Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Son dakika Kelime Oyunu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kelime Oyunu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kelime Oyunu haber sayfamızda...

Kelime Oyunu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 721 kelime oyunu haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
Mabel Matiz yeni şarkısıyla dönülmez 'Kavşaklar'ın ufkunda!
Mabel Matiz yeni şarkısıyla dönülmez 'Kavşaklar'ın ufkunda!Son dönemde 'Hanfendi' ile adından sıkça bahsettiren Mabel Matiz arayı açmadan yeni şarkısı 'Kavşaklar'la karşımızda. Mabel Matiz'in yeni şarkısı Mor ve Ötesi, Tarkan ve Gülşen'in açtığı yoldan yürüyor, dönülmez 'Kavşaklar'ın ufkundan bize selam yolluyor...
12.04.2022Müzik
Tanzanya Plakası Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada
Tanzanya Plakası Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf BulmacadaTanzanya Plakası bulmaca cevabı, sıklıkla merak edilen bulmaca sorularından biridir. Özellikle kullanım alanı açısından da önem teşkil eden konular arasındadır. Bu bakımdan Tanzanya Plakası nedir öğrenebilir ve bu sayede hızlı bir şekilde bulmacayı tamamlayabilirsiniz. Tanzanya Plakası bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmaca tüm detayları ile derledik.
12.03.2022Eğitim
Dünyayı kasıp kavuran Wordle'da bazı kelimeler yasaklandı
Dünyayı kasıp kavuran Wordle'da bazı kelimeler yasaklandıBazı Wordle oyuncuları, geçen hafta belirli kelimelerin oyunda kullanılamadığına dair bir tartışma başlatmıştı. Dünyaca ünlü web tabanlı kelime oyunu Wordle, bazı kelimeleri yasakladığını doğruladı.
20.02.2022Dünya
Cem Belevi'nin 'Cemiyet Gazinosu'nda bizi neler bekliyor?
Cem Belevi'nin 'Cemiyet Gazinosu'nda bizi neler bekliyor?Türkçe pop'un çıkışta olan erkek vokallerinden Cem Belevi, 'Kulüp' dizisindeki Selim Songür karakteri etkisiyle hatırladığımız 'gazino kültürü'nü 'Cemiyet Gazinosu'nda birleştirmiş. Peki Cem Belevi'nin 'Cemiyet Gazinosu'nda bizi neler bekliyor?
17.02.2022Müzik
Uyarlanmış Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada
Uyarlanmış Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf BulmacadaUyarlanmış, sık sık karşılaşılan sorulardan biridir. Özellikle sıkça çözülen bir kelime oyunu olmasından dolayı da araştırılan oyunlar arasındadır. Bu bakımdan Uyarlanmış bulmaca cevabını öğrenebilir ve karşılaştığınızda kolaylıkla yanıtlayabilirsiniz. İşte, uyarlanmış bulmaca cevabı nedir ve merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
15.02.2022Eğitim
Hayat arkadaşı ve sosyalleşme demansı önlüyor
Hayat arkadaşı ve sosyalleşme demansı önlüyor65 yaş üstü her 10 kişiden birinde ve 75 yaş üstü her 4 kişiden birinde görülen demans, çağımızın önemli bir hastalığı olarak karşımıza çıkıyor. Yalnız yaşamanın demansı tetiklediğini, bu yaş gruplarında hayat arkadaşı olan kişilerin yalnız yaşayan kişilere göre daha az demans tanısı aldığını belirten Nöroloji Uzmanı Dr. Nil Çetin, demans hastalığına ilişkin açıklamalarda bulundu.
15.02.2022Ruh Sağlığı
Büyük Sözlük Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada
Büyük Sözlük Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf BulmacadaBüyük Sözlük, bulmaca çözen kişilerin sık sık karşılaştıkları sorulardan biridir. Özellikle dilimizde daha fazla kelime bilmek isteyen kişiler tarafından bulmaca kelime oyunu sıklıkla oynanan oyunlar arasındadır. Bu bakımdan Büyük Sözlük bulmaca cevabı nedir öğrenebilir ve buna göre gerekli alana rahatlıkla cevabı yazabilirsiniz. Büyük Sözlük bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada büyük sözlük bulmaca cevabını sizler için derledik.
11.02.2022Bulmacalar
New York Times’tan kelime oyunu hamlesi
New York Times’tan kelime oyunu hamlesiAmerikalı yayın organı New York Times, Worldle adlı kelime oyununu satın aldı. Worldle oyunu yeni çıkmış olmasına karşın kısa sürede büyük oyuncu kitlesine ulaştı.
2.02.2022Ekonomi
New York Times, Wordle'ı satın aldı!
New York Times, Wordle'ı satın aldı!ABD merkezli dünyaca ünlü gazete New York Times, son günlerin popüler kelime oyunu Wordle’ı satın aldı. 80 yıllık pazar bulmacasıyla ünlü New York Times, satış fiyatı hakkında net açıklama yapmayarak 'altı rakamlı bir ücret' ifadelerini kullandı.
1.02.2022Dünya
Wordle neden popüler oldu? Uzmanlar değerlendirdi...
Wordle neden popüler oldu? Uzmanlar değerlendirdi...Son günlerde sosyal medya kullanıcıları arasında yeşil ve sarı karelerle göze çarpan küp görselleri yayılmaya başladı. Bu görseller aslında dünyayı saran yeni bir çılgınlığa işaret ediyor.
20.01.2022Dünya
Akran zorbalığının ilacı oyun
Akran zorbalığının ilacı oyunSave the Children Türkiye’nin akran zorbalığına karşı Avcılar Leyla Bayram İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerinin katkısıyla hazırladığı Evrenler Arası Macera oyunuyla tanışın
9.01.2022Pazar
Şifreli mektubu çözene ödül var
Şifreli mektubu çözene ödül varDünya klasiklerinin gözde yazarları arasındaki Charles Dickens’ın 100 yıl önce yazdığı şifreli mektup bugüne kadar çözülemedi. Ünlü İngiliz yazarın mektubundaki şifreleri çözenlere para ödülü verileceği açıklandı.
22.11.2021Dünya
Rekora koşuyor
Rekora koşuyorAli İhsan Varol’un sunuculuğunu üstlendiği ‘Kelime Oyunu’, rekora koşuyor.
30.10.2021Cadde
Demirören Medya’ya  iki ödül
Demirören Medya’ya iki ödülUluslararası Kristal Elmas Ödül Töreni, iş, sanat, siyaset ve televizyon dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.
15.10.2021Cadde
F İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu F Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
F İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu F Harfi İle Biten Kelimeler ListesiGünlük hayatta insanların boş zamanlarını değerlendirmek için yaptıkları birtakım aktiviteler bulunmaktadır. Bu aktivitelerin başında da eğlenceli zamanlar geçirmeye yarayan oyunlar gelmektedir. Bu oyunlardan biri de kelime oyunu olarak ifade edilmektedir. Bu oyunda fazla kelime bilmek rakipler karşısında avantajlı duruma gelmeyi sağlamaktadır. Peki, F ile biten kelimeler nelerdir? Sonu f harfi ile biten kelimeler listesi nasıl olmaktadır? İşte, sonu f harfi ile biten kelimeler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için gerekli olan bilgiler.
8.10.2021Eğitim
C İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu C Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
C İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu C Harfi İle Biten Kelimeler ListesiÇok fazla olmasa bile C ile biten bazı kelimeler bulunmaktadır. Özellikle kelime oyunları için bu cümleler önemli bir yere sahiptir. Peki, C ile biten kelimeler nelerdir? Sonu C harfi ile biten kelimeler listesi üzerine tüm detayları derledik.
8.10.2021Eğitim
Star Wars Günü nedir? Google'dan 'Star Wars Günü'nde çok ilginç doodle!
Star Wars Günü nedir? Google'dan 'Star Wars Günü'nde çok ilginç doodle!Bugün Star Wars Günü... Google'a 'Star Wars Günü' yazıldığında ise kullanıcılar çok ilginç bir doodle ile karşılaşıyor. Peki, bugünün anlamı nedir?
4.05.2021Gündem
Kuş Yuvası' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kuş Yuvası' Yanıtları
Kuş Yuvası' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kuş Yuvası' YanıtlarıKuş yuvası bulmacalarda en sık rastlanan sorular arasındadır. Bulmaca severlerin sık karşılaştıkları bir soru olan kuş yuvasının cevabı araştırılmaktadır. Sizlerde kuş yuvası bulmaca cevabını öğrenerek kelime haznenizi genişletebilir, bulmaca oyunlarında kolayca cevaplayabilirsiniz. Çengelden kare bulmacaya kadar her bulmaca çeşidinde sık sık rastlanan kuş yuvası bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada 'Kuş Yuvası' yanıtları tüm detayları ile derledik.
2.05.2021Eğitim
Ğ İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? Ğ Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan Kelimeler
Ğ İle Başlayan Kelimeler Nelerdir? Ğ Harfiyle Başlayan En Çok Kullanılan KelimelerÖzellikle de kelime oyunu oynayanlar, araştırmaya yapmaya çok meraklı olanlar ve ilkokula giden öğrencilerin büyük bir merakla araştırdığı konu olan ğ ile başlayan kelimeler sürekli olarak araştırılıyor. Sizin için Ğ ile başlayan kelimeler nelerdir? Ğ harfiyle başlayan en çok kullanılan kelimeler konularını araştırdık ve detaylarıyla birlikte derledik.
1.05.2021Eğitim
Son dakika: Biden'ın 'soykırım' açıklaması ne anlama geliyor? Ali Çınar değerlendirdi
Son dakika: Biden'ın 'soykırım' açıklaması ne anlama geliyor? Ali Çınar değerlendirdiABD Başkanı Biden'in beklenen soykırım açıklaması sonrasında tepkiler gelmeye devam ediyor. Biden'ın konuşmasında satır aralarındaki detaylar neler? Osmanlı dönemindeki Ermeni Soykırımı söylemiyle ne ifade edilmek isteniyor? Amerikan medyası söylemi nasıl değerlendiriyor? Milliyet Gazetesi yazarı Ali Çınar CNN TÜRK canlı yayınında değerlendirdi
24.04.2021 Gündem
Biden'ın 'soykırım' açıklaması ne anlama geliyor? Ali Çınar değerlendirdi
Biden'ın 'soykırım' açıklaması ne anlama geliyor? Ali Çınar değerlendirdiABD Başkanı Biden'in beklenen soykırım açıklaması sonrasında tepkiler gelmeye devam ediyor. Biden'ın konuşmasında satır aralarındaki detaylar neler? Osmanlı dönemindeki Ermeni Soykırımı söylemiyle ne ifade edilmek isteniyor? Amerikan medyası söylemi nasıl değerlendiriyor? Milliyet Gazetesi yazarı Ali Çınar CNN TÜRK canlı yayınında değerlendirdi
24.04.2021Televizyon
Kelime Oyunu (Scrabble) Nasıl Oynanır? Kelime Üretme Oyununun Kuralları Nelerdir?
Kelime Oyunu (Scrabble) Nasıl Oynanır? Kelime Üretme Oyununun Kuralları Nelerdir?Scrabble olarak bilinen ve Türkçe karşılığı kelime oyunu olan oyun, yediden yetmişe herkes tarafından sevilen ve oynanan oyunlardan bir tanesidir. Oyun, çok sevildiği için değişik varyasyonları da piyasaya sürülmüştür. Hatta başka markalar ve başka isimlerde de kelime oyunları bulmak mümkündür. Ama bütün kapılar hemen hemen aynı oyun mantığına ulaşmaktadır. Peki, kelime oyunu nasıl bir oyundur? Oynaması kolay mı yoksa zor mudur? İşte, kelime oyunu ve nasıl oynandığı konularında merak edilmekte olan hususlar.
14.04.2021Eğitim
Rekora koşuyor
Rekora koşuyorteve 2’nin, yayına başladığı günden bu yana büyük ilgiyle izlenen yarışma programı ‘Kelime Oyunu’, 800’üncü bölümünü kutluyor.
19.12.2020Cadde
'Kelime Oyunu' rekora koşuyor
'Kelime Oyunu' rekora koşuyorteve 2’nin yayına başladığı günden bu yana büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı 'Kelime Oyunu' 800'üncü bölümünü kutluyor.
18.12.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Kelime Oyunu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.