kılınacak olan farz namaz öncesinde binlerce müslüman ikamet ettikleri il ve ilçelerdeki namaz vakitlerini araştırmaya devam ediyor. İşte il il cuma namazı vakitleri...
3.12.2021Gündem
Canlı yayında hava durumu uyarısı! Fırtına yön değiştiriyor
Canlı yayında hava durumu uyarısı! Fırtına yön değiştiriyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarıları sonrası İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir olmak üzere pek çok ilde şiddetli fırtına etkili oldu. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, Marmara'da etkili olan fırtınanın ne kadar süreceğini açıkladı. Bazı illerde ise yüz yüze eğitime bir gün ara verildi. İşte Meteoroloji'nin il il uyarıları...
30.11.2021Haberler
Son dakika... Canlı yayında hava durumu uyarısı! Fırtına yön değiştiriyor
Son dakika... Canlı yayında hava durumu uyarısı! Fırtına yön değiştiriyorSon dakika haberlere göre Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarıları sonrası İstanbul, Bursa, Kocaeli, İzmir olmak üzere pek çok ilde şiddetli fırtına etkili oldu. CNN TÜRK Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, Marmara'da etkili olan fırtınanın ne kadar süreceğini açıkladı. Bazı illerde ise yüz yüze eğitime bir gün ara verildi. İşte Meteoroloji'nin il il uyarıları...
30.11.2021Gündem
Kiraya verdikleri kamyonu 1 aydır il il gezip araçlarını arıyorlar
Kiraya verdikleri kamyonu 1 aydır il il gezip araçlarını arıyorlarİstanbul’da araç kiralama işi yapan firma yetkilileri kiraya verdikleri kamyonun GPS'si sökülünce 1 aydır il il gezip araçlarını arıyor.
29.11.2021Haberler
Kiraya verdikleri kamyonu 1 aydır il il gezip araçlarını arıyorlar
Kiraya verdikleri kamyonu 1 aydır il il gezip araçlarını arıyorlarİstanbul’da araç kiralama işi yapan firma yetkilileri kiraya verdikleri kamyonun GPS'si sökülünce 1 aydır il il gezip araçlarını arıyor.
29.11.2021Gündem
‘Kesinlikle kriz yok’
‘Kesinlikle kriz yok’MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay “Türkiye’deki ihracat, istihdam üretim verileri gayet iyiyken, dünya piyasalarından olumlu sinyaller gelirken ne oldu da dolar bir anda 13 TL’ye yükseldi? Bunun bir tek açıklaması var. Ekonomik spekülasyon ve operasyon. Doların yükselmesinde hiçbir ekonomik gerekçe yoktur. Kesinlikle bir kriz ortamı olmamıştır ve yoktur. Milli çıkarlarımıza sahip çıkmamızın acısını döviz artışıyla ödetmeye çalışıyorlar” dedi.
29.11.2021Siyaset
Kullandığı 150 yıllık taş baskı zeytinyağı üretimini kamyonuyla il il tanıtacak
Kullandığı 150 yıllık taş baskı zeytinyağı üretimini kamyonuyla il il tanıtacakBalıkesir’in Ayvalık ilçesinin kırsal Mutlu Mahallesi Muhtarı Erdinç Tügen, zeytin sıkımında kullanılan 150 yıllık geleneksel taş baskı sistemini, il il gezerek tanıtmak için kamyonuna monte etti. Tügen, çiğ tüketimlerde taş baskı sıkımı yağları kullanmalarını önerdi.
28.11.2021Ekonomi
MHP'li Aycan: Erken seçim Türkiye'nin gündeminde değil
MHP'li Aycan: Erken seçim Türkiye'nin gündeminde değilMHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "Kim ne derse desin seçim, takvime uygun olarak 2023 yılında yapılacaktır. Erken seçim Türkiye'nin gündeminde değildir" dedi.
27.11.2021Siyaset
İstanbul Cuma namazı saat kaçta? Cuma namazı kaçta kılınacak? (Diyanet)
İstanbul Cuma namazı saat kaçta? Cuma namazı kaçta kılınacak? (Diyanet)Cuma namazı kaçta kılınacak? Diyanet Cuma namazı saatlerini tüm iller için yayınladı. Bugün Cuma namazı için camilere gidecek olan vatandaşlar illerindeki Cuma namazı saatlerini merak ediyor. İşte 26 Kasım il il Cuma namazı saati.
26.11.2021Gündem
Akşener: Sokağa çekmek isteyenlere izin vermeyeceğiz
Akşener: Sokağa çekmek isteyenlere izin vermeyeceğizİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bu yolda provokasyonlar olacak, sakin olacağız. Sokağa çekmek isteyenler, milleti birbirine düşürmek isteyenler olacak; izin vermeyeceğiz ve o kaçınılmaz gün geldiğinde, onlar istese de istemese de bu kirli zihniyeti o sandığa gömeceğiz" dedi.
24.11.2021Siyaset
MHP lideri Bahçeli'den faiz indirimi yorumu
MHP lideri Bahçeli'den faiz indirimi yorumuMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Siyasette yüzde 50+1 tartışmasıyla ilgili Bahçeli, 'Cumhurbaşkanının iki turlu seçimden doğrudan halk tarafından ve yüzde 50+1 oyla seçilme kuralı anayasa değişikliği ile kabul edilmiştir. Bu unsur getirildiğinde anayasada parlamenter sistem öngörülmekteydi.' dedi. Merkez Bankası'nın faiz indirimiyle ilgili Bahçeli, 'Türkiye faiz kamburundan kurtulmalıdır. Faiz uzun vadede üretim sistemine büyük hasarlar vermektedir.' açıklamasını yaptı.
23.11.2021Haberler
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den faiz indirimi yorumu
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den faiz indirimi yorumuMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Siyasette yüzde 50+1 tartışmasıyla ilgili Bahçeli, 'Cumhurbaşkanının iki turlu seçimden doğrudan halk tarafından ve yüzde 50+1 oyla seçilme kuralı anayasa değişikliği ile kabul edilmiştir. Bu unsur getirildiğinde anayasada parlamenter sistem öngörülmekteydi.' dedi. Merkez Bankası'nın faiz indirimiyle ilgili Bahçeli, 'Türkiye faiz kamburundan kurtulmalıdır. Faiz uzun vadede üretim sistemine büyük hasarlar vermektedir.' açıklamasını yaptı.
23.11.2021Siyaset
EPDK Başkanı Yılmaz: Türkiye'ye ciddi batarya yatırımı gelecek
EPDK Başkanı Yılmaz: Türkiye'ye ciddi batarya yatırımı gelecekEPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, bataryada Türkiye'ye yeni bir yatırım geleceğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "Elektrikli araçların kalbi olan bataryaların, Türkiye'de üretilmesi konusunda da ciddi ilerleme kaydettik. TOGG ile dünya devi FARASİS, 20 GWh'lik pil yatırımına yakın zamanda Gemlik'te başlayacak." ifadelerini kullanmıştı.
22.11.2021Ekonomi
MHP’li Arkaz: HDP hain bir örgütün siyasi kanadıdır
MHP’li Arkaz: HDP hain bir örgütün siyasi kanadıdırMHP İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, HDP’nin PKK’nın siyasi kanadı olduğunu belirterek, “Karşıda bir zillet ittifakı var ve HDP oranın başını çekiyor ve orayı organize ediyor maalesef. HDP hain bir örgütün siyasi kanadıdır” dedi.
21.11.2021Siyaset
MHP'nin 'Adım Adım 2023, İl İl Anadolu' heyeti, Kütahya'da
MHP'nin 'Adım Adım 2023, İl İl Anadolu' heyeti, Kütahya'daMHP'nin 'Adım Adım 2023, İl İl Anadolu' programı, bu kez Kütahya'da yapıldı. TBMM İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, "HDP, halkı aldatan partilerden biridir. İsmi de açılımı da budur. Küreselci, Siyonist, emperyalizmin stratejisi; ayrıcalıksız yurttaşlığa sahip olan ulus devletlerini etnik ayrıcalıkla bölmektir. HDP'nin amacı; emperyalizmin bu isteklerini sonuca ulaştırmaktır" dedi.
21.11.2021Siyaset
MHP'li Büyükataman: İnancımız ve anlayışımız odur ki Türkiye varsa biz varız
MHP'li Büyükataman: İnancımız ve anlayışımız odur ki Türkiye varsa biz varızMHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, "İnancımız ve anlayışımız odur ki Türkiye varsa biz varız. Dolayısıyla iktidarıyla, muhalefetiyle atacağımız her adımı, ağzımızdan çıkacak her sözü, ardına düşeceğimiz her konuyu bu temel esas dikkate alınmak kaydıyla değerlendirmek durumundayız." dedi.
20.11.2021Siyaset
MHP’li Durmaz: Bunlar milli irade gaspçısı
MHP’li Durmaz: Bunlar milli irade gaspçısıMHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, “Anketlere hiçbir şekilde itibar etmemenizi, bunların milli irade gaspçısı olduklarını gözden uzak tutmamanızı istirham ediyorum” dedi.
20.11.2021Siyaset
Cuma namazı bugün (19 Kasım) saat kaçta kılınacak? 19 Kasım il il cuma namazı vakitleri...
Cuma namazı bugün (19 Kasım) saat kaçta kılınacak? 19 Kasım il il cuma namazı vakitleri...Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İkamet ettikleri bölgelerdeki namaz vakitlerini kaçırmak istemeyen vatandaşlar Bugün cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak?
19.11.2021Gündem
TOKİ’den kuralı satış başlıyor
TOKİ’den kuralı satış başlıyorÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), bazı şehirlerde uygun fiyattan konut satışına devam ediyor.
19.11.2021Ekonomi
TOKİ duyurdu! 117 bin liradan başlayan fiyatlarla kuralı konut satışı başladı
TOKİ duyurdu! 117 bin liradan başlayan fiyatlarla kuralı konut satışı başladıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) bazı şehirlerde uygun fiyattan konut satışına devam ediyor. Türkiye genelinde 13 ilde toplam bin 310 konut dar ve orta gelirli vatandaşlar için 117 bin liradan başlayan fiyatlarla düşük taksit ve uzun vadelerle kuralı satışa sunuluyor.
18.11.2021Emlak
‘Kentimize sahip çıkıyorlar’
‘Kentimize sahip çıkıyorlar’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla 81 ilde başlatılan ‘Adım Adım 2023, İl İl Türkiye’ programları sürüyor.
17.11.2021Ege
Bugün hava durumu nasıl olacak? Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerin hava durumu
Bugün hava durumu nasıl olacak? Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerin hava durumuHava durumu ile ilgili sorular peş peşe geliyor. Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerin hava durumu merak ediliyor. Günden güne düşen hava sıcaklıkları kış mevsiminde olduğumuzu hissettirmeye başladı. Peki bu yıl kar yağacak mı? Kar ne zaman, nereye yağacak? İşte il il hava durumu dereceleri ve Meteoroloji'nin uyarıları...
17.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İl İl ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.