Kırmızı Halı

Kırmızı Halı

Son dakika kırmızı halı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kırmızı halı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kırmızı halı haber sayfamızda...

Kırmızı Halı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.255 kirmizi hali haberi bulunmuştur.
21 aydır çıkmıyor! ABD basını Çin liderinin 'kendini kapatmasını' yazdı
21 aydır çıkmıyor! ABD basını Çin liderinin 'kendini kapatmasını' yazdıÇin Devlet Başkanı Xi Jinping, Kovid-19 vurduğunda kendisini dünyanın en sıkı sınır kontrollerinin arkasına kapattı ve uluslararası imajı düşerken bile, dünyayı dolaşarak diplomasi yapmasına yakında zamanda devam etmesi beklenmiyor.
24.10.2021Dünya
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Emmy’nin görkemli gecesi
Emmy’nin görkemli gecesiTelevizyon dünyasının Oscar’ı Emmy Ödülleri sahiplerini buldu. Görkemli geceye ‘The Crown’ ve ‘Ted Lasso’ yapımları damgasını vurdu.
21.09.2021Cadde
Kırmızı Halı: 2021 Emmy Ödülleri'nin en şıkları
Kırmızı Halı: 2021 Emmy Ödülleri'nin en şıkları73. Emmy Ödülleri dün gece Los Angeles'ta gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. The Crown ve Ted Lasso dizilerinin ödülleri silip süpürdüğü 2021 Emmy Ödülleri'nde kırmızı halı da şıklık yarışına sahne oldu. İşte 2021 Emmy Ödülleri kırmızı halısının en dikkat çekici görünümleri! - PEMBENAR ÖZEL
20.09.2021Stil
Met Gala 2021: Modanın en büyük gecesinden en ilginç kostümler
Met Gala 2021: Modanın en büyük gecesinden en ilginç kostümlerGeçen yıl Covid-19 pandemisi sebebiyle iptal edilen Met Gala, dün gece New York'ta gerçekleşti. Metropolitan Sanat Müzesi yararına düzenlenen Met Gala 2021, her yıl olduğu gibi bu yıl da ünlülerin geçidine sahne oldu. Her Met Gala'nın kendi teması olduğu gibi Met Gala 2021'in teması "Amerika: Bir Moda Sözlüğü" olarak belirlenmişti. Bu tema ile Amerikan tarzının yaratıcılığına bir saygı duruşunda bulunulurken davetlilerden kostümlerinin Amerika'nın coşkulu ve maceracı terzilik ruhunu yansıtması bekleniyordu. Bu özgür tema altında kırmızı halıda birbirinden farklı yorumlar ortaya çıktı. Bazı yıldızlar Amerika'nın ulusal ikonlarına saygı duruşu niteliğinde kostümler tercih etti, bazıları Grace Kelly ve Audrey Hepburn gibi ikonların görünümlerini baştan yarattı. İşte Met Gala 2021 kırmızı halısından en ilginç kostümler!
14.09.2021Stil
Sazın yolculuğu  ‘Ağaçtan Dervişe’
Sazın yolculuğu ‘Ağaçtan Dervişe’Yönetmenliğini Mehmet İsmail Çeçen, yapımcılığını Selen Almaç Deniz’in üstlendiği ‘Ağaçtan Dervişe’ belgesel filminin galası, 16 Eylül akşamı Park Orman Narlıdere Tesisleri’nde gerçekleşecek
10.09.2021Ege
Stil Raporu: 78. Venedik Film Festivali'nin şıkları
Stil Raporu: 78. Venedik Film Festivali'nin şıklarıİtalya'da düzenlenen 78. Venedik Film Festivali muhteşem bir kapanış töreniyle sona ererken yıldız isimler festival boyunca kırmızı halıda unutulmaz görünümlere imza attı. İşte 2021 Venedik Film Festivali boyunca gündüzden geceye ünlü oyuncular ve süpermodellerin en iyi kırmızı halı görünümleri!
13.09.2021Stil
Kırmızı Halı: 78. Venedik Film Festivali'nin açılış töreninde şıklık yarışı
Kırmızı Halı: 78. Venedik Film Festivali'nin açılış töreninde şıklık yarışı78. Venedik Film Festivali, dün ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen görkemli bir açılış töreniyle başladı. 11 Eylül'e kadar devam edecek festivalin ilk akşamında 'Parallel Mothers' filminin gösterimi yapılırken kırmızı halı, ünlü oyuncular ve süpermodeller arasındaki şıklık yarışına sahne oldu. İşte 2021 Venedik Film Festivali açılış töreninden en dikkat çekici kırmızı halı görünümleri! - Duygu Bay / PEMBENAR ÖZEL
2.09.2021Stil
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu! İstanbul'da tarihi gece...
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu! İstanbul'da tarihi gece...UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 2021-2022 sezonu grup kuralarının çekimi yapıldı. İstanbul'daki Haliç Kongre Merkezi'nde yapılan organizasyonda Beşiktaş'ın grubu belli oldu. Öte yandan UEFA tarafından sezonun en iyileri seçildi. İşte Devler Ligi grupları...
Rita Ora-Taika Waititi kural bozdu! Kırmızı halıda poz verdiler
Rita Ora-Taika Waititi kural bozdu! Kırmızı halıda poz verdilerBirkaç ay önce önce aşk yaşadıkları ortaya çıkan şarkıcı Rita Ora ile Oscar ödüllü yönetmen Taika Waititi, ilk kez birlikte kırmızı halıda boy gösterdi. İkili, Waititi'nin yeni filmi 'The Suicide Squad'ın galasına katılarak; aşklarını resmen ilan etti.
5.08.2021Cadde
‘Diyarbakır doğal bir film platosu’
‘Diyarbakır doğal bir film platosu’Diyarbakır’da Kovid-19 nedeniyle ara verilen kültür ve sanat etkinlikleri Kayapınar Film Günleri’yle başladı
2.08.2021Ege
Kıyıdan Kıyıa Türkiye-Yunanistan Film Festivali Çeşme'de başlıyor
Kıyıdan Kıyıa Türkiye-Yunanistan Film Festivali Çeşme'de başlıyor19-24 Ağustos tarihleri arasında Çeşme’de gerçekleşecek olan Türkiye’nin ilk sürdürülebilir organizasyonu “Kıyıdan Kıyıya Türkiye-Yunanistan Film Festivali, sinemanın iyileştirici gücüyle birlikte karbon ayak izimizi azaltmayı hedefliyor.
Filmler yarıştı, giysiler konuşuldu
Filmler yarıştı, giysiler konuşulduHer yıl olduğu gibi 74. Cannes Film Festivali’nde de sinema eserleri ödüle koştu. Festivalin kırmızı halısında ise onlarca fotoğrafçının karşısına çıkan oyuncular ve modeller, giysileriyle moda rüzgârları estirdi
18.07.2021Dünya
Kırmızı Halı: amfAR Gala Cannes 2021
Kırmızı Halı: amfAR Gala Cannes 2021Yıldız isimler, 74. Cannes Film Festivali kapsamında geleneksel amfAR Cinema Against AIDS galasında bir araya geldiler. Her yıl olduğu gibi amfAR Gala Cannes 2021 de yıldız isimlerin şıklık yarışına sahne oldu. İşte amfAR Gala Cannes 2021'in en dikkat çekici görünümleri!
17.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 11. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 11. gün74. Cannes Film Festivali'nin 11. gününde "The Restless" ve "Emergency Declaration" filmlerinin öngösterimleri ile "Memoria" filminin basın toplantıları gerçekleştirildi. İşte 74. Cannes Film Festivali 11. gününden en dikkat çekici kırmızı halı görünümleri!
17.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 10. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 10. gün74. Cannes Film Festivali'inin 10. gününde "France" ve "Memoria" filminin gösterimleri yapıldı. Ünlü modeller şıklıklarıyla galaya damga vururken Türkiye'den Wilma Elles, Christophe Guillarme elbisesiyle göz kamaştıran isimler arasındaydı. İşte 2021 Cannes Film Festivali'nin 10. gününden en iddialı görünümler!
16.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 9. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 9. gün74. Cannes Film Festivali'nin dokuzuncu gününde ünlü oyuncular ve modeller "The Story of My Wife" filminin galasında bir araya geldi. Türkiye'den Wilma Elles'in de katıldığı "The Story of My Wife" filmi galasından en şık görünümleri derledik.
16.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 8. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 8. gün74. Cannes Film Festivali'nin sekizinci gününde "Aline" ve "Titane" filmlerinin öngösterimleri ile "The French Dispatch" ve "BAC Nord" filmlerinin basın toplantıları yapıldı. Gelin 74. Cannes Film Festivali'nin sekizinci gününden en şık görünümlere birlikte göz atalım!
14.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 7. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 7. gün74. Cannes Film Festivali'nin yedinci gününe Wes Anderson'ın merakla beklenen filmi "The French Dispatch" damgasını vurdu. Festival kapsamında öngösterimi yapılan filmin kırmızı halısı yıldızlar geçidiydi. Günün devamında ise "The Crusade" ve "BAC Nord" filmleri sergilendi. İşte 74. Cannes Film Festivali yedinci gününden en şık kırmızı halı görünümleri!
13.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 6. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 6. gün74. Cannes Film Festivali, "Three Floors" ve "Bergman Island" filmlerinin gösterimleri ve Kering Women In Motion Awards ile devam etti. "Three Floors" filminin galasına model Bella Hadid'in Schiaparelli imzalı elbisesi damga vurdu. İşte festivalin altıncı gününden en iddialı görünümler!
13.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 5. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 5. gün74. Cannes Film Festivali kapsamında Cumartesi günü gösterimi yapılan "Peaceful" filminin galasında dünyaca ünlü süpermodeller ve oyuncular göz kamaştırdı. Günün finalinde "Flag Day" filminin gösterimi gerçekleşti. İşte 2021 Cannes Film Festivali'nin beşinci gününden en şık kırmızı halı görünümleri!
13.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 4. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 4. günBu yıl 74'üncüsü düzenlenen Cannes Film Festivali, Fransa'nın Cannes kentinde devam ediyor. Festivalin dördüncü gününde "Benedetta" ve "The Divide" filmlerinin gösterimleri yapıldı. "Benedetta" filminin kırmızı halısı ünlü oyuncuların ve süpermodellerin şıklık yarışına sahne oldu. İşte 74. Cannes Film Festivali'nin dördüncü gününden en dikkat çeken kırmızı halı görünümleri!
10.07.2021Moda
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 3. gün
Kırmızı Halı: 74. Cannes Film Festivali 3. gün74. Cannes Film Festivali'nin üçüncü akşamında "Stillwater" ve "The Worst Person In The World" filmlerinin gösterimleri yapıldı. Süpermodellerin geçidine sahne olan kırmızı halının ihtişamına festival etkinlikleri ve fotoğraf çekimleriyle gündüz şıklığı da eklendi. İşte 2021 Cannes Film Festivali'nin üçüncü gününden ve "Stillwater" ile "The Worst Person In The World" filmlerinin galalarından en şık görünümler!
9.07.2021Moda
Şıklığın kalbi Cannes'da atıyor
Şıklığın kalbi Cannes'da atıyor74. Cannes Film Festivali’nin ikinci gününün kırmızı halı töreninde şıklık yarışı devam etti.
9.07.2021Cadde
Son dakika: Erdoğan'dan net mesaj: Kendi göbeğimizi keseceğiz!
Son dakika: Erdoğan'dan net mesaj: Kendi göbeğimizi keseceğiz!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'deki A400M Fasbat Uçak Bakım Tesisleri'nde yapılan açılış ile Retrofiti Yapılan İlk A400M Uçağının Teslimi ve Stratejik İşbirliği Anlaşmaları Sertifika Töreni'ne canlı bağlantıyla katıldı. Törende konuşma yapan Erdoğan "Ülkemizi savunma sanayinde dışa bağımlılıktan tamamen kurtarıncaya kadar yatırımlarımızı artırarak devam ettireceğiz." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Vatan savunmasında karşılaştığımız tüm haksızlıkları ve hukuksuzlukları kendi göbeğimizi kendimiz keserek aşmakta kararlıyız." ifadelerini kullandı.
8.07.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

2021 cannes film festivali74. Cannes Film Festivalicannes film festivali kırmızı halıkırmızı halıizmir

Kırmızı Halı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.