İstanbulkart

İstanbulkart

Son dakika İstanbulkart haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstanbulkart gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstanbulkart haber sayfamızda...

İstanbulkart

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 258 istanbulkart haberi bulunmuştur.
Marmaray Durakları 2021: Halkalı Gebze Marmaray Durak İsimleri, Saatleri, Ücret Tarifesi ve İstasyon Haritası
Marmaray Durakları 2021: Halkalı Gebze Marmaray Durak İsimleri, Saatleri, Ücret Tarifesi ve İstasyon HaritasıAvrupa ile Anadolu Yakası’nı birbirine bağlayan Marmaray hiç şüphesiz İstanbul’un önemli ölçüde toplu taşıma ihtiyacını karşılayan raylı sistemlerden bir tanesi. Gebze-Halkalı arasında 15 dakika aralıklarla seferi bulunan Marmaray’ın toplamda 43 durağı var ve en uzun mesafe ise 115 dakika sürüyor. Marmaray’da Zeytinburnu ile Maltepe arasında ise 8 dakika aralıklarla ek tren seferleri yapılıyor. Milyonlarca İstanbulluyu taşıyan Marmaray’ın sefer saatleri sabah 6’da başlıyor ve en geç 22:15’te son buluyor. Metrobüs, vapur, tramvay, metro, otobüs ve dolmuş istasyonları ile de bağlantısı bulunuyor. Marmaray sefer saatleri, istasyon isimleri ve durak haritasını merak ediyorsanız "Marmaray durakları ve güzergah hattı 2021" içeriğimizden detaylara ulaşabilirsiniz.
18.09.2021Gündem
İBB Meclisi'nde flaş iddia! 'On binlerce vatandaşın sosyal yardımı kesildi'
İBB Meclisi'nde flaş iddia! 'On binlerce vatandaşın sosyal yardımı kesildi'İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sosyal Hizmetler, Bağımlılıkla Mücadele ve Rehabilitasyon Komisyon Başkanı Sıddık Özgenç, İBB'nin ihtiyaç sahibi on binlerce vatandaşa ödenen sosyal yardımları kestiğini bildirdi.
15.09.2021Gündem
Marmaray Ücretleri 2021: Marmaray Durakları ve İstasyonlar Arası Fiyat Tarifesi
Marmaray Ücretleri 2021: Marmaray Durakları ve İstasyonlar Arası Fiyat TarifesiAçılışı yapıldığı günden bu yana milyonlarca kişi taşıyan Marmaray İstanbul’un şehir içi ulaşımını önemli ölçüde rahatlatıyor. Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden İstanbul’un trafiğini azaltan Marmaray Halkalı-Gebze durakları arasında hizmet veriyor. Marmaray istasyonlarının vapur, tramvay, metro, metrobüs, otobüs ve dolmuş durakları ile bağlantısı bulunuyor. Marmaray ücret tarifesi gidilen istasyon kadar değerlendiriliyor. Tam ve indirimli kartlar arasında fiyat tarifesi değişiyor. Marmaray durakları ve istasyonlar arası fiyat tarifesini öğrenmek için “Marmaray Ücretleri 2021” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
8.09.2021Ekonomi
Havaist Durakları ve Sefer Saatleri: 2021 Havaist Ücretleri Ne Kadar?
Havaist Durakları ve Sefer Saatleri: 2021 Havaist Ücretleri Ne Kadar?Havaist İstanbul Havalimanı ile İstanbul'un birçok noktası arasında hizmet vermektedir. Havaist durakları ile İstanbul Havalimanı arasında 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan 7 gün 24 saat karşılıklı seferler yapılır. Sefer saatleri trafik durumuna göre bazen değişiklik gösterebilir. Havaist ücretleri merkezler ve ara duraklara göre farklıdır. Havaist ücretleri ne kadar diyorsanız “Havaist Durakları ve Sefer Saatleri” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.09.2021Gündem
Dikkat... Sonu hapisle bitebilir! HES kodu uyarısı
Dikkat... Sonu hapisle bitebilir! HES kodu uyarısıSon günlerde HES kodu zorunluluğu bulunan alanlara girişte kendisine ait olmayan kodu kullanmaya çalışan kişilerin sayısı arttı. Peki, başkasının HES kodunu kullanmanın hukuki yaptırımı nedir? Avukat Ayhan, HES kodu hilekarlığına başvuran kişilerin 2 aydan 1 yıla kadar hapis cezası alabileceğine dikkati çekti.
2.09.2021Gündem
HES kodu nasıl alınır? İstanbulkart HES kodu eşleştirme ekranı
HES kodu nasıl alınır? İstanbulkart HES kodu eşleştirme ekranıHES kodu uygulaması ile ilgili ayrıntılar araştırılıyor. HES kodu ulaşım olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılıyor. İstanbulkart ile HES kodu eşleştirme detayı ise İstanbullular tarafından araştırılıyor. Peki HES kodu nasıl alınır ve eşleştirme nasıl yapılır?
2.09.2021Gündem
Kadınlar gece taksi tercih etmiyor! İşte en çok şikayet gelen ilçe
Kadınlar gece taksi tercih etmiyor! İşte en çok şikayet gelen ilçe İBB İstanbul Planlama Ajansı’nın araştırmasına göre, kadınların yüzde 51.9’u gece saatlerindeki ulaşımlarında güvenli bulmadıkları için taksileri tercih etmiyor!
30.08.2021Gündem
30 Ağustos toplu taşıma ücretsiz mi? Bugün otobüsler, metro, metrobüs bedava mı?
30 Ağustos toplu taşıma ücretsiz mi? Bugün otobüsler, metro, metrobüs bedava mı?'30 Ağustos Zafer Bayramı'nda otobüsler bedava mı?' sorusuna yanıt aranıyor. Bugün İstanbul, Ankara ve İzmir'de toplu taşıma nasıl olacak merak konusuyken açıklamalar peş peşe geldi. Bugün otobüsler bedava mı?
29.08.2021Gündem
İstanbulkart hes kodu yükleme için erişim linki! İstanbulkarta hes kodu nasıl eklenir?
İstanbulkart hes kodu yükleme için erişim linki! İstanbulkarta hes kodu nasıl eklenir?İstanbulkarta hes kodu yükleme işlemi yoğun ilgi görüyor. Yeni İstanbulkart alanlar veya Hes kodu süresi bitenler İstanbulkarta hes kodu nasıl yüklenir? sorusu için arayışa geçiyor. İstanbulkart (akbile) hes kodu ekleme işlemi 2021 sayfasına erişim linkini haberimize ekledik. İşte adım adım akbile hes kodu ekleme...
21.08.2021Gündem
HES kodu eşleştirme/sorgulama | Hayat Eve Sığar HES kodu nasıl alınır?
HES kodu eşleştirme/sorgulama | Hayat Eve Sığar HES kodu nasıl alınır?HES kodu nasıl alınır? Koronavirüs salgını ile hayatımıza giren HES kodu birçok alanda kullanılır hale geldi. Özellikle normalleşmenin gelmesiyle birlikte otobüslere, kafelere ya da AVM'lere girişte HES kodu sorgulaması yapılmaktadır. Peki, HES kodu İstanbulkart eşleştirme nasıl yapılır? HES kodu nereden sorgulanır?
20.08.2021Gündem
Harbiye’de boş kalan koltuklar gençlerin
Harbiye’de boş kalan koltuklar gençlerinİstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür A.Ş., gençler için özel bir projeyi hayata geçirdi.
20.08.2021Kültür Sanat
Hey dijital taksi!
Hey dijital taksi!BiTaksi CEO’su Sancaklı, pandemiden etkilenen sektörün eski günlerine döndüğünü belirterek, “Dijital taksiye talep var. İstanbul’daki günlük 1 milyon taksi yolculuğunun yüzde 15’i dijitalden yapılıyor. 8 yılda 50 milyon yolcu taşıdık” dedi
18.08.2021Ekonomi
15 Temmuz'da toplu taşıma ücretsiz mi 2021? Bugün otobüsler, metro, metrobüs ücretsiz mi?
15 Temmuz'da toplu taşıma ücretsiz mi 2021? Bugün otobüsler, metro, metrobüs ücretsiz mi? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü resmi tatil olarak kabul edildi. Bu yıl perşembe gününe denk gelen 15 Temmuz'da toplu taşıma ücretsiz mi olacak soruları da peş peşe geliyor. Geçtiğimiz yıl toplu ulaşım araçları ücretsiz olmuştu. Peki, 15 Temmuz 2021'de İstanbul, Ankara, İzmir'de otobüsler ücretsiz mi?
15.07.2021Gündem
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlar
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlarTarihi Yarımada'da HES kodu fırsatçılarının sayısı arttı. Fırsatçılar, turistlere para karşılığında HES kodu alıyor. HES kodu fırsatçılığı yapanlardan biri, "Turistin içinden geldiği için para veriyor" şeklinde kendini savundu. Turistler ise, "HES kodunu İstanbulkart'a işletmek için 100-150 lira istiyorlar" dedi.
12.07.2021Haberler
Tarihi Yarımada'da HES kodu fırsatçıları arttı
Tarihi Yarımada'da HES kodu fırsatçıları arttıTarihi Yarımada'da HES kodu fırsatçılarının sayısı arttı. Fırsatçılar, turistlere para karşılığında HES kodu alıyor. HES kodu fırsatçılığı yapanlardan biri, "Turistin içinden geldiği için para veriyor" şeklinde kendini savundu. Turistler ise, "HES kodunu İstanbulkart'a işletmek için 100-150 lira istiyorlar" dedi.
12.07.2021Gündem
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlar
HES kodu fırsatçılığı: Para karşılığı satıyorlarTarihi Yarımada'da HES kodu fırsatçılarının sayısı arttı. Fırsatçılar, turistlere para karşılığında HES kodu alıyor. HES kodu fırsatçılığı yapanlardan biri, "Turistin içinden geldiği için para veriyor" şeklinde kendini savundu. Turistler ise, "HES kodunu İstanbulkart'a işletmek için 100-150 lira istiyorlar" dedi.
12.07.2021Gündem
İstanbulkart HES kodu eşleştirme nasıl yapılır? HES kodu alma, eşleştirme işlemleri
İstanbulkart HES kodu eşleştirme nasıl yapılır? HES kodu alma, eşleştirme işlemleriHES kodu kullanımı koronavirüs salgını ile birlikte hayatımızda yer etmeye devam ediyor. Normalleşme sürecinde yasakların kaldırılması ile birlikte HES kodu kullanımı da devam ediyor. Peki, HES kodu İstanbulkart eşleştirme nasıl yapılır?
6.07.2021Gündem
HES kodu alma ekranı | İstanbulkart HES kodu eşleştirme nasıl ve nereden yapılır?
HES kodu alma ekranı | İstanbulkart HES kodu eşleştirme nasıl ve nereden yapılır? HES kodu uygulaması devam ediyor. Koronavirüs salgını ile hayatımıza giren ve birçok alanda kullanılan Hayat Eve Sığar (HES kodu) yaygınlaştırılmaya devam ediyor. 1 Temmuz itibariyle normalleşmeye başlıyor. Yasaklar kalkıyor. Fakat HES kodu kullanımı devam edecek. Peki, HES kodu nasıl alınır, eşleştirme nasıl yapılır? HES kodu paylaşım süresi nedir?
1.07.2021Gündem
Son dakika... Otobüste akılalmaz taciz! İstanbulkart yakalattı
Son dakika... Otobüste akılalmaz taciz! İstanbulkart yakalattıİstanbul Pendik'ten Kadıköy'e doğu giden İETT otobüsüne binen bir kişi, araçtaki kadın yolculara cinsel tacizde bulundu. Durumun fark edilmesi üzerine otobüsten inen şüpheli, 'İstanbulkart'ından yola çıkılarak yakalandı.
1.07.2021Gündem
İDO'nun Adalar seferleri başladı
İDO'nun Adalar seferleri başladıİstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), bugün itibarıyla Kınalıada, Heybeliada, Burgazada ve Büyükada'ya seferlerini başlattı.
1.07.2021Gündem
İBB, Halk Bakkal Projesi başlattı
İBB, Halk Bakkal Projesi başlattıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB),  hem bakkal esnafını hem dar gelirli aileleri desteklemek amacıyla Halk Bakkal Projesini hayata geçirdi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün Yenikapı’daki Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen lansman ile projeyi tanıttı.
12.06.2021Gündem
'Temkinli iyimserlik içinde olmalıyız'
'Temkinli iyimserlik içinde olmalıyız'Kovid-19 salgını İK yönetiminde alışılageldik stratejileri yıkarken, her sektörde oyunun kuralları yeniden yazıldı. CHRO Summit 2021’de yeni süreci gündeme alan uzman isimler, bu sürecin daha az hasarla atlatılmasında temkinli iyimserlik bakışının etkili olacağı görüşüne dikkat çekti
1.06.2021Vitrin
İett Nasıl Giderim Uygulaması Nasıl Kullanılır?
İett Nasıl Giderim Uygulaması Nasıl Kullanılır?Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok uygulama hayata geçiyor. Bu uygulamalar sayesinde insanların hayatında pek çok kolaylık kendisini gösterir bir hale geliyor. Bu uygulamalardan biri de İETT Nasıl Giderim uygulaması olmaktadır. Bu uygulama ile alakalı olarak en çok sorulan İETT Nasıl Giderim uygulaması nasıl kullanılır detayları ile derledik.
18.05.2021Gündem
HES kodu alma: HES kodu ne işe yarar, nasıl alınır?
HES kodu alma: HES kodu ne işe yarar, nasıl alınır?HES kodu nasıl alınır? Koronavirüs salgını ile hayatımıza giren HES kodu artık birçok alanda kullanılıyor. Kamu kurumlarına, AVM'lere, berbere, kuaföre birçok yere girerken sorulan HES kodu nedir, ne işe yarar? HES kodu nasıl alınır? İşte ayrıntılar...
18.05.2021Gündem
Hırsızlık şüphelisi HES kodundan tespit edilip, yakalandı
Hırsızlık şüphelisi HES kodundan tespit edilip, yakalandıBaşakşehir'de hırsızlık yapmak için belediye otobüsüyle gelen şüpheli, İstanbulkart ile eşleştirdiği HES kodundan tespit edilerek yakaladı. AVM önlerinde sürücülerin kapısını kilitlemediği araçlardan hırsızlık yapan şüpheli, güvenlik kameralarınca görüntülendi.
5.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

HES KODUistanbulkartistanbulotobüseşleştirme

İstanbulkart ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.