Kapıkule Sınır Kapısı

Kapıkule Sınır Kapısı

Son dakika Kapıkule Sınır Kapısı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kapıkule Sınır Kapısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kapıkule Sınır Kapısı haber sayfamızda...

Kapıkule Sınır Kapısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 850 kapikule sinir kapisi haberi bulunmuştur.
Bayır Deresi çöplüğe döndü! 'Yok olmuş durumda'
Bayır Deresi çöplüğe döndü! 'Yok olmuş durumda'Edirne’de tarım arazilerini sulamada kullanılan Tunca Nehri’nin kollarından Bayır Deresi, kuraklık nedeniyle üzeri yosunlarla kaplanıp yeşile büründükten sonra bu kez de atılan atıklarla çöplüğe döndü.
14.10.2021Gündem
Kapıkule Sınır Kapısı yolundaki tır yangını nedeniyle trafik aksadı
Kapıkule Sınır Kapısı yolundaki tır yangını nedeniyle trafik aksadıYurt dışına çıkış için Kapıkule Sınır Kapısı istikametine giden TIR'da çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Yangın nedeniyle Kapıkule yolunda 5 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.
12.10.2021Haberler
Kapıkule Sınır Kapısı yolunda yangın! Trafik durma noktasına geldi
Kapıkule Sınır Kapısı yolunda yangın! Trafik durma noktasına geldiYurt dışına çıkış için Kapıkule Sınır Kapısı istikametine giden TIR'da çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. Yangın nedeniyle Kapıkule yolunda 5 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.
12.10.2021Gündem
Sınır kapılarında 'kaçak göçmen' denetimi arttı, TIR kuyrukları uzadı
Sınır kapılarında 'kaçak göçmen' denetimi arttı, TIR kuyrukları uzadıBulgaristan'ın kaçak göçmen girişlerini önlemek için denetimleri artırması nedeniyle ihracat yükü taşıyan TIR'lar, Edirne'de Kapıkule ve Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda uzun kuyruklar oluşturdu. TIR sürücüsü Kamil Aldı, "Denetimler arttı ama bizim Türkiye'den gelen TIR'larımızda göçmen yine de çıkıyor. Aracımızda göçmen çıkarsa TIR'larımızı geri çeviriyorlar. Tabi bu çalışmalar olunca kuyruk da uzuyor" dedi.
7.10.2021Gündem
Kapıkule'de 2 milyon TL değerinde kaçak eşya ele geçirildi
Kapıkule'de 2 milyon TL değerinde kaçak eşya ele geçirildiKapıkule Sınır Kapısı'ndan yurda kaçak sokulmak istenen 8 bin uyuşturucu hap, 34,5 kilo kehribar, lüks otomobil, bilgisayar parçaları ele geçirildi. Kaçak eşyaların piyasa değerinin 2 milyon lira olduğu belirtildi.
15.09.2021Gündem
Kapıkule'de 2 milyon TL değerinde kaçak eşya ele geçirildi
Kapıkule'de 2 milyon TL değerinde kaçak eşya ele geçirildiKapıkule Sınır Kapısı'ndan yurda kaçak sokulmak istenen 8 bin uyuşturucu hap, 34,5 kilo kehribar, lüks otomobil, bilgisayar parçaları ele geçirildi. Kaçak eşyaların piyasa değerinin 2 milyon lira olduğu belirtildi.
15.09.2021Gündem
Kapıkule'de gümrük muhafaza ekipleri kaçakçılara geçit vermiyor
Kapıkule'de gümrük muhafaza ekipleri kaçakçılara geçit vermiyorKapıkule Sınır Kapısı'nda gümrük muhafaza ekiplerince yürütülen çalışmalarda, kaçak eşyalar ve uyuşturucu ele geçirildi. Operasyonlarda 8 şüpheli gözaltına alındı.
15.09.2021Gündem
TBMM Başkanı Şentop: Felaket tellallarının bütün beklentileri boşa çıkacaktır
TBMM Başkanı Şentop: Felaket tellallarının bütün beklentileri boşa çıkacaktırTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Türkiye'nin koronavirüs salgınında yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen büyümeye devam ettiğini, dimdik ayakta durmayı başardığını belirterek, "Bazıları ekonomimizin temellerinin sağlam olmasından çok memnun değiller. Bugüne kadar bunların hepsini sükutu hayale uğrattık, bundan sonra da uğratmaya devam edeceğiz. Aziz milletimizin çalışkanlığı, sanayimizin dinamizmi sayesinde felaket tellallarının bütün beklentileri boşa çıkacaktır" dedi.
3.09.2021Siyaset
Söylenti yayıldı! Akın akın sınıra gidiyorlar
Söylenti yayıldı! Akın akın sınıra gidiyorlarAfganistan göçmenler, sosyal medya üzerinden 'Yunanistan'ın sınır kapılarını açtığı söylentisi' üzerine Edirne'ye akın etti. Kente gelen çok sayıda göçmen, sınır kapılarının kapalı olduğunu görünce geri döndü, bazıları ise bekleyişlerine devam edeceklerini belirtti.
28.08.2021Gündem
Kapıkule'de çıkış için sıra bekleyen gurbetçiler, dev ekrandan maç izledi
Kapıkule'de çıkış için sıra bekleyen gurbetçiler, dev ekrandan maç izlediEdirne Valiliği, Kapıkule Sınır Kapısı'nda Avrupa'da yaşadıkları ülkelere dönmek için bekleyen gurbetçi vatandaşlar için, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turunda sahne alan Türk takımlarının rövanş maçlarını dev ekrandan yayınladı. Bin 200 araçlık otoparkta kurulan 36 metrekarelik dev ekrandan tuttukları takımların maçlarını izleyen Türk vatandaşları, bir yandan da çıkış için sıranın kendilerine gelmesini bekledi.
26.08.2021Futbol
Edirne'nin Bayır Deresi kirlilikten yeşile büründü
Edirne'nin Bayır Deresi kirlilikten yeşile büründüEdirne'deki Tunca Nehri'nin kollarından olan Bayır Deresi, bölgedeki tesis ve evsel atıklarla kirlendi. Besicilerin hayvanlarının su içtiği, üreticilerin de tarlalarını sulamada faydalandığı dere, kirlilik nedeniyle yosunlarla kaplanıp yeşile büründü, yüzeyi ise çöple doldu.
22.08.2021Gündem
Edirne'nin Bayır Deresi kirlilikten yeşile büründü
Edirne'nin Bayır Deresi kirlilikten yeşile büründüEdirne'deki Tunca Nehri'nin kollarından olan Bayır Deresi, bölgedeki tesis ve evsel atıklarla kirlendi. Besicilerin hayvanlarının su içtiği, üreticilerin de tarlalarını sulamada faydalandığı dere, kirlilik nedeniyle yosunlarla kaplanıp yeşile büründü, yüzeyi ise çöple doldu.
22.08.2021Gündem
Kapıkule'de gurbetçilerin dönüş yoğunluğu sürüyor
Kapıkule'de gurbetçilerin dönüş yoğunluğu sürüyorYıllık izinlerini memleketlerinde geçiren gurbetçilerin yaşadıkları ülkelere dönüş yolculukları devam ediyor.
19.08.2021Haberler
Bakan açıkladı! Cumhuriyet tarihinde ilk kez oldu
Bakan açıkladı! Cumhuriyet tarihinde ilk kez olduTicaret Bakanı Mehmet Muş, Covid-19 salgınıyla birlikte dünyada hem ticaret hem de iş yapma şekillerinin değiştiğini, Türkiye'nin bu kapsamda güvenilir ve kaliteli bir tedarikçi olduğunu söyledi. Türkiye'nin Cumhuriyet tarihinde ilk kez ihracatta 200 milyar doları geçtiğini belirten Muş, "200 milyar dolar inşallah yıl sonunda çok daha farklı noktalara taşınacaktır. Önümüzdeki yıl da inşallah bunun üzerine koyarak yukarılara gitme hedefindeyiz" dedi.
14.08.2021Ekonomi
Dönüş yoluna geçen gurbetçiler Kapıkule'de yoğunluk oluşturuyor
Dönüş yoluna geçen gurbetçiler Kapıkule'de yoğunluk oluşturuyorTürkiye'de tatillerini geçiren gurbetçilerin dönüşleri devam ederken, Kapıkule Sınır Kapısı'nda zaman zaman yoğunluk oluşuyor.Yıllık izinlerini geçirmek için memleketlerine gelen gurbetçilerin yaşadıkları ülkelere dönüşleri sürüyor.
12.08.2021Haberler
Hüzünlü kuyruk! Düz yol gözlerinde rampa oluyor
Hüzünlü kuyruk! Düz yol gözlerinde rampa oluyorYıllık izinlerini Türkiye'de geçiren gurbetçilerin hüzünlü dönüşleri devam ederken, Kapıkule Sınır Kapısı'nda zaman zaman yoğunluk oluşuyor.
10.08.2021Ekonomi
Orman yangınları izinlerini tamamlayıp dönüşe geçen gurbetçileri de üzdü
Orman yangınları izinlerini tamamlayıp dönüşe geçen gurbetçileri de üzdüYıllık izinlerini Türkiye'de geçirerek yaşadıkları ülkelere dönmeye başlayan gurbetçiler, memleketlerinden ayrılmanın yanı sıra orman yangınlarının da üzüntüsünü yaşıyor.
5.08.2021Gündem
Kapıkule'de 12 kilo uyuşturucu ile 5 kilo külçe altın ele geçirildi
Kapıkule'de 12 kilo uyuşturucu ile 5 kilo külçe altın ele geçirildiKapıkule Sınır Kapısı'nda düzenlenen 6 ayrı operasyonda 12 kilo uyuşturucu 5 kilo külçe altın ve kaçak ticari eşya ele geçirildi. Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden 3’ü tutuklandı, 3 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
3.08.2021Gündem
Edirne ekonomisine 'gurbetçi' dopingi
Edirne ekonomisine 'gurbetçi' dopingiKurban Bayramı tatili ve yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için gelen ve tatilin ardından yaşadıkları ülkelere dönmek için yola çıkan gurbetçiler, Edirne'de yaptıkları alışverişle kent ekonomisini hareketlendirdi.
30.07.2021Ekonomi
Kapıkule'de gurbetçilerin hüzünlü dönüş yolculuğu
Kapıkule'de gurbetçilerin hüzünlü dönüş yolculuğuAvrupa'nın çeşitli ülkelerinden gelerek yaz tatillerini ana vatanda geçiren gurbetçilerin yaşadıkları ülkelere dönüş yolculuğu başladı. Kapıkule Sınır Kapısı’nda uzun kuyruklar oluşturan gurbetçiler, 40 dereceyi bulan sıcakta ana vatandan ayrılmanın burukluğu içerisinde yola koyuldu.
29.07.2021Ekonomi
Kapıkule'de gurbetçi yoğunluğu yaşanıyor
Kapıkule'de gurbetçi yoğunluğu yaşanıyor Yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için yola çıkan gurbetçilerin Kapıkule Sınır Kapısı'ndan geçişleri sürüyor.
25.07.2021Haberler
'Kapı' kilit! Burası ne Antalya ne de Bodrum
'Kapı' kilit! Burası ne Antalya ne de BodrumYıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için yola çıkan gurbetçilerin Kapıkule Sınır Kapısı'ndan geçişleri sürüyor.
25.07.2021Ekonomi
Kapıkule'de gurbetçi yoğunluğu yaşanıyor
Kapıkule'de gurbetçi yoğunluğu yaşanıyorYıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek için yola çıkan gurbetçilerin Kapıkule Sınır Kapısı'ndan geçişleri sürüyor.
25.07.2021Ekonomi
'Hızlı tren' hattı altyapı çalışmaları Bulgaristan sınırına yaklaştı
'Hızlı tren' hattı altyapı çalışmaları Bulgaristan sınırına yaklaştıTürkiye'nin Avrupa ülkeleriyle yüksek standartlı demir yolu bağlantısını sağlayacak "Halkalı-Kapıkule Demir Yolu Projesi" kapsamında inşası süren Çerkezköy-Kapıkule hattındaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
22.07.2021Ekonomi
Kaza yaptı! 'Babam duyarsa ne yapacağım' dedi
Kaza yaptı! 'Babam duyarsa ne yapacağım' dediEdirne'de ehliyetsiz sürücü E.B.K. (17), yönetimindeki otomobil, şerih ihlali sonucu karşı yönden gelen otomobille çarpıştı. Kazadan sonra takla atan otomobilden şans eseri yara almadan kurtulan E.B.K, olay yerine gelen polislere endişesini ifade ederek, "Babam duyarsa ben ne yapacağım dedi.
19.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

edirnekapıkuleKapıkule Sınır Kapısıson dakika haberlergurbetçi

Kapıkule Sınır Kapısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.