Ispark

Ispark

Son dakika ISPARK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ISPARK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ISPARK haber sayfamızda...

Ispark

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 481 ıspark haberi bulunmuştur.
Mutlu ve özgürler
Mutlu ve özgürlerAdalar’da faytonların kaldırılmasının ardından satın alınan atların çoğu sahiplendirildi. Aradan geçen 2.5 yılda Adalar’da yüzlerce attan sadece 95’i kaldı. Localarda bakılan mutlu ve özgür atlar, sosyalleşmeleri için düzenli olarak gezdiriliyor.
16.05.2022Gündem
İstanbul'da kar fırtınası! Meteoroloji'den yeni uyarı geldi
İstanbul'da kar fırtınası! Meteoroloji'den yeni uyarı geldiSibirya üzerinden gelen Ayber kar yağışı dünden itibaren İstanbul'da etkili olmaya başladı. Bazı bölgelerde kar 20 cm'ye ulaşırken Meteoroloji'den yeni bir son dakika uyarısı geldi. Öte yandan Unkapanı Köprüsü'nün bağlantı noktalarında açılma meydana geldi. Ulaşıma kapatılan Unkapanı köprüsü, saatler süren çalışmaların ardından trafiğe tamamen açıldı. İşte detaylar...
11.03.2022Gündem
İSPARK görevlisi Şişli'de sürücüye sopayla saldırdı
İSPARK görevlisi Şişli'de sürücüye sopayla saldırdıŞişli'de İBB'ye bağlı İSPARK görevlisi tartıştığı sürücüyü aracından zorla indirip sopayla darbetti. Olay cep telefonu ile görüntülenirken kavgayı araya girenler ayırdı. İSPARK görevlisinin işine son verildi.
5.03.2022Haberler
İSPARK görevlisi Şişli'de sürücüye sopayla saldırdı
İSPARK görevlisi Şişli'de sürücüye sopayla saldırdıŞişli'de İBB'ye bağlı İSPARK görevlisi tartıştığı sürücüyü aracından zorla indirip sopayla darbetti. Olay cep telefonu ile görüntülenirken kavgayı araya girenler ayırdı. İSPARK görevlisinin işine son verildi.
5.03.2022Gündem
Şişli’de İSPARK görevlisi sürücüye sopayla saldırdı
Şişli’de İSPARK görevlisi sürücüye sopayla saldırdıŞişli'de İBB'ye bağlı İSPARK görevlisi tartıştığı sürücüyü aracından zorla indirip sopayla darbetti. Olay cep telefonu ile görüntülenirken kavgayı araya girenler ayırdı. İSPARK görevlisinin işine son verildi.
5.03.2022Gündem
Dakikalık araç kiralama
Dakikalık araç kiralamaDakikalık araba kiralamanın lider markası “TikTak”, yeni hizmeti “TikTak City” ile Ocak’tan itibaren elektrikli araçlarıyla hizmet vermeye başladı.
18.02.2022Otomobil
Nişantaşı’nı inletti
Nişantaşı’nı inlettiBülent Ersoy, alışveriş için geldiği Nişantaşı’nda yaklaşık yarım saat taksi beklediği için sinirlendi.
25.12.2021Cadde
İstanbul’dan çalıyor Anadolu’da satıyorlar
İstanbul’dan çalıyor Anadolu’da satıyorlarPandemiyle birlikte toplu taşımanın bulaş riskini artırması nedeniyle bisiklet kullananların sayısı arttı. Bisiklete olan talep satışlara da yansırken, hırsızlık vakaları da artış göstermeye başladı. Özellikle pahalı bisikletlere yönelen hırsızların, çaldıkları bisikletleri nakliye kamyonları aracılığıyla uzak şehirlere gönderdiği ve o bölgelerde çalıntı bisiklet pazarının oluştuğu öğrenildi.
23.11.2021Gündem
Ekrem İmamoğlu'ndan İSPARK açıklaması
Ekrem İmamoğlu'ndan İSPARK açıklamasıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, İSPARK ile ilgili soruya, "Şu anda kamuoyuyla paylaşacağımız netleşmiş bir husus yok" yanıtını verdi.
2.10.2021Gündem
Sağlık çalışanları toplu ulaşımı ücretsiz kullanmaya devam edecek
Sağlık çalışanları toplu ulaşımı ücretsiz kullanmaya devam edecekİstanbul'da görev yapan sağlık çalışanları, toplu ulaşım araçlarını ve İSPARK'ı yıl sonuna kadar ücretsiz kullanmaya devam edecek.
16.09.2021Gündem
Taksileri TUHİM denetleyecek
Taksileri TUHİM denetleyecekİstanbul’daki taksileri denetleyecek Taksi Yönetim  Merkezi’ni, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü (TUHİM) işletecek.
16.09.2021Gündem
İETT araçları için bakım komisyonu
İETT araçları için bakım komisyonuİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi, son dönemde bozulan otobüsler nedeniyle araç bakım ve onarım ihalelerini incelemek üzere İETT Araç Alım ve Bakım İşleri İnceleme - Araştırma Komisyonu kurulmasına karar verdi.
14.09.2021Gündem
Esenler Belediye Başkanı Göksu'dan İBB Meclisi'nde flaş açıklama
Esenler Belediye Başkanı Göksu'dan İBB Meclisi'nde flaş açıklamaİBB Meclisi Eylül Ayı Birinci oturumunda, gündem dışı konuşan Esenler Belediye Başkanı ve İBB meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, İBB Meclisi'nde sağlık çalışanları hakkında alınan kararın veto edildiğini açıkladı. Göksu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sağlık çalışanlarının 31 Aralık 2021 tarihine kadar toplu taşıma ve İSPARK'tan ücretsiz yararlanmasını veto ettiğini belirterek, "Eğer, mesele bütçe ise o zaman şunu sormak istiyorum: Sırf bir maç yapmak için Haliç'in ortasına koyduğunuz devasa tenis kortu daha mı acil ve önemliydi?" dedi.
13.09.2021Gündem
Bisiklete yer açın
Bisiklete yer açınPandeminin gözdesi bisiklete yönelen ilgiyi kalıcı hale getirmenin faydaları saymakla bitmiyor. Bisikleti aktif bir şekilde kullananlar, henüz öğrenenler ve bisikletli kuryeler anlatıyor
5.09.2021Pazar
İSPARK ile ilgili flaş 'konkordato' iddiası
İSPARK ile ilgili flaş 'konkordato' iddiasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı İSPARK'ın zarar etmesinin ardından konkordato ilan edilebileceği iddiası ortaya atıldı.
3.09.2021Haberler
İSPARK ile ilgili flaş 'konkordato' iddiası
İSPARK ile ilgili flaş 'konkordato' iddiasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı İSPARK'ın zarar etmesinin ardından konkordato ilan edilebileceği iddiası ortaya atıldı.
3.09.2021Ekonomi
İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'dan İSPARK'ta zarar açıklaması
İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'dan İSPARK'ta zarar açıklamasıİBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İSPARK'ın 2020 yılı sonu itibarıyla 100 milyon lira zararı olduğunu bildirdi. Göksu, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımda, son günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesindeki çok sayıda otobüs, tramvay ve metrobüs ile ilgili arıza haberlerinin takip edildiğini söyledi.
1.09.2021Haberler
AK Parti Grup Başkanvekili Göksu, İSPARK'ın zararı açıkladı
AK Parti Grup Başkanvekili Göksu, İSPARK'ın zararı açıkladıİBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İSPARK'ın 2020 yılı sonu itibarıyla 100 milyon lira zararı olduğunu bildirdi. Ayrıca Göksu, "İSPARK nasıl zarar eder?' diyen İBB Başkanı'na soruyorum, 1 yılda İSPARK'ı nasıl 100 milyon zarar eden şirket haline getirdiniz?" ifadelerini kullandı.
1.09.2021Siyaset
Esenler’deki İSPARK’ın kapatılma iddiası! 'Üç gün önce otopark ücretimi ödedim'
Esenler’deki İSPARK’ın kapatılma iddiası! 'Üç gün önce otopark ücretimi ödedim'Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Menderes metro istasyonunda bulunan İSPARK’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kapatılacağını iddia etti. İBB’den yapılan açıklamada, söz konusu otopark alanının İETT’ye ait olduğu ve bu alanının İETT tarafından kullanılması için İSPARK’a yazı gönderildiği, ardından yapılan görüşmeler neticesinde otoparkın İSPARK tarafından kullanımının sürdürülmesi kararına varıldığını bildirdi.
10.08.2021Gündem
AK Parti ve MHP'nin teklifi ile kabul edildi! Ücretsiz faydalanacaklar
AK Parti ve MHP'nin teklifi ile kabul edildi! Ücretsiz faydalanacaklarKovid -19 salgını nedeniyle sağlık çalışanları ve minibüsçülerin İSPARK'lardan ücretsiz yararlanmasını içeren AK Parti ve MHP'nin teklifi, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisinde kabul edildi.
14.07.2021Ekonomi
Sağlık çalışanları ve minibüsçülerin İSPARK’ları ücretsiz kullanım hakkı uzatıldı
Sağlık çalışanları ve minibüsçülerin İSPARK’ları ücretsiz kullanım hakkı uzatıldıAK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün size 2 müjdemiz var. Sağlık çalışanlarımızın toplu taşıma ve İSPARK’ları ücretsiz kullanma hakkını 31 Aralık 2021’e kadar uzatıyoruz. Minibüsçülerimizin ise 1 Ocak 2020’den 1 Ocak 2022’ye kadar İSPARK kullanımlarının ücretsiz olmasını karara bağlıyoruz. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.
13.07.2021Gündem
İSPARK bisiklet okulunu hizmete açtı
İSPARK bisiklet okulunu hizmete açtıİstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İSPARK, çevre dostu ve sağlıklı ulaşım aracı bisiklet kullanımını teşvik etmek amacıyla Birleşmiş Milletler tarafından "Dünya Bisiklet Günü" ilan edilen 3 Haziran’da binlerce kişiye bisiklet kullanmayı öğretecek ”İsbike Bisiklet Okulu’nu” hizmete açtı.
3.06.2021Vitrin
İett Nasıl Giderim Uygulaması Nasıl Kullanılır?
İett Nasıl Giderim Uygulaması Nasıl Kullanılır?Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok uygulama hayata geçiyor. Bu uygulamalar sayesinde insanların hayatında pek çok kolaylık kendisini gösterir bir hale geliyor. Bu uygulamalardan biri de İETT Nasıl Giderim uygulaması olmaktadır. Bu uygulama ile alakalı olarak en çok sorulan İETT Nasıl Giderim uygulaması nasıl kullanılır detayları ile derledik.
18.05.2021Gündem
İstanbul’un yeni gözdesi bisiklet
İstanbul’un yeni gözdesi bisikletKovid-19 vakalarının en çok görüldüğü kentlerin başında gelen İstanbul’da, trafik çilesi pandemi döneminde de devam etti. Son bir yılda toplu taşıma araçlarını kullanmaktan çekinenlerin yaklaşım yüzde 10’u özel aracına yönelirken, trafik sıkışıklığı ise günün her saatine yayıldı.
2.05.2021Gündem
Otopark Ödemelerinde Dijital Dönüşüm
Otopark Ödemelerinde Dijital DönüşümMastercard ile İSPARK Tek Tıkla Otopark Ödemeleri Hizmeti Sunuyor
21.04.2021Advertorial

Benzer Haber Etiketleri

Ispark ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.