Işid

Işid

Son dakika IŞİD haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan IŞİD gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan IŞİD haber sayfamızda...

Işid

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.540 ışid haberi bulunmuştur.
Bakan Özhaseki: Bu milletin başına bela olan örgütleri toprağa gömdük
Bakan Özhaseki: Bu milletin başına bela olan örgütleri toprağa gömdük Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de AK Parti İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma programına katıldı.
9.04.2024 Gündem
Mitingde 'İnadına CHP inadına sol' sloganı atıldı! Özgür Özel: Evladım o mesajı mı verdik şimdi?
Mitingde 'İnadına CHP inadına sol' sloganı atıldı! Özgür Özel: Evladım o mesajı mı verdik şimdi? İzmir’in Foça ilçesinde vatandaşlara seslenen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, mitingde “İnadına CHP inadına sol” sloganı atılması üzerine, “Evladım o mesajı mı verdik şimdi? Bu seçim sağ-sol seçimi değil, bu seçim iyi hizmet edecek bir yöneticiyi başa getirme seçimi” açıklamasında bulundu.
24.03.2024 Gündem
'Asrın felaketini asrın dönemi sıfatına döndürdük'
'Asrın felaketini asrın dönemi sıfatına döndürdük' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 6 Şubat depremlerinin yarattığı yıkımı ortadan kaldırmak için çok büyük ekiple çalıştıklarını belirterek, "O asrın felaketini asrın dönemi sıfatına döndürdük.' şeklinde konuştu.
23.03.2024 Haberler
'Asrın felaketini asrın dönemi sıfatına döndürdük'
'Asrın felaketini asrın dönemi sıfatına döndürdük' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 6 Şubat depremlerinin yarattığı yıkımı ortadan kaldırmak için çok büyük ekiple çalıştıklarını belirterek, "O asrın felaketini asrın dönemi sıfatına döndürdük.' şeklinde konuştu.
23.03.2024 Gündem
Rusya'daki terör saldırısında son dakika... Hayatta kalanlar yaşadıklarını anlattı: Çizgi halinde sıkarak geldiler
Rusya'daki terör saldırısında son dakika... Hayatta kalanlar yaşadıklarını anlattı: Çizgi halinde sıkarak geldiler Rusya'daki kanlı terör saldırısını DEAŞ üstlendi. 115 kişinin öldüğü korkunç olayda hayatta kalanlar yaşadıklarını anlattı.
23.03.2024 Dünya
Rusya'daki saldırıda son dakika... 'ABD'nin her şeyden haberi vardı!' Teröristlerin kimliği belli oldu: İyi eğitilmiş asker gibiydiler
Rusya'daki saldırıda son dakika... 'ABD'nin her şeyden haberi vardı!' Teröristlerin kimliği belli oldu: İyi eğitilmiş asker gibiydiler Dünya son yılların en büyük terör saldırısına odaklandı. Rusya'da bir konser alanını basan ve DEAŞ üyesi olduğu tespit edilen teröristler 100'e yakın kişiyi öldürdü ve yaraladı. ABD basınında çıkan haberlerde ise Washington yönetiminin çoktan saldırıyı bildiği ifade edildi.
23.03.2024 Dünya
Bakan Özhaseki'den deprem açıklaması! '500'e yakın kırılmamış fay hattı var'
Bakan Özhaseki'den deprem açıklaması! '500'e yakın kırılmamış fay hattı var' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Hiç kimse bu ülkede bizimki 3'ncü derece, bizimki 4'ncü derece bir şey olmaz falan gibi bir hisse kapılmasın. Şu anda 500'e yakın kırılmamış fay hattı var ülkemizde. Bundan ibret almak lazım. Ders çıkarmak lazım." açıklamasında bulundu.
22.03.2024 Haberler
Bakan Özhaseki'den deprem açıklaması! '500'e yakın kırılmamış fay hattı var'
Bakan Özhaseki'den deprem açıklaması! '500'e yakın kırılmamış fay hattı var' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Hiç kimse bu ülkede bizimki 3'ncü derece, bizimki 4'ncü derece bir şey olmaz falan gibi bir hisse kapılmasın. Şu anda 500'e yakın kırılmamış fay hattı var ülkemizde. Bundan ibret almak lazım. Ders çıkarmak lazım." açıklamasında bulundu.
22.03.2024 Gündem
'Suriye'deki terörist müttefiklerimiz' ABD'li dergiden itiraf gibi analiz: Türkleri kısıtlamak için destekliyoruz
'Suriye'deki terörist müttefiklerimiz' ABD'li dergiden itiraf gibi analiz: Türkleri kısıtlamak için destekliyoruz Washington'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısına verdiği destek hakkında analiz yayınlayan ABD'li dergi The American Conservative, ABD'nin Türkiye'ye karşı neden YPG'yi silahlandırdığını yazdı.
20.03.2024 Dünya
Bakan Özhaseki: Yeni bir belediyecilik modası çıktı, başını İstanbul çekiyor
Bakan Özhaseki: Yeni bir belediyecilik modası çıktı, başını İstanbul çekiyor Kocaeli'de TOKİ tarafından yapımı tamamlanan 'Sekbanlı-Sepetçi Proje Alanı Anahtar Teslim Töreni'nde konuşan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Benim bu yaşta anlayamadığım yeni bir belediyecilik modası çıktı, 'algı belediyeciliği' diyorlar, başını İstanbul çekiyor zaten. Kentsel dönüşüm için ayrılan para 500 milyonun altında fakat algı operasyonları için ajanslara verilen para 890 milyon lira civarında. Kentsel dönüşüme ayırdığın parayla reklama ayırdığın para bari eşit olsaydı" dedi.
18.03.2024 Ekonomi
Reina’nın işletmecisi hakkında iflas kararı
Reina’nın işletmecisi hakkında iflas kararı 2017 yılında 39 kişinin yaşamını yitirdiği Reina gece kulübünün işletmecisi Mehmet Koçaslan’ın sahibi olduğu Antik Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi hakkında iflas kararı verildi.
14.03.2024 Ekonomi
'Süper Salı'nın kazananları Biden ve Trump oldu
'Süper Salı'nın kazananları Biden ve Trump oldu ABD Başkanı Joe Biden ve bir önceki başkan Donald Trump, Süper Salı olarak isimlendirilen ve ülkede 15 eyalette birden yapılan ön seçimlerle Kasım ayında yeniden başkanlık yarışında karşı karşıya gelmeyi garantilediler.
6.03.2024 Dünya
Meclis Başkanı Kurtulmuş: Kategorik bir İslam düşmanlığı var
Meclis Başkanı Kurtulmuş: Kategorik bir İslam düşmanlığı var TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İslam Toplulukları arasındaki iş birliğinin, karşılıklı kardeşlik ruhu içerisinde geliştirilmesi gerektiğini belirterek, "Eğitimde, kültürde, teknolojide, sanatta, uluslararası ilişkilerde, toplumsal yardımlaşmada, her alanda biz bu işbirliğimizi en üst seviyeye çıkarmak mecburiyetindeyiz. Ne yazık ki İslamofobiyi üreten merkezler, İslam düşmanlığını bir araç olarak kullanıyorlar. Ama ne yazık ki bir taraftan da İslam'ın kötü temsilcisi olan ya da İslam'a zarar veren bazı akımlar da onların ekmeğine yağ sürüyor" dedi.
27.02.2024 Gündem
Bakan Özhaseki: Kira yardımlarını sürdüreceğiz
Bakan Özhaseki: Kira yardımlarını sürdüreceğiz Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, “Cennet gibi bir vatana sahibiz ama deprem bizim ülkemizin gerçeği. En riskli 5 ülkeden biriyiz. En riskli ilimiz ise İstanbul. Bütün evleri 1, 1 buçuk sene içerisinde teslim edeceğiz. Evler teslim olana kadar da kira yardımlarını sürdüreceğiz” dedi.
20.02.2024 Ekonomi
Mısır, Gazze sınırında Filistinli sığınmacılar için hazırlık mı yapıyor?
Mısır, Gazze sınırında Filistinli sığınmacılar için hazırlık mı yapıyor? Mısır'ın Gazze sınırı bölgesinde uydu görüntülerine yansıyan inşaat çalışmaları, Filistinli sığınmacılar için kamp inşa edildiği yönündeki iddiaları güçlendiriyor.
19.02.2024 Dünya
İtalya’dan Irak’a ‘Nemrud boğası’ hediye
İtalya’dan Irak’a ‘Nemrud boğası’ hediye İtalya, IŞİD’in yok ettiği Nemrud Boğası’nın kopyasını Irak’a bağışladı. Asur heykelinin 3D baskılı kopyası daha önce Roma’daki Kolezyum’da ve Paris’teki Unesco genel merkezinde sergilenmişti.
13.02.2024 Kültür Sanat
'Bölücü hainlere 31 Mart gecesi güçlü bir mesaj vereceğiz'
'Bölücü hainlere 31 Mart gecesi güçlü bir mesaj vereceğiz' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, "Hep beraberce bu kaos planlarını, bu karmaşa planlarını rafa kaldıracağız, bu oyunları bozacağız ve bu bölücü hainlere 31 Mart gecesi bir kez daha güçlü bir mesaj vereceğiz" dedi.
10.02.2024 Gündem
Santa Maria Kilisesi, koruma talebinde bulundu
Santa Maria Kilisesi, koruma talebinde bulundu Sarıyer'deki Santa Maria Kilisesi'nde bir kişinin ölümüyle sonuçlanan terör saldırısı nedeniyle kilisenin ve Rahip Anton Bulai'nin avukatı Afşin Hatipoğlu, polis koruması tahsis edilmesi için talepte bulundu.
9.02.2024 Gündem
Aksiyon Filmleri 2024: En İyi, En Yeni, Sürükleyici Türk ve Yabancı Aksiyon Film Önerileri
Aksiyon Filmleri 2024: En İyi, En Yeni, Sürükleyici Türk ve Yabancı Aksiyon Film Önerileri Film dünyasının sevilen türleri arasında gerilim, komedi, macera ve aksiyon filmleri başı çekiyor. Her yaş grubundan bireylere uygun çekilen filmler izlerken kişiyi işlediği konuya adapte ediyor. Yönetmen koltuğunda dünyaca ünlü isimlerin oturduğu ve kadrosunda önemli isimlerin yer aldığım filmler bulunuyor. Aileniz veya arkadaşlarınızla izleyebileceğiz en iyi, en yeni, sürükleyici, tehlikeli ve macera içeren Türk ve yabancı aksiyon film önerileri için sizin için hazırladığımız aksiyon filmleri 2024 içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.01.2024 Kültür Sanat
Bakan Özhaseki: Türkiye'de 500'e yakın hareketli fay hattı var
Bakan Özhaseki: Türkiye'de 500'e yakın hareketli fay hattı var Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Türkiye'de 500'e yakın şu anda hareketli fay hattı var. Yani her an, her yerde 4, 5, 6 ve 7'ye kadar yükselen bir deprem olabilir. Bunu niye söylüyorum? Bizim bir an önce kaldığımız konutları depreme dirençli yapmamız lazım. Sağlıklı yapmamız lazım. Rastgele yapmamamız lazım. 'Bir şey olmaz' diyerek 'bir kat daha at, zemin etüdüne de dikkat etme ne olur ki' diyerek hareket edemeyiz. Her işimizi dikkatli ve sıfır toleransla götürmemiz lazım" dedi.
30.12.2023 Haberler
Bakan Özhaseki: Türkiye'de 500'e yakın hareketli fay hattı var
Bakan Özhaseki: Türkiye'de 500'e yakın hareketli fay hattı var Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Türkiye'de 500'e yakın şu anda hareketli fay hattı var. Yani her an, her yerde 4, 5, 6 ve 7'ye kadar yükselen bir deprem olabilir. Bunu niye söylüyorum? Bizim bir an önce kaldığımız konutları depreme dirençli yapmamız lazım. Sağlıklı yapmamız lazım. Rastgele yapmamamız lazım. 'Bir şey olmaz' diyerek 'bir kat daha at, zemin etüdüne de dikkat etme ne olur ki' diyerek hareket edemeyiz. Her işimizi dikkatli ve sıfır toleransla götürmemiz lazım" dedi.
30.12.2023 Ekonomi
Bakan Özhaseki: 100 milyon metrekare yeşil alan için proje başlattık
Bakan Özhaseki: 100 milyon metrekare yeşil alan için proje başlattık Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 100 milyon metrekare yeşil alan ve millet bahçesi yapılması için zamanında bakanlığımızda proje başlattık. Şu anda 213'ü tamamlandı, 280'den fazlası da devam ediyor” dedi. Bakan Özhaseki sıfır atık vurgusu yaptı ve '432 milyon ağaç kesilmekten kurtuldu' ifadelerini kullandı.
25.12.2023 Haberler
Bakan Özhaseki: 100 milyon metrekare yeşil alan için proje başlattık
Bakan Özhaseki: 100 milyon metrekare yeşil alan için proje başlattık Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla 100 milyon metrekare yeşil alan ve millet bahçesi yapılması için zamanında bakanlığımızda proje başlattık. Şu anda 213'ü tamamlandı, 280'den fazlası da devam ediyor” dedi. Bakan Özhaseki sıfır atık vurgusu yaptı ve '432 milyon ağaç kesilmekten kurtuldu' ifadelerini kullandı.
25.12.2023 Gündem
Bakan Özhaseki’den CHP’li Özel’e tepki: PKK ile ortaklık için iki büklüm kıvranmıyoruz
Bakan Özhaseki’den CHP’li Özel’e tepki: PKK ile ortaklık için iki büklüm kıvranmıyoruz Bakan Mehmet Özhaseki, Ankara Kahramankazan’da 210 dükkânın temelini attı. Bakan Özhaseki, şehit Teğmen Eril Alperen Emir'in cenazesine katıldıktan sonra DEM Partisi'ne giden CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e tepki göstererek, “Öğlen namazında şehit cenazesine gidip milliyetçilik taslayarak iki saat sonra gidip o PKK'nın siyasi uzantılarının bulunduğu yerlerde ‘sizinle nasıl ortaklık yaparız’ diye iki büklüm kıvranmıyoruz çok şükür biz.” diye konuştu.
15.12.2023 Gündem
Paris'te Eyfel Kulesi yakınlarında bir kişiyi öldüren saldırganın DAEŞ'e bağlılık yemini ettiği' açıklandı
Paris'te Eyfel Kulesi yakınlarında bir kişiyi öldüren saldırganın DAEŞ'e bağlılık yemini ettiği' açıklandı Fransa'nın başkenti Paris'in merkezinde Cumartesi akşamı yaşanan bıçaklı ve çekiçli saldırıda bir kişi öldü, iki kişi yaralandı.
4.12.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Işid ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.