İstanbulkart

İstanbulkart

Son dakika İstanbulkart haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstanbulkart gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstanbulkart haber sayfamızda...

İstanbulkart

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 341 istanbulkart haberi bulunmuştur.
TOPLU TAŞIMA BAYRAMDA ÜCRETSİZ Mİ? Bayram tatilinde otobüs, metrobüs, metro, tramvay, marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak?
TOPLU TAŞIMA BAYRAMDA ÜCRETSİZ Mİ? Bayram tatilinde otobüs, metrobüs, metro, tramvay, marmaray ücretsiz mi, bedava mı olacak? 2024 Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte bir takım uygulamalar da hayata geçirilmeye başlandı. Tatilde İstanbul'da şehir içi gezi planlayan vatandaşlar "Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi olacak?" sorusuna yanıt arıyor. Bayram tatilinde otobüs, Metrobüs, metro, tramvay, Marmaray ücretsiz mi olacak? Bayram tatilinde köprü ve otoyollar ile ilgili açıklama gelirken gözler İBB'den gelecek açıklamaya çevrildi. İşte detaylar...
10.04.2024 Bilgi Rehberi
İstanbul'da bayram trafiği başladı! Her dakika artıyor
İstanbul'da bayram trafiği başladı! Her dakika artıyor Bugün 9 günlük bayram tatili başlıyor. Binlerce kişi İstanbul’dan memleketine ya da farklı lokasyonlara tatil yapmak için harekete geçmeye başladı. İşte trafikte son durum...
5.04.2024 Gündem
Bayram süresince İstanbulkart sahiplerine toplu ulaşım ücretsiz
Bayram süresince İstanbulkart sahiplerine toplu ulaşım ücretsiz İBB, Ramazan Bayramı için hazırlıklarını tamamladı. İstanbulluların 9 günlük bayram tatilini güvenli ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için de çok sayıda ekip sahada olacak. Ramazan Bayramı boyunca kişiselleştirilmiş İstanbulkart sahiplerine toplu ulaşım ücretsiz olacak.
5.04.2024 Ekonomi
'2029 sonunda raylı sistemlerimiz 650 kilometreleri bulacak'
'2029 sonunda raylı sistemlerimiz 650 kilometreleri bulacak' "Ulaşılabilir İstanbul Temalı Proje Tanıtım Toplantısı" nda konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "2029 sonunda 650 kilometreleri bulacak olan raylı sistemimiz 2029'dan sonraki ilk dönemde 750 kilometreye ulaşarak İstanbul'u hak ettiği raylı sistem ağına hep birlikte kavuşturacağız" dedi.
13.03.2024 Gündem
CHP lideri Özel: Türkiye'de belediyelerimiz tam 64 tane yurt açtı
CHP lideri Özel: Türkiye'de belediyelerimiz tam 64 tane yurt açtı CHP Genel Başkanı Özgür Özel Kartal'da Mustafa Necati Destek Eğitim Kursu, Kız Öğrenci Yurdu'nun toplu açılış törenine katıldı.
10.03.2024 Gündem
İstanbul'a dev projeler! Murat Kurum tek tek açıkladı: Boş zamanlarda belediyeye uğramayacağız, çalışacağız
İstanbul'a dev projeler! Murat Kurum tek tek açıkladı: Boş zamanlarda belediyeye uğramayacağız, çalışacağız Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum canlı yayında İstanbul'a yapılacak projelerin detaylarını açıkladı. Murat Kurum yaptığı açıklamada, "Biz boş zamanlarında belediyeye uğrayanlardan olmayacağız. İstanbul gerçekten zengin. Yeter ki kaynakları doğru yönetsin. Gündemimiz hep İstanbul olacak." dedi.
28.01.2024 Gündem
İstanbul’da ulaşıma zam
İstanbul’da ulaşıma zam İstanbul’da toplu taşıma ücretlerine yüzde 18, taksi, okul ve personel servis ücretlerine yüzde 28.08 oranında zam yapıldı. Buna göre İstanbulkart’ta tam bilet fiyatı 17.70 TL’ye yükseldi. Taksi indi-bindi ücreti ise 90 TL’ye çıktı...
9.01.2024 Gündem
Son dakika: İstanbul'da ulaşıma zam geldi
Son dakika: İstanbul'da ulaşıma zam geldi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Ocak ayı toplantısında taksi ve servis ücretlerine yüzde 28,09, İBB'ye bağlı toplu taşıma araçlarına yüzde 18 zam teklifi oy çokluğuyla kabul edildi.
8.01.2024 Ekonomi
Toplu Taşıma Ücretleri 2024: İstanbul Otobüs, Metrobüs, Marmaray, Metro ve Tramvay Ücretleri ve Abonman Fiyatları
Toplu Taşıma Ücretleri 2024: İstanbul Otobüs, Metrobüs, Marmaray, Metro ve Tramvay Ücretleri ve Abonman Fiyatları Toplu taşımalar İstanbul’un ulaşım ihtiyacını yüksek oranda karşılayan taşıtlar. Marmaray, metro, otobüs, tramvay ve metrobüsler her gün milyonlarca insan taşıyor. Toplu taşıma ücretleri metrobüs ve Marmaray’da ise değişiklik gösteriyor. 2024 yılında toplu taşıma ücretlerinin ve abonman ne kadar olduğu İstanbul halkının merak konusu...
5.01.2024 Ekonomi
Marmaray Ücretleri 2024: Marmaray Durakları ve İstasyonlar Arası Fiyat Tarifesi
Marmaray Ücretleri 2024: Marmaray Durakları ve İstasyonlar Arası Fiyat Tarifesi Açılışı yapıldığı günden bu yana milyonlarca kişi taşıyan Marmaray İstanbul’un şehir içi ulaşımını önemli ölçüde rahatlatıyor. Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden İstanbul’un trafiğini azaltan Marmaray Halkalı-Gebze durakları arasında hizmet veriyor. Marmaray istasyonlarının vapur, tramvay, metro, metrobüs, otobüs ve dolmuş durakları ile bağlantısı bulunuyor. Marmaray ücret tarifesi gidilen istasyon kadar değerlendiriliyor. Tam ve indirimli kartlar arasında fiyat tarifesi değişiyor. Marmaray durakları ve istasyonlar arası fiyat tarifesini öğrenmek için “Marmaray Ücretleri 2024” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.01.2024 Ekonomi
Havaist Durakları ve Saatleri 2024: Havaist Güncel Durakları, Güzergah Hattı, Sefer Saatleri ve Ücretleri
Havaist Durakları ve Saatleri 2024: Havaist Güncel Durakları, Güzergah Hattı, Sefer Saatleri ve Ücretleri Havaist İstanbul Havalimanı ile İstanbul'un birçok noktası arasında hizmet vermektedir. Havaist durakları ile İstanbul Havalimanı arasında 7 gün 24 saat karşılıklı seferler yapılır. Sefer saatleri trafik durumuna göre bazen değişiklik gösterebilir. Havaist ücretleri merkezler ve ara duraklara göre farklıdır. Havaist ücretleri ne kadar diyorsanız “Havaist Durakları ve Sefer Saatleri 2024” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
3.01.2024 Gündem
Marmaray Durakları İsimleri 2024 - İstanbul Marmaray Durak İsimleri, Ücretleri, Güzergah Hattı
Marmaray Durakları İsimleri 2024 - İstanbul Marmaray Durak İsimleri, Ücretleri, Güzergah Hattı Avrupa ile Anadolu Yakası’nı birbirine bağlayan Marmaray hiç şüphesiz İstanbul’un önemli ölçüde toplu taşıma ihtiyacını karşılayan raylı sistemlerden bir tanesi. Gebze-Halkalı tren hattı arasında 15 dakika aralıklarla seferi bulunan Marmaray’ın toplamda 43 durağı var ve en uzun mesafe ise 115 dakika sürüyor. Marmaray İstasyonları'nda Zeytinburnu ile Maltepe arasında ise 8 dakika aralıklarla ek tren seferleri yapılıyor. Marmaray durakları ve isimleri ile ilgili detaylar içeriğimizde...
2.01.2024 Gündem
Sabiha Gökçen Havalimanı Nerede? Sabiha Gökçen'e Nasıl Gidilir? (2024)
Sabiha Gökçen Havalimanı Nerede? Sabiha Gökçen'e Nasıl Gidilir? (2024) Yurt içi veya yurt dışı seyahatleri düzenleyecek olanlar, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın nerede olduğunu merak etmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı'na kolay bir şekilde ulaşım sağlamak mümkündür. Peki, Sabiha Gökçen Havalimanı nerede? Sabiha Gökçen'e nasıl gidilir? Bilinmesi gerekenleri sizler için hazırladık.
1.01.2024 Gündem
2 kadın yine aynı yerde yakalandı! 'Senin o iki ayağını kıracağım’
2 kadın yine aynı yerde yakalandı! 'Senin o iki ayağını kıracağım’ Beyoğlu'nda sokakta çevirdiği vatandaşlardan İstanbulkart doldurma bahanesiyle para isteyen 2 kadın, huzur ve sivil zabıta ekipleri tarafından yakalandı. 1 ay önce yine aynı noktada duygu sömürüsü yaparak vatandaşlardan para isteyen kadınlar bu sefer gözaltına alınarak basın mensubuna ‘Senin o iki ayağını kıracağım’ diyerek tehdit etti.
26.12.2023 Haberler
2 kadın yine aynı yerde yakalandı! 'Senin o iki ayağını kıracağım’
2 kadın yine aynı yerde yakalandı! 'Senin o iki ayağını kıracağım’ Beyoğlu'nda sokakta çevirdiği vatandaşlardan İstanbulkart doldurma bahanesiyle para isteyen 2 kadın, huzur ve sivil zabıta ekipleri tarafından yakalandı. 1 ay önce yine aynı noktada duygu sömürüsü yaparak vatandaşlardan para isteyen kadınlar bu sefer gözaltına alınarak basın mensubuna ‘Senin o iki ayağını kıracağım’ diyerek tehdit etti.
26.12.2023 Gündem
İki kadının akılalmaz oyunu! ekipler tarafından yakalandılar
İki kadının akılalmaz oyunu! ekipler tarafından yakalandılar İstanbul'da sokakta çevirdiği vatandaşlardan İstanbulkart doldurma bahanesiyle para isteyen 2 kadın, ekipler tarafından yakalandı.
24.11.2023 Gündem
İstanbul'da hafta sonu toplu taşıma ücretsiz! Bu yolları kullanacak olanlar dikkat
İstanbul'da hafta sonu toplu taşıma ücretsiz! Bu yolları kullanacak olanlar dikkat İstanbul'da İBB'ye bağlı toplu taşıma araçları hafta sonu ücretsiz olacak. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla yarın gerçekleştirilecek Büyük Filistin Mitinginde trafiğe kapanacak yollar belli oldu.
27.10.2023 Gündem
65 Yaş üstü ulaşım ücretli mi, ücretsiz mi? 65 Yaş üstü toplu taşımada İstanbulkart kalktı mı? İşte açıklama
65 Yaş üstü ulaşım ücretli mi, ücretsiz mi? 65 Yaş üstü toplu taşımada İstanbulkart kalktı mı? İşte açıklama 65 Yaş üstü vatandaşlar için toplu taşıma ücretsiz oluyor. Son zamanlarda gelen haberlere göre ise bazı şehirlerde 65 yaş üstü toplu taşıma ücretli tarifeye döndüğü belirtiliyor. İstanbul da merak edilen şehirler arasına girdi. Peki İstanbul'da 65 Yaş üstü ulaşım ücretli mi, ücretsiz mi? 65 Yaş üstü toplu taşımada İstanbulkart kalktı mı? İşte açıklama...
22.08.2023 Bilgi Rehberi
Metrobüste kredi kartı vurgunu; 3 katı fiyat alınıyor
Metrobüste kredi kartı vurgunu; 3 katı fiyat alınıyor İstanbul’da metrobüs ücretinin kredi kartıyla temassız ödemede 60 lira olarak tahsil edilmesi dikkat çekti. İstanbulkart ile 22,26 olan ücret kredi kartıyla ödemede yolculardan 60 lira kesiyor.
18.08.2023 Ekonomi
Toplu taşımada yeni fiyatlar! Metrobüste tek tarife 60 TL
Toplu taşımada yeni fiyatlar! Metrobüste tek tarife 60 TL Toplu ulaşımda, kredi kartı ve banka kartlarıyla temassız ödeme yöntemi UKOME kararıyla; 26 Ekim 2022’den itibaren uygulanmaya başlandı. Yeni ücret tarifesiyle, 22.25 TL olan metrobüs ücretinin, kredi kartı ve banka kartıyla yapılan temassız ödemelerde 60 TL, İETT otobüslerindeki 15 TL’lik tam bilet ücretinin ise 30 TL olduğu görüldü.
16.08.2023 Haberler
Metrobüste kartını okutan şoke oldu! Geçiş ücreti: 60 TL
Metrobüste kartını okutan şoke oldu! Geçiş ücreti: 60 TL Toplu ulaşımda, kredi kartı ve banka kartlarıyla temassız ödeme yöntemi UKOME kararıyla; 26 Ekim 2022’den itibaren uygulanmaya başlandı. Yeni ücret tarifesiyle, 22.25 TL olan metrobüs ücretinin, kredi kartı ve banka kartıyla yapılan temassız ödemelerde 60 TL, İETT otobüslerindeki 15 TL’lik tam bilet ücretinin ise 30 TL olduğu görüldü.
16.08.2023 Ekonomi
Belediyeler öğrenci desteğinde yarışıyor
Belediyeler öğrenci desteğinde yarışıyor Büyükşehirlerdeki artan yaşam maliyetleri, öğrencilere yönelik sunulan desteklerin de önemini artırdı.
15.08.2023 Eğitim
‘İkinci üniversite’ kayıtları başladı
‘İkinci üniversite’ kayıtları başladı Üniversitelerde, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre öğrenci alınan açıköğretim fakültelerinde bir önlisans ya da lisans programında kayıtlı veya mezun olanlara “İkinci Üniversite” adı altında sınavsız öğrenim fırsatı da sunuluyor.
15.08.2023 Eğitim
Aylık İstanbulkart ücreti ne kadar? Aylık öğrenci / tam abonman kaç TL? İşte aylık akbil ücreti
Aylık İstanbulkart ücreti ne kadar? Aylık öğrenci / tam abonman kaç TL? İşte aylık akbil ücreti İstanbul'da toplu ulaşım ve taksi ücretlerine zam geldi. Aylık akbil ücreti de merak konusu oldu. Öğrenci ve ya tam olarak aylık akbil yapan vatandaşlar yeni fiyatı öğrenmek istiyor İşte 2023 aylık öğrenci & tam akbil fiyatı ne kadar?
9.08.2023 Bilgi Rehberi
İstanbul'da toplu ulaşım ve taksi ücretlerine zam!
İstanbul'da toplu ulaşım ve taksi ücretlerine zam! İstanbul'da toplu ulaşıma yüzde 51.52 zam yapıldı. Taksilerin ise açılış ücretine yüzde 51.52, indi-bindi ücretine ise yüzde 75 zam geldi.
8.08.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

İstanbulkart ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.