Kıyıköy

Kıyıköy

Son dakika kıyıköy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kıyıköy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kıyıköy haber sayfamızda...

Kıyıköy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 219 kiyikoy haberi bulunmuştur.
Arnavutköy'de tekne alabora oldu! 1 kişi kayıp
Arnavutköy'de tekne alabora oldu! 1 kişi kayıp İstanbul'da Rumeli Feneri'nden denize açılan içinde 2 kişinin bulunduğu tekne, Arnavutköy, Karaburun Sahili açıklarında alabora oldu. Bir kişi 2 saat boyunca yüzerek kıyıya ulaşarak kurtulurken, kaybolan bir kişiyi arama çalışmaları devam ediyor.
2.05.2021Gündem
Hep Yek 2 nerede çekildi? Hep Yek 2 filmi oyuncuları kim, konusu nedir?
Hep Yek 2 nerede çekildi? Hep Yek 2 filmi oyuncuları kim, konusu nedir?Seri filmlerden olan Hep Yek 2 izleyenin beğenisine sunuluyor. Sinema salonlarının ardından televizyon ekranlarında da sevilerek izlenen filmin oyuncu kadrosunda birçok başarılı isim yer aldı. Hep Yek 2 filmi ne zaman ve nerede çekildi?
4.04.2021Cadde
'Arkadaşlarla buluşacağım' diyerek evden çıkan gençten haber alınamıyor
'Arkadaşlarla buluşacağım' diyerek evden çıkan gençten haber alınamıyorTekirdağ’da 4 gün önce arkadaşlarının yanına gideceğini söyleyerek evden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan Hakan Kolsuz'un (34) aracı, Kırklareli'nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy'de terk edilmiş bulundu. İntihar şüphesi üzerine denizde arama çalışması başlatıldı.
14.03.2021Haberler
'Arkadaşlarla buluşacağım' diyerek evden çıkan genç 4 gündür kayıp!
'Arkadaşlarla buluşacağım' diyerek evden çıkan genç 4 gündür kayıp!Tekirdağ’da 4 gün önce arkadaşlarının yanına gideceğini söyleyerek evden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan Hakan Kolsuz'un (34) aracı, Kırklareli'nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy'de terk edilmiş bulundu. İntihar şüphesi üzerine denizde arama çalışması başlatıldı.
14.03.2021Gündem
TürkAkım bakıma girecek
TürkAkım bakıma girecekTürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı'nda, 22-29 Haziran ve 12-27 Temmuz tarihlerinde planlı bakım-onarım çalışmaları yapılacak.
19.02.2021Uzmanpara
TürkAkım, haziran ve temmuzda bakıma girecek
TürkAkım, haziran ve temmuzda bakıma girecekTürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı'nda, 22-29 Haziran ve 12-27 Temmuz tarihlerinde planlı bakım-onarım çalışmaları yapılacak.
19.02.2021Ekonomi
Türk-Rus iş birliğinde örnek proje TürkAkım bir yıldır devrede
Türk-Rus iş birliğinde örnek proje TürkAkım bir yıldır devredeTürkAkım Gaz Taşıma AŞ Genel Müdürü Şakir Arıkan, Rus doğal gazını Türkiye'ye ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya ileten TürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı'nın açılışının üzerinden bir yıl geçtiğini belirterek, "Kamulaştırma, satın alma, inşaat ve devreye alma işlemleri 2019'da rekor sürede tamamlanan projeyle 5,8 milyar metreküp gaz Avrupa'ya kesintisiz olarak güvenle taşındı." dedi.
7.01.2021Ekonomi
TürkAkım'dan Avrupa'ya 2020'de 5,8 milyar metreküp gaz taşındı
TürkAkım'dan Avrupa'ya 2020'de 5,8 milyar metreküp gaz taşındıRusya'nın doğal gazını Türkiye'ye ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya ileten TürkAkım boru hattı aracılığıyla Avrupa'ya 2020 yılında 5,8 milyar metreküp gaz taşındı.
3.01.2021Ekonomi
Ara tatil dönemi doğayla buluşun
Ara tatil dönemi doğayla buluşunUzaktan eğitim ve koronavirüs nedeniyle uzun zamandır evlere kapanan öğrenciler ve aileler, ara tatilde kısa bir mola verecek. Özel etkinlikler ve müzeler, eğitici ve eğlenceli tatil için ilk seçenek. Pandemi gölgesinde uzun seyahatler yapamayabilirsiniz ama gerekli önlemleri alarak yakın şehirleri keşfedebilir, doğada sonbaharın tadını çıkarabilirsiniz
15.11.2020Gündem
Sahte içkiden ölüm 67’ye çıktı
Sahte içkiden ölüm 67’ye çıktıKırklareli, Aydın ve Zonguldak’ta dört kişi daha sahte içki nedeniyle hayatını kaybetti. Böylece 9 Ekim’den bu yana metil alkol zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 67’ye yükseldi.
21.10.2020Gündem
Kırklareli'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 4'e yükseldi!
Kırklareli'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 4'e yükseldi!Kırklareli’nin Vize ilçesinde sahte içkiden zehirlenen Tufan Abay, tedavi gördüğü hastanede öldü. Abay'ın hayatını kaybetmesinin ardından kentte sahte alkolden ölenlerin sayısı 4'e çıktı.
20.10.2020Gündem
Sahte içki bir can daha aldı!
Sahte içki bir can daha aldı!Kırklareli'nin Vize ilçesinde, sahte içkiden zehirlenen Soner Tolukan'ın ardından Tayfun Yatkın da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Yatkın'ın ölümüyle Kırklareli'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 3'e yükseldi.
17.10.2020Gündem
TürkAkım'da ilk imzaların atılmasının üzerinden 4 yıl geçti
TürkAkım'da ilk imzaların atılmasının üzerinden 4 yıl geçtiRus doğal gazını Türkiye'ye ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya iletecek TürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı'nda hükümetler arası anlaşmanın kabulünün üzerinden 4 yıl geçti. Gazprom Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TürkAkım Proje Şirketi (South Stream Transport) Üst Yöneticisi Dr. Oleg Aksyutin, "Çevreyle dost ve verimli bir enerji kaynağı olan doğal gazı bölgedeki piyasalara nesiller boyunca aktarmak üzere tasarlanıp gerçekleştirilen TürkAkım, artık ülkelerimizin hizmetinde." dedi.
9.10.2020Ekonomi
‘Karadeniz’den yeni müjde gelebilir’
‘Karadeniz’den yeni müjde gelebilir’Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Karadeniz’de 320 milyar metreküplük doğalgaz bulunan bölgenin aşağısındaki katmanlarda yeni keşif yakalanabileceğini belirterek, “2 aya kadar yeni müjde gelebilir” dedi.
28.08.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Dönmez CNN TÜRK'te açıkladı: 2 aya kadar yeni müjde gelebilir
Son dakika... Bakan Dönmez CNN TÜRK'te açıkladı: 2 aya kadar yeni müjde gelebilirGelen son dakika haberine göre; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'de, Karadeniz'deki doğal gaz keşfi ile ilgili merak edilenleri ve Doğu Akdeniz'deki enerji arama çalışmalarını Ahmet Hakan'a anlattı. Bakan Dönmez Karadeniz'de keşfedilen 320 milyar metreküplük doğal gaz rezerve ilişkin, "Kuvvetle muhtemel keşif yapılan bölgenin aşağısındaki katmanlarda da yeni keşif yakalayabiliriz. Derinlikleri ve uzunlukları birbirine benziyor. 2 aya yeni müjde gelebilir." dedi.
27.08.2020Ekonomi
Türkiye ‘müjde’ye kilitlendi
Türkiye ‘müjde’ye kilitlendiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklaması öncesinde vatandaşlar televizyon karşısına geçerek müjdeli haberi bekledi. Doğal gaz rezervi bulunduğu müjdesini vatandaşlar alkışlarla karşıladı.
22.08.2020Gündem
Kıyıköy nerede, hangi bölgede? Kıyıköy ile ilgili merak edilenler...
Kıyıköy nerede, hangi bölgede? Kıyıköy ile ilgili merak edilenler...Kıyıköy nerede? Enerji Bakanı Fatih Dönmez, Fatih Sondaj gemisinin Karadeniz'de 'Tuna-1' bölgesindeki sondaj çalışmalarına başladığını duyurmuştu. Sondaj çalışmaları lie birlikte Kıyıköy ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Peki, Kıyıköy nerede yer alıyor? Kıyıköy hangi bölgede?
21.08.2020Gündem
Son dakika... Haritaya dikkat! Türkiye’den ‘enerji’ atağı
Son dakika... Haritaya dikkat! Türkiye’den ‘enerji’ atağıTürkiye, doğal gaz ve petrol arama faaliyetlerine hız verdi. Karadeniz’deki arama faaliyetleri, Fatih sondaj gemisi tarafından yürütülürken, Oruç Reis Gemisi de Akdeniz’de çalışmalarına devam ediyor.
21.08.2020Gündem
Yolun karşısına geçmeye çalışan anne kıza otomobil çarptı!
Yolun karşısına geçmeye çalışan anne kıza otomobil çarptı!Tekirdağ’ın Saray İlçesinde yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı anne kız ağır yaralandı.
29.07.2020Gündem
TürkAkım'dan doğal gaz akışı yeniden başladı
TürkAkım'dan doğal gaz akışı yeniden başladıTürkAkım'ın her iki hattından sağlanan doğal gaz akışı, yıllık bakım çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeniden başladı.
30.06.2020Ekonomi
TürkAkım'dan doğal gaz akışına bakım çalışmaları için 6 gün ara verilecek
TürkAkım'dan doğal gaz akışına bakım çalışmaları için 6 gün ara verilecekTürkAkım boru hattından doğal gaz akışına, yıllık bakım ve genel inceleme çalışmaları kapsamında yarından itibaren 6 gün ara verilecek.
22.06.2020Ekonomi
Kontrolden çıkan midibüs yan yattı: 4 yaralı
Kontrolden çıkan midibüs yan yattı: 4 yaralıTekirdağ'ın Saray ilçesinde sürücüsünün kontrolünden çıkıp ağaçlık alana yan yatan midibüste 4 kişi yaralandı.
21.06.2020Gündem
Şimdiki Zamanın Hikayesi
Şimdiki Zamanın HikayesiMavi göz - MARCEL WEINBERGERBaykal Gölü, dünyanın en derin gölü olarak biliniyor...
3.05.2020Pazar
Tekirdağ'ın ara yolları toprak yığınıyla kapatıldı
Tekirdağ'ın ara yolları toprak yığınıyla kapatıldıİçişleri’nin yayımladığı genelgeyle giriş- çıkışlara kapatılan illerden Tekirdağ’da araçların girişine izin verilmezken, jandarma ara yolları da toprak yığını ile kapattı.
14.04.2020Gündem
TürkAkım'dan Avrupa'ya ilk çeyrekte 1,3 milyar metreküp gaz taşındı
TürkAkım'dan Avrupa'ya ilk çeyrekte 1,3 milyar metreküp gaz taşındıRusya'nın doğal gazını Türkiye'ye ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya ileten TürkAkım boru hattı aracılığıyla Avrupa'ya bu yılın ilk çeyreğinde 1 milyar 321 milyon metreküp gaz taşındı.
3.04.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

türkakımtekirdağdoğal gazKırklareliKıyıköy

Kıyıköy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.