İngiltere Kralı

İngiltere Kralı

Son dakika İngiltere Kralı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İngiltere Kralı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İngiltere Kralı haber sayfamızda...

İngiltere Kralı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.413 ingiltere kralı haberi bulunmuştur.
Kral güvercini özgürlüğe uçtu
Kral güvercini özgürlüğe uçtu Hayvan hakları organizasyonu PETA, İngiltere Kralı 3. Charles’ın üç yarış güvercinini satın aldı.
29.02.2024 Dünya
Dünyada gündem olan açıklama! Nostradamus haklı mı çıkacak?
Dünyada gündem olan açıklama! Nostradamus haklı mı çıkacak? İngiltere Kralı III. Charles’ın kansere yakalandığının açıklanması tüm dünyada gündem yaratırken, akla İngiliz tahtıyla ilgili kehanetleri de getirdi.
7.02.2024 Dünya
Kral Charles kansere yakalandı! Prens Harry İngiltere'ye dönmek için harekete geçti
Kral Charles kansere yakalandı! Prens Harry İngiltere'ye dönmek için harekete geçti İngiltere Kralı III. Charles, kansere yakalandı. Dünyayı şoke eden haberin ardından, Kral'ın arasının bozuk olduğu bilinen oğlu Sussex Dükü Prens Harry, Londra'ya gitmek üzere harekete geçti. Eşi Sussex Düşesi Meghan Markle'ın Prens'e eşlik etmeyeceği bildirilirken, tahtın varisi Galler Prensi William'ın tedavi sürecinde olan babası adına ek görevler üstlenebileceği söylendi. İşte Kraliyet Ailesi'nin son durumu...
6.02.2024 Cadde
Buckingham Sarayı duyurdu: İngiltere Kralı III. Charles kansere yakalandı
Buckingham Sarayı duyurdu: İngiltere Kralı III. Charles kansere yakalandı Buckingham Sarayı, İngiltere Kralı III. Charles’a kanser teşhisi konduğunu açıkladı.
6.02.2024 Dünya
Buckingham Sarayı duyurdu! İngiltere kralı kansere yakalandı
Buckingham Sarayı duyurdu! İngiltere kralı kansere yakalandı Buckingham Sarayı, İngiltere Kralı III. Charles’a kanser teşhisi konduğunu duyurdu. Kamuya açık etkinliklerine ara verecek olan Kral Charles, devlet başkanı olarak anayasal rolüne devam edecek.
5.02.2024 Dünya
Buckingham Sarayı açıkladı! İngiltere Kralı Charles ameliyat olacak
Buckingham Sarayı açıkladı! İngiltere Kralı Charles ameliyat olacak Buckingham Sarayı tarafından yapılan açıklamada, İngiltere Kralı III. Charles'ın önümüzdeki hafta prostat ameliyatı olacağı duyuruldu. Öte yandan İngiltere Kralı III. Charles'ın oğlu Galler Prensi William'ın eşi Prenses Kate’in ameliyat olduğu ve yaklaşık 2 hafta hastanede kalacağı açıklandı.
17.01.2024 Dünya
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36 ABD'de devasa bir fuhuş ağı kuran Jeffrey Epstein'in davasında yeni detaylar ortaya çıktı. ABD basınına yansıyan gelişmelere göre bu fuhuş ağına eski ABD Başkanı Clinton da dahil oldu.
2.01.2024 Dünya
Oğluna sarsılan evliliğini toparlaması için tahtını sundu! Yuva kurtaran ‘ana kraliçe’
Oğluna sarsılan evliliğini toparlaması için tahtını sundu! Yuva kurtaran ‘ana kraliçe’ Danimarka Kraliçesi Margrethe tahtını bırakacağını açıkladı. Bunun arkasında, Margrethe’nin oğlu Veliaht Prens Frederik’in sevgilisiyle yakalanınca krize giren evliliğini kurtarma planı bulunduğu öne sürüldü.
2.01.2024 Dünya
En ‘kral’ yeni yıl mesajı
En ‘kral’ yeni yıl mesajı Çevreci olan İngiltere Kralı 3. Charles (75)  geleneksel Noel konuşmasını, üzerinde çevreci süslemelerin yer aldığı canlı bir ağacın önünde yaparak “doğa dostu” mesaj verdi.
26.12.2023 Dünya
Kral Charles'ın, Yunanistan bayraklı kravatı gündem oldu
Kral Charles'ın, Yunanistan bayraklı kravatı gündem oldu İngiltere Kralı III. Charles’ın Yunanistan ve İngiltere arasında 'Elgin Mermerleri' gerilimi yaşandığı sırada COP28 İklim Zirvesi'nin gerçekleştirildiği Dubai'de Yunanistan bayrağı desenli kravat takması gündem oldu.
2.12.2023 Dünya
Nişan bluzu müzayedede
Nişan bluzu müzayedede İngiltere Kralı Charles ile Prenses Diana, 1981’de evlenip, 1996’da boşanmıştı.
27.11.2023 Dünya
III. Charles’a paket gönderdi
III. Charles’a paket gönderdi Yedi yıl önce memleketi Mardin’e lavanta ve gül ekerek, bölgede istihdam başlatan Berdan Mardini, kendi adını taşıyan markasıyla ürettiği kozmetik ürünlerini Crowne Plaza İstanbul Florya’da tanıttı.
24.11.2023 Cadde
Krala yapay zekâdan ‘popülarite’ raporu
Krala yapay zekâdan ‘popülarite’ raporu İngiltere Kralı 3. Charles’ın (74) sosyal medya ve dünyada popülerliğini ölçmek için yapay zekâ kullandığı ortaya çıktı.
6.11.2023 Dünya
Kraliçe Camilla pazar gezdi, alışveriş yaparken parası bitti!
Kraliçe Camilla pazar gezdi, alışveriş yaparken parası bitti! Kraliçe II. Elizabeth'in 8 Eylül 2022 tarihinde hayatını kaybetmesiyle tahta geçen Kral III. Charles ile eşi Camilla Parker Bowles, resmi görüşmeler için Kenya'ya gitti. Burada pazar gezerek Noel alışverişi yapan Kraliçe Camilla'nın parası bitince, asistanı devreye girmek zorunda kaldı.
3.11.2023 Cadde
Ata’ya vefa! Dolmabahçe ve Anıtkabir'de büyük kalabalık
Ata’ya vefa! Dolmabahçe ve Anıtkabir'de büyük kalabalık Vatandaşların dün akın ettiği iki önemli adres vardı: Cumhuriyet’in kurucusu Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu Dolmabahçe ve ebedi istirahatgâhı Anıtkabir. Vatandaşlar, bu önemli günde Ata’ya minnetlerini gösterdi.
30.10.2023 Gündem
Sofranın Yüzyılı...Cumhuriyet sofralarında ağırlama kültürü
Sofranın Yüzyılı...Cumhuriyet sofralarında ağırlama kültürü Devlet arşivlerinde yapılan çalışmalarla ortaya çıkan menüler bize dönemin yemek kültürünü en ince ayrıntılarına kadar anlatıyor. Atatürk’ün resmi ziyaretlerde konukların ağırlanmasına verdiği önemi gösteren en dikkat çekici örneklerden biri İngiltere Kralı VIII. Edward’ın Dolmabahçe Sarayı’nı ziyareti...
28.10.2023 Yemek
David de Gea'dan flaş karar! Veda ihtimali
David de Gea'dan flaş karar! Veda ihtimali Manchester United'dan ayrıldıktan sonra herhangi bir takımla sözleşme imzalamayan David De Gea'nın futbolu bırakabileceği iddia edildi.
İngiltere Kralı Charles ile PSG Başkanı Nasser AI-Khelaifi buluştu!
İngiltere Kralı Charles ile PSG Başkanı Nasser AI-Khelaifi buluştu! Paris Saint Germain Yönetim Kurulu Başkanı Nasser AI-Khelaifi, İngiltere Kralı 3. Charles ile bir araya geldi. PSG'nin imzalı formasını Kral'a hediye eden Khelaifi, Paris Saint Germain Vakfı hakkında bilgiler paylaştı.
22.09.2023 Diğer
İkonik kazağa rekor fiyat
İkonik kazağa rekor fiyat  1997 yılından Paris’teki trafik kazasında hayatını kaybeden Galler Prensesi Diana’nın ‘kara koyun’ olarak bilinen ikonik kazağı, açık artırmada 1.14 milyon dolara satıldı.
16.09.2023 Cadde
Herkes istiyor, sadece 3 kişi yapıyor! Dünyayı pasaportsuz gezebilirler
Herkes istiyor, sadece 3 kişi yapıyor! Dünyayı pasaportsuz gezebilirler Pasaport ve vize işlemlerinde uzun süreçler, sonu görünmeyen kuyruklar birçok kişi için kâbus gibi görünüyor olabilir. Yurt dışına çıkmak isteyen her vatandaşın yaşayacağı bu tecrübeyi ise dünyada yalnızca 3 kişi yaşamıyor.
13.09.2023 Yaşam
Kalbindeki evlat acısıyla veda etti
Kalbindeki evlat acısıyla veda etti Prenses Diana ile sevgilisi Dodi el Fayed, 31 Ağustos 1997’de trafikte ölmüştü. Dodi’nin babası Muhammed el Fayed ise 30 Ağustos 2023’te vefat etti. Evlat acısı çeken baba, kazanın üstündeki ‘sis’i kaldırmaya çalışmıştı.
3.09.2023 Dünya
Ali Bongo: Darbe ile görevden uzaklaştırılan Gabon lideri kim?
Ali Bongo: Darbe ile görevden uzaklaştırılan Gabon lideri kim? Gabon'un darbe ile görevden alınan Cumhurbaşkanı Ali Bongo, birçok farklı yüzü olan bir adam.
31.08.2023 Dünya
Gerçek hayattaki ‘Da Vinci Şifresi’
Gerçek hayattaki ‘Da Vinci Şifresi’ “Tapınak Şövalyeleri”, Haçlı Seferleri sırasında Antakya’da da boy gösterdi. Hazineleri de “Da Vinci Şifresi” filmine konu oldu. Yeni bulunan 8 şövalyenin mezarı ise tarihe yeni bir ışık tutuyor.
20.08.2023 Dünya
Diana ile Dodi’nin kullandığı yat battı
Diana ile Dodi’nin kullandığı yat battı İngiltere Kralı Charles’ın 1996’da boşandığı ve iki oğlunun annesi olan Prenses Diana, 31 Ağustos 1997’de sevgilisi Dodi el Fayed ile Paris’te trafik kazasında ölmüştü.
4.08.2023 Dünya
Özgür Türkiye’ye atılan imza
Özgür Türkiye’ye atılan imza 24 Temmuz 1923’te imzalanan Lozan Antlaşması’nın 100’üncü yıl dönümü, Beyoğlu Tünel’deki 123 yıllık tarihî Casa Botter Apartmanı Kültür ve Tasarım Merkezi’nde özel bir sergiyle anılıyor. “Lozan 1923-Yüzyıl Önceki Başlangıç”, tarihsel yazışmalar, fotoğraflar ve basından çarpıcı alıntılarıyla farklı başlıkları bir araya getiriyor.
30.07.2023 Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

İngiltere Kralı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.