İzmir Enternasyonal Fuarı

İzmir Enternasyonal Fuarı

Son dakika İzmir Enternasyonal Fuarı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İzmir Enternasyonal Fuarı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İzmir Enternasyonal Fuarı haber sayfamızda...

İzmir Enternasyonal Fuarı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 616 izmir enternasyonal fuari haberi bulunmuştur.
Fuar bereketi!
Fuar bereketi!Bu yıl “90 Yıldır Birlikte Kutluyoruz” ve “Geleceği İzmir’de Birlikte Kuruyoruz” temalarıyla kapılarını açan 90. İzmir Enternasyonal Fuarı sona erdi.
13.09.2021Ege
Fuar geceleri dopdolu geçiyor
Fuar geceleri dopdolu geçiyor90’ıncı İzmir Enternasyonal Fuarı’nda (İEF) büyük ilgi gören Çim Konserleri, sevilen isimleri hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor.
7.09.2021Ege
Her gün farklı bir sürpriz
Her gün farklı bir sürprizKonak Belediyesi, İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alan standında birbirinden renkli etkinliklerle ziyaretçileri kucaklıyor.
7.09.2021Ege
İzmir Fuar’ına nostaljik başlangıç
İzmir Fuar’ına nostaljik başlangıçİzmir Enternasyonal Fuarı, “90 Yıldır Birlikte Kutluyoruz”, “Geleceği İzmir’de Birlikte Kuruyoruz” sloganları ile önceki gün kapılarını açtı.
5.09.2021Ekonomi
Fuar açıldı
Fuar açıldıTürkiye’nin ilk fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), bugün 90’ıncı kez kapılarını açtı. Giriş ücretleri tam 5, öğrenci 3.5 lira olan fuar, 12 Eylül’e kadar açık kalacak
3.09.2021Ege
90. kez açılıyor
90. kez açılıyor3 Eylül’de misafirlerini ağırlayacak İzmir Enternasyonal Fuarı yine dopdolu olacak. Organizasyonda; konserler düzenlenecek, 4. Dünya Belediyeleri Kültür Zirvesi gerçekleştirilecek
31.08.2021Ege
İEF, 90. kez açılıyor
İEF, 90. kez açılıyorBu yıl 90. kez düzenlenecek İzmir Enternasyonal Fuarı’nın hazırlıkları sürüyor.
30.08.2021Ege
90’ıncı buluşma için geri sayım başladı
90’ıncı buluşma için geri sayım başladıTürkiye ekonomisinin ve Cumhuriyet tarihinin temel yapı taşlarından biri olan; İzmir fuarcılığının 90 yıllık mirası, İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) için nefesler tutuldu.
11.08.2021Ege
Kibariye kaç yaşında, kimdir, nereli? Kibariye biyografisi...
Kibariye kaç yaşında, kimdir, nereli? Kibariye biyografisi... Arabesk şarkılarının önemli isimlerinden Kibariye kim merak ediliyor. Şarkıları ve samimi kişiliği ile kısa sürede milyonlarca kişinin sevgisini kazanan sanatçı Kibariye'nin gerçek adı nedir? Evliliği ve eşi de sorgulanan Kibariye aslen nereli?
11.03.2021Cadde
Kibariye kimdir, nereli? Kibariye kaç yaşında, boyu kaç?
Kibariye kimdir, nereli? Kibariye kaç yaşında, boyu kaç?Kibariye, şarkıları ile Çok Güzel Hareketler 2 yılbaşı özel programına renk katacak. Koronavirüs nedeniyle bu sene yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Vatandaşlar evlerinde televizyon programları ile yılbaşını kutlayacaklar. Peki Kibariye kimdir, nereli?
31.12.2020Cadde
Kibariye kaç yaşında, kimdir, boyu kaç? Kibariye nereli?
Kibariye kaç yaşında, kimdir, boyu kaç? Kibariye nereli?Kibariye, İbo Show'un 3.bölüm konukları arasında yer alıyor. Birçok albümü olan Kibariye'nin yaşamı merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Kibariye kimdir, kaç yaşında?
28.11.2020Cadde
‘Fuar Matbaası’ bir ay süreyle ziyarete açık
‘Fuar Matbaası’ bir ay süreyle ziyarete açıkİzmir Büyükşehir, Alsancak’ta yeni bir sergiyi beğeniye sundu
19.09.2020Ege
Üçkuyular rahatlayacak
Üçkuyular rahatlayacakİzmir Büyükşehir Belediyesi metro, tramvay, otobüs ve vapurun kesişim noktası olan Üçkuyular’da hayata geçirdiği aktarma merkezi ve otopark projesiyle trafiği rahatlatacak
15.09.2020Ege
Brexit, Akdeniz ticaretimizi duraklattı
Brexit, Akdeniz ticaretimizi duraklattıİzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında online düzenlenen 6. Uluslararası İzmir İş Günleri toplantısının “Akdeniz Havzasında Ticaretin Geleceği” konulu ilk oturumunda konuşan Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, bir nevi, Avrupa-Akdeniz Serbest Ticaret Bölgesi’nin yaratıldığını dile getirdi.
7.09.2020Ege
Soyer, İEF’in tadını çıkardı
Soyer, İEF’in tadını çıkardıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Akdeniz” temasıyla açılan 89. İzmir Enternasyonal Fuarı’nı ziyaret etti.
6.09.2020Ege
Gündem İzmir ticareti
Gündem İzmir ticareti89. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda ticareti güçlendirmek amacıyla düzenlenen Uluslararası İzmir İş Günleri, 3-4 Eylül tarihlerinde yoğun bir programla gerçekleşti. “Akdeniz’de Ticaretin Lojistiği” başlığı altında yapılan 9 oturumda yerli ve yabancı 40’ın üzerinde konuşmacı yer aldı.
6.09.2020Ege
Girişimciliğin cazibe merkezi
Girişimciliğin cazibe merkeziIntel ESL Gaming Fest 2020 kapsamında genç girişimcileri desteklemeyi ve yeni fikirlerin önünü açmayı hedefleyen oyun girişimciliği yarışmasının kazananları 89. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda belli oldu.
6.09.2020Ege
'İzmir, Akdeniz’in merkezi olacak'
'İzmir, Akdeniz’in merkezi olacak'Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın açılışında “Bu kenti Akdeniz’in en önemli ticaret ve iş merkezlerinden biri haline getirmek istiyoruz” dedi
5.09.2020Ege
Bakan Pekcan'dan Akdeniz ülkelerine ticari iş birliği çağrısı!
Bakan Pekcan'dan Akdeniz ülkelerine ticari iş birliği çağrısı!Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Ticaret savaşları, uluslararası korumacılık önlemleri, Brexit ve son olarak da pandemi gibi belirsizlik süreçlerinin dünya ekonomisini olumsuz yönde etkilediği günümüzde, Akdeniz havzasındaki ekonomik ve ticari iş birliğinin daha da güçlendirilmesi tüm bölge ülkelerinin ortak yararına olacaktır." dedi.
3.09.2020Ekonomi
‘Lunaparkımız hizmete girsin’
‘Lunaparkımız hizmete girsin’İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yıllarca hizmet veren Fuar Lunapark’ın açılması için vatandaşlardan çağrı var.
29.08.2020Ege
İzmir Enternasyonal Fuarı 9 Eylül’de
İzmir Enternasyonal Fuarı 9 Eylül’deİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ticaret Bakan Ruhsar Pekcan ile Ankara’da yaptığı görüşmeden sonra İzmir Enternasyonal Fuarı’nın 9-13 Eylül günleri arasında Kültürpark’ta pandemi kurallarına uygun olarak açılacağını duyurdu.
20.08.2020Ege
Oyun dünyasının kalbi İzmir’de atacak!
Oyun dünyasının kalbi İzmir’de atacak!Intel ESL Gaming Fest kapsamında Türkiye’nin en önemli oyun girişimciliği yarışması “Next Game Startup” hayata geçti. Toplam 1 milyon 250 bin TL değerinde ödülün dağıtılacağı yarışma ile Türkiye’den dünyaya açılacak başarılı girişimcilerin desteklenmesi hedefleniyor.
23.06.2020Oyun
‘Basmane, Kemeraltı’ndan ayrı olarak düşünülmemeli’
‘Basmane, Kemeraltı’ndan ayrı olarak düşünülmemeli’Kemeraltı Hayat Platformu Kemeraltı Sohbetleri’ne önceki turizm bakanlarından Bahattin Yücel konuk oldu.
29.04.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazetekibariyekibariye kimdir

İzmir Enternasyonal Fuarı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.