Kalabalık

Kalabalık

Son dakika kalabalık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kalabalık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kalabalık haber sayfamızda...

Kalabalık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 26.279 kalabalik haberi bulunmuştur.
New York'ta otellere yerleştirilen 8 bin evsiz sığınaklara dönecek
New York'ta otellere yerleştirilen 8 bin evsiz sığınaklara dönecekABD’nin New York şehrinde, yeni tip koronavirüs  (Kovid-19) salgını nedeniyle kaldıkları sığınaklardan geçici olarak otellere  yerleştirilen yaklaşık 8 bin evsizin tekrar sığınaklara döndürüleceği belirtildi.
17.06.2021Dünya
İstanbul Metrobüs Durakları ve İsimleri: 2021 Metrobüs Saatleri ve Durak Haritası
İstanbul Metrobüs Durakları ve İsimleri: 2021 Metrobüs Saatleri ve Durak HaritasıToplamda 44 duraktan oluşan metrobüs hattı Beylikdüzü’den başlayıp Söğütlüçeşme’ye kadar uzanıyor. Kendine ait özel şeridi olan metrobüs İstanbul’un trafik yükünü azaltmasıyla önem taşıyor. Metrobüs saatleri hatlara göre değişiklik gösterebiliyor. Aynı güzergah üzerinde sefer yapan hatlarla birlikte toplamda 10 hat var. Çok sık aralıklarla sefer düzenlenen metrobüs hattı gece de çalışmaktadır. 2021 yılına ait metrobüs durakları, güzergahı, saatleri ve hat isimlerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
16.06.2021Gündem
Taciz iddiasına meydan dayağı! Polis gelmeden kaçtılar
Taciz iddiasına meydan dayağı! Polis gelmeden kaçtılarSon dakika haberlere göre, Kocaeli'nde 14 yaşındaki çocukların tacize uğradığı iddiası mahalleliyi ayağa kaldırdı. Toplanan kalabalık tacizle suçlanan 2 zanlıyı yakalayıp dövmeye başladı. 2 zanlı polis gelmeden kalabalığın elinden kaçmayı başardı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...
16.06.2021Gündem
Taciz iddiasına meydan dayağı! Polis gelmeden kaçtılar
Taciz iddiasına meydan dayağı! Polis gelmeden kaçtılarKocaeli'nde 14 yaşındaki çocukların tacize uğradığı iddiası mahalleliyi ayağa kaldırdı. Toplanan kalabalık tacizle suçlanan 2 zanlıyı yakalayıp dövmeye başladı. 2 zanlı polis gelmeden kalabalığın elinden kaçmayı başardı.
16.06.2021Haberler
Gareth Bale: Düşmanca bir kalabalık oluştursalar bile bizim için önemli değil
Gareth Bale: Düşmanca bir kalabalık oluştursalar bile bizim için önemli değilGaller’in yıldız oyuncusu Gareth Bale, yarın oynayacakları Türkiye maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.
16.06.2021Galler
Sen beyaz bir kadınsın şiiri - Atilla İlhan
Sen beyaz bir kadınsın şiiri - Atilla İlhanŞair, romancı, senarist, düşünce adamı kimlikleri ile Cumhuriyet döneminin en etkili sanatçılarından olmuş ve 1950 yılından sonraki kültür yaşamımıza damga vurmuştur. “Balıkçı Türküsü” adlı ilk şiirini yazdıktan sonra, 1946 yılında yarışmada ikincilik aldığı “Cebbaroğlu Mehemmed” şiiriyle adını duyurmuştur.İkinci Yeni’ye ve Garip akımına ilk karşı çıkan kişilerden olmuştur. Garip akımını Orhan Veli’yi eksik bir şair görmesi ve akımın anlayışını dar ve sığ bulması nedeniyle eleştirmiş İkinci Yeni’yi ise “yozlukla” itham etmiştir. Bu gruplara karşı çıkan Attila İlhan Mavi dergisindeki yazılarından hareketle “Mavi Akımı” oluşturmak istemiş, ancak bu hareket pek başarı sağlayamamıştır.
17.06.2021Şiirler
Masal şiiri - Sezai Karakoç
Masal şiiri - Sezai Karakoçİkinci Yeni şairlerinden olan Sezai Karakoç, şiir anlayışı, hayat görüşü ve din karşısındaki tutumu bakımından topluluğun diğer şairlerinden farklı bir çizgide durur. Hayatı İslami temeller üzerine kurulu olan şair, İslami yaşam biçimini diriltme çabası içerisindedir ve şiirlerini de bu eksen etrafında yazmıştır.
17.06.2021Şiirler
Sırası gelenlere randevusuz aşı
Sırası gelenlere randevusuz aşı Sosyal Sosyal Güvenlik Kurumu'na (SGK) kayıtlı tüm çalışanların Covid-19 aşı programına dahil edilmesi üzerine randevu sisteminde sıkıntı yaşandı. Bunun üzerine bazı merkezlerde sırası gelenlere randevusuz aşı yapılmaya başlandı. Doç. Dr. Ümit Savaşçı, sistemde yaşanan sorun nedeniyle randevusuz sırası gelenlere aşı yapılabildiğini söyledi.
15.06.2021Gündem
Bilim Kurulu üyesi İlhan: Güz başı daha normale dönüş mümkün
Bilim Kurulu üyesi İlhan: Güz başı daha normale dönüş mümkünSağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, eylül ayı başında toplumsal bağışıklığa ulaşılabileceğini söyledi. İlhan, "Dışarıda fiziksel mesafeye dikkat ederek, belki çok rahat yerlerde maske de kullanmayarak, aşımızı da olduğumuz takdirde güz dönemi başında daha normale döneceğimizi söylemek mümkün" dedi.
15.06.2021Gündem
İstanbul'da hastanelerde aşı kuyruğu
İstanbul'da hastanelerde aşı kuyruğuSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sosyal medya hesabından yaptığı duyurunun ardından SGK kayıtlı tüm çalışanlar ile 40 yaş ve üzeri olanlar koronavirüs aşısı olmak için İstanbul'da hastanelerin yolunu tuttu. Bazı hastanelerin önlerinde kuyruklar oluştu.
15.06.2021Gündem
Bakan Koca açıkladı! 35 milyonuncu doz yapıldı
Bakan Koca açıkladı! 35 milyonuncu doz yapıldıSaat 12.47'de açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 35 milyonun doz aşının yapıldığını söyledi.
15.06.2021Gündem
‘Sızıntı’ iddiası
‘Sızıntı’ iddiasıÇin’in güneyinde bulunan, Macau ve Hong Hong gibi kalabalık nüfusa sahip şehirlere yakın olan Taishan Nükleer Santrali’nden sızıntı olduğu iddiası, dünya gündeminde ilk sıralarında yer aldı. Her şey, Taishan Nükleer Santrali’nin işletme ortağı olan Fransız şirketi Framatome’nin burayla ilgili “radyolojik tehdit” iddiasında bulunmasıyla başladı.
15.06.2021Dünya
Avrupa'da nüfusu İstanbul'dan az olan ülkeler
Avrupa'da nüfusu İstanbul'dan az olan ülkelerNapoleon'un "dünya tek bir ülke olsaydı başkenti İstanbul olurdu" sözüyle önemine dikkat çektiği bu şehir üç büyük imparatorluğa başkentlik yaptı. Roma, Doğu Roma ve Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapan İstanbul, günümüzde de dünyanın en önemli kültür ve turizm merkezlerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Dünyada iki kıta üzerine kurulu tek kent olan İstanbul, özellikle 1950'li yıllardan itibaren yaşadığı göçlerle git gide büyüdü. Son açıklanan verilere göre nüfusu 15 milyon 460 bin olan İstanbul, Avrupa'nın pek çok ülkesinden daha kalabalık. Hatta bazı ülkelerin toplamından bile büyük. İşte Avrupa genelinde nüfusu İstanbul'dan az olan ülkeler.
15.06.2021Tatil
Ayak mantarına ne iyi gelir? Ayak mantarı nasıl geçer?
Ayak mantarına ne iyi gelir? Ayak mantarı nasıl geçer?Ayak mantarı bir tür deri hastalığıdır. Nemli ve sıcak ortamda daha çok ortaya çıkar. Uzun süre ayakkabı giyimi nedenleri arasında yer alır. Ayak mantarı belirtileri arasında ayak veya parmak arasında kabarcık ve kaşıntı, tırnakların kalınlaşması şeklinde kendini gösterir. Mantar ayakta çıkabildiği gibi el bölgesinde çıkabilir. Ayak mantarını evde doğal ve bitkisel yöntemlerle geçirme mümkün. Ayak mantarına iyi gelen bazı çözümlerle mantardan kurtulmaya yardımcı olur. Ayak mantarına ne iyi gelir? diyorsanız “Ayak mantarı nasıl geçer?” içeriğimizden detaylıca okuyabilirsiniz.
Dalya Oyunu Nasıl Oynanır? Dalya Oyunu Kuralları Nelerdir?
Dalya Oyunu Nasıl Oynanır? Dalya Oyunu Kuralları Nelerdir?Dalya oyunu kalabalık ile oynanan oyunlardan bir tanesidir. Çocukların en sevdiği oyunlar arasında yer almaktadır. Çocuklar dalya oyunu ile hem güzel vakit geçirip hem de güzel arkadaşlıklar edinebilirler. Dalya oyunu nasıl oynanır? Dalya oyunu kuralları nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
14.06.2021Oyun
Beyaz gül şiiri - Ümit Yaşar Oğuzcan
Beyaz gül şiiri - Ümit Yaşar OğuzcanTürk edebiyatının sevilen isimlerinden biri olan Ümit Yaşar Oğuzcan, aşk temalı şiirleri ön plana çıkmıştır. İçinde tutamadığı cümleleri ve melankoli ruh yapısı onu edebiyat dünyasının en ünlü isimlerinden biri haline getirmiştir. Ümit Yaşar Oğuzcan, Hüznün şairi olarak bilinmektedir.
14.06.2021Şiirler
Panayır Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir?
Panayır Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir?Panayır sözcüğü günlük yaşamda sıklıkla duyulan bir kelimedir. Panayır hakkında, panayır nedir, panayırın özellikleri ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.
14.06.2021Eğitim
Netanyahu karşıtlarından kutlama!
Netanyahu karşıtlarından kutlama!Binyamin Netanyahu karşıtları, Batı Kudüs’teki İsrail meclisi önünde muhalif partilerin kurduğu koalisyon hükümetinin Mecliste güven oyu almasını kutladı.
13.06.2021Dünya
Köyünde hem kanserle savaşını kazandı hem de üretici oldu
Köyünde hem kanserle savaşını kazandı hem de üretici olduŞehir hayatının kalabalık ve gürültüsünden uzaklaşıp ailesiyle Erzurum'daki köyüne yerleşerek organik ürünler üretmeye başlayan Gülcan Ocak, ikinci kez yakalandığı kanseri yendiği baba ocağında, hem sağlıklı besleniyor hem de ihtiyaç fazlası ürünleri satarak gelir elde ediyor.
13.06.2021Haberler
Kanser savaşını kazandı! Esnaf ondan alıyor
Kanser savaşını kazandı! Esnaf ondan alıyorŞehir hayatının kalabalık ve gürültüsünden uzaklaşıp ailesiyle Erzurum'daki köyüne yerleşerek organik ürünler üretmeye başlayan Gülcan Ocak, ikinci kez yakalandığı kanseri yendiği baba ocağında, hem sağlıklı besleniyor hem de ihtiyaç fazlası ürünleri satarak gelir elde ediyor.
13.06.2021Ekonomi
Köyünde hem kanserle savaşını kazandı hem de üretici oldu
Köyünde hem kanserle savaşını kazandı hem de üretici olduŞehir hayatının kalabalık ve gürültüsünden uzaklaşıp ailesiyle Erzurum'daki köyüne yerleşerek organik ürünler üretmeye başlayan Gülcan Ocak, ikinci kez yakalandığı kanseri yendiği baba ocağında, hem sağlıklı besleniyor hem de ihtiyaç fazlası ürünleri satarak gelir elde ediyor.
13.06.2021Ekonomi
İstanbul'a tepeden bakmak! CNN Türk, Ulaştırma Bakanı ile Çamlıca Kulesi’nde
İstanbul'a tepeden bakmak! CNN Türk, Ulaştırma Bakanı ile Çamlıca Kulesi’ndeÇamlıca Kulesi 4 yılda tamamlandı, megakentin en yüksek yapısı olarak yerini aldı. Kule, Çamlıca'daki anten kirliliğini ortadan kaldırdı. Çamlıca Kulesi, açıldığı günden bu yana İstanbul'a tepeden bakmak isteyenlerin adresi oldu. CNN Türk ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman, Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Çamlıca Kulesi’nde buluştu.
13.06.2021Gündem
İstanbul'a tepeden bakmak! CNN Türk, Ulaştırma Bakanı ile Çamlıca Kulesi’nde
İstanbul'a tepeden bakmak! CNN Türk, Ulaştırma Bakanı ile Çamlıca Kulesi’ndeÇamlıca Kulesi 4 yılda tamamlandı, megakentin en yüksek yapısı olarak yerini aldı. Kule, Çamlıca'daki anten kirliliğini ortadan kaldırdı. Çamlıca Kulesi, açıldığı günden bu yana İstanbul'a tepeden bakmak isteyenlerin adresi oldu. CNN Türk ekibinden Fulya Öztürk ve Halil Kahraman, Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Çamlıca Kulesi’nde buluştu.
13.06.2021Haberler
Y kuşağı masası
Y kuşağı masasıGastronomi sektörünün en verimli hedef kitlesi Y kuşağı, keskin tercihlere ve geniş bir beğeni yelpazesine sahip; sadece restoran deneyimi değil eve servis hizmeti de onlar için önemli.
13.06.2021Pazar
Kısıtlamasız cumartesi gününde vatandaşlar Belgrad Ormanı'na akın etti
Kısıtlamasız cumartesi gününde vatandaşlar Belgrad Ormanı'na akın ettiKısıtlamanın olmadığı cumartesi gününde çok sayıda kişi Belgrad Ormanı'na akın etti
12.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Şiirabdkoronavirüskocaelitaciz

Kalabalık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.