Jessica May

Jessica May

Son dakika Jessica May haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jessica May gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jessica May haber sayfamızda...

Jessica May

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 175 jessica may haberi bulunmuştur.
Kitap lansmanına ünlü yağdı
Kitap lansmanına ünlü yağdıGazeteci Merve Yurtyapan Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Yarım Asrı Devirenler’ kitabının tanıtımı, önceki gün Kuruçeşme Korto’da gerçekleşti.
19.05.2022Cadde
Jessica May: Sarılmayı özledim
Jessica May: Sarılmayı özledimGeçtiğimiz ay Türk vatandaşı olan Brezilyalı oyuncu Jessica May, koronavirüsü atlattığını açıkladı.
4.05.2022Cadde
Brezilya'da çiftçilik yapacak
Brezilya'da çiftçilik yapacakOyuncu Jessica May, ülkesi Brezilya’da tarım işine girerek, ticarete atılacak.
1.04.2022Cadde
Hem ziyaret hem ticaret
Hem ziyaret hem ticaretOyuncu Jessica May, ülkesi Brezilya’da tarım işine girerek, ticarete atılıyor.
30.03.2022Cadde
Jessica May: Türk vatandaşı olduğum için kendimle gurur duyuyorum
Jessica May: Türk vatandaşı olduğum için kendimle gurur duyuyorumSon dönemde Türkiye'de rol aldığı projelerle adından söz ettiren Brezilyalı oyuncu Jessica May, Türk vatandaşı oldu. Eşi Hüseyin Kara’yla mutlu bir evliliği olan oyuncu, Türk vatandaşı olduktan sonra sosyal medyada kendisine gelen kötü yorumlara isyan etti.
29.03.2022Cadde
İsyan etti!
İsyan etti!Jessica May, önceki gün City’s Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.
29.03.2022Cadde
'Satın almadım, hak kazandım'
'Satın almadım, hak kazandım'11 yıldır Türkiye’de olmasına rağmen dört sene önce evlendiğinde Türk vatandaşlığına başvuran Jessica May, “Satın almak değil, hak etmek istiyordum” dedi.
26.03.2022Cadde
Türk vatandaşı oldu
Türk vatandaşı olduBrezilyalı Jessica May, Türk vatandaşı oldu.
18.03.2022Cadde
Brezilyalı oyuncu Jessica May, Türk vatandaşı oldu
Brezilyalı oyuncu Jessica May, Türk vatandaşı oldu2018'de dünyaevine girdiği fotoğrafçı Hüseyin Kara ile mutlu bir evlilik sürdüren Brezilyalı Jessica May, Türk vatandaşı oldu. Bir süredir vatandaşlık için uğraşan ünlü oyuncu, haberi sosyal medyada duyurdu.
17.03.2022Cadde
Jessica May'den teleferik pozu
Jessica May'den teleferik pozu2018 yılında dünyaevine girdiği Hüseyin Kara ile mutlu bir evlilik sürdüren Brezilyalı oyuncu Jessica May, eşiyle birlikte Karadeniz'e gitti. Çay tarlalarını gezen ünlü oyuncu, ilkel teleferikte verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.
3.03.2022Cadde
Jessica May: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığım yolda
Jessica May: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığım yolda2018 yılında dünyaevine girdiği Hüseyin Kara ile mutlu bir evlilik sürdüren Brezilyalı oyuncu Jessica May, İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı sonrası sokak hayvanlarını unutmadı. Uzun yıllardır devam eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı süreci hakkında konuşan Jessica May, sürecin zorluğundan bahsetti.
28.01.2022Cadde
Kulübeleri onardılar
Kulübeleri onardılarParkta sokak hayvanlarının karnını doyurup, kulübeleri onaran Jessica May, “Hayvanlarla büyüdüm, babam ve kardeşim veteriner” dedi
27.01.2022Cadde
Köpeği için Rize'ye gitti
Köpeği için Rize'ye gittiJessica May, İstanbul’da apartman dairesinde bakamadığı köpeğini görmek için Rize’ye gitti.
1.01.2022Cadde
Jessica May'e eşinden 200 bin TL'lik hediye!
Jessica May'e eşinden 200 bin TL'lik hediye!Geçtiğimiz günlerde 28'inci yaşına giren Brezilyalı güzel oyuncu Jessica May, eşi Hüseyin Kara'nın doğum günü için yaptığı sürprizle adeta mutluluktan havalara uçtu.
14.12.2021Cadde
Jessica May: Henüz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olamadım
Jessica May: Henüz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olamadım2018 yılında dünyaevine girdiği Hüseyin Kara ile mutlu bir evlilik sürdüren Brezilyalı oyuncu Jessica May, dört yıldır devam eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı süreci hakkında konuştu.
2.12.2021Cadde
Vatandaş olamadı
Vatandaş olamadıJessica May, eşi Hüseyin Kara’yla Etiler’deydi.
2.12.2021Cadde
Aile özlemine son
Aile özlemine sonJessica May, Brezilya’da yaşayan anne-babası için Şile’den ev bakıyor.
27.11.2021Cadde
Avrupa’ya açılıyor
Avrupa’ya açılıyorTürkiye’de yer aldığı projelerle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Jessica May, Avrupa’ya açılıyor.
16.11.2021Cadde
Rolü için İtalyanca öğrendi
Rolü için İtalyanca öğrendiJessica May, yeni projesiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
9.10.2021Cadde
Karnıyarık tarifi verdi
Karnıyarık tarifi verdiBir süre önce Brezilya’da ailesinin çiftliğinde olan Jessica May, memleketinin bir televizyon kanalında sunucu Zeca Camargo’nun programına konuk oldu.
16.08.2021Cadde
Brezilya’da Türk adeti
Brezilya’da Türk adetiJessica May, ailesini görmek için gittiği Brezilya’da bayram sabahı babasının elini öptü...
22.07.2021Cadde
Süt sağdı
Süt sağdıJessica May, eşi Hüseyin Kara’yla ülkesi Brezilya’ya gitti.
28.06.2021Cadde
Atla safari
Atla safariÖzge Ulusoy ve Jessica May, Kapadokya’da gerçekleşen Dosso Dossi Fashion Show’un 2021 Sonbahar-Kış sezonu defilesini fırsata çevirdi.
25.05.2021Cadde
Kapadokya’da görsel  şölen
Kapadokya’da görsel şölenTülin Şahin, Özge Ulusoy, Jessica May, Deren Talu, Ecem Çırpan, Pınar Tartan, Büşra Turan ve Sinem Sülün’ün podyuma çıktığı Dosso Dossi Fashion Show’un2021 sonbahar-kış sezonu dijital platform defilesi, Kapadokya’da gerçekleşti.
23.05.2021Cadde
Eşyalarını  montajladı
Eşyalarını montajladıPandemi sürecinde ev dekorasyonunu değiştirmeye karar veren Jessica May, yeni eşyalar aldı.
11.04.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Jessica May ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.