Kantin

Kantin

Son dakika kantin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kantin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kantin haber sayfamızda...

Kantin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 894 kantin haberi bulunmuştur.
Milyonlarca emekliye refah artırıcı yeni destekler!
Milyonlarca emekliye refah artırıcı yeni destekler! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, geçen hafta emeklilerin refahını artıracak yeni sosyal destekleri açıkladı. Yeni destek paketinde emeklilere KYK yurtlarında 1 ay ücretsiz konaklama ve kamuya ait misafirhane, öğretmenevi, sosyal tesis ve konuk evlerinden kamu görevlileri gibi yüzde 15 indirimli faydalanabilme gibi birçok yeni destekler verilecek. Peki destek paketi için bir yasal düzenleme söz konusu olacak mı? Yeni çalışma ne zaman hayata geçecek? İşte detaylar...
20.05.2024 Ekonomi
7 yaşındaki Mert Yağız'ın şırıngalı çikolatadan ölmüştü! Yeni gelişme
7 yaşındaki Mert Yağız'ın şırıngalı çikolatadan ölmüştü! Yeni gelişme Ankara'da 7 yaşındaki ilkokul öğrencisi Mert Yağız Köksal'ın şırınga şeklindeki çikolata kapağının boğazına takılması sonucu hayatını kaybetmesine ilişkin davada yeni bilirkişi raporu istendi.
15.05.2024 Gündem
Dersimiz şiddet! Çocuklar öfkelerini yönetemiyor mu?
Dersimiz şiddet! Çocuklar öfkelerini yönetemiyor mu? Okullarda öğrencinin öğretmenini silahla vurarak öldürmesine kadar varan şiddet olaylarının önüne bir türlü geçilemiyor. Uzmanlara göre çocukların öfkesini yönetememesi, aileden yeterince sevgi görememeleri, dijital oyunlar ile filmler sorunun başlıca nedenleri.
9.05.2024 Gündem
Nihal Candan cezaevi günlerini anlattı: Seçil Erzan'la aynı koğuştaydık
Nihal Candan cezaevi günlerini anlattı: Seçil Erzan'la aynı koğuştaydık Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla 5.5 ay önce tutuklanan sosyal medya fenomeni Candan kardeşlerden Nihal’in, 'Anoreksiya' hastası olduğu öğrenildi. Nihal Candan yaşadığı hastalıkla birlikte 37 kiloya kadar düştü. Cezaevinden tahliye olan Nihal, yaşadığı hapis günleri Kanal D habere anlattı. İşte detaylar...
28.04.2024 Gündem
Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok: Ankaramızı cazibe merkezi yapacağız
Cumhur İttifakı adayı Turgut Altınok: Ankaramızı cazibe merkezi yapacağız Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Turgut Altınok, "Ankaramızı her alanda bir cazibe merkezi yapacağız."
29.03.2024 Gündem
'Projelerimi taklit etmeye başladılar'
'Projelerimi taklit etmeye başladılar' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Hem 'projeleri yok' dediler, araştırma yapıp Mansur Yavaş'ın niye sevildiğini anlayınca da Mansur Yavaş'ın projelerini taklit etmeye başladılar" açıklamasında bulundu.
25.03.2024 Gündem
Gıda analizinde ihracat hamlesi
Gıda analizinde ihracat hamlesi Gıdada denetimler artarken 147 akredite gıda kontrol laboratuvarı bulunan Türkiye’ye yurt dışından da analiz için numune gelmeye başladı.
25.03.2024 Ekonomi
Mansur Yavaş: Sandığa gitmeyenleri götürün
Mansur Yavaş: Sandığa gitmeyenleri götürün Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kızımın Mortgage (ipotek) ile 32 yıl taksitle aldığı, taksit taksit tam 32 yıl ödeyeceği bir evi, daha da alalı 2 yıl oldu, 'Mansur Yavaş'ın Londra'da evi var' diyerek, dilinde tüy bitti. Önümüzdeki hafta Allah'ın izniyle bütün belgeleri açıklayacağım. İnşallah yalanlarını yüzlerine çarpacağız dedi.
23.03.2024 Gündem
Yavaş: Bütün banka hesaplarım incelemeye açık
Yavaş: Bütün banka hesaplarım incelemeye açık Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, "1999 yılında Beypazarı'nda ilk belediye başkanlığı yaptığımdan bugüne kadar bütün banka hesaplarım incelemeye açıktır. Hiç kimseden sakladığım hiçbir şeyim yoktur” dedi.
20.03.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Meclis'te azınlıkta kalırsak maalesef buruk olacak
Mansur Yavaş: Meclis'te azınlıkta kalırsak maalesef buruk olacak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, partisinin Altındağ ilçesindeki Hüseyingazi Seçim Koordinasyon Merkezi açılış törenine katıldı
17.03.2024 Gündem
Turgut Altınok: Az laf çok iş diyor ama işi olmayanın lafı olmaz
Turgut Altınok: Az laf çok iş diyor ama işi olmayanın lafı olmaz Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Keçiören Bağlum’da stadyum açılışı gerçekleştirdi. Terör örgütü PKK tarafından şehit edilen Hüseyin Demirtaş’ın adının verildiği stadyumun açılışına çok sayıda vatandaş katıldı.
11.03.2024 Gündem
‘Çorba günü’ başladı
‘Çorba günü’ başladı Milli Eğitim Bakanlığı’nca, “Okulumda Sağlıklı Besleniyorum” programı kapsamında, okul kantinlerinde öğrenciler için “çorba ve meyve günü” etkinliğinin uygulanmasına 4 Mart Dünya Obezite Günü’nde başlandı.
6.03.2024 Eğitim
Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Altınok: Köy yollarını iki yıl içinde yapacağız
Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Altınok: Köy yollarını iki yıl içinde yapacağız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Güdül'deki Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışının ardından Nallıhan ve Ayaş ilçelerinde de açılışlara katıldı.
4.03.2024 Gündem
Turgut Altınok'tan Mansur Yavaş'a 'Apo Bey' tepkisi
Turgut Altınok'tan Mansur Yavaş'a 'Apo Bey' tepkisi "Televizyonda bunca insanımızın katili için ‘Apo Bey’ diyen bir Büyükşehir Belediye Başkan’ı var." diyerek Mansur Yavaş'ı eleştiren AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, ‘Demirtaş bırakılmalı’ diyor. Bir Türk milliyetçisi bunu söyleyebilir mi?" dedi.
4.03.2024 Gündem
0-2 yaş çocuklu ailelere bedava doğal gaz vaadi
0-2 yaş çocuklu ailelere bedava doğal gaz vaadi SP İstanbul Adayı Birol Aydın, partisinin Esenyurt aday tanıtım programında konuştu.
4.03.2024 Gündem
Okul kantinlerinde yeni dönem! Haftanın bir günü satışına izin verildi
Okul kantinlerinde yeni dönem! Haftanın bir günü satışına izin verildi Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) ‘Sağlıklı Besleniyorum’ projesi kapsamında okul kantinlerinde çorba günü ve meyve günü düzenlenecek.
3.03.2024 Gündem
AK Parti Bursa Adayı Alinur Aktaş'ın 31 Mart projeleri! 100 bin konutluk kentsel dönüşüm
AK Parti Bursa Adayı Alinur Aktaş'ın 31 Mart projeleri! 100 bin konutluk kentsel dönüşüm Projelerini açıklayan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Yeni dönemde 100 bin konutluk kentsel dönüşüm projemizi hayata geçireceğiz. Kent kalitesini üst seviyeye taşıyacağız." dedi.
2.03.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Şimdi istiyoruz ki Ankara'daki bütün belediyeleri kazanalım
Mansur Yavaş: Şimdi istiyoruz ki Ankara'daki bütün belediyeleri kazanalım Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, "Şimdi istiyoruz ki Ankara'daki bütün belediyeleri kazanalım. Belediye Meclisi'mizdeki engeller kalksın, doya doya bütün Ankara'ya hizmet edelim istiyoruz" dedi.
25.02.2024 Gündem
Örgümü de örerim, muhtar da olurum! Anne ve kızın muhtarlık yarışı
Örgümü de örerim, muhtar da olurum! Anne ve kızın muhtarlık yarışı Kastamonu'da rakip olan anne ve kızı, muhtar olabilmek için sokak sokak gezip oy istiyor.
12.02.2024 Gündem
Kantinler alarm veriyor! Öğrencilerin yüzde 70'i aynı yanlışı yapıyor
Kantinler alarm veriyor! Öğrencilerin yüzde 70'i aynı yanlışı yapıyor Okul kantinlerinde katkı maddeli birçok ürünün satışı yapılıyor. Bu durumun obeziteye neden olduğunu belirten uzmanlar, denetimlerin artırılması gerektiğini kaydediyor.
7.02.2024 Gündem
İHALE İLANI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
İHALE İLANI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İHALE İLANI İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
5.02.2024 Resmi İlanlar
Kantinler de fiyat listesi talimatına uyacak
Kantinler de fiyat listesi talimatına uyacak Lokanta, kafe ve pastaneler için fiyat listesi zorunluluğu geçtiğimiz günlerde başlarken uygulamaya yönelik yeni detaylar ortaya çıktı.
10.01.2024 Eğitim
ATO Başkanı Baran'dan kredi kartı komisyon bedellerine ilişkin açıklama
ATO Başkanı Baran'dan kredi kartı komisyon bedellerine ilişkin açıklama Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, kredi kartıyla yapılan sigorta prim ödemelerinde alınan komisyon bedellerinin işverenin yükünü artırdığını belirterek, “İşverenlerin kredi kartıyla yaptığı SGK prim ödemelerinde komisyon alınmamasını istiyoruz, bu konu üyelerimizin sıkça dile getirdiği talepleri arasında yer alıyor” dedi.
15.12.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kantin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.