Konyaaltı

Konyaaltı

Son dakika Konyaaltı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Konyaaltı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Konyaaltı haber sayfamızda...

Konyaaltı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.515 konyaalti haberi bulunmuştur.
Güneşli hava, koronavirüsü unutturdu!
Güneşli hava, koronavirüsü unutturdu!Antalya’da hava sıcaklığı 27 dereceye kadar ulaşınca yerli yabancı turistler sahilleri doldurdu. Sıcak havayı fırsat bilip sahile gelenler ise koronavirüs tedbirlerini hiçe saydı. Öte yandan Antalya’nın Alanya ilçesindeki Kleopatra Plajı, bu yıl Avrupa'nın en iyi plajları listesinde 22'nci sırada yer aldı.
24.02.2021Gündem
Güneşli hava, koronavirüsü unutturdu
Güneşli hava, koronavirüsü unutturduANTALYA'da hava sıcaklığının 27 dereceye kadar ulaşmasıyla sahiller doldu. Sıcak havayı fırsat bilip sahile gelenler ise koronavirüs tedbilerini hiçe saydı.
24.02.2021Haberler
Kuzey ülkelerinin kuşu tarakdiş, Konyaaltı sahilinde görüntülendi
Kuzey ülkelerinin kuşu tarakdiş, Konyaaltı sahilinde görüntülendiİngiltere ve İsveç gibi ülkelerde üreme yapan, Türkiye'de çok nadir görülen göçmen su kuşu tarakdiş, Konyaaltı sahili Boğaçay mevkiinde görüldü. Tek başına gün boyu sahilde gezinen tarakdişi görüntülemek için hafta sonu çevre illerden birçok kuş gözlemcisi Antalya'ya geldi.
24.02.2021Haberler
Antalya'da keyif onların oldu! Fotoğraflar bugün çekildi...
Antalya'da keyif onların oldu! Fotoğraflar bugün çekildi...Antalya'da Covid-19 tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının birinci gününde kentin birçok noktasında sessizlik hakim oldu, kısıtlamadan muaf tutulan yerleşik turistler denizin ve güneşli havanın keyfini çıkardı. Konyaaltı'nda sörf yapanların yarı sıra, sahilin hemen kenarında sandalye üzerinde güneşlenen turistler renkli görüntüler oluşturdu.
13.02.2021Gündem
Antalya'da yalancı bahar, çayırları renklendirdi
Antalya'da yalancı bahar, çayırları renklendirdiAntalya'da kış ortasında yeşeren çayırlar ve açan çiçekler, baharı andıran görüntüler ortaya çıkardı.
11.02.2021Tatil
Antalya'da 10 yaşındaki çocuk dağlık alanda ölü bulundu
Antalya'da 10 yaşındaki çocuk dağlık alanda ölü bulunduAntalya'nın Konyaaltı ilçesinde, kayıp ihbarı üzerine aranan 10 yaşındaki çocuk ölü bulundu.
10.02.2021Haberler
10 yaşındaki çocuk ölü bulundu...  Ailesi sinir krizi geçirdi
10 yaşındaki çocuk ölü bulundu... Ailesi sinir krizi geçirdiAntalya'nın Konyaaltı ilçesinde, kayıp ihbarı üzerine aranan 10 yaşındaki çocuk ölü bulundu. Cenazenin indirilmesi sırasında anne Habibe ve ağabey İlyas'ın sinir krizi geçirdikleri görüldü.
10.02.2021Gündem
Yerleşik Rus Olesia'nın telefonunu gasbeden 4 şüpheli tutuklandı
Yerleşik Rus Olesia'nın telefonunu gasbeden 4 şüpheli tutuklandıAntalya’da dağ yolunda yürüyüş yapan Rus Olesia Fedarova'nın (35) cep telefonunu gasbeden 4 şüpheli, tutuklandı. Şüphelilerin üzerinden çıkan Fedarova'nın cep telefonu da bulunarak teslim edildi.
9.02.2021Haberler
Eşini ve çocuklarını evden çıkartıp, 7'nci kattan ölüme atladı
Eşini ve çocuklarını evden çıkartıp, 7'nci kattan ölüme atladıKorkunç olay Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde meydana geldi. Gelen son dakika haberine göre; 37 yaşında Hakan U. isimli vatandaş 'kafamı dinleyeceğim' diyerek eşini ve iki çocuğunu evden gönderdi. Daha sonra 7. kattan atlayan Hakan U. yaşamına son verdi.
9.02.2021Haberler
Son dakika... Antalya'da dehşet! Eşini ve çocuklarını evden gönderip ölüme atladı
Son dakika... Antalya'da dehşet! Eşini ve çocuklarını evden gönderip ölüme atladıKorkunç olay Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde meydana geldi. Gelen son dakika haberine göre; 37 yaşında Hakan U. isimli vatandaş 'kafamı dinleyeceğim' diyerek eşini ve iki çocuğunu evden gönderdi. Daha sonra 7. kattan atlayan Hakan U. yaşamına son verdi.
9.02.2021Gündem
Turizm merkezleri sessizliğe büründü
Turizm merkezleri sessizliğe büründüAntalya'da kısıtlamadan muaf turistler, güneşli havayı fırsat bilerek Konyaaltı Sahili'nde denize girdi, yürüyüş yaptı.
7.02.2021Tatil
Antalya'da falezlerden 'ölüme' olta
Antalya'da falezlerden 'ölüme' oltaDoğal güzelliği ve eşsiz manzarasıyla kenti ziyaret edenlere doyumsuz bir manzara sunan falezler, zaman zaman tehlikeli anlara da sahne oluyor. Antalya'da, 30 metre yüksekliğindeki falezlerin kıyısında olta ile balık avlayan amatör balıkçılar, tehlikeye davetiye çıkarıyor.
7.02.2021Haberler
Antalya'da falezlerden 'ölüme' olta
Antalya'da falezlerden 'ölüme' oltaDoğal güzelliği ve eşsiz manzarasıyla kenti ziyaret edenlere doyumsuz bir manzara sunan falezler, zaman zaman tehlikeli anlara da sahne oluyor. Antalya'da, 30 metre yüksekliğindeki falezlerin kıyısında olta ile balık avlayan amatör balıkçılar, tehlikeye davetiye çıkarıyor.
7.02.2021Gündem
Fotoğraflar bugün çekildi! Keyif onlara kaldı...
Fotoğraflar bugün çekildi! Keyif onlara kaldı...Antalya'da, Covid-19 tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının birinci gününde kentin birçok noktasında sessizlik hakim oldu, kısıtlamadan muaf tutulan yabancı turistler denizin ve güneşli havanın keyfini çıkardı.
6.02.2021Ekonomi
Antalya'da sahiller turistlere kaldı
Antalya'da sahiller turistlere kaldıANTALYA'da, Covid-19 tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının birinci gününde kentin birçok noktasında sessizlik hakim oldu, kısıtlamadan muaf tutulan yabancı turistler denizin ve güneşli havanın keyfini çıkardı.
6.02.2021Haberler
Antalya'da şubat ayında bahar havası! Akın ettiler
Antalya'da şubat ayında bahar havası! Akın ettilerHava sıcaklığının 21, deniz suyu sıcaklığının 17 derece ölçüldüğü Antalya’yı yerli ve yabancı tatilciler, denize girip eğlendi. Sıcak havayı fırsat bilen turistlerden bazıları masalarını açıp kahvaltı yaparken kimisi de kahve içip günün tadını çıkardı.
4.02.2021Haberler
Antalya'da şubat ayında bahar havası! Akın ettiler
Antalya'da şubat ayında bahar havası! Akın ettilerHava sıcaklığının 21, deniz suyu sıcaklığının 17 derece ölçüldüğü Antalya’yı yerli ve yabancı tatilciler, denize girip eğlendi. Sıcak havayı fırsat bilen turistlerden bazıları masalarını açıp kahvaltı yaparken kimisi de kahve içip günün tadını çıkardı.
4.02.2021Gündem
Antalya'da yazla kış arası yarım saat!
Antalya'da yazla kış arası yarım saat!Antalya'da bir günde iki mevsim yaşanıyor. Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde denize girdikten sonra yarım saat mesafedeki 1900 rakımda bulunan Saklıkent Kayak Merkezi'ne gidilerek kayak yapılabiliyor.
4.02.2021Gündem
Sadece yarım saatte yazla kış arası!
Sadece yarım saatte yazla kış arası!Antalya'da bir günde iki mevsim yaşanıyor. Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde denize girdikten sonra yarım saat mesafedeki 1900 rakımda bulunan Saklıkent Kayak Merkezi'ne gidilerek kayak yapılabiliyor.
4.02.2021Gündem
Konyaaltı Sahili'nde 2 tabanca bulundu!
Konyaaltı Sahili'nde 2 tabanca bulundu!Antalya peş peşe iki tabanca bulundu. Dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde, biri falezlerde, diğeri sahilde olmak üzere iki tabanca ve şarjör incelenmek üzere kriminal servisine gönderildi.
31.01.2021Gündem
Müşterinin saçını kuruturken, fön makinesi alev aldı
Müşterinin saçını kuruturken, fön makinesi alev aldıAntalya'da berber Resul Akça'nın (30), müşterisinin saçını kesip yıkadıktan sonra kurutmak için kullandığı fön makinesi, bir anda alev aldı. Berber ve müşterisinin kısa süreli panik ve şaşkınlığı güvenlik kamerasına yansıdı
30.01.2021Haberler
Güneşli havayı fırsat bilenler sahilde vakit geçirdi
Güneşli havayı fırsat bilenler sahilde vakit geçirdiDün kuvvetli rüzgar ve sağanağın etkili olduğu Antalya'da, güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde vakit geçirdi.
28.01.2021Haberler
Kar, fırtına, sağanak yurdu esir aldı
Kar, fırtına, sağanak yurdu esir aldıTürkiye soğuk, yağışlı ve fırtınalı havanın etkisinde. Kar dün sabaha karşı Trakya’dan giriş yaptı. Antalya, İzmir ve Manisa’da şiddetli fırtına hayatı felç ederken, Doğu’da da yoğun kar ve soğuk hüküm sürüyor.
28.01.2021Gündem
Son dakika! Antalya'da dev dalgaların arasında tehlikeli arayış!
Son dakika! Antalya'da dev dalgaların arasında tehlikeli arayış!Gelen bir son dakika haberine göre; Antalya'da yağmur ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Konyaaltı Caddesi'ndeki sahil şeridi, dev dalgalara teslim oldu. Boyu zaman zaman 10 metreyi aşan dalgalar, sahil şeridini dövdü. Dalgalar arasında takı ve madeni para arayan dedektörlü kişiler ise adeta hayatlarını tehlikeye attı.
27.01.2021Gündem
Antalya'da dev dalgaların arasında tehlikeli arayış!
Antalya'da dev dalgaların arasında tehlikeli arayış!Antalya'da yağmur ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Konyaaltı Caddesi'ndeki sahil şeridi, dev dalgalara teslim oldu. Boyu zaman zaman 10 metreyi aşan dalgalar, sahil şeridini dövdü. Dalgalar arasında takı ve madeni para arayan dedektörlü kişiler ise adeta hayatlarını tehlikeye attı.
27.01.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Antalyakonyaaltıdenizsahilturist

Konyaaltı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.