Kabataş

Kabataş

Son dakika Kabataş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kabataş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kabataş haber sayfamızda...

Kabataş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.495 kabataş haberi bulunmuştur.
VAPUR SEFERLERİ İPTAL mi (30 Kasım)? 🚢 İDO - BUDO feribot seferleri, Şehir Hatları çalışıyor mu? İstanbul - İzmir iptal edilen seferler...
VAPUR SEFERLERİ İPTAL mi (30 Kasım)? 🚢 İDO - BUDO feribot seferleri, Şehir Hatları çalışıyor mu? İstanbul - İzmir iptal edilen seferler...Vapur ve feribot seferleri son durumu, olumsuz hava şartları nedeniyle öne çıkıyor. İstanbul'da vapur kullanacaklar ile feribot yolculuğu gerçekleştirecekler Vapur ve feribot seferlerinin durumunu araştırıyor. Şehir Hatları, İDO ve BUDO iptal seferler duyurularda yer aldı. İşte, İptal edilen vapur seferleri ile feribot seferleri...
29.11.2023Bilgi Rehberi
Yalova'da deniz ile kara birleşti! İDO seferleri iptal edildi
Yalova'da deniz ile kara birleşti! İDO seferleri iptal edildiYalova’nın Çınarcık ilçesinde etkili olan şiddetli yağış ve fırtına sonrası taşan deniz, kara ile birleşti. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) seferlerinden birçoğu da iptal edildi.
26.11.2023Gündem
İstanbul'da fırtına alarmı! Şehir Hatları'nda birçok sefer iptal edildi
İstanbul'da fırtına alarmı! Şehir Hatları'nda birçok sefer iptal edildiİstanbul’da etkili olan fırtına nedeniyle şehir hatlarında birçok sefer ikinci bir duyuruya kadar yapılamayacak.
26.11.2023Gündem
Fırtına nedeniyle bazı Şehir Hatları ve İDO seferleri iptal edildi
Fırtına nedeniyle bazı Şehir Hatları ve İDO seferleri iptal edildiMarmara denizinde etkili olan fırtına nedeniyle bazı Şehir Hatları ve İDO seferlerinde iptaller yaşandı.
25.11.2023Gündem
Taksim Meydanı kapatıldı
Taksim Meydanı kapatıldı25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle izinsiz eylemlere karşı alınan güvenlik önlemleri kapsamında, Taksim Meydanı bariyerlerle çevrildi. Meydan öğle saatlerinden itibaren kapatıldı.
25.11.2023 Gündem
MEB'den Öğretmenler Günü'nü özel kısa film
MEB'den Öğretmenler Günü'nü özel kısa filmMilli Eğitim Bakanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamak için bir kısa film hazırladı.
22.11.2023Haberler
MEB'den Öğretmenler Günü'nü özel kısa film
MEB'den Öğretmenler Günü'nü özel kısa filmMilli Eğitim Bakanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamak için bir kısa film hazırladı.
22.11.2023Gündem
Meteoroloji'den AFAD'dan AKOM'dan uyarı üstüne uyarı! İşi olmayan dışarı dahi çıkmasın
Meteoroloji'den AFAD'dan AKOM'dan uyarı üstüne uyarı! İşi olmayan dışarı dahi çıkmasınMeteoroloji 18 Kasım hava durumu raporunu haritalı olarak açıkladı. Son dakika gelen bilgilere göre ülke genelinde beklenen sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar hayatı olumsuz etkileyecek. İstanbul'da başlayan sağanak yağış ve fırtına pazar günü öğle saatlerine kadar sürecek. İşi olmayanların sokağa dahi çıkmamaları uyarısı yapılıyor. Köprülerde araç devrilmelerinin olabileceği ve kuryelerin de fırtına anında trafiğe çıkmamaları gerektiği belirtiliyor. İşte son dakika gelen açıklamalar...
18.11.2023Haberler
İstanbullular dikkat! Bazı vapur seferleri iptal
İstanbullular dikkat! Bazı vapur seferleri iptalİstanbul'da gece saatlerinde başlayan sağanak yağış ve fırtına deniz ulaşımını da olumsuz etkiledi. Bazı seferlerin iptal edildiği duyuruldu. Meteoroloji, AFAD, AKOM ve İstanbul Valiliği peş peşe uyarılarda bulundu. İşte detaylar...
18.11.2023Gündem
Meteoroloji'den AFAD'dan AKOM'dan uyarı üstüne uyarı! İşi olmayan dışarı dahi çıkmasın
Meteoroloji'den AFAD'dan AKOM'dan uyarı üstüne uyarı! İşi olmayan dışarı dahi çıkmasınMeteoroloji 18 Kasım hava durumu raporunu haritalı olarak açıkladı. Son dakika gelen bilgilere göre ülke genelinde beklenen sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar hayatı olumsuz etkileyecek. Sakarya Valiliği de pazar günü kar geleceğini açıkladı. İstanbul'da başlayan sağanak yağış ve fırtına pazar günü öğle saatlerine kadar sürecek. İşi olmayanların sokağa dahi çıkmamaları uyarısı yapılıyor. Köprülerde araç devrilmelerinin olabileceği ve kuryelerin de fırtına anında trafiğe çıkmamaları gerektiği belirtiliyor. AFAD tüm telefonlara bir mesaj göndererek yeniden uyarıda bulundu. Gelen mesajda "Meteorolojiye göre İstanbul'da yarın sağanak yağış ve tam fırtına bekleniyor. Sel, yıldırım, su baskını, çatı uçması, ulaşımda aksamalara karşı tedbirli olun" denildi.
18.11.2023Gündem
Mekteb-i Bahriye 250 yılı geride bıraktı
Mekteb-i Bahriye 250 yılı geride bıraktıDeniz Harp Okulu’nun temelini teşkil eden ve Tersane Hendesehanesi adını taşıyan okul; 1773 yılında Kasımpaşa’daki bir kalyonda kurs niteliğinde açıldı. Zaman içinde deniz subayı yetiştiren modern bir okul haline gelen Deniz Harp Okulu, bugün kuruluşunun 250. yıl dönümünü Heybeliada’da düzenlenecek törenle kutlayacak.
18.11.2023Gündem
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı!
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı!Düzenlenecek 45. İstanbul Maratonu nedeniyle bugün İstanbul'da bazı yollar araç trafiğine kapatıldı.
5.11.2023Gündem
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar kapatılacak! İşte o güzergahlar
İstanbul Maratonu nedeniyle bazı yollar kapatılacak! İşte o güzergahlarDüzenlenecek 45. İstanbul Maratonu nedeniyle 5 Kasım pazar günü İstanbul'da bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.
3.11.2023Gündem
İstanbul'da tramvay arızası! Seferler durdu, vatandaş yürüdü
İstanbul'da tramvay arızası! Seferler durdu, vatandaş yürüdüKabataş-Bağcılar hattındaki tramvay Güngören İstasyonunu geçtikten sonra arızalandı. Yolcular ise bir sonraki istasyona kadar raylarda yürümek zorunda kaldı.
2.11.2023Gündem
İstanbul’un simge ağaçları
İstanbul’un simge ağaçlarıİstanbul’un güzelliğine güzellik katan çınar ağacı başta olmak üzere pek çok ağaç bulunuyor. İstanbul‘da sayısız semt, cadde ve sokak isimlerinin de ağaç isimlerinden oluşuyor.
29.10.2023Gündem
İstanbul'da tramvay raydan çıktı!
İstanbul'da tramvay raydan çıktı!Kabataş - Bağcılar T1 seferini yapan tramvay saat 09.00 sıralarında Beyazıt durağında raydan çıktı.
28.10.2023Haberler
İstanbul'da tramvay raydan çıktı!
İstanbul'da tramvay raydan çıktı!Fatih'te Kabataş-Bağcılar T1 seferini yapan tramvay yoldan çıktı. Bir süre seferler çift yönlü olarak yapılamayınca tramvay yolcuları yürümek zorunda kaldı.
28.10.2023Gündem
Piyalepaşa’da hedef 7.5 milyon ziyaretçi
Piyalepaşa’da hedef 7.5 milyon ziyaretçiÖzel sektör eliyle yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul, ofis, alışveriş ve yaşam merkezi konsepti ile yılda 7.5 milyon müşteri çekmeyi hedefliyor.
21.10.2023Ekonomi
İstanbul'da Filistin’e destek yürüyüşü! Ayasofya'da dua edildi
İstanbul'da Filistin’e destek yürüyüşü! Ayasofya'da dua edildiMilli İrade Platformu öncülüğünde toplanan grup, Beyazıt Meydanı'ndan Ayasofya Camii'ne kadar Filistin'e destek yürüyüşü gerçekleştirdi.
14.10.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu nedeniyle İstanbul'da kapatılacak yollar belli oldu
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu nedeniyle İstanbul'da kapatılacak yollar belli olduDev tur öncesi İstanbul-Sultanahmet etabında kapatılacak yollar belli oldu.
13.10.2023Diğer
Türk öğretmenler, Amerika’da eğitmen sertifikası aldı
Türk öğretmenler, Amerika’da eğitmen sertifikası aldıUluslararası müfredat ve diploma programı Advanced Placement’ı uygulayan liselerde görev yapan eğitmenler, Türkiye Uluslararası Programlar Uygulayan Okullar Birliği’nin öncülüğünde Amerika’nın yolunu tuttu. Programa dair workshop’lara katılan öğretmenler, uluslararası eğitmen sertifikası aldı.
27.09.2023Eğitim
Yalçın Dümer: Hülya sette soyunurdu, perdesini tutardım
Yalçın Dümer: Hülya sette soyunurdu, perdesini tutardımUzun süredir ekranlardan uzak olan Yalçın Dümer, 2. Sayfa programına konuk oldu. 1990 yapımı 'Hasan Boğuldu' filminde Hülya Avşar ile başrol oynayan Yalçın Dümer, şimdiki setlerdeki konfordan bahsederken, Avşar ile ilgili yaptığı itiraf dikkat çekti.
26.09.2023Cadde
Marmaray Durakları İsimleri 2023 - İstanbul Marmaray Durak İsimleri, Ücretleri, Güzergah Hattı
Marmaray Durakları İsimleri 2023 - İstanbul Marmaray Durak İsimleri, Ücretleri, Güzergah HattıAvrupa ile Anadolu Yakası’nı birbirine bağlayan Marmaray hiç şüphesiz İstanbul’un önemli ölçüde toplu taşıma ihtiyacını karşılayan raylı sistemlerden bir tanesi. Gebze-Halkalı tren hattı arasında 15 dakika aralıklarla seferi bulunan Marmaray’ın toplamda 43 durağı var ve en uzun mesafe ise 115 dakika sürüyor. Marmaray İstasyonları'nda Zeytinburnu ile Maltepe arasında ise 8 dakika aralıklarla ek tren seferleri yapılıyor. Marmaray durakları ve isimleri ile ilgili detaylar içeriğimizde...
26.09.2023Gündem
İZBAN Durakları ve İsimleri: İZBAN Sefer Saatleri ve Güzergah Hattı
İZBAN Durakları ve İsimleri: İZBAN Sefer Saatleri ve Güzergah HattıTürkiye’nin en büyük üçüncü şehri İzmir’in trafik yükünü sırtlayan banliyö hattı İZBAN durakları toplamda 41 istasyonu bulunur. Aliağa ve Selçuk arasında hizmet veren banliyö hattının toplam uzunluğu 136 kilometredir. İZBAN sefer saatleri resmi tatil veya hafta içi günlere göre değişiklik gösterir. Havalimanı bağlantılısı bulunan İZBAN, en büyük kent içi raylı toplu taşıma sistemlerinden biridir. Her gün on binlerce ziyaretçisi İZBAN sefer saatleri ve güzergah hattı nasıldır? diyorsanız “İZBAN Durakları ve İsimleri” içeriğimizden detaylıca okuyabilirsiniz.
26.09.2023Gündem
Havaist Durakları ve Saatleri 2023: Havaist Güncel Durakları, Güzergah Hattı, Sefer Saatleri ve Ücretleri
Havaist Durakları ve Saatleri 2023: Havaist Güncel Durakları, Güzergah Hattı, Sefer Saatleri ve ÜcretleriHavaist İstanbul Havalimanı ile İstanbul'un birçok noktası arasında hizmet vermektedir. Havaist durakları ile İstanbul Havalimanı arasında 7 gün 24 saat karşılıklı seferler yapılır. Sefer saatleri trafik durumuna göre bazen değişiklik gösterebilir. Havaist ücretleri merkezler ve ara duraklara göre farklıdır. Havaist ücretleri ne kadar diyorsanız “Havaist Durakları ve Sefer Saatleri 2023” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
26.09.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kabataş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.