Justin Trudeau

Justin Trudeau

Son dakika Justin Trudeau haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Justin Trudeau gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Justin Trudeau haber sayfamızda...

Justin Trudeau

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 427 justin trudeau haberi bulunmuştur.
Trudeau: Kanada'da İslamofobiye yer yok
Trudeau: Kanada'da İslamofobiye yer yok Kanada Başbakanı Trudeau: "Kanada'da İslamofobiye yer yok"
23.07.2021Dünya
Kanada'da bir kilise daha 'şüpheli' yangında kül oldu
Kanada'da bir kilise daha 'şüpheli' yangında kül olduKanada'nın British Columbia eyaletine bağlı Surrey kentinde bir kilise, çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geldi.
20.07.2021Dünya
Kanada'da flaş aşı kararı! Ülkeye girişlerde...
Kanada'da flaş aşı kararı! Ülkeye girişlerde...Kanada’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ülkeye girişlerde konulan kısıtlamaların, virüse karşı tam aşı olanlar için kaldırılacağı açıklandı.
16.07.2021Dünya
Kanada’da Kovid-19’la mücadelede vaka ve ölüm sayıları düşüyor
Kanada’da Kovid-19’la mücadelede vaka ve ölüm sayıları düşüyorYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadelede Kanada genelinde devam eden aşılama çalışmaları sayesinde ölüm ve vaka sayıları düşmeye devam ediyor.
10.07.2021Dünya
Flaş gelişme! Kanada günlerdir bu haberi konuşuyor
Flaş gelişme! Kanada günlerdir bu haberi konuşuyorKanada Başbakanı Justin Trudeau, Saskatchewan eyaletindeki bir kilisede resmi kayıtlarda yer almayan 751 çocuk mezarının bulunmasıyla gündeme gelen Cowessess First Nation toplumu ile çocuk refahı konusunda tam yetki veren bir anlaşma imzaladı.
6.07.2021Dünya
Trudeau ve yerli liderlerinden kilise yangınları açıklaması
Trudeau ve yerli liderlerinden kilise yangınları açıklamasıKanada Başbakanı Justin Trudeau ve bazı yerli liderleri, eski yatılı kilise okullarında isimsiz mezarların bulunmasının ardından Katolik kiliselerini hedef alan kundaklama ve vandalizmin adaleti sağlamanın yolu olmadığını açıkladı.
1.07.2021Dünya
Son dakika: Dünyayı sarsan haber! Kanada'da 182 mezar daha bulundu
Son dakika: Dünyayı sarsan haber! Kanada'da 182 mezar daha bulunduGelen son dakika haberine göre; Kanada’nın British Columbia eyaletindeki eski St. Eugene Misyon Okulu'nun yakınında 182 kayıt dışı mezar bulunduğu belirtildi.
1.07.2021Dünya
Papa Francis Kanada'daki yerli topluluk liderlerine 2 yıl sonra randevu verdi
Papa Francis Kanada'daki yerli topluluk liderlerine 2 yıl sonra randevu verdiKatolik dünyasının ruhani lideri olan Papa Francis’in, Kanadalı yerli toplulukların liderlerine 17 Aralık 2021 tarihi için randevu verdiği bildirildi.
29.06.2021Dünya
Son dakika... Kanada'da kilise okulu bahçesinde yüzlerce çocuk cesedi!
Son dakika... Kanada'da kilise okulu bahçesinde yüzlerce çocuk cesedi!Kanada’nın Sakatchewan eyaletindeki Marieval Yatılı Kilise Okulunun bahçesinde yapılan aramalarda, resmi kayıtlarda olmayan 751 çocuk cesedi kalıntısının olduğu mezarlar bulundu.
24.06.2021Dünya
Kanada ile Çin arasında "insan hakları" tartışması
Kanada ile Çin arasında "insan hakları" tartışmasıKanada ile Çin arasında bir süreden beri devam eden diplomatik gerginlik, iki ülkenin insan hakları ihlalleri konusunda attıkları adımla yeniden alevlendi.
22.06.2021Dünya
AB ticari anlaşmazlığı çözmek için 'çok iyimser'
AB ticari anlaşmazlığı çözmek için 'çok iyimser'Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, ABD ile AB arasında 17 yıldır süren Airbus-Boeing sübvansiyonları konusundaki ticari anlaşmazlığı bugün ABD Başkanı Joe Biden ile yapacakları görüşmede çözmek için "çok iyimser" olduğunu söyledi.
15.06.2021Uzmanpara
Avrupa bir haftada 4 zirveye ev sahipliği yapıyor
Avrupa bir haftada 4 zirveye ev sahipliği yapıyorAvrupa, 11-16 Haziran tarihlerinde 4 büyük zirveye ev sahipliği yapacak.
11.06.2021Dünya
İngiltere’nin ev sahipliğindeki G7 Zirvesi başladı
İngiltere’nin ev sahipliğindeki G7 Zirvesi başladıGelişmiş 7 büyük ekonominin liderlerinin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlamasından bu yana ilk kez bir araya geldiği G7 Zirvesi, Galler'e bağlı Cornwall'da bugün başladı.
11.06.2021Dünya
İngiltere’nin ev sahipliğindeki G7 Zirvesi başladı
İngiltere’nin ev sahipliğindeki G7 Zirvesi başladıGelişmiş 7 büyük ekonominin liderlerinin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlamasından bu yana ilk kez bir araya geldiği G7 Zirvesi, Galler'e bağlı Cornwall'da bugün başladı.
11.06.2021Uzmanpara
G7 yoksul ülkelere 1 milyar doz aşı bağışlayacak
G7 yoksul ülkelere 1 milyar doz aşı bağışlayacakİngiltere Başbakanı Boris Johnson, G7 ülkelerinin 2022 yılının sonuna kadar fakir ülkelere toplam 1 milyar doz yeni tip koronavirüs aşısı bağışlamasının planlandığını bildirdi.
11.06.2021Dünya
Ukrayna: 105 bin Rus askerinden yalnızca 11 bini geri döndü
Ukrayna: 105 bin Rus askerinden yalnızca 11 bini geri döndüUkrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, sınırlarındaki 105 bin Rus askerinden sadece 11 bininin geri çekildiğini söyledi.
9.06.2021Dünya
Kanada terör kurbanı Müslüman aileyi uğurluyor
Kanada terör kurbanı Müslüman aileyi uğurluyorLondon kentinde araçlı terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden aynı aileden dört kişi için düzenlenen törene ülke siyasetinin önemli isimleri de katıldı. Başbakan Trudeau, "Bu ülkede İslamofobi gerçektir, ayrımcılık gerçektir. Tüm bunlara ve teröre karşı hep birlikte hayır demeliyiz" dedi.
9.06.2021Dünya
Kanada’da İslamofobik saldırı: 4 ölü
Kanada’da İslamofobik saldırı: 4 ölüKanada’da Pazar günü Müslüman bir ailenin 4 üyesinin hayatını kaybetmesi ve br çocuğun da ağır yaralanmasıyla sonuçlanan olay, ülkede büyük üzüntü yarattı. Ontario eyaletine bağlı London kentinde gerçekleşen olayda bir kamyonet şoförünün aracını kaldırımdaki yayaların üzerine sürdüğü, saldırının İslamofobik nedenlerle yapılmış olabileceği kaydedildi.
9.06.2021Dünya
Kanadalılardan katledilen Müslüman ailenin anısına saygı
Kanadalılardan katledilen Müslüman ailenin anısına saygıKanada’nın London kentinde 6 Haziran gecesi meydana gelen terör saldırısında aynı aileden dört kişinin can verdiği nokta, taziye için gelenlerle adeta çiçek bahçesine dönüştü.
8.06.2021Dünya
Son dakika... Kanada Başbakanı Müslümanlar'ın öldürüldüğü saldırıya 'terörizm' dedi
Son dakika... Kanada Başbakanı Müslümanlar'ın öldürüldüğü saldırıya 'terörizm' dediSon dakika haberine göre, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ontario'da aynı aileden 4 Müslümanın öldürüldüğü minibüslü saldırıyı "terör saldırısı" olarak nitelendirdi
8.06.2021Dünya
G7 liderleri Galler'de buluşmaya hazırlanıyor
G7 liderleri Galler'de buluşmaya hazırlanıyorG7 ülkelerinin liderleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlamasından bu yana ilk kez bir araya gelecek.
8.06.2021Dünya
G7 liderleri Galler'de buluşmaya hazırlanıyor
G7 liderleri Galler'de buluşmaya hazırlanıyorG7 ülkelerinin liderleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlamasından bu yana ilk kez bir araya gelecek.
8.06.2021Uzmanpara
Kanada Başbakanı'ndan Müslümanlara destek: 'Yanınızda olduğumuzu bilin'
Kanada Başbakanı'ndan Müslümanlara destek: 'Yanınızda olduğumuzu bilin'Kanada’nın London kentinde Müslüman bir ailenin üzerlerine araç sürülerek öldürülmesine tepkiler giderek büyüyor.
8.06.2021Dünya
Ülkeyi sarsan keşif: 215 çocuğun cesedi okul bahçesinde bulundu!
Ülkeyi sarsan keşif: 215 çocuğun cesedi okul bahçesinde bulundu!İlk Halklar olarak tanınan Kanadalı yerli ailelerden gelen çocukların eğitim aldığı okuldaki yaygın cinsel ve fiziksel şiddet olayları daha önce kayıtlara geçmişti.
29.05.2021Dünya
Almanya Namibya’da suçunu kabul etti!
Almanya Namibya’da suçunu kabul etti!Almanya, Namibya’da Herero ve Nama halklarından 70 binden fazla kişiye karşı işlenen suçları “soykırım” olarak kabul etti. Dışişleri Bakanı Heiko Maas, iki ülkeden hükümet delegasyonlarının 6 yıllık müzakereler sonrası 1904-1908 arasında Korgeneral Lothar von Trotha’nın emriyle işlenen vahşetin soykırım olarak tanınması üzerinde anlaştığını bildirdi.
29.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

kanadaJustin TrudeauG7İngiltereABD

Justin Trudeau ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.