Jacinda Ardern

Jacinda Ardern

Son dakika Jacinda Ardern haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jacinda Ardern gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jacinda Ardern haber sayfamızda...

Jacinda Ardern

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 222 jacinda ardern haberi bulunmuştur.
Yeni Zelanda Başbakanı'na yönelik tehditler üç yılda neredeyse üç katına çıktı
Yeni Zelanda Başbakanı'na yönelik tehditler üç yılda neredeyse üç katına çıktıYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern'e yönelik tehditlerin, koronavirüs aşısına karşı tepkiyle beraber son üç yılda neredeyse üç katına çıktığı bildirildi.
14.06.2022Dünya
Yeni Zelanda Başbakanı Ardern koronavirüse yakalandı
Yeni Zelanda Başbakanı Ardern koronavirüse yakalandıYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern'in korona virüs testi pozitif çıktı.
14.05.2022Dünya
‘Genç Liderler’ listesine girdi
‘Genç Liderler’ listesine girdiEczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Esra Eczacıbaşı Coşkun, Dünya Ekonomik Forumu tarafından her yıl belirlenen Genç Küresel Liderler (Young Global Leaders) arasında yer aldı.
27.04.2022Ekonomi
Esra Eczacıbaşı Coşkun, “Genç Küresel Liderler” listesinde
Esra Eczacıbaşı Coşkun, “Genç Küresel Liderler” listesindeEczacıbaşı Topluluğu Dijital Dönüşüm Koordinatörü ve Holding Yönetim Kurulu Üyesi Esra Eczacıbaşı Coşkun, Dünya Ekonomik Forumu tarafından her yıl belirlenen Genç Küresel Liderler (Young Global Leaders) arasında yer aldı.
20.04.2022Vitrin
Son dakika... Putin B planına geçti! 'D planının ne olacağını bile yazmaya korkuyorum'
Son dakika... Putin B planına geçti! 'D planının ne olacağını bile yazmaya korkuyorum'Son dakika haberlere göre, Rus işgalciler ilk kez Karadeniz kıyısındaki Odesa'ya saldırdı, Herson'da ise şehir meydanındaki göstericilere ateş açıldı. WSJ Rusya lideri Putin'in yeni planını uygulamaya koyduğunu belirtiyor, Thomas L. Friedman ise "Putin'in muhtemel C Planı gerçekten korkunç, D Planı'nın ne olacağını yazmaya bile korkuyorum" diyor.
22.03.2022Dünya
Şefkatli liderlik nasıl olur?
Şefkatli liderlik nasıl olur?Murat Yeşildere Egon Zehnder Kıdemli Ortak murat...
Yeni Zelanda'da aşı karşıtı 120 protestocuya gözaltı
Yeni Zelanda'da aşı karşıtı 120 protestocuya gözaltıYeni Zelanda'nın başkenti Wellington'daki parlamento önünde aşı ve maske zorunluluğunu protesto eden 120 gösterici gözaltına alındı.
10.02.2022Dünya
Yeni Zelanda sınırlarını açıyor
Yeni Zelanda sınırlarını açıyorYeni Zelanda, Covid-19 nedeniyle 2 yıl boyunca kapalı tuttuğu ülke sınırlarını açma kararı aldığını duyurdu.
3.02.2022Dünya
Aşı karşıtları Başbakan'ı kovaladı! Hakaret edip üstüne sürdüler
Aşı karşıtları Başbakan'ı kovaladı! Hakaret edip üstüne sürdülerYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern'i taşıyan bir minibüs, ülke çapında yeni Kovid-19 kısıtlamalarının yürürlüğe girmesinin ardından, aşı karşıtları tarafından kovalandı ve yoldan sürüldü.
26.01.2022Haberler
Aşı karşıtları Başbakan'ı kovaladı! Hakaret edip üstüne sürdüler
Aşı karşıtları Başbakan'ı kovaladı! Hakaret edip üstüne sürdülerYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern'i taşıyan bir minibüs, ülke çapında yeni Kovid-19 kısıtlamalarının yürürlüğe girmesinin ardından, aşı karşıtları tarafından kovalandı ve yoldan sürüldü.
26.01.2022Dünya
‘Ben farklı değilim düğün yapmıyorum’
‘Ben farklı değilim düğün yapmıyorum’Yeni Zelanda'da koronavirüsün Omicron varyantı görülmesi üzerine yeni önlemler alındı.
24.01.2022Dünya
Yeni Zelanda'da 9 Omicron vakası görüldü, Ardern kendi düğününü iptal etti
Yeni Zelanda'da 9 Omicron vakası görüldü, Ardern kendi düğününü iptal ettiŞimdiye kadarki en güçlü koronavirüs kısıtlamalarını hayata geçiren Yeni Zelanda Başbakanı Ardern, yaz mevsiminde yapılacak düğününden vazgeçti.
23.01.2022Dünya
Volkanın patlamasıyla dalgalar tekneleri devirdi
Volkanın patlamasıyla dalgalar tekneleri devirdiGüney Pasifik’teki ada ülkesi Tonga’nın Hunga Ha’apai Adası’nda önceki gün meydana gelen ve birçok ülkede tsunami riski oluşmasına neden olan su altı volkanı patlaması, uydu tarafından görüntülendi.
17.01.2022Dünya
Büyük Okyanus'ta tsunami uyarısı kaldırıldı
Büyük Okyanus'ta tsunami uyarısı kaldırıldıAvustralya'nın doğusundaki ada ülkesi Tonga yakınlarında, suyun altında dün yaşanan dev yanardağ patlamasının ardından Büyük Okyanus'taki tsunami tehlikesinin geçtiği belirtildi.
16.01.2022Dünya
Yeni Zelandalı milletvekili bisikletiyle doğuma gitti!
Yeni Zelandalı milletvekili bisikletiyle doğuma gitti!Doğum sancısının başlamasıyla bisikletine binen Julie Anne Genter'in Facebook sayfasından paylaştığı fotoğraflar, dünya çapında yankı buldu.
28.11.2021Dünya
Avustralya'da sıkı önlemlere rağmen vakalar patladı!
Avustralya'da sıkı önlemlere rağmen vakalar patladı!Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Delta varyantının yayılmasına karşı uluslararası sınırlarını halen kapalı tutan Avustralya’da, alınan sıkı tedbirlere rağmen virüse yakalananların sayısı 145 bin 320’ye, virüsten ölenlerin sayısı da 1544’e çıktı.
18.10.2021Dünya
Yeni Zelanda aşı sertifikası vermeye başlıyor
Yeni Zelanda aşı sertifikası vermeye başlıyorYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Delta varyantına karşı mücadelenin sürdüğü ülkede, Bakanlar Kurulunun aşı sertifikası kullanımını kabul ettiğini belirtti.
5.10.2021Dünya
Yeni Zelanda koronavirüs yasaklarını uzattı
Yeni Zelanda koronavirüs yasaklarını uzattıYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Delta varyantına karşı mücadelenin sürdüğü ülkenin en büyük kenti Auckland'daki dördüncü seviyedeki yasakların üçüncü seviyeye indirilerek 2 hafta daha uzatıldığını açıkladı.
20.09.2021Dünya
Yeni Zelanda'daki Kovid-19 yasaklarının süresi artırıldı
Yeni Zelanda'daki Kovid-19 yasaklarının süresi artırıldıYeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Delta varyantına karşı mücadelenin sürdüğü Yeni Zelanda'daki yasakların süresi yeniden uzatıldı.
13.09.2021Dünya
Yeni Zelanda, Danimarka'dan yarım milyon doz aşı aldı
Yeni Zelanda, Danimarka'dan yarım milyon doz aşı aldıYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, yaptıkları anlaşma kapsamında Danimarka'dan, Pfizer-BioNTech'in geliştirdiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısından 500 bin doz satın aldıklarını açıkladı.
13.09.2021Dünya
Yeni Zelanda bıçaklı saldırının ardından anti-terör yasalarını sertleştiriyor
Yeni Zelanda bıçaklı saldırının ardından anti-terör yasalarını sertleştiriyorBaşbakanı Jacinda Ardern, Cuma günü Auckland kentindeki bıçaklı saldırının ardından, ülkedeki anti-terör yasaları sertleştireceklerini söyledi.
5.09.2021Dünya
Son dakika: Yeni Zelanda'da saldırı! 60 saniye içinde...
Son dakika: Yeni Zelanda'da saldırı! 60 saniye içinde...Son dakika haberine göre Yeni Zelanda Başbakanı Ardern, şiddet yanlısı aşırılıkçıların, Auckland Alışveriş Merkezi'ndeki bir süpermarkette terör saldırısı gerçekleştirdiğini dünyaya duyurdu.
3.09.2021Dünya
Yeni Zelanda’nın mücadelesine ödül
Yeni Zelanda’nın mücadelesine ödülDatça’da düzenlenen Uluslararası Knidos Kültür ve Sanat Akademisi’nin (UKKSA) 11’inci kuruluş yıldönümü, çeşitli etkinliklerle kutlandı.
30.08.2021Ege
Komplo suçlaması
Komplo suçlamasıEski Samoa Başbakanı, Yeni Zelanda Başbakanı’nı ülkesindeki seçimlere müdahale etmekle ve bir kadın başbakanı desteklemekle suçladı
27.08.2021Dünya
Yeni Zelanda'da kısıtlamalar uzatıldı
Yeni Zelanda'da kısıtlamalar uzatıldıYeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı uygulanan 4'üncü seviyedeki tam kapanmanın ülke genelinde 27 Ağustos, ülkenin en büyük kenti Auckland'da 31 Ağustos'a kadar uzatıldığını açıkladı.
23.08.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Jacinda Ardern ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.