İsrail Polisi

İsrail Polisi

Son dakika israil polisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan israil polisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan israil polisi haber sayfamızda...

İsrail Polisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.021 israil polisi haberi bulunmuştur.
İsrail mahkemesi, Doğu Kudüs'teki Şeyh Cerrah mahallesi hakkında kararını açıklıyor
İsrail mahkemesi, Doğu Kudüs'teki Şeyh Cerrah mahallesi hakkında kararını açıklıyorİsrail'de Yüksek Mahkeme, Mayıs ayında Gazze'de yaşanan çatışmaları tetikleyen gerilimin odak noktası olan Doğu Kudüs'teki Şeyh Cerrah mahallesi hakkında kararını açıklayacak.
2.08.2021Dünya
On binlerce kişi Mescid-i Aksa'da bayram namazı kıldı
On binlerce kişi Mescid-i Aksa'da bayram namazı kıldıİsrail işgali altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa'da on binlerce Müslüman bayram namazını eda etti.
20.07.2021Dünya
İsrail polisinden Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırı
İsrail polisinden Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinin Şam Kapısı'nda oturan Filistinli gençlere müdahale etti.
18.07.2021Dünya
İsrailli aşırı sağcı milletvekilinden Mescid-i Aksa'ya baskın
İsrailli aşırı sağcı milletvekilinden Mescid-i Aksa'ya baskınEski İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya yakınlığıyla bilinen aşırı sağcı milletvekili Itamar Ben-Gvir, beraberindeki grupla işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'ya baskın düzenledi.
27.06.2021Dünya
Fanatik Yahudilerden Mescid-i Aksa'ya baskın!
Fanatik Yahudilerden Mescid-i Aksa'ya baskın!İsrail polisinin eşlik ettiği fanatik Yahudiler, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa'nın avlusuna girdi.
22.06.2021Dünya
Gerginlik sürüyor! İsrail polisi saldırdı
Gerginlik sürüyor! İsrail polisi saldırdıİsrail polisi, Hazreti Muhammed'e hakaret eden aşırı sağcı Yahudileri protesto için işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinin Şam Kapısı'nda toplanmak isteyen Filistinlilere müdahalede bulundu.
19.06.2021Dünya
İsrail polisi Mescid-i Aksa’da Filistinlilere müdahal etti
İsrail polisi Mescid-i Aksa’da Filistinlilere müdahal ettiGelen son dakika haberine göre; İsrail polisi Mescid-i Aksa’da fanatik Yahudilerin Hazreti Muhammed’e hakaretini protesto eden Filistinlilere müdahale etti.
18.06.2021Dünya
İsrail polisinden Kudüs’te Filistinlilere müdahale: 33 yaralı
İsrail polisinden Kudüs’te Filistinlilere müdahale: 33 yaralıİsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs’ün Eski Şehir bölgesinin çevresinde, aşırı sağcı Yahudilerin Doğu Kudüs'ün Şam Kapısı'nda "Bayrak Yürüyüşü”nü protesto eden Filistinlilere müdahalesinde 33 kişi yaralandı.
15.06.2021Dünya
Yahudi grupların 'bayrak yürüyüşü' planı, Doğu Kudüs'te gerilimi yeniden artırdı
Yahudi grupların 'bayrak yürüyüşü' planı, Doğu Kudüs'te gerilimi yeniden artırdıİsrailli aşırı sağcı Yahudi gruplar, Salı günü Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde 'bayrak yürüyüşü' yapmak için onay aldı. Filistinliler de bu grupların Müslüman Mahallesi'ne girmemesi için toplanma planı yaptı. İsrail güvenlik güçleri, bölgede güvenlik önlemlerini artırdı.
15.06.2021Dünya
İsrail polisi Şam Kapısı'nda namaz kılan Filistinlilere saldırdı
İsrail polisi Şam Kapısı'nda namaz kılan Filistinlilere saldırdıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Şam Kapısı önünde akşam namazı kılan Filistinlilere coplarla saldırıda bulundu.
10.06.2021Haberler
İsrail polisi Şam Kapısı'nda namaz kılan Filistinlilere saldırdı!
İsrail polisi Şam Kapısı'nda namaz kılan Filistinlilere saldırdı!İsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Şam Kapısı önünde akşam namazı kılan Filistinlilere coplarla saldırıda bulundu.
10.06.2021Dünya
İsrail polisi meyve suyuna "Kudüs İntifadası" adını veren Filistinliyi gözaltına aldı
İsrail polisi meyve suyuna "Kudüs İntifadası" adını veren Filistinliyi gözaltına aldıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'te, ücretsiz dağıtmak üzere hazırladığı meyve suyuna "Kudüs İntifadası" adını veren Filistinli bir genci gözaltına aldı.
7.06.2021Dünya
Gözleri döndü! Güpegündüz kepazelik...
Gözleri döndü! Güpegündüz kepazelik...Kameralar önünde gözaltına alıp elini kırdılar, karakoldaki işkencenin ardından hastaneye kaldırılan kadın muhabirin yaşadıkları İsrail'i bir kez daha hedef tahtasına koydu.
7.06.2021Haberler
Filistin'e bağlı Kudüs İşleri Bakanı'ndan İsrail çağrısı!
Filistin'e bağlı Kudüs İşleri Bakanı'ndan İsrail çağrısı!Filistin yönetimine bağlı Kudüs İşleri Bakanı Fadi el-Hedmi, İsrail güçlerinin Doğu Kudüs'teki Filistinlilere yönelik artan ihlallerine karşı uluslararası topluma acil müdahale çağrısında bulundu.
6.06.2021Dünya
Son dakika... İsrail'in müdahalesinde 23 Filistinli yaralandı
Son dakika... İsrail'in müdahalesinde 23 Filistinli yaralandıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs’ün Şeyh Cerrah ve Batn el-Heva mahallelerinde evlerinden zorla çıkarılma tehdidi altındaki Filistinlilere destek için düzenlenen maratona ses bombaları ve plastik mermilerle müdahale etti, 23 kişi yaralandı.
4.06.2021Dünya
İsrail güçleri ile fanatik Yahudilerden Mescid-i Aksa’ya baskın
İsrail güçleri ile fanatik Yahudilerden Mescid-i Aksa’ya baskınİsrail güçleri ve fanatik Yahudiler, üç haftanın arından Doğu Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’ya baskın düzenledi.
23.05.2021Dünya
İki taraf da zafer ilan etti
İki taraf da zafer ilan ettiİsrail ve Hamas arasında ateşkese varılmasının ardından iki taraf da dün yapılan açıklamalarda zafer ilan etti. İki tarafın da açıklamaları, önceki çatışma dönemlerinde olduğu gibi büyük benzerlik gösterdi
22.05.2021Dünya
Son dakika haberler... İsrail polisinden Mescid-i Aksa'da ses bombalı saldırı
Son dakika haberler... İsrail polisinden Mescid-i Aksa'da ses bombalı saldırıİsrail polisi işgal altındaki Doğu Kudüs’te bulunan Mescid-i Aksa’da cuma namazı sonrası cemaate karşı plastik mermi ve ses bombasıyla müdahale etti.
21.05.2021Dünya
İsrail polisi Filistinlilere saldırdı
İsrail polisi Filistinlilere saldırdıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinin Şam Kapısı'nda toplanmak isteyen Filistinlilere plastik mermi ve ses bombalarıyla saldırdı.
18.05.2021Dünya
Son dakika... Köşeye sıkıştı! İsrail katliamına sessiz kalan Biden'a baskı artıyor
Son dakika... Köşeye sıkıştı! İsrail katliamına sessiz kalan Biden'a baskı artıyorGelen son dakika haberine göre, İsrail'in vahşi saldırılarına tepkisiz kalması, ABD yönetiminin başını derde sokmaya başladı. Demokrat vekillerin tepkileri yoğunlaşırken, liberal kanat da yönetime ateş püskürdü. Biden'ın bugün yapılması beklenen Ramazan Bayramı kutlama programı için de boykot kararı alındı.
17.05.2021Dünya
'Halkımız meşru savunma yapıyor'
'Halkımız meşru savunma yapıyor'Filistin halkını sistematik şekilde öldüren ve yıkım yaratan bir işgalci devletle karşı karşıya olduğunu belirten Mustafa, “Halkımız uluslararası yasalarla belirlenmiş tüm meşru yollarla kendini savunuyor” dedi.
17.05.2021Siyaset
Son dakika... Mısır: Gazze'ye yönelik saldırıların durdurulması gerekiyor!
Son dakika... Mısır: Gazze'ye yönelik saldırıların durdurulması gerekiyor!Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şukri, İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarını durdurması ve ateşkes sağlanması çağrısı yaptı. Mısır Dışişleri Bakanı, "bölgede barış ve güvenliğin sağlanması için Filistin halkına haklarının verilmesi ve Filistin'in bağımsızlığının sağlanmasından başka bir yol olmadığını" söyledi.
16.05.2021Dünya
Hamas'tan İsrail'e bir gecede 200 füze
Hamas'tan İsrail'e bir gecede 200 füzeGazze Şeridi'ni yöneten örgüt, dün akşam 19.00'dan sabah 06.00'a dek İsrail'e yaklaşık 200 füze fırlattı. İsrail ordusu Aşdod'da yangın çıktığını duyurdu.
15.05.2021Dünya
Son dakika haberi: İsrail'in katliamları ABD'yi çatırdattı! Zehir zemberek açıklamalar...
Son dakika haberi: İsrail'in katliamları ABD'yi çatırdattı! Zehir zemberek açıklamalar...Gelen son dakika haberine göre, ABD'nin İsrail'in Filistinlilere yönelik katliamlara sessiz kalması, içerde suların kaynamasına sebep oldu. Filistin yönetimi de katliamlarda ABD'nin payını hatırlatırken, 10 bine yakın Filistinli'nin evlerini terk etmek zorunda kalması tüm dünyayı şoke etti. İsrail Başbakanı Netanyahu, bugün de tehditler savurmaya devam etti. İsrail jetleri gece saatlerinde hava saldırısına başladı.
15.05.2021Dünya
Son dakika... Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü, İsrail'i kınadı!
Son dakika... Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü, İsrail'i kınadı!Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü (RSF), İsrail'in Gazze'deki medya kuruluşlarına yönelik hava saldırılarını ve işgal altındaki Doğu Kudüs'te "hiçbir koşulda silahlı çatışmaya taraf olarak görülmemesi gereken" aralarında Filistinlilerin de bulunduğu gazetecilere karşı orantısız güç kullanmasını kınadı.
13.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

israilFilistinKudüsGazzeMescid-i Aksa

İsrail Polisi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.