İletişim Başkanlığı

İletişim Başkanlığı

Son dakika İletişim Başkanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İletişim Başkanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İletişim Başkanlığı haber sayfamızda...

İletişim Başkanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.782 iletisim baskanligi haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan Roma'da "Kovid-19 Sonrası Küresel Yönetişim" paneli
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan Roma'da "Kovid-19 Sonrası Küresel Yönetişim" paneliCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından, 30-31 Ekim 2021 tarihlerinde İtalya'nın başkenti Roma'da gerçekleşecek G-20 Zirvesi öncesinde, "Kovid-19 Sonrası Küresel Yönetişim: Daha Eşit, Adil, Dayanıklı ve Sürdürülebilir Bir Dünya için Türkiye'nin Vizyonu" başlıklı panel düzenlenecek.
27.10.2021Gündem
Erdoğan’dan Musa Eroğlu’na taziye telefonu
Erdoğan’dan Musa Eroğlu’na taziye telefonuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu’nu telefonla arayarak, eşi Fatma Eroğlu’nun vefatı nedeniyle taziyelerini iletti.
27.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev, Karabağ'da SİHA'ların öncüsü Özdemir Bayraktar'ı yad etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev, Karabağ'da SİHA'ların öncüsü Özdemir Bayraktar'ı yad ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan işgalinden kurtarılan Zengilan'da AA’nın açtığı sergiyi ziyaret ederken, burada fotoğrafı yer alan milli SİHA’ların öncüsü Özdemir Bayraktar'ı da yad etti.
26.10.2021Gündem
Erdoğan, Fuzuli Havalimanı’nı açacak
Erdoğan, Fuzuli Havalimanı’nı açacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in davetine icabetle bugün Azerbaycan’a günübirlik çalışma ziyaretinde bulunacak.
26.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Truva atlarına karşı teyakkuzda olmalıyız
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Truva atlarına karşı teyakkuzda olmalıyızCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ev sahipliğinde “Köklü Geçmiş, Güçlü Gelecek” temasıyla düzenlenen “Türk Konseyi Medya Forumu” başladı.
24.10.2021Siyaset
Altun, Türkiye-Azerbaycan Ortak Medya Platformu'nu değerlendirdi
Altun, Türkiye-Azerbaycan Ortak Medya Platformu'nu değerlendirdiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye-Azerbaycan Ortak Medya Platformu'na ilişkin, "Biz bu mekanizmayı doğru bir şekilde kurumsallaştırırsak, inanıyoruz ki bütün Türk Konseyi üye ülkeleri, Orta Asya'daki Türk Cumhuriyetleri bu ortak platforma katkı verebilir. Türk Konseyi'ndeki bütün üye ülkeleri biz bu platforma davet ediyoruz." dedi.
23.10.2021Gündem
‘Sosyal medya milli güvenliğe tehdit’
‘Sosyal medya milli güvenliğe tehdit’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, savunma sanayi ve askeri konularda tamamen yabancılara bel bağlamadıklarını, iletişim meselesini de başkalarına havale edemeyeceklerini belirterek, “Oryantalist bakış açısıyla sürekli bizlere insan hakları, demokrasi ve özgürlük dersi verenlerin, vicdan ve meslek ahlakına güvenemeyiz. Diğer stratejik meselelerde olduğu gibi medya ve iletişim konusunda da kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz. Türk dünyası olarak bu hususta inisiyatif almalı, tecrübe paylaşımına gitmeli, güç birliği yapmalı ve elimizdeki imkanları en etkili şekilde değerlendirmenin yollarını aramalıyız.” dedi.
23.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: 5. kol faaliyeti yürütmesine müsaade etmeyeceğiz
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: 5. kol faaliyeti yürütmesine müsaade etmeyeceğizCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Türk Konseyi Medya Forumu'nda konuştu. Altun, "Yalan endüstrisiyle, dezenformasyonla mücadeleyi, ulusal güvenliğimizin bir mütemmim cüzü olarak görüyoruz ve tüm adımlarımızı bu perspektifle atıyoruz. Yabancı güçler tarafından fonlanan, etki ajanlığı amacıyla faaliyette bulunan bu medya kuruluşlarıyla ilgili tüm tedbirleri almak zorundayız. Kimsenin 'basın özgürlüğü' kisvesi altında, ülkemizde 5. kol faaliyeti yürütmesine müsaade etmeyeceğiz. Ülkelerimize yönelik algı operasyonlarını el birliğiyle akamete uğratmak; pozitif bir gündem inşa ederek, doğru bilgi akışını temin etmek zorundayız" dedi.
22.10.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uluslararası medyaya Karabağ tepkisi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uluslararası medyaya Karabağ tepkisiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk Konseyi Medya Forumu'na video mesaj yoluyla katıldı. Uluslararası medyaya tepki gösteren Erdoğan, 'Türk dünyası, dijital faşizmin yanı sıra uluslararası medyanın çifte standardından da muzdariptir. Özellikle 44 gün süren Dağlık Karabağ Savaşı sırasında şahit olduğumuz iki yüzlü tavır, meselenin ülkelerimiz açısından önemini ortaya koymuştur'' dedi.
22.10.2021Siyaset
Türk Konseyi, İstanbul Medya Forumu’nda buluşacak
Türk Konseyi, İstanbul Medya Forumu’nda buluşacakTürk Konseyi Medya Forumu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ev sahipliğinde “Köklü Geçmiş Güçlü Gelecek” temasıyla 22-24 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.
18.10.2021Siyaset
İstanbul'da Cumhurbaşkanı Erdoğan-Merkel görüşmesi başladı
İstanbul'da Cumhurbaşkanı Erdoğan-Merkel görüşmesi başladıMerkel veda ziyareti kapsamında İstanbul'a geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu dakikalarda Merkel ile görüşme gerçekleştiriyor.
16.10.2021Haberler
Savunma Sanayii İcra Komitesi toplantısı yapıldı
Savunma Sanayii İcra Komitesi toplantısı yapıldıSavunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı, basına kapalı gerçekleştirildi. Toplantı sonrası İletişim Başkanlığı'ndan açıklama yapıldı.
14.10.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'nın başkent oluşunun 98. yıl dönümünü kutladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'nın başkent oluşunun 98. yıl dönümünü kutladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın başkent oluşunun 98. yıl dönümünü kutladı.
13.10.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun: 'Yalan haber ve sahte içerik, dijital kitle imha silahıdır'
İletişim Başkanı Altun: 'Yalan haber ve sahte içerik, dijital kitle imha silahıdır' Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Yalan haber ve sahte içeriğin bir çeşit dijital kitle imha silahı olduğunu söylemek herhalde yanlış olmayacaktır. Organize yalana karşı ancak örgütlü ve koordineli şekilde mücadele edebiliriz." dedi.
9.10.2021Siyaset
‘3600 ek gösterge seneye çözülecek’
‘3600 ek gösterge seneye çözülecek’Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sıkıntılarımız var, ama nasıl çözüleceğini de en iyi biz biliyoruz” dedi. Erdoğan 3600 ek gösterge meselesinin de önümüzdeki yılın sonuna kadar çözüleceğini açıkladı.
8.10.2021Siyaset
Akbank’ta Marka ve İletişim Başkanlığı görevine yeni isim
Akbank’ta Marka ve İletişim Başkanlığı görevine yeni isimAkbank’ta Marka ve İletişim Başkanlığı görevine Beril Alakoç Orhonoğlu geldi. Dün yeni görevine başlayan Beril Alakoç Orhonoğlu, bankanın tüm marka ve iletişim çalışmalarından sorumlu olacak.
2.10.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı Artvin'de
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı Artvin'deTürkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Tırı, Artvin'de ziyarete açıldı.
29.09.2021Haberler
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Artvin'de
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı Artvin'deTürkiye'nin milli, tarihi, kültürel, bilimsel ve teknolojik zenginliklerinin dijital sunumlarla anlatıldığı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital TIR'ı, Artvin'de ziyarete açıldı.
29.09.2021Gündem
Erdoğan ve Putin Soçi’de buluşuyor
Erdoğan ve Putin Soçi’de buluşuyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in daveti üzerine bugün Rusya’ya çalışma ziyaretinde bulunacak. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Erdoğan’ın Putin ile görüşmesinde Türkiye-Rusya ikili ilişkilerinin yanı sıra Suriye, Libya ve Afganistan’daki gelişmeler başta olmak üzere güncel bölgesel gelişmeler ve uluslararası meselelerin ele alınması öngörülüyor.
29.09.2021Siyaset
ABD'li siyaset bilimci Coffey: Türkiye bölgede etkin bir aktör oldu
ABD'li siyaset bilimci Coffey: Türkiye bölgede etkin bir aktör olduCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca gerçekleştirilen mülakatta Douglas ve Sarah Allison Dış Politika Merkezi Direktörü Luke Coffey, "Son beş ya da altı yıl bize bir şey öğrettiyse o da Orta Asya, Kafkaslar ve Afganistan'da Türk etkisinin yükselişte olması ve Türkiye'nin bu bölgede daha etkili bir aktör haline gelmesidir. Dolayısıyla şu anda zorlu bir ilişkimiz olmasına rağmen Türkiye'nin müttefikimiz ve NATO'da olması ABD'ye çok büyük yarar sağlıyor." dedi.
19.09.2021Haberler
ABD'li siyaset bilimci Coffey: Türkiye bölgede etkin bir aktör oldu
ABD'li siyaset bilimci Coffey: Türkiye bölgede etkin bir aktör olduCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca gerçekleştirilen mülakatta Douglas ve Sarah Allison Dış Politika Merkezi Direktörü Luke Coffey, "Son beş ya da altı yıl bize bir şey öğrettiyse o da Orta Asya, Kafkaslar ve Afganistan'da Türk etkisinin yükselişte olması ve Türkiye'nin bu bölgede daha etkili bir aktör haline gelmesidir. Dolayısıyla şu anda zorlu bir ilişkimiz olmasına rağmen Türkiye'nin müttefikimiz ve NATO'da olması ABD'ye çok büyük yarar sağlıyor." dedi.
19.09.2021Dünya
ABD'li siyaset bilimciden Türk askeri teknolojisine övgü! 'Daha da önemli hale gelecek'
ABD'li siyaset bilimciden Türk askeri teknolojisine övgü! 'Daha da önemli hale gelecek'ABD'li siyaset bilimci Michael A. Reynolds, Türkiye'nin sadece kendi bölgesinde değil, dünyanın birçok bölgesinde önemli roller oynadığına vurgu yaparak, "Türkiye'yi ve Türkiye’nin dünyadaki çok taraflı sistemdeki yerini düşündüğümüzde, Türkiye'nin çok taraflı veya çok kutuplu küresel sistem açısından daha da önemli hale geleceğine şüphe yok." dedi.
18.09.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından New York'ta iki sergi
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından New York'ta iki sergiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, ABD'nin New York şehrinde "Amerikalı Osmanlılar" ve "Efsanelerle Ayasofya" adlı iki sergi düzenleyecek.
18.09.2021Gündem
İletişim Başkanlığı, BM Genel Kurulu öncesi panel düzenleyecek
İletişim Başkanlığı, BM Genel Kurulu öncesi panel düzenleyecekİletişim Başkanı Fahrettin Altun, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu öncesinde BM Plaza'da 'Kovid-19 Sonrası Dönemde Güvenin Yeniden İnşası ve Umudun Tazelenmesi: Türkiye'nin Uluslararası Düzene Bakış Açısı' başlıklı panel düzenleyeceklerini belirtti.
17.09.2021Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan 'Yılın İletişim Ödülü' paylaşımı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan 'Yılın İletişim Ödülü' paylaşımıAnadolu Yayıncılar Derneği’nin 6. Anadolu Medya Ödülleri'nde "Yılın İletişim Ödülü"ne layık görülen Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Bu ödülde emekleri olan, gece gündüz demeden gayretle çalışan tüm yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.
16.09.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

İletişim BaşkanlığıerdoğanFahrettin AltunCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığıtürkiye

İletişim Başkanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.