Kamu Personeli

Kamu Personeli

Son dakika kamu personeli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kamu personeli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kamu personeli haber sayfamızda...

Kamu Personeli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.015 kamu personeli haberi bulunmuştur.
KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI MI? 2022 KPSS BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR, NE ZAMAN BİTİYOR? İŞTE TAKVİM
KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI MI? 2022 KPSS BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR, NE ZAMAN BİTİYOR? İŞTE TAKVİMKPSS başvuruları için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. 2022 yılında gerçekleştirilecek olan KPSS lisans, Önlisans ve Ortaöğretim sınavları için başvuruların alınacağı tarihi ÖSYM duyurdu. Peki KPSS lisans başvuruları hangi tarihler arasında alınacak, sınavlar hangi tarihte başlayacak?
16.05.2022Gündem
Başbakan Boris Johnson'dan flaş talimat! 91 bin kişiyi işten çıkaracak
Başbakan Boris Johnson'dan flaş talimat! 91 bin kişiyi işten çıkaracakİngiltere'de hükümetin kamu personelinden sorumlu en üst düzey yetkilisi, hükümetin, tasarruf amacıyla, devlet memuru sayısını beşte bir oranında azaltarak 91 bin kadroyu kapatmak istediğini söyledi.
13.05.2022Ekonomi
2022 EKPSS kura başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? EKPSS için son başvuru tarihi...
2022 EKPSS kura başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? EKPSS için son başvuru tarihi...Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı için kura başvuruları 28 Nisan tarihinde alınmaya başlandı. Başvuru süresi son gün 17 Mayıs olarak duyurulan EKPSS kura başvuru tarihinin sona ermesi ile birlikte başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihi ÖSYM adaylara duyurdu.
12.05.2022Gündem
EKPSS sonuç tarihi belli oldu mu ne zaman açıklanacak? 2022 ÖSYM EKPSS sonuç tarihi...
EKPSS sonuç tarihi belli oldu mu ne zaman açıklanacak? 2022 ÖSYM EKPSS sonuç tarihi...2022 EKPSS kura sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 28 Nisan tarihinde alınmaya başlanan başvuru işlemleri 17 Mayıs tarihine kadar alınmaya devam edecek. Peki 2022 EKPSS sonuçları ne zaman hangi tarihte açıklanacak?
9.05.2022Gündem
EKPSS sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak? İşte ÖSYM'nin geçtiği tarih...
EKPSS sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak? İşte ÖSYM'nin geçtiği tarih...EKPSS pazar günü gerçekleşti. Sınav sonrası aynı gün soru ve cevaplar adayların erişimine açıldı. Sıra sonuçlarda... Peki, EKPSS sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?
28.04.2022Eğitim
Uludağ İhracatçı Birlikleri'nden personel alım ilanı
Uludağ İhracatçı Birlikleri'nden personel alım ilanıBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'ne 3 uzman yardımcısı alınacak.
26.04.2022Ekonomi
EKPSS 2022 SORU VE CEVAPLARI | ÖSYM tarafından EKPSS soruları ve cevapları erişime açıldı!
EKPSS 2022 SORU VE CEVAPLARI | ÖSYM tarafından EKPSS soruları ve cevapları erişime açıldı! EKPSS sınavı bugün gerçekleşti. Her sınav sonrası olduğu gibi soru ve cevapların ne zaman yayımlanacağı merak konusu oldu. Bu nedenle adaylar "EKPSS soruları ve cevapları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor. İşte beklentiler...
24.04.2022Gündem
Kamu personeli olmak isteyen 95 bin engelli sınava girdi
Kamu personeli olmak isteyen 95 bin engelli sınava girdi Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) 81 ilde 94 sınav merkezinde yapıldı. Bu yılki sınava 95 bin 17 aday başvurdu. İstanbul'da sınava giren adaylara aileleri eşlik etti. Diğer sınavların aksine bu sınava geç kalan aday olmadı.
24.04.2022Gündem
2022 KPSS | Ortaöğretim, ön lisans ve lisans mezunları Kamu Personeli Seçme Sınavı başvurusu ve sınavı ne zaman?
2022 KPSS | Ortaöğretim, ön lisans ve lisans mezunları Kamu Personeli Seçme Sınavı başvurusu ve sınavı ne zaman?Günler ilerliyor ve KPSS 2022 başvuru tarihleri sıklıkla araştırılıyor. Memur olma hayali kuranlar planlarını aksatmak istemezken herhangi bir aksilik yaşamamak adına "KPSS'nin 2022 başvuruları ne zaman başlıyor?" sorusunu iletiyor. İşte 2022 KPSS tarihleri...
15.04.2022Gündem
AÇIKLANDI! EKPSS 2022 sınav giriş yerleri belli oldu! EKPSS sınav giriş belgesi sorgulama ekranı
AÇIKLANDI! EKPSS 2022 sınav giriş yerleri belli oldu! EKPSS sınav giriş belgesi sorgulama ekranı24 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek olan EKPSS sınavı için adayların sınava girecekleri bina ve salonlara atama işlemleri tamamlandı. Bir süredir EKPSS sınav giriş yerleri açıklandı mı sorusuna yanıt arayan adaylar için beklenen açıklama ÖSYM'den geldi. Peki EKPSS sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır?
14.04.2022Eğitim
EKPSS sınav yerleri açıklandı mı, sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?
EKPSS sınav yerleri açıklandı mı, sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?2022 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı 24 Nisan'da gerçekleşecek. Adaylar sınav hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da sınav yerlerini araştırıyor. Yeni haftaya girilirken "EKPSS sınav yerleri açıklandı mı, sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak?" soruları peş peşe geliyor.
11.04.2022Gündem
Tam normalleşme dönemi başladı
Tam normalleşme dönemi başladıBilim Kurulu'nun mart ayı başındaki kararı ile Kovid-19 ile mücadelede kişisel tedbirlerin öncelendiği yeni döneme geçilirken, Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ile kamu personeli açısından da "tam normalleşme" dönemi başladı.
10.04.2022Gündem
EKPSS ne zaman? 2022 EKPSS sınav yerleri açıklandı mı, giriş belgesi yayımlandı mı?
EKPSS ne zaman? 2022 EKPSS sınav yerleri açıklandı mı, giriş belgesi yayımlandı mı?Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (2022-EKPSS) için heyecan dorukta. ÖSYM tarafından uygulanacak olan EKPSS ne zaman? EKPSS sınav yerleri açıklandı mı? Başvuru işlemleri yılbaşında tamamlanan EKPSS sınav tarihi hangi gün? İşte ÖSYM'nin 2022 sınav takviminde yer alan bilgiler...
7.04.2022Gündem
‘Asgari ücrete ek zam gündemde yok’
‘Asgari ücrete ek zam gündemde yok’Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücrete ek zam yapılıp yapılmayacağına ilişkin, "Gündemimizde böyle bir şey yok" dedi.
1.04.2022Ekonomi
Bakan Bilgin'den 'Asgari ücrete ek zaman yapılacak mı?' sorusuna yanıt
Bakan Bilgin'den 'Asgari ücrete ek zaman yapılacak mı?' sorusuna yanıtÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücrete ek zam tartışmalarıyla ilgili basın mensuplarına son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Bilgin, "Net zam yapıldı, gündemimizde böyle bir şey yok. Başka şeyleri birbirine karıştırmamak lazım. Temmuz ayı geldiğinde sözleşmemizde yazdığı gibi hem kamu personelimizle yaptığımız toplu sözleşmede hem de işçilerimizle yaptığımız toplu sözleşmede enflasyon farkını vereceğiz. Birbirine karıştırmamak lazım." dedi.
31.03.2022Haberler
Konak'ta 4 belediye çalışanına 'rüşvet' gözaltısı
Konak'ta 4 belediye çalışanına 'rüşvet' gözaltısıİzmir’de, Konak Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü’nde çalışan H.K., işletmeye ruhsat vermek için rüşvet aldığı iddiasıyla gözaltına alındı. H.K.’nin yanı sıra aynı dosya kapsamında işlem yaptığı belirlenen 3 belediye çalışanı daha gözaltına alındı. Konak Belediyesi’nce “Ruhsat Denetim Müdürlüğü'müz bünyesinde görev yapan bir kamu personelinin karıştığı söz konusu olay tamamen münferit bir durumdur" açıklaması yapıldı.
31.03.2022Gündem
Bakan Bilgin'den 'Asgari ücrete ek zam yapılacak mı?' sorusuna yanıt
Bakan Bilgin'den 'Asgari ücrete ek zam yapılacak mı?' sorusuna yanıtÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücrete ek zam tartışmalarıyla ilgili basın mensuplarına son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Bilgin, "Net zam yapıldı, gündemimizde böyle bir şey yok. Başka şeyleri birbirine karıştırmamak lazım. Temmuz ayı geldiğinde sözleşmemizde yazdığı gibi hem kamu personelimizle yaptığımız toplu sözleşmede hem de işçilerimizle yaptığımız toplu sözleşmede enflasyon farkını vereceğiz. Birbirine karıştırmamak lazım." dedi.
31.03.2022Ekonomi
Memur-Sen'den 3600 ek gösterge açıklaması!
Memur-Sen'den 3600 ek gösterge açıklaması!Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 3600 ek gösterge konusunda yürüttükleri çalışmalara ilişkin açıklamada bulundu. Maaşlarda farkların olacağını söyleyen Yalçın, "Buda bir emekli zammı anlamına geliyor." dedi. Yalçın ayrıca maaşlarda yapılacak artış rakamını da söyledi.
24.03.2022Ekonomi
BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ? 24 Mart Perşembe hangi illerde okul yok?
BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ? 24 Mart Perşembe hangi illerde okul yok?Kar tatili olan illerle ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Olumsuz hava koşulları, yoğun kar yağışı birçok ilde etkisini halen sürdürüyor. İl valilikleri ve kaymakamlıklardan kar tatili kararı da gelmeye devam ediyor. Peki, bugün (24 Mart) okul var mı?
23.03.2022Gündem
Son dakika: Meteoroloji'den flaş uyarı! 3 güne dikkat
Son dakika: Meteoroloji'den flaş uyarı! 3 güne dikkatSon dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yeni raporu ortaya çıktı. Buna göre önümüzdeki 3 gün yurt genelinde kuvvetli sağanak yağışlar, iç kesimlere doğru gidildikçe ise kar yağışı etkisini gösterecek. Öte yandan kar yağışının yoğun olduğu bazı illerde eğitime ara veridli. İşte detaylar...
23.03.2022Gündem
Bugün okullar tatil mi? 23 Mart Çarşamba hangi illerde okul yok?
Bugün okullar tatil mi? 23 Mart Çarşamba hangi illerde okul yok? Okullarda kar tatili ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Yurdun bir kısmında henüz bitmeyen kar yağışı sebebi ile çeşitli illerde tatil kararları duyuruluyor. Valilik açıklamaları araştırılıyor. Peki, bugün hangi illerde okullar tatil edildi, 23 Mart Çarşamba okul yok mu?
23.03.2022Gündem
Son dakika... 50 ilde FETÖ operasyonu! Çok sayıda gözaltı kararı var
Son dakika... 50 ilde FETÖ operasyonu! Çok sayıda gözaltı kararı var Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün Jandarma Genel Komutanlığı mahrem yapılanması, sağlık yapılanması ve polis memurluğundan komiser yardımcılığına geçiş sınavı soruşturmaları kapsamında 50 ilde toplam 158 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.
22.03.2022Gündem
Kars'ta 22 Mart (Yarın) okullar tatil mi? Kars Valiliği'nden açıklama geldi mi?
Kars'ta 22 Mart (Yarın) okullar tatil mi? Kars Valiliği'nden açıklama geldi mi?Kars'ta 22 Mart (Yarın) okullar tatil mi sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kars'ta etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle Kars'ta 22 Mart (Yarın) okullar tatil edilecek mi sorusunun yanıtı Valilik açıklamasının ardından netleşti.
21.03.2022Gündem
Peş peşe tatil haberleri! Eğitime kar engeli
Peş peşe tatil haberleri! Eğitime kar engeliKars’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar yarın için tatil edildi.
21.03.2022Gündem
Tatil haberleri peş peşe geldi! Eğitime 'kar' engeli
Tatil haberleri peş peşe geldi! Eğitime 'kar' engeliKar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitim yapılmayacak. İşte o iller...
20.03.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kamu Personeli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.