İyilik İçin Sanat

İyilik İçin Sanat

Son dakika İyilik İçin Sanat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İyilik İçin Sanat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İyilik İçin Sanat haber sayfamızda...

İyilik İçin Sanat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 233 iyilik icin sanat haberi bulunmuştur.
Aslı Özok’un eserine büyük ilgi
Aslı Özok’un eserine büyük ilgiAslı Özok’un Artam Antik A.Ş.’nin düzenlediği müzayedede yer alan “İstanbul (2008)” isimli eseri, 5 bin liralık açılış fiyatı ile başlayan açık artırmada 44 kez fiyatı artırılarak 220 bin liraya alıcı buldu.
11.05.2021Kültür Sanat
Atölye CER'de Hilâl-i Ahmer Kadınları için sergi
Atölye CER'de Hilâl-i Ahmer Kadınları için sergiTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan, sergilerden elde ettiği gelirle sanatçıları destekleyen İyilik İçin Sanat Derneği, Türk Kızılay Derneği iş birliği ile 15 Nisan Dünya Sanat Günü’nde Atölye Cer’de Hilâl-i Ahmer Kadınları’na ithafen bir sergi düzenliyor.
13.04.2021Kültür Sanat
ArtAnkara yedinci kez sanatseverlerle buluşuyor
ArtAnkara yedinci kez sanatseverlerle buluşuyorTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan, sergilerden elde ettiği gelirin tamamıyla sanatçıları destekleyen İyilik İçin Sanat Derneği, hayata geçirdiği üç projesinde üretilen eserlerle 30 Mart Salı günü açılışı gerçekleştirilen 7. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı ArtAnkara’da yerini aldı.
30.03.2021Kültür Sanat
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sergi
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sergiTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan, sergilerden elde ettiği gelirin tamamıyla sanatçıları destekleyen İyilik İçin Sanat Derneği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne ithafen oluşturduğu seçkiyi 39 Kalamış Marina’da sanatseverlerin beğenisine sundu.
Sanat randevusu
Sanat randevusuBahçeşehir Üniversitesi Hükümet Liderlik Okulu, İyilik İçin Sanat Derneği ile Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu ortak çalışmasıyla öncü isimlerin katılacağı uzun dönemli sertifika eğitim programı uygulamaya geçiyor.
11.02.2021Cadde
Art.Ist Sauna’da eser satışları başladı
Art.Ist Sauna’da eser satışları başladıSanatın her alanından farklı sesleri ve ifade biçimlerini sergilemek üzere herkes için ulaşılabilir sanat ortamı sunan Art.Ist Sauna, açıldığı günden bu yana 200’e yakın eseri sanatseverler ile buluşturdu.
Fark yaratan buluşma
Fark yaratan buluşmaKüresel salgın nedeniyle kapılarını ilk kez sanal olarak açacak Contemporary Istanbul, 21 Aralık-6 Ocak tarihleri arasında genel izlemeye başlıyor.
21.12.2020Cadde
İyilik İçin Sanat Contemporary İstanbul'da
İyilik İçin Sanat Contemporary İstanbul'daTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan, sergilerden elde ettiği gelirin tamamıyla sanatçıları destekleyen İyilik İçin Sanat Derneği, hayata geçirdiği üç projesinde üretilen eserlerle şehrin gelişen sanat sahnesi Contemporary Istanbul’un çevrimiçi yapılacak 15. edisyonunda yerini aldı.
18.12.2020Kültür Sanat
15. Contemporary Istanbul online ön izleme ile başlıyor
15. Contemporary Istanbul online ön izleme ile başlıyorAkbank ana sponsorluğunda yapılacak Virtual Contemporary Istanbul, 19-20 Aralık’ta yapılacak ön izlemenin ardından 21 Aralık – 6 Ocak tarihleri arasında genel izlemeye açık olacak. Virtual Contemporary Istanbul’da 11 ülkeden, 37 galeri, 550 sanatçı ve 1500 eser ve 13 inisiyatif yer alacak; 17 gün boyunca gezilebilecek virtual.contemporaryistanbul.com ücretsiz olacak. Contemporary Istanbul, tüm dünyada oluşan olumsuz şartlardan dolayı fiziki edisyonunu 27 Nisan-2 Mayıs tarihlerinde yapacak.
17.12.2020Kültür Sanat
Rekor satış
Rekor satışTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunan İyilik İçin Sanat Derneği, ‘Pasajda Bir Yıl’, ‘Anadolu’dan İzlenimler’ ve ‘Atölye Cer’ projelerinde yer alan sanatçılarının eserleriyle katıldığı Artweeks@Akaretler’de yoğun ilgi gördü.
13.11.2020Cadde
İyilik İçin Sanat'tan Artweeks@Akaretler'de karma sergi
İyilik İçin Sanat'tan Artweeks@Akaretler'de karma sergiTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunan İyilik İçin Sanat Derneği, Pasajda Bir Yıl, Anadolu’dan İzlenimler ve Atölye Cer projelerinde yer alan sanatçılarının eserlerini Artweeks@Akaretler’de sanatseverlerle buluşturdu.
28.10.2020Kültür Sanat
İyilik İçin Sanat Artweeks@Akaretler'de
İyilik İçin Sanat Artweeks@Akaretler'deTürkiye’de sanat ortamının gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan İyilik İçin Sanat Derneği, hayata geçirdiği üç projesinde üretilen eserlerle 28 Ekim – 8 Kasım tarihlerinde Artweeks@Akaretler’de yer alacak.
20.10.2020Kültür Sanat
Cer İstanbul Tarihi Yarımada'da
Cer İstanbul Tarihi Yarımada'daTarihi Yarımada’da inşa ettiği “Cer İstanbul” projesinde İyilik İçin Sanat Derneği ile işbirliğine giden Ege Yapı, seçkin sanatçıların bir araya gelerek sanat eserleri üretebilmeleri için önemli bir alanı tahsis etti. “Atölye Cer” adıyla faaliyet gösteren merkezde sanat üretimi tüm hızıyla devam ediyor.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çağdaş Sanatçıları Webinar’da Dinledi
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çağdaş Sanatçıları Webinar’da Dinlediİyilik İçin Sanat Derneği’nin düzenlediği, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’un katılımıyla gerçekleşen webinar toplantısında Türkiye Çağdaş Sanatı adına yapılacak atılımlar ile sanatçıların sosyal güvencelerinin artırılması konusundaki çalışmalar değerlendirildi.
30.07.2020Kültür Sanat
Özel buluşma
Özel buluşmaYıldız Sarayı Vakfı tarafından ‘Yeni Normalde Kriz Fırsata Dönüştürülebilir mi: Kültür Sanat STK’ları Çalıştayı ‘, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirildi. Konuklar arasında, Arzu Sabancı, Demet Sabancı ve İnci Aksoy da vardı.
29.06.2020Cadde
Atölye ziyareti
Atölye ziyaretiİyilik İçin Sanat Derneği üyeleri, ‘Sanat Buluşmaları’ kapsamında bu hafta Kader Genç’i ziyaret etti.
5.03.2020Cadde
İyilik İçin Sanat Derneği'nden yıl sonu sergisi
İyilik İçin Sanat Derneği'nden yıl sonu sergisiİyilik İçin Sanat Derneği yararına düzenlenen farklı disiplinlerden birçok sanatçının eserlerinin yer aldığı “Yıl Sonu Sergisi”, 26 Aralık Perşembe günü F Sanat Galerisi’nde görücüye çıktı. Sergi, açılış gününde sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.
27.12.2019Kültür Sanat
Tarihi köşkte neşeli sergi
Tarihi köşkte neşeli sergiOsmanlı İmparatorluğu’nun son döneminin önemli yapıtları arasında yer alan Nakkaştepe’deki Abdülmecid Efendi Köşkü, 16’ncı İstanbul Bienali süresince, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç’un kişisel koleksiyonundan oluşan ‘İçimdeki Çocuk’ isimli sergiye ev sahipliği yapıyor.
20.10.2019Cadde
Büyükada çıkarması
Büyükada çıkarması‘İyilik İçin Sanat Derneği’ üyeleri, gelenekselleşen ‘Sanat Buluşmaları’nın 220’ncisini düzenledi.
12.10.2019Cadde
Gençlere destek
Gençlere destekİyilik İçin Sanat Derneği’nin, ‘Anadolu’dan İzlenimler’ projesinin ilk sergisi, Taksim Sanat’ta kapılarını açtı.
16.09.2019Cadde
Keyifli sohbet
Keyifli sohbetİyilik İçin Sanat Derneği üyeleri, her hafta gerçekleştirdikleri Sanat Buluşmaları projesi çerçevesinde, dilbilimci ve ressam Bekir Sert’i, Nişantaşı’ndaki atölyesinde ziyaret etti.
28.08.2019Cadde
Gençlere ulaşıyorlar
Gençlere ulaşıyorlarİyilik İçin Sanat Derneği, Anadolu’nun çeşitli şehirlerindeki güzel sanatlar fakültelerinde eğitimlerini sürdüren, maddi olanakları kısıtlı başarılı öğrencileri, İstanbul’da konuk edip, sanat etkinliklerine katılımlarını sağlamaya devam ediyor.
16.08.2019Cadde
‘Anadolu’dan İzlenimler’
‘Anadolu’dan İzlenimler’İyilik İçin Sanat Derneği’nin Anadolu’daki gençlere ulaşmayı hedefleyen “Anadolu’dan İzlenimler” adlı sergisi eylül ayında sanatseverlerin karşısına çıkacak
11.08.2019Gündem
Atölye ziyareti
Atölye ziyaretiİyilik İçin Sanat Derneği üyeleri, her hafta gerçekleştirdikleri ‘Sanat Buluşmaları’nın 208’incisinde, İran asıllı Türk ressam Banu Anka’yı Teşvikiye’deki atölyesinde ziyaret etti.
27.07.2019Cadde
Sanat için bir aradalar
Sanat için bir aradalarİyilik İçin Sanat Derneği üyeleri, ‘Sanat Buluşmaları’ kapsamında heykeltıraş ve ressam Abdulkadir Öztürk’ü, Maslak’taki atölyesinde ziyaret etti.
7.06.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

caddeİyilik İçin Sanatİyilik İçin Sanat Derneğisergigazete

İyilik İçin Sanat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.