Kızılay

Kızılay

Son dakika kızılay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kızılay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kızılay haber sayfamızda...

Kızılay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.522 kızılay haberi bulunmuştur.
Türk Kızılay Genel Başkanı Yılmaz'dan Gazze açıklaması: Her gün farklı bir acıya uyandık
Türk Kızılay Genel Başkanı Yılmaz'dan Gazze açıklaması: Her gün farklı bir acıya uyandık Türk Kızılay Genel Başkanı Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, 'Gazze konusunda her şey iyiye gidiyor' demek istediklerini ama her gün farklı bir acıya uyandıklarını belirterek, "Bugün yine en büyük saldırılardan biri gerçekleşti 100'ün üzerinde insan hayatını kaybetti. Bizler en azından onlara yardım etmek, yiyeceklerine, temel insani gereksinimlerine ulaşabilmelerini sağlamak konusunda elimizden geleni yapıyoruz" dedi.
29.02.2024 Gündem
'Fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem veriyoruz'
'Fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem veriyoruz' Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Türkiye olarak, yaratıcılığı ve girişimciliği teşvik eden bir ortamda, dünya çapında inovasyonun ön saflarında yer almamızı sağlayacak stratejik bir vizyon olarak ele aldığımız fikri mülkiyet haklarının hem ulusal hem de uluslararası düzeyde korunmasına büyük önem veriyoruz" dedi.
29.02.2024 Ekonomi
Mardin'de Gazze konseri! 'Filistin topraklarında katliam yaşanıyor'
Mardin'de Gazze konseri! 'Filistin topraklarında katliam yaşanıyor' Mardin'de, İsrail'in saldırısı altındaki Gazze halkına yardım amacıyla 'Gazze İçin Ben de Oradayım' konseri düzenlendi. Mardin Dinler ve Diller Korosu’nun, 4 dilde ‘Yaşasın Filistin’ ezgisi seslendirmesi büyük beğeni toplarken, gecede elde edilen gelir Ramazan ayında gıda kolisi olarak Gazze’ye gönderilecek.
27.02.2024 Kültür Sanat
AK Parti Ankara Adayı Turgut Altınok: Suda yüzde 50 indirim yapacağız
AK Parti Ankara Adayı Turgut Altınok: Suda yüzde 50 indirim yapacağız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, "Makamlar, mevkiler gelip geçici, baki olan insan olmaktır. Vakit Ankara vaktidir. Keçiören Belediye Başkanlığı tecrübem var. Bir gecekondu şehrinden, turizm kenti haline geldi. Kale, kule, teleferiğimiz yan yana" diye konuştu.
27.02.2024 Gündem
SURVİVOR ALL STAR 2024 KADROSU | Survivor yarışmacıları kimler, yedeklerden kimler katıldı, kimler elendi? İşte yeni Survivor mavi ve kırmızı takım kadrosu
SURVİVOR ALL STAR 2024 KADROSU | Survivor yarışmacıları kimler, yedeklerden kimler katıldı, kimler elendi? İşte yeni Survivor mavi ve kırmızı takım kadrosu Survivor All Star 2024 kadrosu, yedeklerden katılanlar ve elenenler ile birlikte yeniden şekillendi. Her hafta elenen yarışmacıların yanı sıra yeni isimlerin katılmasıyla Survivor daha çok dikkat çekiyor. Son katılan isimlerle birlikte yeni Survivor All Star 2024 kadrosu merak ediliyor. Peki, Survivor yarışmacıları kimler, yedeklerden kimler katıldı, kimler elendi? İşte yeni Survivor mavi ve kırmızı takım kadrosu…
26.02.2024 Bilgi Rehberi
Turgut Altınok: Büyükşehirdeki işçilerimizin maaşına zam yapacağız
Turgut Altınok: Büyükşehirdeki işçilerimizin maaşına zam yapacağız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, ATO Congresium'da düzenlenen proje tanıtım toplantısında açıklamalarda bulundu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın verdiği sözleri tutmadığını söyleyen Altınok, emeklilere her ay 5 bin lira destek ödeneceğini, öğrencilere ise ulaşımın ücretsiz olacağını açıkladı.
25.02.2024 Haberler
AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok: Emeklilere her ay 5 bin lira destek
AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok: Emeklilere her ay 5 bin lira destek Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, sosyal refah desteği statüsündeki emeklilerin ANKART'ına her ay 5 bin TL yatıracaklarını, ilk ödemeyi de 15 Nisan'da yapacaklarını duyurdu.
25.02.2024 Gündem
Depremde ailesini kaybeden 3 kardeş, Suriye'deki dedelerine kavuştu
Depremde ailesini kaybeden 3 kardeş, Suriye'deki dedelerine kavuştu Suriye’deki iç savaştan 2014 yılında Türkiye’ye gelip Kahramanmaraş’ta yaşamaya başlayan, 6 Şubat depremlerinde Ebrar Sitesi'nde anne, baba ve 1 aylık bebekleri hayatını kaybeden Babelli ailesinin, enkazdan sağ çıkarılan 3 çocuğu, Halep’te yaşayan dedeleriyle buluştu.
22.02.2024 Gündem
Kutunun içindeki kanlı çocuk giysisinin sahibi aranıyor: Gördükçe duygulanıyoruz
Kutunun içindeki kanlı çocuk giysisinin sahibi aranıyor: Gördükçe duygulanıyoruz Sivas’ın Şarkışla ilçesinde asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremde hayatını kaybettiği düşünülen kanlı çocuk elbisesi bulundu. Depremzede ailenin unuttuğu düşünülen giysinin sahipleri aranıyor.
21.02.2024 Gündem
Emine Erdoğan, Mısır'da Sisi'nin eşi Amer ile görüştü
Emine Erdoğan, Mısır'da Sisi'nin eşi Amer ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Mısır ziyaretinde eşlik eden eşi Emine Erdoğan Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi'nin eşi Entissar Amer ile bir araya geldi.
15.02.2024 Gündem
Emine Erdoğan Mısır Kızılayı’nı ziyaret etti: Gazze’ye yardım için mücadelemizi sürdüreceğiz
Emine Erdoğan Mısır Kızılayı’nı ziyaret etti: Gazze’ye yardım için mücadelemizi sürdüreceğiz Emine Erdoğan, Kahire’de Mısır Cumhurbaşkanı’nın eşi Entissar Amer ile Mısır Kızılayı’nı ziyaret etti.
14.02.2024 Gündem
Dışişleri Bakanlığı: Refah'tan 1359 Türk ve KKTC vatandaşı tahliye edildi
Dışişleri Bakanlığı: Refah'tan 1359 Türk ve KKTC vatandaşı tahliye edildi Dışişleri Bakanlığı İsrail'in Gazze'deki Refah bölgesine yaptığı saldırılara ilişkin açıklamada bulundu. Söz konusu açıklamada bölgeden tahliye edilen Türk ve KKTC vatandaşlarının sayısı paylaşıldı.
14.02.2024 Dünya
Türkiye’nin ilk ekolojik filmi: ‘Neandria’
Türkiye’nin ilk ekolojik filmi: ‘Neandria’ Neandria Antik Kenti’nin yakınlarında yoksul bir köyde annesiyle birlikte yaşayan ve atletizm yarışlarına hazırlanan Suna adlı bir genç kadını anlatan Reha Erdem’in son filmi “Neandria”, Türkiye’nin ilk ekolojik sürdürülebilir film yapım girişimi.
13.02.2024 Kültür Sanat
Balıkesir deprem bölgesinde tek yürek
Balıkesir deprem bölgesinde tek yürek Binden fazla personeli yüzlerce araç ve ekipmanıyla 6 Şubat depremlerinin vurduğu 11 ilde gece gündüz çalışan Balıkesir Büyükşehir, Başkan Yılmaz’ın öncülüğünde  100 bine yakın vatandaşa da kucak açtı.
6.02.2024 Gündem
Dünyadan uzanan yardım elleri
Dünyadan uzanan yardım elleri Büyük felaketin ardından dünyanın dört bir yanından devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları da yardım için harekete geçti. Yabancı arama kurtarma ekipleri ve yurt dışındaki yardım kampanyaları, dayanışma ruhunun önemli bir parçası oldu.
6.02.2024 Gündem
Muharrem İnce'den seçimlerle ilgili açıklama! 'Muhalefet hüsrana uğrayacak'
Muharrem İnce'den seçimlerle ilgili açıklama! 'Muhalefet hüsrana uğrayacak' Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Muhalefet bu seçimde hüsrana uğrayacak. Benim gördüğüm bu. Şaşkınlıkla izliyorum” açıklamasında bulundu. İnce, ittifak için CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile görüştüklerini de belirtti.
5.02.2024 Gündem
Yerlikaya: 53 bin 537 canımızı kaybettik
Yerlikaya: 53 bin 537 canımızı kaybettik İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, AFAD’ta Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinden bu yana yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi.
3.02.2024 Gündem
Depremzede öğrencilere eğitim ve teknoloji desteği
Depremzede öğrencilere eğitim ve teknoloji desteği Türk Telekom ve iştiraki Sebit ile Kızılay arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında, depremden etkilenen illerde eğitime destek projesi başlatıldı.
1.02.2024 Ekonomi
Müge Cengizkan, Ali Cengizkan: Toplumun arzuladığı, ama akademinin bazen çekindiği soruların peşinde olacağız...
Müge Cengizkan, Ali Cengizkan: Toplumun arzuladığı, ama akademinin bazen çekindiği soruların peşinde olacağız... Sergi, kitap ve araştırma projeleriyle mimarlık literatürüne katkıda bulunmanın ötesine geçerek her yaştan ve sosyal katmandan insanın yaşadığı kente dair bilinçlenmesini önemseyen; kent, mimarlık, tasarıma dair kavramların gündelik yaşamın parçası olmasına çabalayan Müge Cengizkan ve Ali Cengizkan’ın araştırmacılık, editörlük, yazarlık pratiklerini ve güncel işlerini mercek altına aldık.
28.01.2024 Mimarlık
Turgut Altınok: Ankara'da kırılan mermerin tamirini yapamayan bir yönetim var
Turgut Altınok: Ankara'da kırılan mermerin tamirini yapamayan bir yönetim var AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, "Şu anda Ankara'da kaldırımların bakımı yapılamıyor. Kızılay'da vatandaşlar, 'Yağmur yağdığı zaman attığımız her adımda ıslanıyoruz' diyor. Maalesef kırılan mermerin, taşın, tamirini yapamayan bir büyükşehir belediye yönetimi var" dedi.
28.01.2024 Gündem
Turgut Altınok'tan Mansur Yavaş'a tepki: Ankara'da yaptığı 5 santim metro hattı yok
Turgut Altınok'tan Mansur Yavaş'a tepki: Ankara'da yaptığı 5 santim metro hattı yok AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Kızılay'da esnafı ziyaret edip, sorunlarını dinleyerek, yerel seçimde desteklerini istedi.
26.01.2024 Gündem
Orta Karadeniz'de 5,1 milyar dolarlık dış ticaret
Orta Karadeniz'de 5,1 milyar dolarlık dış ticaret Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 2023 yılında toplam 2 milyar 86 milyon 816 bin 745 dolar tutarında ihracat, 3 milyar 65 milyon 586 bin 75 dolar tutarında ithalat işlemi yapıldı. 2023 yılında toplamda 5 milyar 152 milyon dolarlık dış ticaret hacmi gerçekleşti.
26.01.2024 Ekonomi
'İlk Türk astronot ile yemek keyfi' Bakan Kacır'dan 'afiyet olsun' paylaşımı
'İlk Türk astronot ile yemek keyfi' Bakan Kacır'dan 'afiyet olsun' paylaşımı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, ilk Türk astronot Alper Gezeravcı'nın da yer aldığı 4 kişilik ekibin komutanı Michael Lopez-Alegria'nın paylaşımına 'Afiyet olsun' yorumunda bulundu.
25.01.2024 Gündem
Bakan Kacır, Türkiye'nin ilk astronotu Gezeravcı ile görüşecek
Bakan Kacır, Türkiye'nin ilk astronotu Gezeravcı ile görüşecek Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı'nın Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan yapacağı görüşmeler belirlendi. Gezeravcı, öğrenci, akademisyen ve gazeteciler ile görüşmelerde bulunacak.
25.01.2024 Ekonomi
Alper Gezeravcı, öğrenci ve akademisyenlerle görüşecek
Alper Gezeravcı, öğrenci ve akademisyenlerle görüşecek Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı, Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ın yanı sıra öğrenci, akademisyen ve gazetecilerle görüşme gerçekleştirecek.
25.01.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kızılay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.